Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
9. jan 2009

znazku-znacku 😉

kikaamajko
9. jan 2009

Náš tiež nič nepije okrem MM, ale ja mu ani neskúšam dávať, lebo ho potom ešte za hodinku nakojím. A my okrem obeda a večer kaše iné nepapáme. 😉

vanilka32
9. jan 2009

lackovi mackovi cmuk od Simonky 🙂 rano som jej dohovorila, bolo -10 v BA vravim moja mila dnes von asi nepojdeme, skusis pospinkat doma, a ona spala od 11:00 do 13:30, nechapala som, stale som chodila pozerat ci je ok a ona si slastne funela 🙂 potom zbastila 190 obed a zas spinka 😀

u nas vodicka uspech nema, pluje ju na vsetky strany, davam po obede cajik, pri nom si krochka.

dididi30
9. jan 2009

radka nestaci len tvoje mlieko, to bolo do 6 mesiacov uz nad treba viac a hlavne ked prikmujes..
aj ja mam take vysusene slivky cici, ale miecka tam je tolko kolko si chce...toto uz nieje jeho hlavne jedlo 😉

my mame tommee tippe, uz ho maju tusim aj na sk, taky obycko , ale bol od 4 mesiacov...vraj aventky moc tecu

dididi30
9. jan 2009

vanilka aj my funime ale niekedy aj chrapkame, normalne mi kuk do kocika,ze co to 😅

vanilka32
9. jan 2009

ozaj, chcela som sa spytat, mate alebo planujete kupit detsku ohradku?

dora01
9. jan 2009

hej ten tommee som videla v lekarni, pojdem ho zajtra kupit

su babatka , ktore fakt do roka, alebo do adstavenia nechcu nic pit, vsak uvidime 😉

vanilka32
9. jan 2009

didi

takyto nejaky mate ten poharik?

http://www.biga.sk/pohariky-hrnceky-flase/tomme...

dora01
9. jan 2009

vanilka, lacko dakuje

my mame ohradku drevenu, ale moc v nej nechce byt, to je len take nudzove riesenie, ked potrebujem ist napr. na WC, aby mi nezdrhol, neotrhal svetielka zo stromceka,nezjedol ihlicie.... 😀 😀 😀 ohradku mame pozicanu od brata, keby mam kupovat, tak kupim tu so sietkou, koli tomu ze v tej drevenej sa moze buchnut,

vanilka32
9. jan 2009

ano, tu so sietkou som mala na mysli...lebo nad nou uvazujem, sice neviem kam ju dame, stolik z obyvacky tym padom pojde asi do pivnice, uz to tu mame ako v materskej skolke 😀
simonka uz sama pekne sedi ale jasne ze obcas padne, krasne sa vie prehrat ale stale musim za nou sediet, takze asi tu ohradku kupime...

kikaamajko
9. jan 2009

Gali šikulko je ten tvoj Thomasko. Inak ja mám tiež sušené slivky. 😝
Včera som prvý krát vybehla s drahým do mesta bez Majka, lebo je to teraz o držku v aute horko, vonku mráz, a ten rev pri obliekaní. Tak som ho uspala doma a hovorím svokre že keby sa náhodou zobudil a nebudeme ešte doma, keby bol hladný nech mu prevarí mlieko.
My sme prišli, asi 10 min čo sa zobudil, ešte hovorí že nie je hladný mylý, tak som sa rýchlo išla najesť, idem po neho a ona vysmiata nadžgala doňho 250 ml mlieka. 😠 Ja som myslela že ma porazí, mňa sa to tak dotklo, tak ja som vo vedľajšej izbe a ona miesto toho žeby ma zavolala, že Lenka chod ho nakojiť tak šup flašku aby mala dobrý pocit . Ved čo by som chcela ona nekojila nikdy.
Ešte mi povedala že šak vy mu dávate hocikedy. Reku prosím? Načo preboha by som mu dávala mlieko z fľašky od kravy ked mám svoje, akurát si zvykne a už nebude chcieť.

dora01
9. jan 2009

jaj tie svekruse 😠

anelis5
9. jan 2009

ahojte 😉

nemali sme net doma,tak som sem nemohla chodit ☹
mozte mi poradit?tato kupal maleho a ked mu stiahol predkozku,zacal trochu krvacat a vyzeralo to akoby tam mal vyrazky,vobec ho to nebolelo,som mu na to dala salviovy obklad a mam utekat na pohotovost?

alica147
9. jan 2009

ahojte 😉
dakujem žienky za podporu,ved jasne ja nu serem ,ale ked sama mám čo robiť aby som furt nerevala tak takéto hyeny mi na nálade nepridajú 😠 dudri ty si si určite najlepšie zažila akí ludoa dokážu byť bezcitní a krutí,však?

gratulujeme všetkým dnešným oslávencom a krazu Davidko je rozkošný na tom videu 😵

anelis a to sťahujete bežne? 😕 ja nie,som myslela že sa to nemá...

alica147
9. jan 2009

Miruško teraz spinká tak som vás aj stihla prečítať

didi a prečo už nedávaš Tomaska na nočník?ja už sa chystám začať a pravidelne

Leni joj tá tiež tá tvoja svokra Viola II.

a Jarka už sa ozvi

kikaamajko
9. jan 2009

Anelis neviem, neporadím ti, ☹

kikaamajko
9. jan 2009

Andrejka ahoj 😀 😀 😀 😀
Veru dudri si toho musela užiť v živote 😒 Daktorí ludia len čakajú na to aby mohli dakomu dačo zlé spraviť.
Ja tiež nedávam malého na nočník, ani ho nemáme. Sa mi to zdá skoro

dididi30
9. jan 2009

anelis ja nestahujem , ved do roka by sa nemalo vraj 😕
alic no a ty sa pytas, ja ze ty nam poradis 😀 , ako ? uz mas vikendik cooo 😀 😉
veru jarus ozvy sa 😠 😀
vanilka idem kuk ten poharik 😉
lenka, hm sak bud rada, usetris viac mlieka nebudu slivecky 😀 , ale nie aj mna by to dozralo, ale inak 250ml mlieka 😕 sak tolko ani ja nevypijem 😀 inak som rada,ze nevidim kolko thomasko vypije, bo by som tu asi vyplakavala, on nieje mlieckar 😉
dnes mal na veceru uvarenu ryzu s uvarenym jabkom,hm ani som mu to nerozmixovala, chutilo mu 🙂

inak sila az na druhej srane som nas nasla 😀 😀 😎

dididi30
9. jan 2009

vanilka no taky ale on je cely modry....tak potom ho ja pohladam a ukazem 🙂 idem maleho uspat 😝 😀

zuzpolka
9. jan 2009

ahojte 😅
všetko najlepšie oslavencom prajeme, hlavne vela zdravička 😉

a Soničke tiež vela zdravička , nech sa rychlo vylieči 🙂

kikaamajko, naozaj hrozne 😠 to prečo spravila? 😕 nechapem 😨

dididi zasa MC DONALD? 😠 robiš chutky 😀

juuj a čo ta kostri??? 😕 hadam sa nič nestalo ☹

baby mala mi odmieta nejak prikrmy 😠 vtedy ked hnačkovala mala pauzu a teraz ked jej niečo dam tak ju začne napinat 😕 ale dnes som jej dala kašu a to zjedla 😠 😀 😝 potvorka mala 😅

alica147
9. jan 2009

didi no ved práve ja som čítala že sa nemá sťahovať a ja ani nesťahujem, ale inak ja som psychiatrická a všeobecná sestra ale nie detská 😀 😀 😀 😀

my už hajáme,Miruško zaspal pri krmení 😵

zuzpolka
9. jan 2009

dididi aj ja hladam na prvej stane a nist 😕 😅 3 krat som to prebehla 😀

to je super že ti tak Thomasko papa,,,,mne nechce ani pomixovane a keby zacitila hrudku už je zle 😖

dudri
9. jan 2009

kojacie baby sa netrapte s prsickami...je v tom mliecku...nemusi mat stvrdnu prsicka ako po porode(1-3mes)vyrovnaju ako podla potreby obsah mlieka papaju babatka....

som postihnuta, sproste ludia provokuju... co mam robit? mam trapit i plakat? nevsimam...

mila kostri voooooooooooolame kde si? mozno stratila ako lucia a aduscha 🙂 Nemyslim zle

dora , mame poharik s naustokom love canpol babies aj silikonove multifunkcne flase s lyzickou na podavanie kasiciek,polievok.... ja podam ju kasu az 8.mes

dididi30
9. jan 2009

no caute, drobak spi uz asi hodku, ja som upratala kuchynu povyvarala nejake thomskove instrumenty a zapla susicku a kuk sem, uz som sa uvelebila aj s carom 😀 😉

zuzka, no sak aj ty si daj, raz zacas sa moze nie 😀 😝 😉 zuzka pomalicky, mozes jej nad parou jabko a mrkvicku urobit a nemixuj posus🙂 tam mas aj sladke aj slane, pekne po lyzickach ako na zaciatku🙂

alic sak hej, no tak ale si zdravotna sestra alebo nie 😀 tak uz drobatko ti haja a mozes oddychovat🙂

durdi neblazni, sak my vas mame radi take ake ste, ja ta rada citam 🙂 😉

dididi30
9. jan 2009

durdi a ty preco budes davat kasu tak neskoro 😕 😀 sa pytam 😉

dudri
9. jan 2009

dora, www.lovicanpol.com

dididididididiidididididididididiididi, 🙂 😉 nezblaznim sa...som zvyknuta od malicka... ked nieco hovorim medzi ludmi... vzdy hovorim "som nepocujuca" sa nehanbim

Mala Katka mozno uz spinka az do rana okolo 4-5h...

alica147
9. jan 2009

ja neplánujem kašu zatial vobec kým kojím

didi ved hej ale o sťahovaní predkožky neviem nič 😀 😀 😀 čítala som len temu tu na MK 😀

dudri
9. jan 2009

didi, poznas annag?(furt poradi na dojcenie) pisala mliecna kasa na veceru( Kasa nie je zarukou pokojneho spanku) hladam stranku co pisala annag . prve prikrmy po 3-4tyz zarad 2prikrm.masko po cca 3.tyz zacatia s prikrmami. Po dalsi 3-4tyz (zarad 3prikrm napr.mliecnu kasu na veceru............

dididi30
9. jan 2009

durdi jasne poznam, ja si s nou aj cez ip ked mam problem, alebo mam dilemu 😀 😉 ona ma dostiahla s kojenim az do teraz....aj skvokra ma podoporovala, cudo co? fakt, ani ja nechapem 🙂

alic no ja veru davam, sak on je taky pazrosko a vies on si nevytiahne poriadne z cici, on od malicka bol v tom lenivec, tak som rada,ze mu chuti lyzickou a vies nech to ma pestre 🙂 zas nedavam kazdy den, kedy ma napadne 😀 teda rano alebo vecer 🙂
jaj alic no neva, tak tu som sa docitala aj ja, kazdy inac vravi, no co uz, ale ja pockam, ani tu mi nekazali stahovat, tazke necham to na prirodu 😉 😀

durdi a ako sa vlasne volas? tiez katka? 🙂

dididi30
9. jan 2009

durdi, no annag ma dobre rady, len nie vzdy sa to tak da, podla knizky, lebo napr moja dcera ta meso do teraz nelubi , a ani zeleninku nelubila cize sme nejake tie body preskocili 😀 😀 a nic jej nieje , je zdrava....ona ani mlieko nepije ani nepila 😉 zato ma rada jogurty , syry....

inak my ideme presne podla anng, len so skratenym casovym odstupom 😀 😀 😀 inac tie odstupy su dobre na to, aby sa zistilo na co je babo alericke, inak okrem toho nevidim iny vyznam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre