Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
21. jan 2009

gabka ten chicco sa mi tiež lubil 😉 🙂
ano je to prada 🙂 aj tašku chcem taku len neviem či ešte bude lebo vraj to už je stary typ teraz su zasa nove tie podložky 😖 ale žiadna ma nezaujala 😒
to som rada že kamoška je spokojna 😀

dora01
21. jan 2009

roky ruky som chcela napisat

krazu
21. jan 2009

wien, ja sa este bojim mu dat cele jablcko aby ho nezacalo dusit 🙂

zuzpolka, uz neviem co davali to je fotka z novembra, ale urcite to bolo velmi zaujmave 😀 😀 😀
aj nas sa vie tak jedovat, lenze ja som makka a hned mu tu vec co som mu zobrala vratim

gabkazabka
21. jan 2009

aj nasa Nina ma take stavy,ze sa ide od zlosti rozpucit 😀 a hlavne ked ju davam naobliekanu do kociara,vtedy ma ide porazit,lebo nechce pokrcit nohy,tak ju tam natrepem ci chce,ci nie..... 😅
Idem ja od PC,lebo mame navstevu....
Tak dobru nocku.... 😵

zuzpolka
21. jan 2009

jasne dora pochopila som 😀 😉
no to dnes mi prvy krat takto hrozne ☹ ona neznaša ked jej nechty striham a staaaaaaaaaaaaaaašne plače 😔

dora01
21. jan 2009

krazu, siesta choroba je virus, na virusy sa atb nedavaju 😉

zuzpolka
21. jan 2009

gabka dobruuuuuuuu 😉
a ta dididi fakt odišla? 😕 tak aj dididi dobruuu 😀

krazu ja tiež som makka 😖 no čo ved ešte zažijeme možno aj hadzanie sa o zem 😝 😕 no snad nie 🤐

dora01
21. jan 2009

ja ked striham, tak si maleho dam na kolena, chrbat na moje brucho, do jednej ruky hrkalku, s tym sa bavi a druhu zatial striham, ale tiez nema vzdy na to naladu,ked je doma muz tak mu daco spieva a ked nie je tak to necham na inokedy, napr. ked je napapany, to je sladky ako med 🙂

krazu
21. jan 2009

dora, maly mal zapalene hrdielko a vysoke teploty preto mu doktorka dala antibiotika a zmienila sa ze sa moze vysypat, aby som sa nezlakla. no a teploty su prec tak sa mi zdaju antibiotika zbytocne, mozno sme ich ani nemuseli brat

a dakujeme za pochvaly fotiek 😵

wien
21. jan 2009

krazu, to jabĺčko bolo riadne tvrdé, to je také to kyslé zelené a dala som mu taký kúsok, kde boli všetky hrany dosť hrubé, takže ďasienkami by to určite neodhrýzol. ale zbrúsil to poriadne 😀
čafko gabka 🙂
mne sa marek pri strihaní nechtov strašne trepal a jedoval, tak mu ich teraz najnovšie strihám takým cvakátkom na nechty, čo aj ja používam. je to rýchlejšie a hlavne ich ním lepšie ostrihám.

dora01
21. jan 2009

aha tak doktorka sa poistila, ze ked to nebude jedno tak druhe, jaj tie dokiny 😠 😀 😀 😀 😀 😀

krazu
21. jan 2009

zuzpolka, dufam ze sa nebudu hadzat o zem 😕 😕 to teda neviem co budem robit

zuzpolka
21. jan 2009

dora,,, ja ju tiež zabavam ale nepomaha 🙂 😖 vobec nič 😔

wien, no dobry napad cvakatkom som neskušala 😀

aj ja sa s vami už lučim , tak dobru nocku všetkym 😉

dora01
21. jan 2009

krazu, myslim, ze trieskat sa budu vsetky viac ci menej, je len na rodicoch ako budu reagovat 😀

zuzpolka
21. jan 2009

krazu, no ved to 😕 🙂 doma ešte ako tak ale ked ti to spravi na verejnosti 😨 juuuuuj 😀

tak ešte raz dobruuuuuuuuuuuuuuuu 😅

dora01
21. jan 2009

zuzi, no sak ja sa tiez cudujem, ze ako lahko sa to da ostrihat, ale asi mame flegmosa 😀

krazu
21. jan 2009

no idem aj ja spat, tak dobru noc

dora01
21. jan 2009

dobruuu. ostal tu este niekto?

dora01
21. jan 2009

tak idem aj ja , prijemne ponocovanie vsetkym 😀 😀 😀 😀 😀

wien
21. jan 2009

dora, ja - ešte chvíľu 🙂

wien
21. jan 2009

tak nič 😠 😀

wien
21. jan 2009

tak teda dobrú 😢

pondelok
22. jan 2009

ahojte kocky, no dnes ideme na kontrolu dufam, ze uz budeme moct ist von, Michelle este spi, tak cakam kym sa zobudi, no a dnes sme o 1 mesiacik starsi, a Hanke gratulujeme k 7 mes. 😉
tak sa idem chystat, asi vsetky este spite 😀

kostri
22. jan 2009

sevuste 😉
idem pekne po strankach,bo pozabudam co som komu chcela 😖

leni,to kika jaky talent na bezky 😕 ze tak rychlo sa do toho dostala? 😨 sikovnica 😉
a ze diazepam a pivo 😀 😀 😀
a vincko dakuje za gratulaciu 😀

flori
22. jan 2009

pekny den 🙂 maminky a junovciatka

hlasime sa asi po mesiaci,tak trochu napisem,co mame nove

jej,pondelok,dnes mate 7 mesiacov,Michellke blahozelame,,prajeme vsetko naj aj ostatnym oslavencom

co sa tyka pokroku u nasej malej,tak Rebeka zacina so stvornozkovanim,chce to len cvik,prevracia sa z bruska na chrbatik a naopak,ked ju to chyti,tak tymto stylom,aj 10x za sebou,preskuma celu obyvacku,tiez sa plazi jedna radost,,,,v sede sa udrzi chvilku,ale cakam az na to stvornozkovanie,aby si potom vedela sadnut aj sama

vecer mava arie rrrreeee,rrrrraaaa,,,,alebo este castejsie lelelele

citala som,ze deticky su riadne sikovne,krasne napreduju,,,,a to nehovorim o stati,ci pomaly chodeni,,,u nas este nehrozi

papanie cez den mame asi taketo:
rano kojenie,potom ovocie,nasleduje obed-zelenina,ryza,,,maso zacinam este len pomaly davat,
olovrant kasa,vecer a v noci kojenie, myslim,ze Rebeka papa dost,,,,prikrmy a kase asi 150-180ml,mlieko neviem,kedze kojim,,,ale mam doma UM pre pripad nudze,tak raz som jej skusila dat miesto vecerneho kojenia 170 a bolo kriku ☹ ,ze malo,tak kojenie nas neobislo,,,caj mame hipp fenyklovy,ten jej chuti,po kasi vypije asi 100ml

dakujem za recepty,aj vcerajsie na jogurt,zidu sa 😉

prajeme uzdravenie chorym detickam

zaza_na
22. jan 2009

kukuk 😉
blahozelame vymesacnikom 😝
ako sa mavate? co noveho? pondelok, nech kontrola dobre dopadne 😉
baby, dnes budeme konecne mat nocnik! uz sa tesim. hned dnes dam Lili sediet na nocnik. predpokladam, ze sa bude hnevat, ako ked sme ju davali prvykrat u nasich 😀

kostri
22. jan 2009

radka 😀 no teda 😀 ale mas pravdu,hanka je tu asi jedina baba buntosko 😀

gali uz ste zdravi? 😕 sopliky moje malinke 😢

janka,pionierka avoooooj 🙂 naaa,de si tak dlho trcala? 😉 som myslala ze nas uz nestes ani videt 🙂 spinkate presne tak ako my 😖 no co uz,sak tri roky budu mat deturence cobydub 😀 a v skolke ich naucia!! 😀 inak ja som bola tiez velice poslusne dieta 😵 tato nestel spavat,rano uz o pietej bol hore a ked s nim stara mati isli do obchodu,zeny na ulici na nu vykrikuvali:na,francka,de neses toho chlapca?co ho nenehas spat??.. 😀 😀 😀

kostri
22. jan 2009

gali 🙂 hanka sa jasneze pridava do klubu malych milych 😀

booze este som len na 167 strane 😒
jaj aby som nezabudla!velmi pekne vam baby dakujem za odpovede ako kojite,ste zlate!!tak my kojime tiez tak isto 😀 sranda ako sa tie deti vrtuchluju 😀
a je tam uz flori na dnesnej strane 🙂 ahooj 😉

emily,ved pomalicky sa mozno k lyzicke vratite,to chce cas,nasilu jej nedavaj..a tusim tu mame dalsie dievcatko co v noci vystraja 😀
jani a hanka tiez niekedy len pobrble obed a necha tak a nekedy zblajzne za desat minut 😕

a telka aj hanku zaujima,sa jej musim aj uhynat nekedy,nech vidi 😝 😀

zuzpolka
22. jan 2009

ahojte 🙂
gratulujeme dnešnym oslavencom 😉

Viki teraz zaspala,,,no ja som chcela žehlit ale od rana nam nejde elektrika 😠 😠 😠
tak neviem čo budem robit 😖 😝

zaza_na
22. jan 2009

zuzi, tak dufam, ze ti baterka na laptope vydrzi co najdlhsie 😀 teda, predpokladam, ze si za laptopom, ked vam nejde elektrika 😝
len pekne oddychuj a pocitaj si daco, kym Viki spinka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre