Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dadaga
11. dec 2008

lebo som mala byt chalan.. a ze Martin.. a kedze som bola baba tak nemali meno...tak mama kukla do kalendara a bolo... este,ze nepocuvala babku ta chcela Blanku.. ach to by som dopadla.. 😠 😠 😠

dididi30
11. dec 2008

dadi, sak ani mne, ale ked so bola tehu, jaj to mi chutilo 😀

alica 😀 😀 😀 no to preto,ze pod pocitacom tlacis hurky 😀 a nam nedas ☹ 😀 😀 😀

jaj uz mi sibe asi idem drichmat 😀 😀 😀 😀 gala uz chod spat 😠 😀 😀 😀

alica147
11. dec 2008

dadi 😀 😀 😀 inak aj my oslavujeme 3.1.okrem segry,sme sa sťahovali do nového bytíku 😀

dididi30
11. dec 2008

dani ale blanka je mile 😉 😀

dadaga
11. dec 2008

hm aj ja sa poberiem, bo moji chlapi uz spia.. jeden v postielke a druhy tu na gauci pri telke.. a chrape.. ach jo.. klasika... a to chcel piect oblatky...xix no neviem kedy ich takto napecie...ked zaspi pri telke? 😀 😀

lucia31
11. dec 2008

didi, preco ten smutny smajlik za tym peknym cislom 31, haaaa? 🙂 to ja mam uz plakat alebo sa zakopat pod zem?, kedze mam UZ 32? 😀 ...ale neva, este pred rokom, a to som bola tehotna, sa ma ujo sofer v autobuse spytal. ci studensky listok 😉 ..tak to este nie je so mnou take zle 🙂
dudri, no, vypekam, vypekam, teraz ma to chytilo, ale ked ma to prestane bavit, tak neupeciem nic aj cely rok 😀

alica147
11. dec 2008

hurku by som si dala,že by Jarka poslala šak furt len zabíjajú.ja som práve "zabila"žemlovku a caro 😀 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

didi no dikes.... a hlavne na dedine...co? kazdy by mal k tomu komentar...

alicka aj my oslavujeme.. vtedy sme s manzelikom zacali chodit...xixi na moje narodky.. 😀 😀 😀

dididi30
11. dec 2008

dani ja mam dvoch chlapov v posteli, jaj jak mi je dobre, jeden z nich pravidelne na cici a dalej nejdem pisat........ 😅 😅 😅 😅 fuj fuj 😀 😀 😀

alica147
11. dec 2008

didi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia31
11. dec 2008

dadi, aj moji uz vsetci spia a prave preto som tu 🙂 lebo ked nespia, tak len lietam okolo nich 😝 🙂

dadaga
11. dec 2008

didi s tymi chlapmi si ma pobavila.. no radsej nepise kde je ten druhy...xixi

a co by ste stale kocili hurky.. ake nezdrave to je..xixi .... hej a nemozete prestat pisat o tom jedle.. ja som hladna jak...... 😠 😠 😠

dididi30
11. dec 2008

alica 😀 😀 😀 😀 mnaaaaaam 😀 😀 😀

luci, ale sak bozenko, a mne sa cuduju,ze taka mlada a dve deti 😕 😅 😅 😅 no neva, ked budeme mat 50 budu mysliet,ze mame 30 😀 aspon zajdem s detmi na didzinu 😅

dadi ale nemal, zvykli by si 😉 😀

lucia31
11. dec 2008

didi, a ktory z nich je na cici? 😀

dadaga
11. dec 2008

luci ja prevazne lietam len okolo toho mensieho... 😀 😀 😀 vecsi je samostatny...xixi

alica147
11. dec 2008

dadi ale šak fčul pred vánocami ideš chudnuť? 😕 😎 😀 😀 😀

zuzpolka
11. dec 2008

ahojky 😅
no len čo sa sem dostanem a prečitam vas ide mi panelak 😠
Medovničky su hotove,,, mnamkyyyyyyyyyy 😀 ale musim ešte jednu davku spravit , neviem či nam vydržia do vianoc 😝 😅

nooo a už som aj zabudla čo som chcela napisat 😠 😝

dadaga
11. dec 2008

noo inak aj mne sa stalo v buse,ze sa sofer pytal ci polovicny....a v porodke mi ta baba co lezala vedla tipovala tak 24-25 ..no ja,ze dikes...xxixixi

dididi30
11. dec 2008

babyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 no thomasko na cici..... 😀 😀 😀 😀 😀

dani, sak aj moj je samostatny, teda vacsi 😀 😀 😀

jaj hanba idem spat 😠 😀 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

alic musim.. uz sa ta vaha neda... jednoducho to takto nejde kocit po veceroch ako moj manzel.. a ja blba sa vzdy k nemu pridam... ked som byvala doma ma to ani nenapadlo...to az tu som sa naucila jes po veceroch...

lucia31
11. dec 2008

dadi, no to mas dobre, moj vacsi chlap je samostatny, ked ide hrat futbal, volejbal, do prace, ale inak je to biiiiida 😝 🙂 no co, najmladsi v rodine a dve starsie sestri, tak sa mal kto o benjaminka starat a rozmaznavat..a ja som to schytala 😉

dididi30
11. dec 2008

adi, jaj to sa chudne pred vianocami coooooooo??? 😀 😀 😀 😀 ja budem po vianociach, ale tusim tych buducich 😀 😀 😀 😀

juj dnes mi ide cooo 😀 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

didi ale nie...sak uz je skoro desta hodin uz mozes aj take... 😀 😀 😀 😀 a deti tu uz nie su....

alica147
11. dec 2008

dadino ale povedz kde je spravodlivosť 😀 😀 😀 ja tiež zarovno drahým,on je furt štíhly a ja,no škoda rečí,ja mám 10kg navyše 😠 😝 😝 😝

dididi30
11. dec 2008

luci a to musis muza obsluhovat?? teda nenarazam na to kde spite 😀 😀 😀 😀
lebo moj muz si teda aj nalozi aj navari aj uprace aj po nas a mne 😀 😀 juj zato ho lubenkam 😵

dadaga
11. dec 2008

luci tak to nezavidim..
sak aj ja mam najmladsieho.. ma len starsieho braska... ale nastastie zivot ho naucil samostatnosti... inak by som si ho nebrala.. 😀 😀 😀 😝 😝 😀 😀 😀

didi dneska ozaj frcis.... 😀 😀 😀

zuzpolka
11. dec 2008

dadaga,,,,moj muž to iste,,,,nakraja si šunčičku, syreček , rajčinky atd. no nedaj si potom 😠

dididi30
11. dec 2008

adi a ty co zarovno? zase ta postielka 😠 😀 😀 😀 😀

alica147
11. dec 2008

fíha,no aj moj drahý je samostaný ale šak ked príde po dvanástke z roboty alebo z fušky tak ho pekne poobsluhujem 😀 😀 😀

dadaga
11. dec 2008

alic ked 10 to mas dobre... ja by som darovala aj 30 v pohode...

didi sak aj ja ho chvalim do nemoty za to aky je sikovny.... 😀 😀 😀 musim ho motivovat... ale taky gulas ako on navari sa mne teeeda nepodari nech robim co robim.. 😀 😀
sice obcas musim zavelit co a ako? ale on sa na to spolieha ze poviem co treba....xixi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre