Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

wien
24. mar 2009

cilka, aj ja som nejaká viac citlivá, odkedy mám dieťa 😅 a to som sa vždy na mojej mame smiala, že ako ona u kadejakých kravín v telke pofňukáva. teraz som na tom tak isto 😠 😀
petruška má mihalnice ako z reklamy na nejakú super špica mascaru 😲 😉

cilka27
24. mar 2009

nooooo sak ma po kom mat mihlanicky . . . . po maminke 😉 . . . . ja tiez fnukam, reflex uz ani kukat nemozem furt tam davaju take nieco s detickami . . . . ale sa pochvalime ze uz mame aj nausnicky .. . . trosku neskor ale predsa uz mame doma dievku 😝

wien
24. mar 2009

grazi, pre teba mám jeden tip proti pliesňam. sme sa o nich neni dávno bavili. v receptári na prime minule reklamovali toto. dá sa to použiť aj vnútri, aj ako vonkajší náter a má to protipliesňový a termoizolačný účinok. tak nad tým rozmýšlam, že to asi použijeme. ešte sa musím dohodnúť s mangelom. posielajú aj na slovensko.
http://maxitherm.cz/termoizolacni-natery/str.ph...

wien
24. mar 2009

ty sa máš 😎 ja musím vytáčať, ak chcem mať také parádne 🙂

flori
24. mar 2009

ahojte 🙂
grazi,pekne fotky 😉

nasa Rebeka tiez skoro vstava,dnes o 05.50,no ved teraz opat spi,doplna energiu,od skoreho rana jej uz dosla 😀
Julia je prechladnuta,tak dnes nesla do skoly,uvidime,ci to do zajtra prejde 😖
nebola by som rada,keby to chytila od nej mala,to by bola ina pesnicka ☹,len potvora nechce lezat 😠

wien,pekne si tie deti poparila,aspon im nie je smutno,komu teraz vylezu este prve zubky??

katke tiez k zubadlu blahozelame 😉

wien
24. mar 2009

flori, to nie ja, to oni sami sa tak popárili 😀
máme tu ešte v/ec nejakých bezzubých?
kukám akurát na joj na nete ako som prežil. tak aj tam mi asi dáka slza vypadne... 😅

flori
24. mar 2009

wien,samo,poparili sa oni,len ty si to hodila"na papier" 😀
kto este nema zubky,hlaste sa
take smutne pribehy nie su pre mna,to by som slzy vyplakala 😔,aj mnohe temy,mi to pride vzdy luto

cilka,mate krasne diievcatko

graziela
24. mar 2009

Wien,
dakujem za tip, este som to nekukla, ale ta farba je aj na okna, teda na ram? Lebo nam to plesnie praveze na ramoch a odtial to ide aj na stenu...
A dakujeme za pochvaly za fotocky...
Wien, daj link na ten film, ci serial, ja som to v nedelu tiez nejako nestihla pozriet a velmi som to chcela vidiet..tak potom to urcite kuknem...
A ked pisete o tych smutnych pribehoch, ja tiez take nemozem pozerat, mne dokonca vyhrknu slzy, ked vidim co i len obrazok taky nejaky smutny...a ked si predsa len take nieco pozriem, tak to je uz pre mna "sebatyranie"... ja tak sucitim a vsetko to tak prezivam...ja dokonca ani na horory nemam zaludok..ale niekedy pozriem, ale to musi byt manzel doma... 😲

graziela
24. mar 2009

Inac, Cilka vitaj, si tu naozaj davno nebola....ja si ta pamätam len ako bruskatu, podla tej foto v satockach...

greguska
24. mar 2009

ahojte maminky a detičky 😉

akosi to tu flákam, ale tati si urobil voľnejšie dni, tak nechcem sedieť pri PC, keď je konečne dlhšie doma 😉

gratulujeme všetkým oslávencom, nech sa darí, a tiež našim zubkáčom, nech rýchlo zúbky vylezú a nikoho netrápia 😀

nám tiež tuším už ďašie pôjdu, nechce si síce dať pozrieť do pusky, a tak dozadu aj tak nevidím. sa mi vidí, že ten 8. do páru ešte nelezie, ale zadné už hej. však uvidíme, hryzie jak ďábel, a mňa si vybral ako obeť, nikoho iného nehryzie, a mňa keď uvidí už pusu otvára, beťár 😀

joooj, gali, tak takéto ty máš trápenie. tfuj, tfuj, nech ťa to rýchlo prejde, a daj vedieť ako si dopadla u lekára.

a čo sa týka tých našich chorôb, tiež sa pripájam do klubu bolestivých kĺbov ☹ mňa teda bolievali bedrové kĺby už na strednej, keď sme na tanečnú chodili, občas som si musela sadnúť ☹ potom to akosi prestalo, ale teraz sa zase začali ozývať, no kojenie si vyberá svoju daň. ale bolievajú ma aj členky, aj kolená. aj mám v pláne zavolať doki, že či môžem dáke vitamíny, ako vápnik, keď kojím, ale tiež to furt odkladám....

a ešte k tým veľkostiam... som bola s mamou v obchode, že ideme si kúpiť podprdy. no mama má takú veľkosť že 90 F- H, a tuším keď budem mať ja 3 deti, tak to bude detto. čiže mama si nevybrala, však to nič nové, ale ja som s hrôzou zistila, že ani ja si tak ľahko nevyberiem a to som skúšala 75 D ! konečne som pred tehu našla taký strih čo mi vyhovoval a teraz budem musieť hľadať ďalší 😠

a ja som bola taká citlivejšia a teraz je to už katastrofa, revem pri každej príležitosti a neviem si pomôcť 😅
keď si predstavím, že by bol malý chorý, tak ma mdloby obchádzajú....

a ešte napíšem zážitok z dnešného rána... sme sa s malým hrali v detskej a tati šiel na wc, to je oproti dverám. tak sa maťko "rozbehol" teda začal liezť smerom k nemu, ale v polovici cesty sa zastavil, kukol na mňa, zistil, že som asi už dosť ďaleko, tak sa otočil. no a potom sa nevedel rozhodnúť, že ku komu chce vlastne ísť, tak sa vrtel jak hodinkové ručičky a usmieval sa raz na mňa raz na tatiho. podarený bol....

dnes by sme chceli ísť trochu na nákupy, tak dúfam, že to konečne vyjde, bo sme sa aj minule chystali, ale nič z toho nebolo 😉

greguska
24. mar 2009

joooj, drobček už kričí z postielky, zas len pol hoďku spal 😠
ani som nestihla všetky fotky dopozerať....
ale hanička nejaká dlhá sa zdá byť 😀 aj jurko aj mirko aj thomasko rastú do krásy 😀 a ostatní určite tiež, len už naozaj musím utekať, tak sorry ! 😀

wien
24. mar 2009

grazi, tu je link http://televizia.joj.sk/tv-archiv/day/23-3-2009...
krásne to bolo. veľmi dojímavé, hlavne na konci. ešte teraz mám hrču v krku. ešteže je to na nete, v nedeľu som to nemala čas kuknúť.
tá farba je len na steny, okná treba asi len vymeniť 😅 alebo sa tam skús popýtať, možno ti oni niečo poradia aj na to.
greguška, mňa marek pravidelne zúrivo hrýzol do brady -a ako silno! som rada, že keď mu tie 2 zúbky vyliezli, tak si to už nedovolí.
a taká si ty teda prsatica? 😀 ja mám teraz 80 C a aj tak mám niekedy problém si vybrať, lebo tuším najväčší výber je v košíkoch B, čo som mala predtým 😖
maťko sa možno už plánuje trošku aj od maminy odlepiť a rozdeliť svoju náklonnosť rovnomerne na oboch rodičov 😵
marek sa vždy straaaašne teší, keď tatino príde z roboty, výska a smeje sa, ale potom chce ísť zase okamžite ku mne... 🙄 😀

wien
24. mar 2009

a ja valím variť marekovi obed, než sa zobudí. aj tak nejako dlho spí 😲 už 2 hodiny...
papa

greguska
24. mar 2009

wien, no až také hrozné to nie je, však je nás tu tuším viac takých objemnejších v tých horných partiách. len to trochu dlhšie trvá, kým človeku nejaká podprda sadne a aj nejako vyzerá 😀
a ty tiež už soplíkuješ ? no ja už tiež začínam, nos ešte nemám upchatý, ale už z neho tečie a kýcham. to sa zatiaľ páči maťkovi, ja totiž tak, že keď raz začnem kýchnem aspoň 4x za sebou a on sa na tom strašne rehoce 😀 no však ho to prejde, keď to bude 3 mesiace trvať 😒
tiež som objednaná na alergológiu, na budúci týždeň, tak som zvedavá, čo povie. ale určite budem brať zodac, to som aj počas tehu, bez toho som nevedela existovať 😒

zuzpolka
24. mar 2009

ahojte 🙂

chvalim všetky nove fotečky 😅 😉

greguska, čo sa naše deti dohodli s tymi zubkami či čo??? 😕 😀 Viki ma tak isto hore 4 dole len 3 a vzadu sa tušim tlačia dalšie 😀 ten 8 zub zatial ništ 😵 ale tiež mi nechce dovoliť poriadne kuk do pusy 😖 😠 😅

Viki prave haja, dufam že aspon hodinu bude, bo už neviem čo s nou spravim, cez den je to hroza s tym spankom u nej 😒

wien, ty sa maš že 2 hodky maly spi 😕 😀

kikaamajko
24. mar 2009

Ahojte,
Cilka krásne dievčatko ozaj a Jurko taký usmievavý chlapček , zlatučký je veru.
No Wien malý spí otom 2 krát denne tie 2 hodky. Ja už mám normálne nad ránom stres kedy sa zase zobudí a nemôžem spať 😝
Vy sa máte s tými hornými partiami, aj ja by som chcela, no nie až d ale také c určite. No ale ked dokojím tak zase mi nič neostane, len B ale aj to také ovisnuté. Jáj však tie detičky nás stoja krásu aj zdravíčko.
Inak ja mám 36 veľkosť. Len sadlo na bruchu.

graziela
24. mar 2009

Ahojte este raz,
prave som dopozerala ten serial...no, smutne to bolo...aj s dcerkou sme to kukali, hoci to bolo od 15r., tak som jej to trosku musela povysvetlovat...dufam, ze nikdy nic podobne nebudeme musiet prezivat...
Kikaamajko,
aj ja som kukla vase fotocky, lebo davno som nepozrela...aky zlaty je Majko, a na tej kravke, podareny...mate to doma pestre, same zvieratka, aj skrecok...to je len dobre...nase mestske deti poriadne kravu ani nevideli... ☹
Co sa tyka podprdy, tak ja nosim 80-85D, ale to som aj pred tehu, ja nosievam vystuzene...ale na zac. po porode a teraz po dome nosievam bez vystuze, tie klasicke na dojcenie, je to velmi prakticke, hoci tak dobre netvaruju prsia, ale co uz....

dididi30
24. mar 2009

ahojte

fiha vy ste sa ale rozpisali, potom vas precitam 😉

no a predstavte si thomaskovi sa prerezava uz aj druhy zubok 😵 , mame bezproblemovy priebeh, skor sa mi zda,ze lepsie spi 😅

tak som dostala atb 😉

wien pocuj, sak ja co tu vodu pijem a ked sa nejako prejem tak to dam hned von aj s vodou 😕 , zeby som mala ztiahnuty zaludok, alebo od kaslu 😅

zuzpolka
24. mar 2009

ahojte 🙂

tak Viki prave zaspala 😅 zajtra mame poradnu, som zvedava kolko važime, no asi 9 kg tipujem 🙂

dididi...počuj, šak ty z toho asi aj schudneš neeeee??? 😕 aj ja chcem 😀 len vracať nechcem 😝 a to kolko po tej vode ideš grcať? ked sa naješ? 😨

alica147
24. mar 2009

ahojte 🙂
otázočka baby a vy sa nebojíte robiť takéto kadejaké detoxikácie ked kojíte? 😕

zuzpolka
24. mar 2009

alicka ahoj 🙂
ja nekojim , ja nekojim 😀 😝
ale ved baby robia len s vodou,,,to je všetko nie? 😕

krazu
24. mar 2009

ahojte 🙂
gratulujeme vsetkym novym zubadlam 😀 😀 😀 , asi to vyzera ze uz vsetky deticky maju zubky
dodatocne gratulujeme aj vsetkym oslavencom a oslavenkynam 😵 😵

baby ked som tu bola naposledy tak som si pozrela albumcek anjelika romanka a potom som cely vecer preplakala, 😔 😔 mojko maly odisiel po polroku na leukemiu a taky krasny drobcek 😔

spominate oblecenie, ja mam teraz 36-38 tak ako pred tehu a s podprdkami sa uz tiez vraciam do povodnej velkosti 75B, teraz nosim velkost ako v tehu a asi o chvilu sa vratim k tym mensim co som nosila pred tehu

krazu
24. mar 2009

jaj a skoro som zabudla dado sa uz treti den vie sam postavit a uz aj vydrzi zo 30 sekund sam stat, zlaty je ako balansuje aby vydrzal sam stat

krazu
24. mar 2009

a este.... 😀 😀 😀 krasne fotecky ste popridavali, naozaj su tie nase deturence zlate 😵 😵

zuzpolka
24. mar 2009

krazu 😲 Božinku 😢 to ani nepiš, ja tiež nemožem taketo veci počuť, čitať ani pozerať...fnuk,fnuk ☹
Bože moj, taky malinky, je to hrozne moc smutne, a ked si pomyslim čo jeho rodičia 😔

zuzpolka
24. mar 2009

krazu, Davidko je šikulko 😉
aj Viki už sa snaži udržať stabilitu....dnes sme si ju s tatom puštali medzi sebou a par kročkov pekne prejde 😵

alica147
24. mar 2009

zuzi no ved ano ale tie toxíny ktoré sa vypalvujú vo zvýšenej miere počas takýchto kur, no neviem ja to radšej nechávam na potom 😀

alica147
24. mar 2009

aj ja chválim všetky nové fotečky Maťka, Jarka,Grazi 😀

krazu
24. mar 2009

zuzpolka no ved, ja som revala ako tur

viki je este vacsia sikulka, dado len stoji, dopredu sa este nepusta 😀

alica147
24. mar 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre