Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
3. feb 2009

emili, joj bojuj veru a ked nic nebude chciet, tak zacni s prilohou 😀 😀 😀 😉
nic neboj, ked vyrastie budes chciet satit ako zivit 😀 😉ani thomasko caj nepije, nechuti mu, len moje mliecko a vodicku🙂

alic, joj mirusko zlaty, ja si to viem predstavit na nasom, preto som ostala doma, on ma len ocuje a koniec 😢
a este dedusko takto, no hadam mu to prisili nie,joj 😔

grazi maliceho mi je luto, ale mam tusaka ,ze aj nas to caka, ked sa tu otepli, ved aj u vas sa nie? to preto 😒 a este mame deti co chodia do skoly a skolky a vzdy donesu nejakeho bacila ☹ skore uzdravenie

jarka a co to, boze zase cvicit?? to co z vas chce ta vasa lekarka, ved jej povedz,ze kazde babo je ine, do prcic, ja by som ju asi...esteze si taky klidas 😉
jaj a uz si urobila z hanky modelku v gumakoch 😀 😀 😀
no pockaj sak obrazky si vyhodila, tak co chces este upratat ci vypratat? nebodaj viol 😅

kostri
3. feb 2009

jaj grazi no sak teraz ste sa vyliecili ☹ no ale ked dokina nic nepocula,ze by nemal dychanie ciste,alebo hrdielko cervene...no neboj,mozno to bude len taka jedno dvoj dnova horucka a prejde to..kamoskina mala,bola tiez takto,ze mala horucku dva dni,pila vela cajika,aj v noci,sprchovali ju vlaznou vodou,ked mala vyssiu horucku,dali nurofen..a za dva dni bola horucka fucifuc 😉 doktor im povedal,ze im nebude davat atb,ze pockaju par dni,ci sama teplota neustupi..ako to mal aj lenkin majusko..

zaza_na
3. feb 2009

emmily, tak ma tesi, ze sa vam to podarilo s tym spankom. vidim, ze viaceri sa pokusame o to iste 😀
no a to s tymi prikrmami od doktorky bolo dobre. dori, ze grecky salat... 😀 som sa dobre zasmiala...
kostri, ved to, ze tie kratke spanky ju rychlo unavia. nevydrzi dlho hore a potom viackrat spi cez den. a vecer detto nexcela sama zaspavat, lebo mala kratko predtym jej minispanok 😅
no kostri a to s tym cvicenim. vas riadne natrapia... 😖
alica, coze? ze plackal hodinu? 😲 😢 biedactvo malicke... 😔
no a to s tvojim ocinom... si pamatam, ked si brat odtal sekerou z konceka prsta 😖 😔 bolelo potom este dlho... 😢 😔 tak rychle zotavenie prajem...
a aj vsetkym choruckym. nech sa rychlo vyzdravia. grazi, vas to vsetkych postihlo? 😕
my sme boli cez vikend u nasich a aj segrenka prisla s rodinkou v piatok. a naschval isla predtym v stredu s malym k doktorke, nech ho popocuva a pozrie do hrdielka. a nic nenasla. bopl vporiadku. a bum - z piatka na sobotu horucky 39.9. v sobotu isli na pohotovost a on mal zapalene hrdielko 😲

alica147
3. feb 2009

dík baby

didi neprišili lebo to mal rozdrvené ešte mu to aj zle zašili, mu to stále vela krvacalo tak s ním segra musela ísť znovu k lekárovi aby mu to poriadne zašili ☹ 😝

dididi30
3. feb 2009

alic joj , az mi zima ostala, sak sa len porezem a je mi zle a to nehovorim o picnuti injekcio, ja na to nemozem kukat 🤐 😔

dudri
3. feb 2009

neuznavam knizku ako spat dieta aj ako casto dojcenie....(pozicala som knizku Dieta a ja kamaratke, raz som precitala-nanic) robim po svojom... ved babo je male, ....

Katka vzdy pokaka na lehatke, jej pomoze vykakat, to je dobre aspon viem to je signal 😎
umyla som ju zadocek a naspat do lehatka, katka hned plakala (nechce sadnut)a ruky hore- ze chce mamu. zobrala som ju je v pohode...

zuzpolka
3. feb 2009

ide panelák, tak pa pa 🙂 😉
kostri chod kukat 😀

dididi30
3. feb 2009

katka, ani ja ju neuznavam, ale to som uz pisala 🙂

si super mama, mate dobre signaly 😉 za chvilu uz aj ona bude behat vsade 😵

alica147
3. feb 2009

kostri nechod kukať bud tu 😀 😀

alica147
3. feb 2009

aj ty zuzi 😀

dididi30
3. feb 2009

zuzka kukukukuku 😀 😀 😀
alic 😀

alica147
3. feb 2009

ja sa tiež neriadim knižkou,malý spí so mnou, uspávam ho kadejako aj kojím bárs kedy aj v noci

kostri
3. feb 2009

gali,cosi 😀 viol ti tu necham,nech sa nou pokochas 😀 😀 😀 😝

no som ani moc nekukala panelak,volala mi matka,a dva krat radko 🙂 takze prd viem 😀

ja uz neviem s tym cvicenim ze co 😒 niekedy si myslim ze mala by som s nou viacej nacvicovat,ze je to aj moja chyba ze s nou necvicim tak ako by som mala...ale trt makovy!!lebo ked som s nou tak cvicievala ako nam kazali,ze aj styri krat za den cviky a ona len plakala a plakala,vobec nechcela byt na brusku,ked som ju tam polozila len tak,hned zacala plakat,lebo myslela,ze ideme cvicit 😔 no teraz s nou cvicim hravou formou 🙂 vlastne tak ako sa ma 🙂 ucim ju lozit po foteli 😀 a za fotelou je zrkadlo a ona tak strasne ste videt hanku 😀 ze sa tam stvera a stvera a ked ju zbada tak sa rehoceeee 😀 a funi pri tom jak sa tam trepe hore 😀 ...no to je podla mna cvicenie s dietatom

a neska povedala sestricka ze nohy ma silne,aj dopredu s motorikou,len rucky ma slabe 😔 no ja sa necudujem,ked na tom bruchu tak nelubi byt,tak ich netrenuje,ale ked na tom brusku je tak sa podopre,aj sa chvilku hra tak..no ale hovorim,nie dlho.a ked vypuci tu ritusu 😀 nohy vystrete,ruky rozplestene,hlava polozena na posteli nabok 😀 jaj smisna je 😀

kostri
3. feb 2009

naaa,setky ste kukali panelak?? 😀 😀 😀

alica147
3. feb 2009

naaa šak čo už som mala robiť ked tu ani nohy 😀 😀 ale chystám sa kukať dnes do facto tak pojdem hodiť spršku dovtedy

emmillya
3. feb 2009

jarka ,aj my sme mali s malou cvicit asi cca okolo 3-4 mes. lebo nedvihala hlavku a dokine sa zdalo ze ma slabe rucky...no proste ju mala na salame 😀 skoncili sme na rehabke pretoze mala zaostavala podla dr. 2 tyzdne vo vyvoji 😕 😝
Dr.na rehabke povedala ze reaguje ukazkovo na dieta v jej veku , takze ani ziadne cvicenie-nic len sledovat a polohovat na brusku 😉 a poukladat pred nu hracky aby na ne kukala a natahovala sa za nimi. A este dodala ze ti detski lekari by chceli aby deti sli podla tabuliek a rovno aby chodili 😀 a ze kazde dietatko je ine, len niektore maju caaaaaaaaaas a su pohodaci 😀
Ked sme ju dali na brusko tak sa nervovala a jedovala , nedvihala ani hlavku , skratka bola leniva sa jej nechcelo , no mordovali sme ju az sa to samo upravilo nejako 😉 😵

dididi30
3. feb 2009

jarka sak ani nas nebol rad na brucku a vidis 😉

pekne sa s nou hras, teda cvicis, tak pokracuje, vlastne to je hranie, takto sa treba hrat s detmi, ukazovat im zaujimave veci a motivovat ich 😉
super si to vyriesila, neboj, za chvilu bude bud lozit alebo bezkat a nebude k tomu potrebovat silne ruky, len tie silne nozicky 😵 a co tamca nelozila a rovno behala.....inak ja tvrdim,ze od roka a muz mi dnes povedal,ze od 9 mesiacov, ze ci si nepamatam ked ju v nitre pri rieke ucil behat 😅 no vidite aka som to ja hlava derava 😀
tak vidis, za 2 mesiace bude hanka v gumakoch za kurkou beha 😀 😀 inak thomasko ma aj gumaky, odofotim ho v nich 😀 😀 😉

baby ja sa lucenkam, dobru nocku 🙂 a sladke snicky 😵

dididi30
3. feb 2009

brucku , brusku 😀 a dalej necitam idem chrapkat 😀

dora01
3. feb 2009

kostri, ja nepozeram, ja som prave dovarila 😀 pekne s hankou cvicis, treba ju motivovat, neboj bude z nej sikulka 🙂

alic, to mi je luto, ze tak plakal, mna tiez ked zahliadne cez dvere a muz je s nim tak jaci jak keby ma tyzden nevidel

dadaga
3. feb 2009

ahojte babenky, no nejako nestiham a zase blbne net....tak ani nedocitam co ste popisali nemam sancu....

inak mame sa skvele mame 2 zubky skusame behat... ale zatim s oporou takze skvele..

tak aj vy sa drzte.... dobru nocku

kostri
3. feb 2009

andrejka a mamina ti nezavolala,aby si dobehla?ci nemohla si?ci miro bol s malym?no ja som neska bola styri hod v robote,dosla som az o pol druhej namiesto o dvanastej a radko hovoril ze mala huhukala 😕 😅 no ale neska ked ma zbadala,tak vobec sa tak nepotesila jak minule 😢 ale ked som ju zobrala tak prestala huhukat 😀
inak radko vam sem chcel neska volaco napisat,ze ked ma on malu,tak ma tu zastupi 😀 ale nevedel najst temu 😀 nasiel junovky 2009 a cudoval sa ze preco sa tam mamicky rozpravaju akemu doktorovi chodia a tak... 😀 a vobec tam nebol nikto znamy 😕 😀 ani andrejka ani lenka ani galina..no nikto 😀 😀 😀

a one...som sa minule odvazila odvazit 🙄 mam 73kilov 🙄 a to som sa predtym aj osprchovala 🙄 😀

alica147
3. feb 2009

jarka ja si myslím od začiatku že Hanka je ok len vaša doktorka je nejaká divná,my tiež ešte nelozíme ani sa nestaviame na nohy a čo ešte maju času dosť

didi dobru 😵

radi, adi ahojte 🙂

dora01
3. feb 2009

jarka, sak ty si presne moja vaha, kolko meras 😀

alica147
3. feb 2009

jarka 😀 😀 😀 😀 😀 sme na tom uplne rovnako, ja som už mala pod 70 ake té vánoce nešťastné! 😠 😀 😀 😀

ná velice zlatý je ten tvoj muž 😀 😀 😀 😀 nabudúce nech napíše,pokecáme 😀

a Miro sa ráno zobudil jak som odchádzala do roboty, začal plačkať ked som odišla od neho zo spálne a plakal a plakal, bol s ním Miro,ten bol chudák zufalý lebo nič nepomáhalo
ja sa nemám ako dostať domov, bývam v NR chodím do roboty do VZ to je 12km od nitry takže nemožne 😝

emmillya
3. feb 2009

ja sa radsej ani nevazim 😝 furt chcem zhodit ale zmohla som sa maxim. na kavu bez cukru 😀 a to som mala taku metu ze do marca , hm -asi ju posuniem 😀 , potom bude velka noc 😀
kostri -keby sprchovanie fungovalo tak ani z tej sprchy nevylezem
no a spomenula som si ze suseda vravela ze sa chudne vo vode , tak sa macala v nej ako sacok s cajom , uz bola aj studena 😀 vysledok neviem - bola jak cverna tak neviem o co jej islo 😀 😀

dora01
3. feb 2009

andrejka, vitaj v klube 😀

alica147
3. feb 2009

a že Miro som napísala že začal plakať 😀 😀 😀 😀 Miruško samozrejme 😀

alica147
3. feb 2009

Radi dík, ale ja mám len 165cm 😖 😝 😀 čo chvila budem asimetrická 😝 😝 😝 asimeter vysoká a asi meter široká 😝 😝 😀 😀

emmillya
3. feb 2009

adi 😀 😀

dora01
3. feb 2009

adi 😀 ja sak, ze zacnem cvicit, pred dvoma dnami som spravila 100brusakov, vecer, skoro som umrela a rano ta svalovka, tak ma to rychlo preslo 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre