Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lucia31
2. feb 2009

ahojte a kostri dobru nocku🙂
alica, asi tak🙂 ..s tou svokrou...
Mirusko je velmi zlaty, teda, uz ma hnede ocka?...som zvedava, kedy sa zmenia Tamarke, nema mat po kom modre, Janko v jej veku uz mal hnede..ale ona je cela nejaka ina🙂
dnes sa ti moji dvaja normalne vadili...Tamara skrecala, Janko sa jej rehotal, ked som prisla a povedala mu, nech jej vrati hrkalku, aby neplakala, tak on ze nevrati, lebo nepovedala "prosim" 😕 😀 ..no, pekne🙂
grazi, super ste to zvladli, mas statocneho chlapceka 😉

alica147
2. feb 2009

did už budúci týžden ide záhradka 😉
ja má doma aj knihy že pod vplyvom luny a pod

alica147
2. feb 2009

luci 😀 😀 😀 😀 😀 dobrý dialog 😀
dík on ich má už dávno hnedé 😉

dididi30
2. feb 2009

zuzka ako tak citam, ty takto obsluhujes muza?? hm ja podla nalady, nejako neni casu.....skor on mna obsluhuje 😀

dididi30
2. feb 2009

luci 😀 😀 😀 veru, to sa uz aj lucis, ked si tak vykecavas, dialogujes 😀 😀 😀 😀

dididi30
2. feb 2009

alic, ja mam len horoskopy aj to z roku 2005 😀 😀 😀

alica147
2. feb 2009

no celkom aktuálne 😀 😀 😀

lucia31
2. feb 2009

wien, neckalo sa🙂
ja tu fazulu odsupkujem raz, dva, chytim medzi dva prsty, stlacim a fazula vyklzne a supka ostane v ruke...a varim tu malu, ale ju najprv na noc namocim vo vode, potom privediem v novej vode do varu a tak odsupkovavam...
alica, no, uz sa to zacina, dnes mu otvarala aj skrinku v izbe, tak sa hneval, on je taky maly bordelar s pedantskymi navykmi, hrozna kombinacia..po muzovi 🙂
aj ja som bola ako mala hnedooka,skoro az cierne, tak nechapem tie Tamcine modre okale, aj muz je hnedooky, no, uvidime...ale svokra ma modre 🙂

dididi30
2. feb 2009

alic ja si rano zarabam malu lyzicku jablcneho octu do deci az dve vody, ja neviem, ale mne akosi viac chuti 😅 a rano jedavam len ovsenne vlocky alebo nejake ceralie s mliekom, no hladna som 😀

lucia31
2. feb 2009

didi, nelucim, ja som len hodila dialog, medzi mojimi detmi🙂

dididi30
2. feb 2009

luci ale moja tamca je taka ista ako janko, ale neviem po kom, lebo ja a muz sme na to alegricky ked je bordel, robi nam na priek 😠
luci co nechapes, my mame s muzom olivovo zelene, tamca ma hnede a thomasko modre 😀 😀 geny po starych rodickoch 😉

dididi30
2. feb 2009

luci, no ty ale sikovne pises? hadam nechces napisat dobru noc 😀 😀 😀 😉

zuzpolka
2. feb 2009

dididi,,,,noooo vidiš 😀 tak tebe je dobre 😝 ale stane sa že aj on mna obsluži 😅 napriklad teraz mi doniesol naliaty baylles 😀 😉

dididi30
2. feb 2009

zuzka, ty vole vy takto na noc alkohol? ci liker? 😀 😀 😀 ale vy zvyknete casto nie? minule si pisala o vinku, ci sa mi zdalo? 😅
ale tak sa patri alkohol je v rukach muza 😉 😀

lucia31
2. feb 2009

diid, aj ja pijem vodu s medom a jablkovym octom, uz roky rokuce...aj si nim oplachujem vlasy, teda pridavam do vody, ktorou si oplachujem vlasy..
ja som vyjedla vsetky Jankove nestle gulicky,mnam, musim ist zajtra kupit, lebo bude zle..on len to ranajkuje, alebo este tak jogurt...

dididi30
2. feb 2009

alic ty mas nove foto ale ja som ich uz videla, ci sa mi to mari 😅

dididi30
2. feb 2009

luci a pomaha ti to pitie toho octu, lebo som o tom citala na jednom fore a pise sa o tom kadeco..inak ja nechcem chudnut, ja len tak pre zdravie 😉 je tam vela vitaminikov 🙂
s medom pijem ked citim,ze ma boli hlava alebo ide na mna soplik, ale inak bez sladu sa snazim, no ale potom si dam velky nugatovy kroasan 😀 😀 😀

zuzpolka
2. feb 2009

baylles-baileys 😀 musela som kuk ako sa to piše 😝

zuzpolka
2. feb 2009

dididi 😀 nieeeeeee často 😕 😅 nooo možno sme pili vinko ale to len raz za čas si takto doprajeme 😀 a liker to je len tak namiesto čokoladky 😝 ale inak alkohol nemusim.... 😝

alica147
2. feb 2009

aj ja som dlhú dobu pijávala jablčný ocot ale bývala som z neho strašné hladná tak mi trávilo jak v bani keby som robila 😀 😀

didi niektoré su nové a niektoré som len upravovala tak si ich mohla vidieť 😉

wien
2. feb 2009

lucia, no musím to tak skúsiť 😕 ja som len namočila a potom hneď šúpala.

zuzpolka
2. feb 2009

jeeeeej a ja som zabudla pochvaliť fotečky 😲 🤐
pekneeeeeee ste popridavali 😅

a Eliške všetko najlepšie k 8 mesiačikom 😉

wien
2. feb 2009

ja mám s jablčným octom také isté skúsenosti ako alica. potom by som zožrala všetko, čo nezožerie mňa 😝

alica147
2. feb 2009

wien hej on zrýchluje metabolizmus, ale zas je pravda že je výborný napr, aj srdiečko aj kopu dalších pozitívnych učinkov má

zuzpolka
2. feb 2009

babizne dobru nocku vam prajem 😀 idem ešte niečo kuk v tv 🙂
tak pa pa

inak ini sa tu dlho neukazala ani weroni......snad su ok 😖 😨 no len ma to tak napadlo 🙂 tak dobruuuu 😉

wien
2. feb 2009

no, je to možné. mne vždy vyhladne aj po jablku.

dididi30
2. feb 2009

aj ja sa lucim bo thomasko sa nejako budi,
tak dobru nocku

jaj a ja budem s octom pokracovat, nech mi chuti, ja som rada, sak co si budem sanovat 😀 😀 😀 😉

kostri
2. feb 2009

zuz alkohol jenom z ruk lekare,co nevis? 😀

luci,sak ja som este tu 😕 🙂 no ale uz som sa prisla len rozlucit 😉

gali my kuk na chlapcenske vnady a oni na nase no a co sak puberta,ne 😀 aj nam skakalo a im tez 😀
a co ja viem preco aj vy mate sople s muzom? 😕 sak nejdu vam zuby? 🙂 😀

andrejka 😀 😀 😀 neska srsis humorom 😀 a lucia tes 😀 jake su mile ti tvoje deti 🙂 tusim ty si tak brala moc malej ze si cakala cakala,az priskocil janko a tamarka si cvrkla? 😀 ze:no nemam ja sikovne deti?si napisala 😀 jaj furt to mam na pamati,take smisne,len nevim ci si to ty napisala 😅

dobru nocku setkym,gali a na ocistu je dobry este taky kroasan aj bielou cokoladou poliaty 😉 😀

no pekne snicky vam vsetkym,papa

wien
2. feb 2009

dobru noc tým, čo idú spať. nech je táto noc lepšia ako včerajšia 😖

alica147
2. feb 2009

dobru babulky pekne sa vyspinkajte aj sa čo chvíla poberiem 😝 pa pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre