Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dididi30
12. dec 2008

miauka to co 😲 juj sa aj ja ked som prisla na zacistku k junovkam, skoro nik si ma nevsimal a nik mi neodpovedal na moje otazky, ale sak to tu je ozaj na nejake infosky a clovek si tu zvykne byt a berie to tu ako rodinku, taku internetovu 😀 no a ja tu chodim mozno preto,ze tu nemam kamosky a je super sa sem tam vyrozpravat a po slovensky 😉 😀 😀 😀

dididi30
12. dec 2008

miauka, ja bohu zial stiham vsetko 😀 , neviem ako to mam od teba brat, ale take sa mi to zda skodoradostne ci co, ale to neva.....niesom zla matka, venujem sa hoci sem prispejem syna mam na sebe prilepeneho a ked nie, tak je s muzom, moj muz mava len nocne, takze cez den je s nami a vie,ze v noci musim k malemu vstavat , tak cez den mi da volno, no tak to mame zariadene a som rada, ja niesom prvorodicka a nestresujem pri vsetkom a vies si usporiadat cas.....

ribizek, fakt pekne si to napisala 😉

a tiez si myslism,ze niektore baby to tu beru strasne vazne, co neviem pochopit....inak niekedy sa tu davaju take otazky ako keby sme tu boli kazda lekarka ci sestricka a vedeli na vsetko odpovedat, fakt to nejde, lebo kazde dieta je ine, ma ine problemi....kazdy sa zaujim viac o svoje dieta a ked to tu nejde, tak hladam odpoved inde a nebudem sa hnevad na ine za to 😒

to je moj komentar, no inac mi nedalo, tak sorac 😎 😎 😀 😀 😀

dididi30
12. dec 2008

alica hej? ja uvazujem nad nahrobkom, bo to je ake drahe jak slak, horsie ako svadba 😠 😀 😅

alica147
12. dec 2008

didi aj ty si to pekne napísala 😉

dora01
12. dec 2008

vsetky pekne pisete 😉 😀

dora01
12. dec 2008

ja modreho kona, berem tiez ako relax. kamosky este nemaju deti, takze pracuju, nemam sa kedy s nimi moc stretat, rodina daleko, muz kazdy den do vecera v praci, dakedy nocne sluzobky, by som sa zcvokla, po vonku sa neda stale chodit 🙂

kostri
12. dec 2008

jani ty si nebola ani len pionierka?? 🙄 😀 no pekne 😀
ja za seba mozem napisat,ze som sa sem votrela pomaly, postupne 🙂 mam to tu rada,fakt sa tu da dobre odreagovat a aj najst rady,je to tak pol na pol.v podstate je to jedna z mojich komunikacii so svetom,kedze nemam vela moznosti vyjst si niekam,ani sama ani s kocikom..keby som tuto temu necitala,asi by ma piclo 🙄 zapiekol by sa mi mozog 😀 par krat som ani ja nedostala odpoved,tak som si o nu poziadala zas a ked ani tak nie,tak som ju napisala do IP 😉 nevidim v tom problem,lebo aj u mna je to tak,ze ked nemam cas,len preletim,napriklad minule som sa velmi dobre zabavila na dialogu o nicom 🙂 medzi didi a dorou 😀 a tie preklepy 😀 a este si myslim ze prispievanie sem zalezi samozrejme v prvom rade od casu ale aj od povahy..neviem ako to opisat,aby sa niekto neurazil..myslim,ked je niekto besnos ako galina 😉 tak aj cely den tu bude vysedavat a my sa na nej budeme rehlit 🙂 samo ze nie v zlom rehlit,gali,ty male bobuliatko 🙂 ked napise ponelok,tak to bude vacsinou sumar dna..alebo dada len kukne 😉 lucia kazdemu poradi s varenim..niektora pise viac,ina menej..ja napr nikedy cely den nemam cas a niekedy som tu cely den..a priznam sa,jednu babu necitam vobec ked prispeje 🙂 nepoviem ktoru 😀
co som tym vsetkym chcela napisat? 😀 co ja viem? 😀
ja to tu mam rada!a mam tu svoje favoritky! 😀

ribizek
12. dec 2008

zuzka /krazu/, no, ak si tak okolo tej 30-ky, tak si určite nosila rovnošatu a zdravila "Práci česť". 😀

ali - ďakujem. To bol len môj názor. Však o tomto by tieto témy mali byť - každá si z toho vezme, čo chce, poradí, ale zasa neodsúdi, keď má iná odlišný názor. O tom by to celé malo byť - o tolerancii.
Inak, určite je veľa dievčat, čo na "vykecávačky" šomrú, že či nemajú čo robiť, ale stále si zapnú PC a čítajú ich. 😀 😀 😀 To je niekedy ako s telenovelami a seriálmi o x-častiach - blbosť, nepozerám, ale vždy viem, o čom to je. 😀

Idem, synátor si povedal, že na dnes stačilo vykecávania. A ja som sa pritom "obetoval" a v daždi s ním chodila po meste. 😀

ribizek
12. dec 2008

kostri - ja som bola pionierka!!! 😀 😀 😀 Dokonca vedúca oddielovej rady. 😝 A je smutné, že ma nečítaš. 😀 😀 😀
No nič, treba si rypnúť a posrandovať.
Ja som rada, že sa možem pobaviť s vami a aj s maminami na prechádzkach. Sme fakt celkom dobrá partia vonku. Baby čaute, viem, že niektoré to tu čítate. 😀

No, už fakt padám, aby som neunavovala. Aj večeru manželíkovi uvariť. 🙂

alica147
12. dec 2008

neunavuješ 😀 😉

zuzpolka
12. dec 2008

no kostri aj ty si to pekne napisala,,,, 🙂 teraz rozmyšlam či nie som ta, ktoru nečitaš 😲 😕 😝 😀
ale v pohode 😅

ježiši baby, len sa nezačnime hadat ešte 🤐

dididi30
12. dec 2008

jarka, juj zlato si to napisala 😉 😀

inak som chcela, toto,ze rucite to citaju tie baby co neprispievaju a len tolko, ze nech sa kazdy stara sam o seba a nech nerype a hlavne je fakt na grc,ze ma dokonca aj sleduju 😀 cista zavist a kompexi 😠 😝 😝 😎

jaj a iskricky ste boli? 😀 😀 😀

alica147
12. dec 2008

no ved zuz práve,ja som chodím rada,rada sa s vami pobavím, ked niečo potrebujem poradíte a hlavne sa pobavíme a odborné veci podla mna aj tak patria do ruk pediatrom 😵 ale napodlo ma,že ked sme to tu zamorili že si založíme new junovky ale na druhej strane prečo?

dididi30
12. dec 2008

zuzpolka ale kdeze, ja sa nikdy nehadam, len co na strdci to na jazyku 😀 😝 😝 😝

a ja si aj ak napisem co chcem a moze sa kazdy aj doplienkovat 😀 😀 😀

no a este ked tu niekto nechce prispievat, je riesenie, otvorte si novu temu!! 🤐

dididi30
12. dec 2008

alica prestan nezamorili, jasne!! 😠 😀 😀 😉 😉 😉

aj tak nas citaju a budu citat, infosky si tu najdu, ci tu chcu alebo nechcu prispiet...

jaj prehodme temu, hej?

dididi30
12. dec 2008

inak baby, aj ste nieco po vcerajsej nocnej debate priesili?? mali ste na cici aj na..... 😀 😀 😀 😀

a budu drobci papat na veceru?

zuzpolka
12. dec 2008

ja neviem, čo tu vlastne riešime, ved čo ma nezaujima si neprečitam a hotovo, nie??? 😝 a nemusim nič komentovat 😉

alica147
12. dec 2008

ok,kostri čavko moja,ingrediencie na motýla nakupene?

dididi30
12. dec 2008

a este nieco, miakuka nehnevaj sa, ale tym co si napisala, si ublizilla inym babam, ani toto nieje pekne 🤐
a nie alica ale ty si to tu riadne zamorila a baby tu prestanu pisat

som zvedava, ci tie co tu boli skor budu chodit castejsie 😒

jaj a dos!! 😠 😀

alica147
12. dec 2008

didi my na večeru len cici 😀

dididi30
12. dec 2008

jakra a este k tym preklepom, no co som divna ale ja nikdy nekontrolujem co a ako pisem, ja co naj jazyku to na nonitor a chcem to co najrychlejsie napisat, aby som sa stihla aj synovi venovat, tak ja stiham vsetko a preklepy neriesim a co som v skole a pisem ditkat ci co 😠 😠 😀 😀 😀 😀

a uz mi dajte pokoj s preklepmi, ok!! 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 🤐

dididi30
12. dec 2008

alica, no asi aj my len cici 😀

asi sa idem odmorit inde, lebo ma tu hrabne 😀 😀 😀

miauka a nespehuj ma 😠 😀 😀 😅

alica147
12. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaza_na
12. dec 2008

juj, ale sa tu spustila nejaka lavina 😕
babeny, vsak sa nehnevajme. vsak ja vas rada 😢

kostri, ak necitas jun2008, tak to sa ti ani necudujem. to je sama nuda! 😀 tu by mali rovno aj zakazat 😀 😀 😀
ale polepsim sa a uz dam ten album dokopy. slubujeeeeeem 😵
no nic. Lili poterbuje pomoct zaspat. letim...
ale pekne ste to inak vsetky napisali 😵

alica147
12. dec 2008

zazi nehovor lebo zakážu a bude po albumoch 😀 😀 😀 😀

zaza_na
12. dec 2008

no veru. a potom budem musiet obetovat svoje albumy! 😝

alica147
12. dec 2008

😀 😀

kostri
12. dec 2008

jaj dockajte idem ribizekovi IP napisat! 😀

dididi30
12. dec 2008

jakra a ty ake tajnosti

zazi ved aj my teba radi a aj ostatne baby, co su schopne sa prisposobit a prispiet sem a pochvalit sa co a ako ich deturence 😵

kostri
12. dec 2008

gali,ty sa nezapres 😀 ze:jaKRa,este k tym preklepom ..😀 😀 😀
andrejka slniecko avojcek 🙂 neska som nakupila no 🙂 zajtra pecem,pofotim,pichnem tam malej kusek nohy,nech to v albume aspon den nechaju 😀
zuz,sak teba citam,co si malinka? 😉
radka,ty mas take smisne vlozaky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre