Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

ribizek
23. dec 2008

ahojte.

Vidím, že všetky vyvárate, vypekáte, upratujete. 🙂 U nás je to podobne, až na to pečenie. Doma sme na Štedrý deň a potom cestujeme k našim. Aj na varenie nakupujeme tak "rozumnejšie", abx potom nezostávalo. Ale klasika na večeru musí byť. Budeme mať taký mix stredného a východného Slovenska na západnom Slovensku. 😀

U nás klasika, malý papá na preskáčku, je vyberavý. 🙂 Juj a máme ďalší zub. Ani nebol výnimočne zlý a uplakaný, tak som to veľmi nepostrehla. 😉

ribizek
23. dec 2008

A hlavne, aby som nezabudla, ak sa mi už sen nepodarí isť:

Radostné Vianoce, lásku a nehu nech prinesie vám vianočný sen,
naše prianie nájdete na vločkách snehu, nech krásny je Váš Štedrý deň.
Nech tichá hudba nebeská vám počas Vianoc znie, nech ten rok
nasledujúci vám zdravie a lásku prinesie.
V príchodiacom roku novom vinšujem vám nastokrát, zlaté slnko nad domovom,
dobré skutky s dobrým slovom, aby vás mal každý rád.

Krásne sviatky júnovčiatkam a ich rodinkám. 🙂

ribizek
23. dec 2008

sen = sem 😀

dora01
23. dec 2008

ribizek, ja neupratujem ani nevyvaram ani nepeciem. zajtra budem varit 😉 ja som vzdy neznasala ten chaos okolo vianoc, mama vzdy: musime upratovat (pritom u nas bolo vzdy sterilne ako v nemocnici), nemam nic napecene(mala napecenych 10 druhov).... a potom len nervy vsetkym robila.

no uz idem, balit darceky papa

megi76
23. dec 2008

Ahojte maminky 🙂

Tak ako prezivate bliziace sa Vianoce? ja tiez peciem, vcera som robila klasicke lepence 🙂) Dnes srnci chrbat a zajtra chcem urobit Tiramisu, tak snad mi to vyjde 🙂 Varit nevarim velmi, este nam zostalo nieco zo vcera a zajtra mame post 🙂)) 😝 😀

A darceky mam uz pobalene 🙂

dididi30
23. dec 2008

babulky moje zlatucke 😀 😀 ja vam vinsujem takto:

Nešťastným šťastíčko ,
chorým zdravíčko ,
chudobným konto mastné ,
rodičom deti šťastné ,
slepým svetlo ,
zamrznutým teplo
a teplým aby to
v hlave preplo…

😀 😀 😀 😀 a zajtra nieco krasnejsie, ok? 😵 😀 😀 😀

zuzpolka
23. dec 2008

ahojky 😀
noooo dididi vidim že ty maš dned super naladičku ako ma byt 😀 😉

alicka dakujem za mailik 😉 🙂

juuuuj tešite sa na zajtra??? 😀 asi blba otazka 😀 😝
ja sa strašne tešim na kapra a moj oblubeny majonezovy šalatik, minuly rok som si to moc nevychutnala lebo som bola chora a nemala som chut v ustach....no chapete 😕 nič som necitila čo papam 😠 😀

zuzpolka
23. dec 2008

dned-dnes 😝

dididi30
23. dec 2008

zuzka, ja ani kapra ani salat ani kapustnicku, thomasko to nechcel, no ale uz je vonku z bruska, tak teda si dam 😝 😀

tesime sa, tesime 😀

joj thomasko sa nevie dospat a ja chcem ist este do mesta ☹ 😀

zuzpolka
23. dec 2008

😀
to poznam ked chcem niekam ist tiež spi mala ako naschval aj 2 hodiny 😅

alica147
23. dec 2008

aka dobrá naladička tu je 😀 😀 😀 😀
som sa pobavila didi a aj Radka že miesto dobré ráno kuki puki 😀 😀 😀 😀

didi veru ja posledné servítky som z kauflandu kupila,robia tam tí ludia jak keby už nikdy obchody nemali otvoriť 😠

a moj drahušík si išiel po vianočny darček 😀 😀 😀 dala som mu vytettovať malého dátum narodenia na rameno z vnutornej strany chcel tak nech má 😉

zuzpolka
23. dec 2008

ja mam servitky ešte z minuleho roka 2 baliky 😕 😅

ali, noooooo teeeeeeeda taky darček dostane? 😕 😀 potom odfot 😉

alica147
23. dec 2008

no ale to asi nemožem dať do albumu 😝

kikaamajko
23. dec 2008

Ahojte žienky,
Majko vám dakuje za gratulácie, konečne sa aj on dočkal, ved je chudák skoro najmladší 😀 😀
Dneska sme mu namontovali na strop hojdačku čo mu zajtra ježiško prinesie 😀 tak sa hojdal, ale iba chvílu moc ho to nebavilo. Však on na to príde. My sme akurát s Kikou zdobili stromček a idem von jej pomôcť stavať iglu zo snehu už má tak pol metra 😉 U nás doteraz snežilo, takže budú biele vianoce, sa teším.
Andrejka to ti verím s tým Kauflandom, ja som bola včera. Tým ľudom šibe. My máme klasika zemiakový šalát a kapra, rezne, aj opekance, oblátky. Som už uvarila 5 kg zemiakov na šalát večer sa budem činiť. 😀
Krásne sviatky Vám aj ja prajem a hlavne rodinnú pohodu a zdravíčko.

adusha
23. dec 2008

Milé júnovky, staré aj nové, aktívne aj pasívne 😉, drahé všetky júnovčiatka, chlapci aj dievčatká!!

Prajem Vám všetkým krásne a radostné a najmä pokojné Vianoce, veľa z nás ich prežije prvýkrát ako rodinka
(vychutnajme si to) a
šťastný nový rok 2009, plný radosti, spokojnosti, pohodičky, lásky a všetkého, čo prispeje ku krásnemu a radostnému životu...

...zo srdca želá Adusha a Danielko. 😲

zuzpolka
23. dec 2008

Oheň v krbe tíško praská,
v srdciach vládne pokoj, láska.
Už sa stromček ligoce,
prajeme Vám krásne Vianoce.
Zuzpolka a Vikinka 😀

dora01
23. dec 2008

Krásne prežitie Vianočných sviatkov, veľa lásky, pokoja a pohody v kruhu svojich najbližších a do nového roku hlavne zdravie a spokojnosť praje Radka s Lackom

kuki album

zuzpolka
23. dec 2008

jeeej kikaamajko vy mate snežik? to je super, u nas svieti slnko a fuka no hrozne 😠 ako keby boli vianoce na jar 😝

kikaamajko
23. dec 2008

Zuzkapolka mi bývame v horách 750m nadmorská výška. Aj ja sa teším, kolkokrát mi sneh lezie na nervy ale biele vianoce sú super.

erika26
23. dec 2008

alica- krásne, pekne sa ti ho podarilo nafotiť 🙂 🙂 🙂

alica147
23. dec 2008

dik 😉
a čo všetci porábate?my sme s Miruškom urobili stromček, tak ho to zmohlo že teraz spinká 😀 tati varí kapusnicu a ja sa poflakujem,ešte som oprala predložku z kúpelne a večer ožehlím

erika26
23. dec 2008

ja idem zamiesiť cesto ešte na jedny koláče a večer keď malá zaspí ich upečiem. My máme stromček už od včera 🙂

alica147
23. dec 2008

erika a kde je fotečka?ha? 😀 😀 😀

jaruška kde s motkáš celý den?díky za super maily 😉 😀 😀 😀

Leni vaši prídu až zajtra?

didi nakupuje 😎

Zuzi a ty?čo robíš?

😀 😀 😀 😀 😀 😀

erika26
23. dec 2008

joj alica, tak s fotečkami nejako nestíham, ☹ ale cez vianoce si nájdem čas, však sú to sviatky pokoja 😀 , no najmä po tých upratovaniach a pečieniach to padne vhod. Cez vianoce určite dáme fotečky 😨

alica147
23. dec 2008

ok 😉

pondelok
23. dec 2008

ahojte kocky, ja len na rychlo , lebo cakam dve navstevy jednu z USA a jednu z RAkuska, som zvedava ako budu komunikovat 😀 😀 😀 😀 , mame sa dobre, mame uz aj druhy zub 😀 😀 😀 , Michelle spi na terase uz viac ako 3 hodinky,
alicka kraásne kolaze , ked budem mat cas mi povies ako to robis, je to super,
baby napisali ste krasne verse,
ja len tak rychlo: prekrasne vianoce, hlavne nasim deturencom, vela vela zdravicka a lasky, a aby sme sa takto stretavali aj na buduci rok, tak zatim, idem na grog 😀 😀 😀
som rada, ze som Vas spoznala 😉

alica147
23. dec 2008

pondelok dakujem,ok 🙂

kostri
23. dec 2008

sevastok 🙂 🙂 🙂
tutok som aha 😀
majuskovi vsetko najlepsie,nech pekne poslucha a nech rodicom okolo statku pomaha 😉 aj my sme raz stavali iglu na dvore 😉 ked bola kalamita pamatate? 😕 v osemdesaatomseedmom 😀 😀 😀 🙄

my si davame darceky zajtra vecer,setky mam pobalene uz tyzden,balila som ich s hankou asi takym stylom,ze zalozila papier ponatriasala hanku,prilepila kusek pasky,ponatrasala hanku..a tak 😅
my sme doma na veceru mavali kapustnicu a kapra so salatom,najprv oplatku s madom a cesnakom,najstarsi clen rodiny mal prihovor,pomodlili sme sa a papali 😉 potom mami rozkroji jablcko a ked je tam hviezdicka,tak budeme vsetci zdravi 😉
no a tu u svokry je polievka chudobnych-zohriate mlieko a kapor so salatom.ale tu sa mi zas lubi zvyk,ze vzdy je o jeden tanier na stole viac,pre chudobneho pocesneho..

jaaj ronan,ronan,milujem ta,ronan..hraj prosim,tu moju 😎 ajlavjuuu 😀 😉

mas pravdu gali,ja pocuvam nirvanu 🙂 kabaty,heloween,metallicu,alebo iny zaner-cechomor..a tak,alebo muzikalove pesnicky,no nie vsetky,napr.krysara milujem!!! 🙂

a co si tu uz seci vinsujete??zajtra nedojdete,ci co 🙄

kuki puki je neviem co ale pouzivam to 🙂 a sa to tusim uchytilo 😀 😀 😀

andrejka,mas naaadherny stromcek aj kolaze!!normal jak pohladnica z hor,kde je zo zadu napisane:lomnicky stit,chopok..a tak 😉v dobrom to myslim. jaj pekne to mas velmo!!!!!!sakris,nevim take 😠 😀

nestiham vam pozerat fotky 😖
sme boli neska cvicit 😒 potom mamine vinsovat,potom som piekla,potom varila muzovi na zajtra,potom upratovala,potom som sa sprchla a cil som tu 🙂 ale uz zas idem,bo ideme kupat,uspavat atd..

cmuki 😀

alica147
23. dec 2008

ááááá Jaruš ja též taký štýl ako ty a ešte Landu ja dosť možem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre