Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

alica147
8. mar 2009

hej krazu videla som video čo si minule hodila 😉 😀

alica147
8. mar 2009

dik baby 😉

greguska
8. mar 2009

ahojte, tak predsa som tu už dnes 😉
maťko dakuje za gratulácie, už dokonca aj spí, dnes nejako skoro, tato sa ešte trápi v robote, tak mám konečne voľno 😀

maťkovi sa tiež veľmi nechce niečo dokazovať, aj pri sedení furt padá 😀 ale na nožkách by bol celý deň, keby ho mal kto držať. on len stojí, krôčik ešte nevie urobiť, ani sa sám nevie držať niečoho, skrátka ho musím držať za obe rúčky a on sa obzerá dookola, to má najradšej. len ma štve, že je furt na špičkách, jak baletka, už dostal prezývku - baletka lenka 😉 aj topánočky má a aj v nich sa na tie špičky stavia. no však tu bola svokra a hovorila, že aj náš tato do roka len po špičkách chodil. snáď to nie je až také zlé 😒

a pekné foto ste podávali, už som dlhšie nepozerala, takže chválim všetkým naraz 😀

greguska
8. mar 2009

a thomaskovi dodatočne všetko dobré k meninám, nech sa rýchlo vylieči 😉

alica147
8. mar 2009

idem trochu zašlapať na stacionári tak pa pa dobru nocku prajem všetkým 😵 😵 😵

zuzpolka
8. mar 2009

alic, dobruuuu, pojdem aj ja asi, som si kupila po dlhej dobe časopisy tak idem prečitať kym mi oči ešte služia dnes 😀
pa pa

krazu
8. mar 2009

aj ja sa lucim
pa

greguska
8. mar 2009

tak teda dobrú nocku a detičky nech pekne spinkajú 😉

dora01
8. mar 2009

caute babulky a babanka!

ako sa mate? my sme sa vratili, po 2och tyzdnoch od rodicov, internet u nasich nehrozi 😠 😀

mame sa v celku dobre, lacko bol nachladnuty, pred 2oma tyzdnami mu vysiel prvy zub 1notka hore a ta druha je momentalne uz par dni v stave,ze exploduje 😉 preziva to hrozne , sem tam ma vecer zvysenu teplotu, v noci vrieska, ked uz nevladzem tak mu supnem panadol alebo nurofen, ale nechcem ho stale dopovat niecim tak trpime s nim, ale tuto noc bol hore len 3 krat tak to bola parada.

no a stava sa z neho poriadny vydierac, ked som neni s nim pekne sa hral s rodicmi akonahle ma uvidi ta pisti a uz upaluje za mnou, ale tesi ma to, ze ma tak luuubi 🙂 , ked daco chce ukazuje zatnutou pastickou a pisti kym to nedostane 😕 😉 🙂

pekne uz stoji, sem tam sa pusti a par sekund stoji sam a ja bezim za nim nech sa zas niekde nenatiahne, za ruky chodi tak 2 metre potom sa da na 4 ide si po svojom, on chce sam, lebo popri gauci chodi jak raketa 😀 Som zatial s tym velmi spokojna, ze nemusim s nim behat za ruky, lebo moj chrbata kolena by to uz nezvladli,,maly strasne pribral, mauz asi 10 kg

🙄 spava od 20tej do 6tej rana, potom cez den 1x2 hodky a potom uz len raz polhodku

naposledy som tu pisala, ze mi je nejak na nic, no mame dake problemy, proste dakedy sa toho nakopi strasne vela a vtedy to namna dost dolahlo. hlavne ked maly furt buntosi tak je to este horsie.

lacko ma zajtra 9 mesiacov, zda sa mi to byt az neuveritelne, vsak tod sme sa este smiali s muzom na porodnici pred porodom a sestricky chodili okolo, ze co je toto za dvojka, hodinu pred porodom mi muz rozpraval vtipy a ja som sa strasne rehlila 😀 no lacko je uz riadny chlapisko, nasla som dake fotky ked mal par tyzdnov, zda sa mi to byt neuveritelne , aky bol maly 😕 🙂

dora01
8. mar 2009

daco som precitala, niektore maminky uz su v praci, drzim vam palce nech to zvladnete. ja zacnem robit asi daco nadoma, dohodla som sa so svagrinou, budem pre nu robit preklady z anglictiny, ale neviem ako to sklbim s lackom, lebo on je taky neposeda, asi budem robit vecera v noci.

inak najoblubenejsie hracky su, vsetky kable, vysavac, mop, supliky v kuchynipotom si rad sadne na zem a posuva dvere tam a spat. do vane mu uz nedavame hracky, lebo je to zbytocne, ignoruje ich, hra sa so sprchou 😀

dudri
8. mar 2009

ahojte

greguska-matejko gratulujeme
didi-thomasko gratulujeme a drzime palce, aby rychlo sa uzdravi
zuzapolka-som uplne otvaram pusu ako pekne Viki kraca 😲 😵

dneska sme boli vonku 2x(poobede a podvecer17h)
dopoludnia sme boli na vystave exdo dieta a rodiny. nanic...som sklamana...draha vstupenka a parkovisko... len som kupila CD pesnicky pre deti...
ked pocuvala CD a sa usmievala.
babka kyvala papa a Katka trochu sama dvihala ruku-papa

greguska-matko presne ako moja Katka varesku bucha do hrnca- hovorila som jej budes byt hudobnickou...bu bu bu

zaza_na
9. mar 2009

ahojte maminky 😉
ako sa mavate vsetci? co mate noveho? som tu dlhsi cas nebola zase... 😔
citam, ze niekto uz zacina pomaly chodit? 😲 sikovne su vase deturence 😵
lili sa zatial stale len plazi. ani posadit sa este nevie. na nohy sa tiez velmi nedava. ked ju skusam postavit, nema este velmi o to zaujem. ide nam prvy zubok. uz vidno biele miestecko na dasienku dolu - jednotka vlavo. a z toho zubka zacala mat lili asi od stredy hnacky. vcera sme ju museli 2x komplet prezliect, co bola zababrana na az na chrbte...
ja som chytila asi nejaku crevnu virozu. v sobotu mi bolo tak zle ako asi este nikdy doteraz - od tretej som len grcala a hnacky... 😖 manzel ma vecer vzal na pohotovost. nedelu som celu prelezala a len pila cierny caj, slepaci vyvar s troskou kuracieho masa a kusok vianocky. moj zaludok me mementalne asi velkost hrasku... 😅
bojim sa daco zjest. este stale mi je nanic 😒
dufam, ze vy ste vsetci zdravi 😉

zuzpolka
9. mar 2009

ahojte 🙂

dudri dakujeme 🙂😉

dora,,vitaj po dlhej dobe 😉
Lackovi všetko najlepšie želame,
a tiež aj Davidkovi vela vela zdravička a nech robia mamičkam len radosť 🙂

zazi, veru aj ty si dlho nebola 😕 juuuj,,,a rychlo sa vylieč 😉
a gratulujeme k prvemu zubku 😅

baby, toto počasie 😠 mi ide na nervy už ☹ stale len prši 😠
nechce sa mi byt vobec doma,,, a keby ste videli tu kopu žehlenia čo mam 😒 ach jaj 🙄

dudri
9. mar 2009

ahojte 😉

dorka, konecne si tu, gratulujeme k Lackovi, sikovny urobil prvy krok 😉

zazi, rychlo sa uzdrav... pit hodne tekutin aj cierny caj 😉

kostri jarka ako hanka uz nema sopel,
didi-gali ako thomasko dobre spal v noci?

dufam vase deti sa maju dobre

Katka v noci pred 12h a 6h papala a spinkala a o 9h sa zobudila...
papa vecer mozno sa zastavim

krazu-zuzka- ako si natocila film -fotoalbumy.azet
aj zuzapolka-blog ako si robila?

dakujem za radu

greguska
9. mar 2009

ahojte!

tak aj dnes gratulujeme davidkovi a lackovi, nech sú zdraví 😉

radka, hlavne že ste v poriadku, ja mám tiež niekedy pocit, že vybuchnem, keď je toho veľa. a veru, to nočné buntošenie nám k nálade nepridá. však snáď už tí naši chlapci čoskoro prídu na to, že v noci sa dá spať aj vkuse 😀

katka, tak vy ste boli na expo rodina ? hovoríš, že nič moc. ja som tiež chcela ísť, ale bola tu manželova rodinka a v nedeľu sme boli v práci, tak nám to nevyšlo.
a tie varešky, to majú tuším všetky deti radi. mne len vadí, že on ju chce ohrýzať a potom ho to bolí, však je to tvrdé 😠

zazi, tak nech je zubček čím skôr vonku a tebe nech tá viróza rýchlo prejde 😉

a všetkým gratulujeme k novým zúbkom a pokrokom, ktorými nám detičky robia takú radosť 😀

dididi30
9. mar 2009

ahojte

dnes som thomaska objednala k lekarovi, tak som zvedava....noc bola v poho, akurat sa raz pogckal, chudiatko moje ☹
katka, dik za opytanie, noc bola dobra, az na to,ze kaslal nenormalne 🙄

oslavencom vsetko naj 🙂

zazane a wien skore uzdravenie 😉
aj detickam co su chorucke, rychle uzdravenie 😉

no a thomasko zas kazde rano prefacka tatka 😀 😀 a sem tam aj tamcu, kde sa natahuju 🙂 a tiez raz bucha s ovladacom do stola 🙄 tatko sa na to jeduje 😀 preto mu dam furt radsej nejaku hracu a uz mame par pamiatok na stole, no co uz, kupime novy 😅
no a rozumu to na az az, ved to poznate, spekulanti nasi 😀

zuzpolka
9. mar 2009

dudri,,, musiš isť na www.blogspot.com a tam sa zaregistrovať, potom vytvoriť blog a len pridavaš prispevky, bud foto alebo video 😉

pa pa

gabkazabka
9. mar 2009

aHOJTE,TAK JA ZASE PO DLHEJ DOBE...... 😅 ale citam,ze deturence su chorucke,tak prajem skore uzdravenie.My sa tiez po prvy krat trapime s nadchou,ale zrejme to bude zo zubkov,lebo uz 5 dni len tecie z nosa a ziadne ine priznaky choroby niesu....uz mame 6 zubkov,tak neviem,ktory sa jej zase derie 😝 .ja mam pocit,ze uz sa Nine do pusiny nezmesti ziaden novy zub 🙄
Zuzpolka,pozerali sme vcera s manzelom video,ako Vikinka krasne chodi.To sme len cumeli jak puky 😀 .ninusa uz tiez cupita,ked ju drzime za rucky,po styroch uteka ako na baterky no a kde moze,tak sa postavi.dokonca aj vnoci so zavretymi ocami akoby v polospanku chodi dookola v postielke... 🙄.A ozaj,ako si spokojna s kociarom? 😵
didi,tak Thomaskovi skore uzdravenie,nech sa uz netrapi chudatko malicke.... 😵
Prajem vam vsetkym pekny dnik 😵

gabkazabka
9. mar 2009

Hm,stale ked pisem ja,tak nikto tu nieje 😢 😢 😢

michell13
9. mar 2009

Ahojte mamči a deturence, dlho sme sa neozvali, ale akosi nestíhame, my mame dve novinky:
1. Michellka uz pomaly ale isto začina chodiť, kupili sme odrazadlo a chodi ako sarkan, aj ked ju chytime za ručky tak chodí ako jeden chodec 😀
2. pijeme z pohárika, možno už viaceré deticky to robia, no my to vieme asi tyžden
inak sme zatial zdraví, papať nam chutí
a to že stvornožkuje ako jeden diablik ani nehovorim, po tom nasom velkom byte, ju mame problem niekedy najst 😀 pa pa zatim, snad mi vecer vijde sa na vas pozriet
oslavencom vsetko naj

greguska
9. mar 2009

ahojte,
my sme dnes doma, do roboty sme nešli, bo furt čosi z tou podlahou robia, teda mangi to reklamoval, bo to nebolo dobré, tak to dnes robili zase 😠
ani von sa mi nechcelo ísť, však tu v blave také krúpy padali... 😲
aspoň som si s maťkom poobede zdriemla 😀
aj tato už prišiel z roboty, ale išiel si ľahnúť, že asi na neho niečo lezie ☹ tak snáď to vypotí, nech to od neho nedriapneme ☹
matejko sa teraz hrá, zlatý je s tou varechou, len sa furt bojím, že si oko s ňou vypichne 😝

a ninka tiež dnes oslavuje, tak všetko dobré, nech tie zuby už vylezú, nech je pokoj 😉

kostri
9. mar 2009

achojte
vsetkych zdravime,uz sme vyliecene,jupi jupi 😀
ostatnym chorym detickam prajeme tiez skore uzdravanie a aj mamickam,ako tak citam,tak ten bacil nas koli jednu podruhej 😒
zubatym detickam blahozelame k zubkom 🙂
aj oslavencom vcerajsim predvcerajsim aj dnesnym vsetko naj 🙂
ozaj pekne videjka ste popridavali,aj ja by som nejake hodila ale neviem ako 😖 by mi to mohol negdo tak polopatisticky vysvetlit,viete,ze ja nie som tak zdatna co sa tyka pc 😅 🙄 hihi.tak dik 😅

dididi30
9. mar 2009

ahojte

jarka som rada,ze ste zdravi 😵

tak sme boli u lekarky, thomasko ma zapalene uska, tak sme dostali atb, no snad uz bude dobre
inak sa cudujem,ze nemal horucky, teda mal ale nie vysoku a este bol ako tak v poho v noci spal, len to vracanie ma desilo a uz viem preco, od usiek, moje zlate ☹ tak to budeme liecit 😉

krazu
9. mar 2009

ahojte 🙂

dado spieva v postielke arie, nechce spinkat 😠

jooj, didi rychlo sa vyliecte

dudri
9. mar 2009

ahoj
este som zabudla krazu-davidko gratulovat k 9.mes 😉

mam smolu, dneska sme boli na postu, vratit balik, -reklamacia, predtym som si objednala manducu, ta farba cervena sa pustala. prala som... ☹ uvidim ako bude uznavat alebo nie...

dudri
9. mar 2009

krazu david za chvilu bude spinkat, ako moja Katka vzdy pred spanok spieva aaaaaaaaaaaaaaaaa

krazu
9. mar 2009

ahoj dudri, no asi mu idu dalsie zubky, musela som ho uz vybrat z postielky na ruky a hned ma zacal hryzt do tvare , dala som mu gelik na zubky

poslala som ti IP 🙂

a vsetkym dakujeme za gratulacie 😵 😵

krazu
9. mar 2009

no uz maly zaspinkal 🙂

krazu
9. mar 2009

jaaaaj mam ja ale sklerozu, lackovi vsetko naj k 9 mesiacikom 😵

alica147
9. mar 2009

ahojtééé 😀
všetko naj dnešným oslávencom 😵 😵

didi tak už aspon viete čo malému je a može sa liečiť 😖

jaruš ja teda som dosť zdatná čo sa týka pc a video sa mi furt nepodarilo pridať 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre