Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

kostri
20. feb 2009

no cil citam ze katka uz pisala 😀
uz sa mi lepia oci 😝 idem

paa

dididi30
20. feb 2009

jarus, nedavala som, lebo sme v noci grckali a neviem z coho ☹ , strasna noc bola a tak som to nechala na neskor, ked zacitim zubok 😉
inak hned ti nezaberu, to je ako atb, len v prirodnej forme 😉

kostri
20. feb 2009

sak som davala dva tyzdne 😒 uz sa mi potom nestelo
a co si nenapisala ze ste grckali?? 😲 ja to tu furt vypisujem a ty co tajis 🙂 ☹ co bolo malinkemu 😕

ked hanka v noci vracavala,to bolo strasne ☹ som kazdy nadych a vydych sledovala a uz som aj vedela odhadnut kery nadych je zly ☹ alebo zakaslanie.. ☹

a uz je dobre?nevracka?nema teplotu?spapal nieco nove?dala si mu na to nieco?nam vtedy velmi pmohla ta smekta

wien
20. feb 2009

grazi, veď tak som myslela, že vysadiť tie panadoly a nurofeny a vyskúšať homeo. je to samozrejme len na tebe. neviem, či by som to ja ale vyskúšala takto, keby mi marek tak teplotuje 😅
ďakujeme za gratulejšn k zajtrajšku 😉
ja dávam 3x1 vstrekl ventolin a 3x1 vstrek flixotide - v prípade dýchavičnosti pridám na 2 vstreky flixotide. zatiaľ moc nepozorujem, že by sa to nejak extra zlepšilo...uvidíme teraz cez víkend. ono je zas už problém marekovi ten náhubok držať na pusine...

idem aj ja. pa.

dididi30
20. feb 2009

jarka, to boli gavale zgrcnuteho mliecka, strasne, hodinu pred tym plakal a ja som nevedela co, ani cicu nechcel nic, strasneeeeee ☹ dala som si ho po hodke na brucho a on vsetko von, ale uz potom bolo dobre, zaspal, moje zlate 😢
ja som ho nechavala na bruchu alebo hore, videla som ,ze daco sa deje, tak aj sa udialo.....
no len raz poriadne vyrchakal na tri krat a uz je snad ok, chvala bohu ani teplotu nemal, to by som sa bala,ze ho boli usko 😒

jaj treba davat pozor na tie nase deti, ten hnusny vzduch naokolo, na nervy..

kostri
20. feb 2009

marekovi vsetko naj,keby nahodu zajtra nestihnem dojst 😉

uz ozik dobru nocku 🙂

dididi30
20. feb 2009

jarus a vies co je nahorsie, ze maju tu imunitu od nas, este z bruska, preto sa tu tak skoro neockuje a este aj kojime a v mojom pripade, teda thomaskovom...ze mu nic nezabera, je soplos...

dididi30
20. feb 2009

dobru nocku

krazu
21. feb 2009

dobre ranko,

grazi co to citam, silno vam drzime palceky nech sa rychlo uzdravite,
ja by som asi tlacila na dr. aby sme predsa isi do nemocky, predsa ak by teplota neustupila, no neviem strasne co i len na to pomysliet.

didi, malemu asi len nieco uskodilo, isto ho bolelo brusko a ked sa vyvrackal preslo ho to 😉

wien, marekovi gratulujeme a posielame bostek 😵

tato noc u nas bola este horsia ako vcera, teraz pre istotu nechcel ani spinkat, pozeral v noci rozpravky, ale som pozerala tak mu ide druha horna jednotka

prajeme vsetkym krasny den a grazi ozvy sa , myslime na vas 🙂

dididi30
21. feb 2009

ahojte

aj my marekovi vsetko naj k 8 mesiackom 😵

krazu, uz je to ok 😉 len nechcem, aby sa to opakovalo 😉

pekny dnik 🙂

greguska
21. feb 2009

😉 ahojte!

aj my sa pripájame k blahoželaniam pre mareka! hlavne zdravíčko nech slúži 🙂

gali, tak takúto ste mali zlú noc. no asi sa len moc napapal, alebo mu niečo nesadlo. hlavne že už je dobre 😉

grazi, aj nám je to ľúto, že máte takéto starosti ☹ želáme rýchle uzdravenie a pevné nervy ☹

zuzka, tak davidko ostáva v klube ? 😉 my tiež, neboj, neopustíme vás 😉

nám tiež hovorila doki, že zúbky už treba čistiť, ale bez pasty, len čistou vodičkou. no aj keď ich už máme 7, aj kefku sme kúpili, ale z čistenia nie je nič. potrebovala by som k tomu manuál, ako na to 😉

gabkazabka
21. feb 2009

Ahojte,
Grazi,drzime paluchy aby Vam uz bolo lepsie 😵
Mareckovi vsetko naj k vymesaciu
My noc super,bez prebudenia do 7:30 😎 .Ale nechcem provokovat 😝
Prajem krasny vikendik.U nas je krasne pocasie,svieti slniecko,tak hadam poobede niekam vypadneme
Pa 😵

michell13
21. feb 2009

Ahojte kocky, tak uz mam poupratovane, Michellke varim obedik, ta zatial buva, my tiez ideme poobede von, slniecko svieti, Michelle je zatial zdrava, sem tam soplik ale nic vazne, uz sme museli dat nizsie postielku, lebo sme sa minule zobudili a ona tam stala a kukala na nas 😀 , my zubky cistime, tiez len vodickou, v DM som kupila taku malu kefku ze od 6 mes. tak vzdy po jedle jej zubky len tak prebehneme vodickou 😀
srdecne gtratulujeme oslavencom, juj ako to bezi my mame zajtra 8 mesiacikov 🙂
tak pekny dnik zatial

graziela
21. feb 2009

Ahojte,
dakujem vas vsetkym veeeelmi pekne, aj za IP, velmi to cloveka potesi, take mile slova, povzbudenie 🙂 A vidiet, ze ste na nas ozaj mooooc mysleli, lebo dnesna noc bola uz ovela lepsia, Jurkovi konecne po tydzni nevyskocila teplota a dokonca mal pod 37°C, rano uz sice opät takmer 38, ale po cipku sa drzi od rana doteraz...A aj ma dnes celkom apetit, doobeda spapkal celu jednu velku dlhu piskotku, aj marina keksiky, aj obedik krasne spapkal a je taky veselsi, culejsi, ani ospaly nie je tak ako po minule dni...takze po tyzdni aspon nejake lepsie spravy..len nechcem to zakriknut, aby sa nedajboze znova nepohorsilo...
Wien, tie homeo by som teraz asi nekusala, predsa len, nazory na samotne homeo sa rôznia a ja ich nechcem testovat prave na mojom syncekovi...ja sama som parkrat skusala homeo od bolesti, ale moc nezabrali...tak ja neviem...mam k nim skor taky neutralny postoj...mozno by pomohli pri takej miernejsej teplote, ale v takychto extremnych pripadoch by ich bolo treba uzit asi kvantum, kedze tam je ten obsah liecivej zlozky minimalny...
Ale aj tak dakujem za tip 🙂
Didi,
a ty zbytocne vsetko necitaj a nestresuj tak ako ja 😉 Ja som tiez taka, ze vsetko chcem vediet, a potom si hovorim, ze asi by mi bolo, keby som to nevedela...to je take sebatryznenie ... A co Thomasko vrackal? A to len raz ci viackrat? Hadam mu len nieco nezapasovalo...alebo mozno aj kasle a sopli, mozno mu hlieny stiekli do bruska, a z toho mozno grckal..z tych hlienov...nas Jurko tiez tak naposledy...
A Wien este, to ma mrzi, ze malemu zistili atopicky akzem... ☹ to je uz asi naozaj tak, ze ked uz raz cosi najdu, tak sa vsetko sype...Ja mam tiez taky pocit, uz len trpnem, kedy zasa cosi nove...ale uz by aj mohlo stacit, vsak? Nasi drobci toho uz maju tiez dost...A Jurko sa konecne prestal tak branit pri inhalovani, uz pekne dycha, pomalicky si na to uz zvyka 🙂
A co sa tyka tej nemocnice, ja si myslim, ze kebyze to je naozaj take zle, tak miesto pre nas by sa urcite naslo...a aj v stredu, ked sme boli u dr., ktr. ju zastupoval, hovoril, ze sa to pekne da doma zvladnut...pravda je, ze vtedy to este nemalo taky rozsah, ale zrejme aj dr. verila, ze to doma zvladneme...ved ona by to tiez podla mna nechcela mat na svedomi, keby sa nieco stalo...ona ma za nas zodpovednost...a ona nas pozna tak trochu viac, v malom mestecku je to ine... Inac, ja sit o neviem a ani nechcem radsej predstavovat, keby sme tam museli ist, ako by sme to zvladli...Jurko by si na to este nepamätal, je malinky, len pre mna asi najviac by to bola mozno trauma ☹ A o to horsie, ze doma by som nechala dcerku a manzela..ja viem, ze by sa o nu postaral ukazkovo, len by mi bolo smutno...veeeelmi smutno...radsej na to nejdem ani mysliet.... 🤐

kikaamajko
21. feb 2009

Ahojte, Grazi, no chválabožku že už je Jurkovi lepšie, nech to tak aj zostane, už si toho vytrpel dosť, malinký. Ja som až teraz prečítala ako mu bolo hrozne zle. Až mám slzy v očiach, daj mu velikánsku pusinku od nás. Je to veľmi statočný chlapček, toľko liekov a všetkého ☹ Tak sa držte.
Gali, tak už je vám lepšie som sa zlakla ked si písala že Thomasko včera vracal v noci. Máš toho tiež dosť.
Marečkovi všetko naj k 8 mesiačikom 🙂
A hlavne budte zdravý všetci.
Zuzi - krazu tak další zub? No už iba 16 a máte pokoj 😀 😀 😀 😀 No teda ešte nevyšiel potvora jedna ale hádam dneska zajtra 😉

My sme zdravý, teda dúfam lebo je dáky umrnčaný, a zajtra ked mu nič nebude by sme chceli ísť do Popradu prvý krát na plaváreň. Uvidím čo malý.
Inak poviem Vám Kikin zážitok z lyžovačky. Boli od stredy v Oravskej Lesnej na chate, včera večer im najskôr začala tiecť čierna voda, potom sa pokazil bojler a nakoniec sa upchal komín. Celá chata zadymená, zima, tak dáko vyvetrali a spali všetci v jednej izbee, lebo už sa nedalo kúriť, oblečený. Bolo vonku mínus 23 😒
A ráno museli ísť domov, lebo na jednu noc už by nezohnali ubytko 😀 😀
Takže mala zážitok.

graziela
21. feb 2009

Lenka,
Oravska Lesna, hej, tak to takuto skaredu spomienku bude ma Kika na Oravu? No toto...je to len par km od mojho bydliska a bola som tam parkrat, sice nie na lyzovacke, ale na zabave nejedenkrat...moja naj kamoska tam ma obe babky, tak tam casto chodievala...no, aj take veci sa stavaju ☹
A neplackajte vsetky, staci, ked ja... 😢

kikaamajko
21. feb 2009

Gabika, tak to boli ozaj blízko. Ja myslím že to bude skôr veselá spomienka. Na budúci rok chcú ísť tiež na oravu, len niekde inde, Hrušín, či Hrušov, či tak dajako. 🙂 A už neplačem , to boli len slzičky.

alica147
21. feb 2009

ahojte 🙂
Marečkovi všetko naj 😵
Leni my sme chodili lyžovať do Oravskej Lesnej a kusok odtial v Slanickej osade sme mali chatu a do Námestova sme si po chodili pre kluče od chaty Grazi 😀

dufam že detičkám choručkým je lepšie,Mirko spal poobede 10min, budil sa stále s plačom tak neviem či zuby, horné ďasná má úplne naliate, no tak teraz už spí 😖

krazu
21. feb 2009

grazi, no super spravicka, ze vam je uz lepsie 🙂 😵 😵

my sme mali navstevu, uz odisli a maly je uz okupkany, najedeny a snazi sa zaspat v postielke

alica147
21. feb 2009

zuzi ahoj
mne malý už vobec nechce zaspávať v postielke a pomaly ani spať tam, cez den v kočíku a v noci u nás v posteli 😖

krazu
21. feb 2009

alica ahoj, my spime cez den tiez bud v kociku vonku alebo na balkone, a este zaspi na rukach na fitke 😕 doma ale len na polhodku
v postielke zaspinka len vecer

alica147
21. feb 2009

no mne tiež malý zaspáva výlučne na prse 😖 hm

krazu
21. feb 2009

neboj, ved sa naucia casom ako budu vacsi aj sami zaspinkat 😉 - no dufam 😀 😀

zuzpolka
21. feb 2009

ahojky 🙂

grazi, 🙂 som rada, že je maličkemu už lepšie,,,určite aj vam odlahlo doma, že sa to o čosi zlepšilo 😉 len nech to tak aj pekne pokračuje aby bol Jurko zdravučky 😉

wien, Marečkovi všetko najlepšie, vela zdravička 🙂

Viki pred chvilkou zaspinkala, dnes sme nikde neboli , bola u nas sestra s mužom a s malou, tak sa deturence pohrali 😅 take boli dobručke 😀 hned hodim aj foto 😉 😝

alica147
21. feb 2009

herečky 😀 😀 😀 😀 zlate su

krazu
21. feb 2009

zuzpolka, pekne 😵 😵

alica147
21. feb 2009

som si dnes stiahla sex v meste tak idem pozerať, pa pa 😀

zuzpolka
21. feb 2009

dakujeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀

dididi30
21. feb 2009

ahojte

juj tesim sa,ze je jurkovi lepsie 🙂
grazi, thomasko vracal len raz, ale bolo to strasne, normalne gejzir 😨 🤐 asi mu fakt nieco zle sadlo na zaludocek, furt rozmyslam,ze co, ale asi to,ze som mu pred spanim dala zeleninovu vyzivku a spapal vsetko a potom sa nakojil a riadne a asi preto... 😖

lenka ahoj, kde sa tulas, teda takto po vyletoch chodis, juj jak ti fajne 🙂 no a este taka smola, sakrus, teda v takej zime , tak si to nechajte na teplejsie, napr ked bude minut 3 😉 😀
inak aj my spavame vsetci v jednej izbe a netopime 😅 no treba si zvyknut, ja by som ani inak nezaspala...

juj a viki je zlata 🙂 inak ty sa preco s nou neodotis, ha? 😠 😀
ja som pridala foto vcera, ale sak tu nik nebol 😉

zuzpolka
21. feb 2009

alicka pa pa 😉
ja chcem pozerať VRESKOT ale ide dosť neskoro tak uvidime či vydržim 😝 😀

juuj a niečo som sa vas chcela opytať a zabudla som čo 😠 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre