Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

greguska
11. dec 2008

dobré ránko,

kika tak super, nech vám to vydrží 😉

my sme mali zase nejakú čudnú noc, nejaký bol svieži už o piatej, a to zaspal až pred deviatou. no ešte som ho "umlčala" prskom zopár razy, tak sme vstávali o 7.30. no ale ja som toho moc nepospala. nevadí, možno zajtra 😅

greguska
11. dec 2008

urobím ešte taký sumár s tými našimi menami, ok ? ja si to tu nechám pri PC na papieriku, bo mám niekedy zmätok 😉

didi - gali
alica - andrejka
kostri - jarka
kikaamajko - lenka
dudri - katka
pondelok - miška
ribizek - janka
dora - radka
greguska - martina

ak som niečo pomýlila sorry, na koho som zabudla a kto sa chce ešte pridať nech sa dopíše 😉

alica147
11. dec 2008

ahojte,dobré ránko 😀
greguška dobrý sumár 😀
Miruško spinká,ja rozmrazujem mrazničku tak prchám vodu utierať 😝

lucia31
11. dec 2008

lucia - lucia 🙂
nieco na pobavenie 🙂
Pôrodná babica, ktorá odrodila stovky detí príde do neba. Svätý Peter ju už
> na bráne začne prehovárať:

> - Babička, ty si taká dobručká! Vráť sa ešte na zem a pomáhaj ženám v ich
> bolestiach. Nikto to nevie lepšie, ako ty.

> -Aj by som sa vrátila, svätý Peter, ale už sa nemôžem pozerať na to, ako
> ženy pri pôrode trpia a otcovia si užívajú.

> -To nie je problém, babi. Zariadim, aby pri každom tvojom pôrode otec trpel
> rovnako ako rodička! Tak sa babka vrátila na zem a hneď ju aj zavolali k
> pôrodu. Žena rodí v bolestiach a manžel sedí pri okne, popíja pivo a rehoce
> sa. Babka sa ho pýta:

> - Vás nič neboli?

> - Mňa nie! - odvetí chlap -

> - Ale pozrite von oknom na toho kominára!

> Zvíja sa ako keby rodil! 😀 😀 😀

dididi30
11. dec 2008

dobre ranko

luci 😀 😀 😀 😀

mati no ty si ale sikovna 😉

andrejka caf, hehe to sa ti cafe pije, ked maly spi coooo 😀

thomasko cuje korku a cuci ako myska 🙂

lucia31
11. dec 2008

alica, dik za mail, no, kruta realita? 😝 🙂

dudri
11. dec 2008

dobré ráno... zaujímavé sme doma (rušné mesto) Katka spí večer okolo 20.00-30h, okolo zobudí o polnoc až 6.30 potom už hore okolo 8.30h.
Ked sme u rodičov (kludná dedina) spí okolo o 20.00-30h,okolo o 1h, 4h,6.30-7h, 8.30h hore...

lucia31
11. dec 2008

diid, dobre ranko 🙂
ja sa uz tiez tesim na kafe, len musim dat Tamarku hajat...aj Tamarka lubi korocku

dudri
11. dec 2008

Vidím už píšete krstné meno, potom neviem kto....ahoj andrejka 😒 (alica) asi budem musieť písať ako greguška 😎 zoznam

alica147
11. dec 2008

didi čaff no hej,už aj vypitá aj s koláčikom 🙂 behám okolo mrazničky;
prííííííííííerne ma dnes bolí chrbát 😝 dala som si tbl.šak kojiť až okolo tretej tak si na obed odsajem 😒

alica147
11. dec 2008

dudri ahoj, ty že si Katka?malinkej prílišne ticho u vašich tiež može vadiť je naučena na určitý hluk 🙂

alica147
11. dec 2008

greguška ešte ti chýba graziela,vanilka, miauka 😕

vanilka32
11. dec 2008

vanilka = Milina = Mili vanili tak z toho ta vanilka 🙂 meniny nemam 😠

greguska
11. dec 2008

no adrejka viem, že mi niektoré chýbajú, ale neviem mená 😕
ja sa tiež chystám odmraziť už týždeň a nejako sa neviem k tomu dokopať 😒

vanilka32
11. dec 2008

k tej korke...aj ja som malej dala korku a ona to tahala ako prsko 😀 az z toho bola spongia...ale bojim sa malych kusockov ze aby ich nespapala a nezacala sa nahodou dusit..to sa nemoze stat?

ribizek
11. dec 2008

Pekné ránko.

Vonku je zima, ostrý chladný vietor, tak všetky sme vnútri a píšeme o dušu, čo? 😀 😀 😀

Maťka - pekne si to spísala.

My sme mali celkom fajn noc. Požičali sme si novú posteľ, na ktorej ide jeden bol úplne preč, dala som madrac najnižšie, prirazila som ju k mojej posteli a tvárime sa, že máme 3-lôžko. 🙂 Ale malému sa aj tak podarilo prekopať sa až ku mne. Ale je to takto lepšie, nemusím spať v jednej polohe celú noc alebo vstať x-krát a vyslobodiť ho z mreží.

Inak ma hneváte. Čo zasa to pečenie? Ja otvorím pc a už slintám ako bernardín. 😀 😀 Ja asi upečiem len jeden druh,lebo 25.12. odchádzame k našim, tak budem vyjedať ich. Tam sestra vraj už vypeká, tak musím ochutnať, aby sa neurazila. 😀 😀

kostri
11. dec 2008

hojte evrybady uz sem tady 😀 😀 😀 😀
luci,aj ty si tu? 😀 sak ty az vecer 😕 😀
som vas ledvaj precitala,aj som chcela na selico reagovat,ale doprcic,pamat mi zlyhala 😀
ale jedno si pamatam:andrejka,radka dakujeeeem velmo pekne!!! 😉 videt,jako ja vjem kvalitne pracovat s netom 😀
didi cmucki 😀 a rozok mozem dat zut hanke? 😕
inak minule bola so svokrou v kuchyni,dojdem a ona jej dava olizovat med 😠 😠 😠 😠 sme sa vcera aj povadili zas 😠 juj 😠
no idem neska varit spenatovo krumplovu polievku hanke.kto mi poradi ako na to? 😅

lucia31
11. dec 2008

alica, ze vraj lieky sa dostanu do mlieka az za 6 hodin, tusim weroni to raz pisala...

lucia31
11. dec 2008

kostri, jeeeminecku, konecne citam od teba aj ine, ako dobru noc 😀
ako na to? no, ja by som isla na to takto: uvarit vo vode krupky do makka, potom pridat spenat, nechat chvilocku povarit a pridat mliecko...
tamarka ma vola, este nahaja, tak idem pokocikovat na balkon..

dudri
11. dec 2008

🙂 alica nevedela som vyberať mená dieťatka Katka, Kára, Karolína. po pôrode Katka. Vlani som chcela Lara, ale naša krajna nie je, kedy má meniny Lara? V Rusku v januári.

Bola som v 4.mes odber plodovej vody(bola vysoká hodnota krv) čakala som výsledok až 3 týždne 😠 . Výsledok O.K. Lekarka sa mi pytala , že chcem vedieť aké pohlavie? Jo "Dievča" Tešila som sa ako blcha .až až až nemála som výber mená, pred pôrod som si vybrala....

Keby chlapček-Peter po mužovi 😀

alica147
11. dec 2008

fíha,no ved neva zase jedna tbl nevadí.synček spal až 3Omin. 😖 😀
Jaruš pomože to okno pre svokry čo som ti poslala maila 😀 😀 😀

kostri
11. dec 2008

luci dik 😀 ale je ze krumplovu 😀 😀 to je zemiak 😉 😀

dudri
11. dec 2008

po prepuš.pôrodu sme doniesli domov po týždni u rodičov- 2.mes, Teraz stridame tu a tam sem tam sem tam sem tam

kostri
11. dec 2008

ali,este som nekuk postu 😉 ale mrknem,iste to bude smisnost 😀
mirko sa vrti?nasa furt nist 😢 cvicim s nou ti reflexne cviky,vtedy sa otoci,ale sama ani za svet 😝 mozem ju motivovat jakokolvek,uz som rozmyslala ze jej vyvalim prso,ci aspon za nim sa neotoci 😀

lucia31
11. dec 2008

kostri, jaaaaj 😀 , zle som precitala...sak ja viem, co su krumple 🙂
ani Tamarke sa nechce pretacat,co sa bude trapit, maximalne tak lezie dozadu, ale tempom slimaka 🙂

dudri
11. dec 2008

hej tam lepšie u rodičov, tam nič nerobím . len papam a spolu s malou...pohoda 😎 😎 😎 som doma-tu mám nejaké starosti variť a podobne nejake povinnosti....

alica147
11. dec 2008

euci 😀 😀 kostri pretáča ale iba povyzliekaný,ked je oblečený je jakj pampušik,ale zase vie napr čo robiť s nohami aby sa hupal sedačke tak sa furt hojdá 😀 😀
dudri ja som zase vobec nevadela vybrať meno pre chlapca taj po tatovi a dievča by bola Alica 😀

alica147
11. dec 2008

ebéééénci Lucka prepáč ja furt to nejako dovrzám 😀

graziela
11. dec 2008

Ahojte,
ja len tak na skok, maly mi zaspal, musim rychlo umyt vlasy a este co-to stihnut, lebo som sama doma, manzel v praci...
Zuzpolka, k tej ryzi, ze aby nebola rozvarena...ono by to potom bolo asi moc huste a neviem, ci by ti to dobre tieklo cez dierku v cumliku...len preto som to napisala...ale ty si ju uz urcite od vcera uvarila, tak ako vydarila sa a pomohlo sapon trosku? Dufam, ze ano...
Babenky, tak vy tu mate teda riadne pseudonymi, teeeeeda..A viete co, ja vas budem volat tak ako doteraz podla vasich nickov, lebo nemam sancu si to zapamätat a pisat sa mi to nikde nechce a potom vzdy kukat, ci som dobre niekoho oslovila...Inac, co vas to tak napadlo, davat si uplne ine mena 😕 (ja mam sice tiez nie moje krstne v nicku, ale aspon podobne Gabriela = Graziela 😝 😝 😝 )

kikaamajko
11. dec 2008

Ahojte, ja som dneska vyleštila nábytok s diavou, už sa začína tá čistota rysovať, len neviem dokedy to vydrží. Majko dneska obeduje mäsko+ pšeno+ cvikla, tak som zvedavá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre