Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
29. dec 2008

dididi, no myslela som si 😀 ja by som asi tiež stale nakupovala ked su tam take zlavy 🙂 juuuj to by bolo 😕 😀
kostri, nejako skoro ideš spat.... 😕 no tak dobru nocku 😉

alicka gratulujem k lozeniu 😀 Viki sa vobec nechyta ona len na nohy 😕

ozaj dnes nam tato namontoval zabranu na schody ked je v choditku aby sa nestal dalši uraz to by som sa už fakt zblazdnila, ☹

alica147
29. dec 2008

zuzi aj moja dcera nelozila ale rovno chodila ale som rada že sa malý chystať loziť vraj je lepšie ked sa táto fáza nepreskočí 😝

veru dobre tvoj mužík urobil s tou zábranou

dididi30
29. dec 2008

no alica,ze zijes 😀 nas thomasko pri lozeni nacvicuje klasicku polohu pri tutumutu 😀 😀 😀 ide mu to 😅
inak on lozi tak, na styri kolienka pod brusko sadne ako havino ruky vystre do pretu, posunie sa a tak pokracuje 😅

zuzpolka
29. dec 2008

aj ja chcem aby lozila, no ale ved možno začne ked sa nauči lepšie sama sediet 😖 uvidime 😅

veru, veru velmi dobre spravil 😀 aj ked bude Viki chodit to je doležite aby tam nešla na schody 🙂

no idem dat sprchu, mala už zaspinkala, ešte sa tu ukažem chcem pridat foto 😉

dididi30
29. dec 2008

dik za pochvalu fotiek 😉

zuzka, sak mam na seba nervy, ale fakt sa to neda, snazim sa obmedzovat, ale na druhy den sa rozupnem, muz chce ist niekam na dedinu byvat 🙄 😀 😀

greguska
29. dec 2008

ahojte mamičky!
my sme mali včera aj dnes návštevu, maminu, bráška aj segru, tak sme sa vytešili, dostali ďalšiu kopu darčekov, boli sme na nákupoch, aj sme niečo porobili, no skrátka sme sa snažili čo najviac sa užiť navzájom. maťko bol zlatý, ani sa veľmi nebál, zo začiatku bol trochu vyplašený, ale rýchlo sa ukludnil, a už sa len rehotal, zlatý môj 😉 Najlepší bol ráno, mama spala so mnou v manželskej posteli, nad ránom sa aj Maťko pridal a keď sa úplne zobudil sa strašne čudoval, kto to tam je navyše 😀

čo som stihla prečítať, nejaké starosti ste mali, dúfam, že viki je v poriadku, majko už neteplotuje, tamarka snáď už nebude kakuškať. a na koho som zabudla tomu sa ospravedlnujem.

inak ja som bola tiež taký šinter, prvýkrát zašívané čelo - 1-ročná som sa hrala kolo kolo mlynské a nabúrala som do sedačky, v 5. rokoch som sa vykydla z bycikla tak som bola bez tváre, zliezla mi koža na celom líci, v 12. som sa zrúbala na schodoch v škole - zašívané obočie a ešte niekedy medzi tým som padla v parku z preliezky a zašívalí mi líce zvnútra - to sa mi podarilo 2x 😅 A mangi bol tiež šikovný tak sa obávam o toho nášho drobčeka 😕

dnes pre zmenu mne nejako dlho načítava stránky, takže fotky kuknem neskôr 😉

maťko sa za posledné dni naučil napodobňovať koníka, hocikedy sa mu jazýčkom podarí, potom sa ešte chvíľu snaží.... a tiež začal krútiť hlavičkou, akoby robil nie-nie-nie, a potom sa začne nahlas rehotať, dnes mi až slzy tiekli keď to robil asi 15 minút vkuse 😀

no ešte sme sa dnes nekupkali, tak ideme pomaly na to, snáď sa sem ešte dostanem 😉

zuzpolka
29. dec 2008

inak dididi paradne foto s tym šerblikom 😀 😀 😀 šikovny thomasko 😅

tak zatim pa pa

dididi30
29. dec 2008

gregus, ja sa zrubem este aj teraz 😀 ked som sa vydala spadla som do jarku aj s bicyklom 😲 😀 😀 😀 potom som padla ako drevo na koberec, odrete cele lice a na druhy den som bola objednana u lekarky a ze ci ma muz zbil 😲 😀 😀 som sa hanbila, tu by na mojho muza zavoali policajtov 😕 😅

pondelok
29. dec 2008

didi pekne fotky fakt, nasa zacina na nozicky, ale este nie je taka sikulka 😉 , sediet sedi sama, a lozit, no snazi sa, ale nie je to este ona, akurat prisiel tatik, tak ideme veceriat, a ozaj Michellka dostala stolicku na sedenie, tak tam pekne sedi, vsetko vidi a robi neporiadok s jedlom 😀 😀 😀
tak zatim dievcata pa pa

dididi30
29. dec 2008

zuzka dik, ja ho tak posadim a on ako keby musel, ze aaa a uz kaka alebo cika, zlaty je 😅

pondelok diky, tak pofot aj tu stolicku a zmen si foto bo ti vymazu, same dieta nemoze byt, iba s mamickou alebo mamicka sama, pravidla, no vidno,ze ma necitas 😒 😀 😀 😀

dididi30
29. dec 2008

no alica, ale ako mam porovnat ci su rovnaki, im nevidno tvar 😅 jaj sa ani neviem ako ten tvoj miro vyzera 😔 😀 😀 sak urob peknu foto s oboma 😉

alica147
29. dec 2008

didi 😀 😀 😀 😀
ja som bola tiež ako chalan a okrem bežných zranení som si ja vyslužila aj natrhnutú obličku tak tam už sranda skončila 😖

alica147
29. dec 2008

didi šak ale té pozy 😀 😀 😀

dididi30
29. dec 2008

ali no sak to rovnake 😀 😀 😀 😀

inak mne nejde fotak nejako som ten cip ci co to je pokazila, tak sme dali objednat novu, preto ta nekvalita fotiek , z telefonu fotim 😖 😀

dididi30
29. dec 2008

inak peknu plavajucu mate, taka sa mi paci 🙂

alica147
29. dec 2008

didi kuk koláže 😉

dididi30
29. dec 2008

jaj prave som kuk no konecne 😀 fesakov mas 😉 ale maly je na teba 😝 😀 😀 😀

alica147
29. dec 2008

joooooooooooooooj no dakujem,šak všetci furt že jááááááj celý tato 😀 😀 😀

dididi30
29. dec 2008

adi, ale on sa moze zmenit, ale zatim sa mi zda na teba 😉 😀

tamca mi teplotuje, zeby vrchol choroby? dnes jedla len jedno jabko, dost malo pije 😖 zajtra rano ju objednam k lekarke ☹

alica147
29. dec 2008

chuda malé,len nech pekne aspon pije,jesť nemusí; a aku ma teplotu?

dididi30
29. dec 2008

38, 5 az 8 dala som jej sirup 😒 uz je lepsie..

dididi30
29. dec 2008

inak ja kojim cez den uplne minimu, jemu chuti tak okolo 4-5 vecer a v noci si cucne...cez den fakt malo, pije vodicku ale ani tej moc neda....viem ze su tabulky kolko by malo babo vypit, my sa nechytame, ale neva.....
zaciname asi odstavovat, no nech, po roku chcem uplne prestat kojit 😎

alica147
29. dec 2008

plávačku sme si kupili pre porodom drahá bola jak šlak ale nám vrátili z vyučtovania bytu 11tisíc tak sme ich vrazli do plávačky a Miro si ju položil sám 😉

alica147
29. dec 2008

a čo tie tabulky hovoria?bo my tak max deci čaju 😝

dididi30
29. dec 2008

ali aj nas vsetko sam, aspon usetrime 😉 😀
fakt je pekna 🙂

dididi30
29. dec 2008

alic sak aj my len tak za cely den, no mozno 2 deci 🙂 , vecer vypije vyse deci hustej ovsennej kase 🙂 no a cez den len tak cuci mlieka robi.....ale sak ty asi este poriadne nakojis nie? moje deti mlieko veru nemusia, no som rada,ze drobec aspon moje pije a vydrzal tak dlho 😵 presne pol roka ako je potrebne 🙂 ale stale mu budem davat moje po roku finisujeme, ideme na umelac, ak bude chciet 😉

alica147
29. dec 2008

hej kojím poobede večer v noci

emmillya
29. dec 2008

ahojte, tak mi s tym pitim rovnako ako vy -co sa tyka caju tak total minimum, za cely den decko-maxim. dve 😒
este ze vasi drobci maju vase mliecko, to vas zvyhodnuje oproti nam -nekojacim 🙂

dididi30
29. dec 2008

asi tak ako ja, ale cez den je to bida, vecer a v noci si to vynahradi, no neviem ci sa mi podari to zastavit 😀 ale cez den si nepyta, teda vypita ale len cudne a hned pusti a reve,ze nechce, tak ho ani nesilim a dam mu radsej nejaky chlebik ci piskotku ci ovocie, alebo zeleninku ak malo na obed spapal 🙂

dididi30
29. dec 2008

emili,ale zas ti vypije aspon to umele nie? 😉 ved aspon nieco, lebo nas mliecko nemusi, ani jeho segra ani jeho rodicia 😀
vyhoda je v tom ,ze nevidim kolko vypije, inak by ma nastvalo ,ze malo pije 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre