Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zaza_na
23. jan 2009

caute 😉
leni, aj my blahozelame k 7 mesiacikom a posielame pusinku 😝
skoda, ze ten test nevysiel. bolo by to take mile neplanovane prekvapko. ale neva. urcite sa este zadari 😵
no ja neviem baby, ta prilba, to sa mi zda uz moc 😅 neviem, ci je pre dietatko dobre behat v nej. podla mna sa nenauci vycitit, c je pren nebezpecne 😔 co potom, ked ju raz zlozite? 😕
ale to je len moj nazor. mozno sa mylim... 😨
Lili uz asi spinka. uz ju teraz castejsie uspava aj manzel. zda sa, ze si na to zvyka a uz tak nevyrevuje 😝 aj teraz ju len polozil do postielky a je ticho 😉

dididi30
23. jan 2009

zazi, no keby si videla modrinky thomaska tak mas dost......inac aj tamca mala modrinky a nic take ze prilbu ma nenapadlo 😅
no mu hovori, ze dobra vec, ale on deti si to na hlavicke nenechaju, teda nas urcite nie ked mu aj ciapka vadi 😀
zuzi a ty este kojis?

hm asi si pisem sama, tak dobru nocku 🙂

dadaga
23. jan 2009

ahoojte.. no konecne mi ide net... a mam chvilku casu...
co to citam...deticky maju prilby? doma? coze? xixi.... nas si dneska tiez tresol hrackou o celicko... a ani moc neplakal.. no musi si zvyknut,ze si nemoze udierat kde sa mu paaaci.. ozaj uz behate? lebo my za dve ruky skoro cely den.. moje krize...

krazu
23. jan 2009

didi, kojim ale na vecer mu davam UM, ale aj s tym kojenim - no asi mam uz malo mliecka tak na noc a rano, uz som pisala ze vcera som ho kojila poobede a stiahol obidve cici a bolo mu malo 😔

zaza_na
23. jan 2009

didi, ved aj to, ci to bude xciet mat na hlave 😀
aj mna si sa pytala na to kojenie? 😝 ja stale aj kojim... ale uz je to niekedy o nervy. Lili taha aj 2 minuty naprazdno a hneva sa, kym sa jej to rozbehne 😔
ahoj dada! ako sa mavate? 😝

dididi30
23. jan 2009

dadi cau, jasne,ze behame, tak ako vy 😀 😉

zuzka hm, ti zavidim,ze mu bolo malo, nasmu je zas vela a cici mam furt plne, ja nechapem, sak ked nepije tak naco sa tolko nalievaju 😠 😀 ale v noci si da moj drobusik, to si nenecha ujst 😉

dididi30
23. jan 2009

zuzka preto sa hneva bo jej davas flasku a to ide hned 😀

dadi, kolko vazite?

dididi30
23. jan 2009

dadi thomasko si udiera hlavicku pravidelne viac krat denne a aj pada na nu casto chudiatko....a staci sekunda a to som pri nom 😒

dididi30
23. jan 2009

halo zase pisem sama 😒

alica147
23. jan 2009

ahojte 😉
mne je dnes uplne najhoršie a keby som nebola total zvedavá na Lenkin test ani notebook nezapnem 😀 😀

tak Majkovi všetko naj naj a Leni nebud smutná ja zastávam tiež ten názor čo Didi teraz si uži Majka 😵

malý dnes uplne otrasne spal,od rána zaspal až na obed na balkone v kočíku kde spal 2hodiny a štvrtej pol hodinu a teraz sa každu chvilu budí s plačom asi tá druhá jednotka sa nám tlačí
takže sa tu majte pekne ja padám do postele dobru nocku

wien
23. jan 2009

alica 😀 😀 😀 tu takých zvedavých bolo 😉
Majkovi všetko naj 😎

dididi30
23. jan 2009

alic, joj tak dobru nocku, nech sa malemu zubok rychlo vylezie 😉

boze vam aspon deti placu bo im idu zuby a nasmu nejdu a pisti aj tak 😠 😀 😀 😀 co bude potom robit? zeby ma pripravoval na curbes? 😀 😀

wien u teba ako idu nutene prace?(spanie?) 😉 😀 😀 😀

lucia31
23. jan 2009

ahojte 🙂
Alica, aj teba napadol nejaky hnusny virus?
a tu sa testovala? waw, to je mile 🙂 skoda, ze si to uz ja asi nikdy nezopakujem, no, nikdy nehovor nikdy, vsak?
idem si to terda precitat, co sa tu dialo 🙂

krazu
23. jan 2009

dadi,didi tak lukasko a thomasko su riadny sikulkovia, my sme teraz v stadiu dvihania ritky 😀 😀 aby mohol zacal lozit a vy uz behate
aale ved sa david v zivote nabeha dost ma casu a casu 😵 😵

dididi30
23. jan 2009

zuzka jasna vec, a ty si to este uzijes, ked budes za nim behat 😀 😉
luci no som zvedava co precitas, ak precitas 😀

zaza_na
23. jan 2009

didi, vsak hej. to chapem, ze sa hneva. ale preco jej to netecie hned a musi tahat tolko naprazdno...? 😔
alica, bru nocku. nech sa zajtra citis lepsie 😝
krazu, ani my este nebehame. nasa sa zatial len plazi. je to strasne komicke. zaprie sa rucickami a o lakte a taha sa. jak taka jastericka 😀

krazu
23. jan 2009

zazi maly ma taktiku zdvihnut ritulu a rukami sa posunut dozadu 😀

dididi30
23. jan 2009

zazi, sak pockaj za chvilu sa ti bude hrabat v hrncoch, ako nas 😒 😀

dadaga
23. jan 2009

kazu sak jasne,ze nabeha... ale ked sa mu chce nech ide.. sak mu to neuskodi...

didi no ja som asi svihnuta matka.. moj na hlavu este nepadol.. aj som stale pri nom.... a ked sa hra tak je v ohradke.. tam je jedine sam.. a ked je na velkej posteli skade by mohol spadnut tak tam som s nim a hrame sa spolu.. no a zo stolicky na papanie nespadne....

my sme mali na zaciatku januara 7500g...teraz uz neviem.. sme sa davno nevazili...

kolo prikrmov davate za den.. my dva a sa mi to zda nejako malo, ale ked aj mliecko mu zacalo chutit tak zahadne nam uz viac nevychadzza...

wien
23. jan 2009

didi, normálka. v noci spí krásne až do rána, ani neťukne 😀 ale za to cez deň...bída to je 😝 no ale nemôžem chcieť všetko naraz 😖
akurát zohrievam to plnotučné mlieko. no baby, to je normálne mňamka 😅 ty kokso. keby som to nezačala robiť, celé hio vychlemtám sama, kašlať na jogurty 😅

lucia31
23. jan 2009

didi, tu helmu pre deticky predavaju aj na mimibazare, som ju obzerala, ze ci nekupim, ale este mame cas, este sa nestaviame 🙂
wien, no, tie latkovky sijem na sposom jednorazovych /gumicky okolonoziciek a na chrbatiku, zapinanie na suchy zips/, sijem z dvoch vrstiev a medzi nimi je vsite flisove jadro...flis prepusta vzduch, no zadrzuje vlhkost, tak preto....ja do tejto plienky este vkladam bud original bambusovu vlozku /je makkucka, pripomina tvarom nase damske vlozky 🙂 /alebo potom mam usite frote vlozky podsite flisom...no a ked to precika, len vymenim tu vlozku a dam novu...tot vsjo 🙂
a k tej kasi, no, tak tu davam bud na desiatu, alebo aj na bezmasity obed, nieco ako mucnik 🙂
inak, my uz papame aj jogurt, biley, smotanovy, uz minule na poradni nam doktorka kazala, davam jej don par lyziciek ovocnej vyzivky a pomrvene detske piskotky Hami

dadaga
23. jan 2009

didi veeru.. nas uz upratuje... sranda chytim za ruky prikracame k linke a uz otvara a vybera.. majsterko a ak nahodou mu to nedovolim tak normalne ze hm.. a dupne nozickou normalne jedosko...xixi kolko mate zubkov? my zatim jeden a dalsi sa tusim tlaci.. dolne jednotky

dididi30
23. jan 2009

dadi preco by si bola sibnuta, tak to ma byt 😉 no vies ja kopec veci naraz, ale aj pri muzovi sa mu podari, ale zas on je strasna vrtula, nicoho sa neboji on sa udre a ide dalej, no katastrofa

no vidim,ze s menej kileckami to ide rychlejsie 😉 🙂

my mliecko nemusime .....ja davam 3-4 prikmy a on vlastne cez den mlieko nepije, len prikmy, ale v noci moje cici 🙂

krazu
23. jan 2009

dadi, ja davam jeden ovocny a jeden zeleninovo-masovy a kasu ale to sa nerata ako prikrm

dadaga
23. jan 2009

didi zavidim... my bez mliecka nevydrzime cely den ked rano nedam tak pooobede uz je hladny....neviem ci nechape, ze aj ostatne okrem flase je jedlo..xixi

inak ja som na neho cely den sama pokial muz nepride....ale stale ho mam na ociach.. ak je doma muz tak nehrozi ze by spadol.. on by za neho aj hlavu dal...xixi stale je na nom..

ked pride z prace tak maly ze ......tata.... pekne ho oslovi.. mama nic... ale tata vie krasne...

dididi30
23. jan 2009

luci aj my papame jogurtiky a aj rybku sme uz mali 😉

dadi , keby si nas citala, tak vies,ze niektori este zubky nemame, ani my, ale dlhsie nam vydrzia 😀

wien, tak len ak dalej, budes frajerka, ked si urobite krasny rezim 😉 najma v prespat celu noc 😎
no ta obdivujem, ja by som jogurty nerobila, nechce sa mi 😅 no sak pri jednom sa da, dvaja hm......

dadaga
23. jan 2009

jaj a este som zabudla,ze kazdy den aj 2x telefonuje s babkou...xixi mojou maminou...
sranda ked s nou volam ja tak docahuje telefon.. a ked mu ho dam k usku...tak pocuva ako keby rozumel.. a ze hi.....ha vykrikuje do tel... a potom bababa... sranda s nim... moj malicky telefonista...

wien
23. jan 2009

lucia, no zaujímavé. a strih si skade zobrala? osvedčili sa ti? aj jednorázovky ešte používaš? koľko ich máš? stačí to? skade máš tú bambusovú vložku? čo asi takl vyšla? a koľko máš vložiek a ako vydržia? 😅 😅 😅 soráč za hlúpe otázky, no ale keď si už zbehlá, musím to využiť 🤐 nechcela by si to všetko nafotiť, nech máme predstavu??? 😕
tú kašu musím vyskúšať. trebárs zajtra. kúpila som pohánku. môžem to aj z toho variť?
ten môj syn okoštuje aj jedlá, čo som ja v živote nemala, chudáčisko 😝

dididi30
23. jan 2009

dadi, ale on pije vecer okolo 6 pred spanim, potom v noci pijava a rano ked vstane, potom len take cuc, ako od smadu, to je nic....

a to tata aj my vravime a on vie ze tamca je na ta tak aj jej tak hovori 😀
ale on aj mama ,baba.....sak ako sa na ten vek patri, ze baby 😉 😉

dadaga
23. jan 2009

didi to je nad moje sily precitat nejakych 100 stran.. nehnevaj sa..... zial....
no sak mi napisete este raz co uz.... nevadi..

my este jogurty nedavame ale tento tyzden budeme mat 8 mes.. a pri tej prilezitosti asi dame pribinacika uvidime?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre