Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
18. dec 2008

zato my máme pažraveho psa 😀

lucia31
18. dec 2008

alica 😀 😀 😀 az sa mi zacalo ckat 😀

alica147
18. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 naučili sme ju že zomri a bachne sa o zem samozrejme za piškoty 😀 tak teraz ked chce piškoty pride a bachne sa o zem 😀 😀 😀

lucia31
18. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
este ze mam usi, inak mi roztrhne usta 😀 😀 😀 😀

zaza_na
18. dec 2008

joj baby, tak som sa na vas nasmiala, jak vas citam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
lucia, to o tych vianocnych kolacikoch poznam, aj tu sms, ale aj tak som sa na tom znova poriadne narehlila. to proste nema chybu! no ale tymi rumovymi pralinkami si ma dorazila 😀 😀 😀 😀

alica147
18. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia31
18. dec 2008

zazi, uz poskulujem po Jankovom obrovskom 600g cokoladovom Mikulasi, to by bola pralinka 😀

zaza_na
18. dec 2008

vy ste take vesele kopy. esteze vas tu mame 😝
lucia, cyba mi od teba datum narodenia Tamarky a jej miery. poslala by si pls? 😉

zaza_na
18. dec 2008

luci 😀 😀 😀

lucia31
18. dec 2008

ok, pomeriam 😀
inak, uz mame za sebou prve krmenie, boze, to dievca nas poje 😝 🙂 uz ma urcite viac ako 9kg, ani muz ju uz nechce nosit, len si ju prekladame, ze na, teraz ty 😉

zaza_na
18. dec 2008

diki lucia, doplnim zajtra 😉

alica147
18. dec 2008

luci 😀 😀 😀 tak to máš čo nosiť,mne sa zdá už malého 8kg dosť
tato donesol domov eurobalíček,no horor,čo budeme s takým drobnými furt robiť 😕 😕
lučim sa babulky,dobru nocku 😀 😀 😉 😵

zaza_na
18. dec 2008

alica, vsak rozmyslam, ze budem potrebovat novu penazenku. vsak teraz v nej budem mavat len mince 😝
dobru noc 😉

kikaamajko
19. dec 2008

Dobré ránečko,

my sme mali hroznú noc, volako sa mi zase začal často budiť, ale túto noc stále plakal, tak srdcervúco, vždy ked sa zobudil, neviem čo mu bolo, až tak o 4 zaspal normálne tuho.
Ale teraz som ho uložila spať a zase začal v sekunde nariekať čo nikdy nerobil. Maximálne sa jedoval. Bud ho dačo bolí, alebo sa mení chlapec náš a volá ma, neviem ☹
Ale on vživote tak nenariekal. ☹
My ideme za chvíľu do mesta na nákupy, už ani chleba nemáme 😉 Sme ráno delili posledné odrobinky 😀 😀
Ako v tých rozprávkach.
Dúfam že chorím drobčekom už je lepšie, zuzka, didi akú ste mali noc?

ribizek
19. dec 2008

Ahojte babenky.

Nestíham čítať, čakám opravára z T-Comu, len som chcela jednu infošku, ak už to náhodou tu nie je. Spomínali ste niektorá tie penové puzzle. Teraz sú v Bille za 129,-, kto budete chcieť. Neviem, ako inde, ale tu mali len čísla. Hodím na to deku a malý bude mať mäkký dopad. 🙂

dora01
19. dec 2008

ahojte zenicky a deticky 😀 !

kika, aj lacko v poslednom case tak buuuuka v noci, to je asi nejaka novinka, zasuchoce a do 2 sekun taky rev, ze az muz sa budi a to je uz co povedat 😀 😀 😀

zuzpolka, to je otras take patalie koli jednemu vysledku, uz je malickej lepsie? a co ostatne deticky?

mne sa paci na nasej doki, ze zistuju vysledky cez internet a necakaju na listky z labaku, tak je vzdy vsetko skorej o 1 den ako normalne.

dora01
19. dec 2008

lucia, ten vtip s rumovymi pralinkami nam prave hovoril vcera kamarat, ale to frci tym slovenskom 😀

dora01
19. dec 2008

a este s tymi snurkami, ze si ich Janko nevie zaviazat, to je asi normalne, lebo som mala na 1. stupni zakladky spoluziaka, volala sa tiez janko 😀 , tak jemu chodila mladsia sestra zavazovat snurky, ona vtedy chodila do skolky, bolo to v jednej budove 😀 no total podoba

krazu
19. dec 2008

ahojte

lucia, rumove pralinky teda nemaju chybu 😀 😀 😀

ja som sa vratila zo sona, vsetko je v poriadku, len zase musime cakat na vysledky z odberu, vraj tam nieco je a az v pondelok budu vediet co

joooj, dnes je hrozne pocasie, u nas riadne leje, ledva som sa s malym vyhrabala - nalozit do auta kocik, auosedacku, maleho, zobrat zdravotnu kartu, tasku, dazdnik - no isla som ako vianocny stromcek a cela som bola mokra

a to budem musiet ist este dva krat s malym von, lebo krpec jeden nevie spat vnutri, len vonku v kociku 😠

krazu
19. dec 2008

baby chcem sa spytat, mrazite niekto detom zeleninu?? ja som si zamrazila mrkvu so zemiakom, ze len odmrazim a pridam k tomu cestrvu dalsiu zeleninu a maso, a ked som to rozmrazila tak to bolo take tvrde ako penovka. take akoby sa to zrazilo a voda bola na spodku

ribizek
19. dec 2008

Radi - ja mrazím, ale zvlášť zeleninu a zvlášť mäso. Tá zelenina je taká vlačnejšia, tak potom sa mi to tuhé mäso v tom "rozloží!. A samozrejme, doladím to svojím mliekom. 🙂

alica147
19. dec 2008

ahojte,
ja dnes nestíham,ešte musím ísť drahému kupiť darček ked tí debili mi chcu poslať vianočný darček 5.1.nech si ho nechaju

aj u nás je otrasný čas,prší,sneží,fuka...
krazu ja som nemrazila ani nebudem,ja som aj malej kedysi varila radšej každy den čerstvé

alica147
19. dec 2008

a ako sa maju naši pacienti? 😒

krazu
19. dec 2008

aha, takze je to v poriadku ked to riadne rozmiesam

inak som zuzana 😀 😀

krazu
19. dec 2008

alica, aj ja som rozmyslala ze uz nebudem mrazit, dnes som tu mrkvu so zemiakom vyhodila a otvorila hippku

skusim este tie co mam potom riadne rozmiesat a uvidim

alica147
19. dec 2008

zuzi ja som tiež rozmýšlala ako to bude od janura a šak mama mu bude variť alebo navarím ja večer ale napr.zemiak sa nesmie dávať na druhý den malým detičkám 😝 už potom obsahuje nejaké toxické latky vraj

zuzpolka
19. dec 2008

ahojky 😉
tak som sa nasmiala trošku ked som si vas čitala hlavne tie luckine recepty 😀

kostri, si zlata 😀 s tym tukanim do nošteka 😅 😉
a dakujem všetkym čo na nas mysleli 🙂
noc sme mali celkom fajn len som jej musela čipky davat lebo mala 39 teplotku ☹
dnes sme boli u lekarky a nič nove,,,,,vraj to nevadi že teplotuje a na tie bakterie čo tam ma jej asi ani atb nedaju, vraj sa s tym ma telo samo vysporiadat 😠 😖

zajtra mame ist na oslavu, Vikinkina sestranička oslavuje 1 ročik, som zvedava ako jej bude lebo teraz je zatial bez teploty 😖 🙂

ak su nejaky oslavenci tak všetko naj naj naj 😀 😉

emmillya
19. dec 2008

ahojte 🙂
tak mi sa dnes ozyvame troska neskor. Boli sme u dokiny, tak zatial sme bez antibiotik... 🙂
Udajne je to kasel len z hrdielka, dychacie cesty su ciste 😵 tak sa aj tesim. Dala nam dalsie kvapky od kaslu, tak uvidime. Sonicke uz davam tolko liekov ze ja by som na jej mieste uz ani nejedla... 😖
No a vraj to moze byt aj zo zubkov, co mi je troska aj jedno ze z coho to je, len nech to ide prec ... 😝

Idem si precitat co ste popisali 😉

emmillya
19. dec 2008

alica dobreho hafananu mate teda... 🙂 mate doma trocha kultury 😀
K tym kilkam -mala teraz moze mat okolo 7,5 kg a to maju niektory jedinci problem ze je tucna... chapete?
mne za zda taka akurat -taka fajna.... 😉

dora01
19. dec 2008

ahojte,

tak dnes tu je teda rusno 😀

emily, ze tucna, nas mal pred 3oma tyzdnami 8kh a mne sa nezda vobec tucny, len brusko mu tak preteka, ked sedka 😀 muz vravi, ze poriadny chlap musi mat brucho 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre