Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

lenockach
13. feb 2009

Diky baby za pochvaly, konecne som sa k tomu dostala. Lebo uz som sa hambila. Vy take pekne albumy porobene a ja skoro nist.

krazu
13. feb 2009

jogurty som aj ja zacala davat, zjedol dva a potom ste tu o nich pisali ze je na to este cas, tak pockam mesiac a dam az potom, a pribinaciky po roku

my s muzom planujeme davidovi kupit postupne rybicky, skrecky a mozno niekedy aj psika 😵 😵 😵

dididi30
13. feb 2009

wien, ze hada 😅 ja ze myslis no toho vies kde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jaj toto by som tiez nemusela, bracho mal skorpiona a potom si kupil chameleona a skorpion ho zabil, ci to bolo opacne? 😅 ja uz neviem 😀 😀

wien
13. feb 2009

už ste počuli o tých dvoch deckách v anglicku, čo majú dieťa? 😲 didi, u vás toho musia byť plné noviny. http://www.cas.sk/clanok/106158/video-sok-13-ro... video už nefunguje 🙄 a ten chlapec vyzerá tak maximálne na 10 rokov a nie na 13 😲

lenockach
13. feb 2009

Ja mam velmi rada zvieratka a hlavne havkov. Oni dokázu tak velmi ľubit. Aj som chcela psika ale mne ho je luto nechavat v byte sameho. Keby som odchadzala do prace tak by som plakala s nim. Alebo by som musela mat takeho maleho, ze by som ho pichla do kabelky a tak na tajnaka. 🙂

zuzpolka
13. feb 2009

dididi, ved jasne každy nemusi zvietarka v byte 😉 mne to nerobi problem 🙂 okrem psika mame aj 2 korytnačky 😀

wien,,,,noooo hada by som asi ja nezniesla 😲 🤐

dididi30
13. feb 2009

krazu, no dobre planujete 😅 to uz teraz vies, co budes malemu kupovat? 😀 teda ja kupim, ale to musi byt fakt zasluzene a musi to odsuhlasit cela rodinka 🙂

alic kde si zmyzla, davas papat mirkovi 😉

wien
13. feb 2009

didi, ty sprosťanda 😀 😀 😀 😀 😀
to je jediné zviera, na ktoré ma mať v dome ukecal. zas myslím toho v terárku, hej? 😎
inak máme vonku psa a na jar plánujeme kúpiť pár sliepok.

wien
13. feb 2009

som to nejako divne napísala tú druhú vetu 😕 no ale však ste určite porozumeli, nie? 😅

dididi30
13. feb 2009

wien ja bulvar necitam 😀 😀 😉 no vies pred par tyzdnami pisali o nejako ufo, teraz toto bude, no stranda, sak muz mi povie, on citava v robote 😉

zuzka, lenocka, my sme mali tiez spika ked sme boli male, ale doma sme ho nemohli mat, to bol gulasik 😀

lenockach
13. feb 2009

wien tie vlasy to je hrôza my sme ich uz aj strihali lebo ona po bokoch nic nemala a na vrchu hlavy dlhe ciro vyzerala ako posledny mohykan.

dora01
13. feb 2009

didi, ty si strasne zvlastna, prepac, ze tu vobec daco pisem, somozrejme tvoj tomasko vie vsetko prvy

krazu
13. feb 2009

didi, vieme ze mu kupime rybicky 😀 😀 😀 , no a skrecky to musi byt , vies my sme sa o tom raz rozpravali, lebo mam kolegu a ten je zasadne aj proti rybickam co sa mi zda cudne, aspon bude mat dado daky pocit zodpovednosti ked ich bude musiet krmit a tak 🙂

wien
13. feb 2009

zuzpolka, to je také nenáročníé zvieratko. len si tam tak mesiac leží a raz za mesiac sa mu dáva žrať. kedysi som si myslela, že to je také slizké, ale ono to je úplne suché. a zväčša studené 😕 ako keby si hladkala koženú topánku 🙂

wien
13. feb 2009

lenocka, ja sa vždy nasmejem, keď marek vstáva. ani keď mu ich namočím to moc nepomôže 😀 zaujímavé, že len na vrchu hlavy mu tak stoja, po bokoch je to v norme. my sme ešte nestrihali, malý mal vlásky kratučké, tak nebolo treba.

zuzpolka
13. feb 2009

wien,,,,,juuuuuj ja by som asi v noci nespala,,,bala by som sa že vylezie a vleze do postele brrrrrrrr 😀
a to mu davate papat živu myšku? 😢 ☹

lenockach
13. feb 2009

No nasa mala ciro hned ako sa narodila. Len jej to trosku vypadalo.

krazu
13. feb 2009

no muz chcel dakedy strasne psa, tak sme si na skusku pozicali od kamosky, a po dvoch ranajsich vstavaniach koli vyvenceniu psa si to muz rozmyslel 😀 😀 😀 ze nikdy viac
ale zase znami mali psa nauceneho rano vyspavat s nimi do deviatej 😀 😀

dididi30
13. feb 2009

radka klid 😀 😀 😀 😉 len mi je to take smiesne, ze ked nieco na pisem, tak hned vy to robite mesiace 😅 😅 😀 tak si to sem tam precitaj 😉 ale ja sa tesim, nemusi byt thomasko cislo jedna, kde ze.....asi ma ne poznac, takze nevies aka som.... 😀 😉

krazu rybicky su super, klidanek, to by bolo super aj pre mna, miesto telky 😀

krazu
13. feb 2009

wien, ja by som sa tiez nedala nahovorit na hada 🙂

dididi30
13. feb 2009

lenocka,ze ciro 😀 😉

inak sem tam este ked sme boli tehu pisala dadaga a ich psovi, co im tusim pneumatiky na aute objedol ci co 😅

zuzpolka
13. feb 2009

krazu,,,aj naš spi do kedy my takže žiadne skore vstavanie nehrozi 😀 a keby aj len ho vypustime na dvor spravi čo ma a hotovka 😀

dididi30
13. feb 2009

zuzka, ty byvas v dome?

wien
13. feb 2009

zuzpolka, živú 😉

marek mal kratučké čierne vlásky a teraz mu nové vybledli, tak má takú myšaciu nevýraznú farbu - po mne.

krazu - moja kolegyňa má tiež psíka maltézačika, majú to ako ďalšie decko a tiež s nimi spí v posteli 😀 a dokonca občas vraj aj chrápe 😕

zuzpolka
13. feb 2009

dididi hej v dome,,,, dole svokrovci, hore my 😖

wien ☹ na to by som sa nemohla pozerat 😔
a inak naš tiež spi s nami a tak isto poriadne chrape 😀 😝

krazu
13. feb 2009

zuzka tak to mate super 🙂

wien 😀 😀 my sme vtedy ked sme mali doma toho kamaratkynho zistili ze psi prdia 😀 😀 😀

wien
13. feb 2009

utekám. pajte 😉 pekný víkend.

dididi30
13. feb 2009

thomasko ma take vlasky ako po narodeni, ja neviem ma taky spinavy blond, tamca mala cisto biele 🙂

wien a stale spite podla knizky?

zuzpolka
13. feb 2009

krazu 😀 😀 😀

krazu
13. feb 2009

zuzka no super mate ze byvate v dome ale to ze so svokrvcami to teda nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre