Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

dora01
15. mar 2009

dik kostricka za pochvalu 🙂

zeby som kupila aj ja serbel, ale to by som mu ho musela prilepit na ritku 😀

dora01
15. mar 2009

hej strasne sa z tej izbicky, si tam chodim sadnut na postel a kocham sa 😀

viol ide prec? parada, dufam, ze bude od vas co najdalej 😀 zorganizujete oslavu? to by chcelo minimalne ohnostroj... 😀 fakt sa tesim, budete konecne byvat ako rodinka a nebudes ju mat stale v patach

kostri
15. mar 2009

no bude od nas asi pat metrov 🙄 ale bude vo svojom a dufam ze zostane nadalej taka leniva ako teraz 😀 a nebude sa jej stet k nam chodit 😀 🙄

kostri
15. mar 2009

inak som zabudla ze aj hanka ma tak daleko od seba tie zuby 😀

..a uznaj ,nemozem robit ohnostroj,sak budeme na jednom dvori 😅 😀 😝 to by nepochopila 😅 🙄

kostri
15. mar 2009

no ideme kupat..neska s babku 😖 tato je v robote ☹
paaate vecer 😉 snad 😀

krazu
15. mar 2009

ahojte 🙂
baby ako chodim do prace, volakosi nestiham ci coo

kostri no super ze uz budete sami, aspon si buchnite sampanske 🙂 ( zmizli mi smailovia, ukazuje mi len tohto 🙂 🙂 )
dora hod foto detskej, nech sa aj my vytesime 🙂

no nas dado je uz v postielke a hadam uz spinka lebo stichol,

ja este neviem aku bude mat dado medzeru medzi prednymi zuzbkami, hore ma obidve dvojky a jednu jednotku 🙂 🙂 takze cakam na druhu dvojku
a david sa odstavil od kojenia, vobec neviem preco ale zacal odmietat prsnik a ked mu ho nasilu strcim do pusy tak sa zacne hrat a zacne zhryzt , tak uz sme skoncili s kojenim

krazu
15. mar 2009

net mi ide rychlostou slimaka 😠 😠 - uz mam aj smailov 😀 😀
no musim malemu este na zajtra nachystat obed a pozehlit 😎 , este sa stavim, zatial pa 🙂

a vsetkym chorym prajeme skore uzdravenie a dodatocne gratulujeme vsetkym oslavencom a oslavenkynam a posielame bosteky 😵 😵 😵

dididi30
15. mar 2009

ahojte, no pekne som vas obchadzala 🤐 😀 ale nie, nechcelo sa mi, mali sme krasny vikendik, baby mali sme 14 stupnov v tieny a na slnku na tricko 😅 no co vam poviem, flakali sme sa a tak 😉
dnes sme boli na takej akcii pre pristahovalcov, boli tam slovaci cesi poliaci....no a paradne sme sa zabavli a mala sa vysantila a aj sme sa tam napapali 😵 no a ja s tamcou sme si dali od jednej indky na ruku tetovacku, baby nadhera 🙂 som zvedava do kedy nam to vyzdrzi 🙂

vanilka, juj ze posledni co im vysiel zubok? no este nie, zatial my vedieme 😀 my nemam este ani jeden 🙂

cez vikend thomasko hajal pekne a cez den 2x po hodinke a pol, no bomba, stiham vsetko a od kedy je ako keby prelieceny s tymi atb tak je uplne taky veselsi spokojnejsi a hlavne nepisti 😵

wien a vy co, zle s vami, joj, napis ako sa mate ☹ 😉

no a inak to tu riadne flakate 😠 😀 😉

chvalim fotecky a blahozelam dodatocne oslavencom 😵 vela zdravicka

juj a lucii vsetko naj, a priznak kolko mas 😀 nebodaj is starsia ci mladsia 😠 😀 😀 😉 nech sa ti dari , nech sa ti splnia vsetky sny 😵

kostri
15. mar 2009

krazu 😕 a davas teraz umele?na noc si tusim davala uz davnejsie..ale v noci si kojila,nie?aj v noci ti odmieta prsnik?

gali,teda pekny vikend veru 😵 a jaku mas tetuvacku?piratsku 😀 a malinky bol zlatucky,posluchal?hanka jakmile je vonku alebo u niekoho sme na navsteve,tak sa vie tak pekne zabavit..uplne otocka o stoosemdesiat stupnov,jak ked bola mala..to sade len revosila a nikde nebola spokojna,len doma 😕 teraz ju to uz doma nudi 😅 mozme loguvat 😀

aj my lucii posielame bozteky cmuki cmuk 🙂

emmillya
15. mar 2009

ahojky 🙂
ja ze idem kuk kolko ste popisali a malo 😝 no pravda je ze aj ja menej pisem odkedy som v praci a po tej nasej chorobe som sa k tomu dostala az teraz. Sonicka je uz OK 😵 uz zisli aj vyrazky -inak sme boli obsypany uplne husto a vsade , horsie ako ked sme mali kiahne 😠
Tak sme si uzivali tiez spolocny vikendik a mala sa velmi velmi tesila, zmurkala na nas, jasila sa , skratka nevedela co so sebou 🙂 😵 Som rada ze aspon s papkanim nemame problem, konecne sa to dostalo do normalu 😵 som sa bala ze po chorobe a atb zase budeme bojovat s jedenim ...

No ale soklo ma ze mi dr.povedala aby som s malou nechodila aspon mesiac-dva vonku a obmedzila navstevy lebo jej imunita je vybicovana tymi troma tazkymi virozovymi ochoreniami co mala za posledne 3 mes. No ok, ale sa mi to zda trocha pritiahnute za vlasy ,ze taku dlhu dobu nemam chodit von 😠 😕 🙄 Co si o tom myslite?

Ozaj a chcela som sa opytat maminiek ,ktorych deticky maju problem s imunitou co davaju na posilnenie imunity. Mne dokina povedala ze pre tak male deti nic take speci nie je -tak nam na imunitu dala Nutrolin B, pytala som sa na biogayu ale povedala ze s tym skusenosti nema... mala som poradeny aj beta-glukan , ale to vraj az od roka...
Vopred dakujem za kazdu radu 😵

Idem kuk vase fotecky , my sme nepridavali kedze nebol cas 😅

Blahozelame vsetuckym oslavencom a prajeme vsetko naj, naj....

emmillya
15. mar 2009

kostri -co to citam ? idete byvat sami? 😵 super nie? konecne viol vyvesi svoje obrazy 😀

kostri
15. mar 2009

ahoj emily,pocuj,zakazdym zabudnem ti napisat ze ta tvoje mailova adresa mi jaksik nechce furt prejst 😖 aj ten mail co si mi poslala bol prazdny 😒 kurnik rybnik 😝
sa tesim ze sonicka je uz vesela 😵 no zda sa to aj mne vela,tak dlho nechodit s nou von 😨 ja si myslim osobne ze imunita sa skor posilnuje tym ze sa stretavame s bacilmi 😕 moja segra setko dezinfikuje a mala je furt chora ☹ ja viem ze nie len zato ze maju doma cisto jak na prezidentskom hajzli 😀 ale aj mne teraz povedali ked mala ochorela,ze neva,aspon sa jej posilni imunita 😀 ja si myslim ze ked budes sonicku skovavat pred bacilmi mesiac,tak prvy den ked vyjdes s nou von,ju nieco drapsne 😨 jako,nechcem ta tym strasit alebo tak 😅 to iba ja si myslim..a mozno to ani neni spravny nazor..sak neni som dokina 😀 ale ja by som ju neizolovala az tak..aspon na hodku by som ju dala vonku 😕

kostri
15. mar 2009

emily 😀 viol ich ma vyvesene u seba v izbe a jeden dala aj na chodbu namiesto hodin 🙄 a pod tym na perinaku su zas svate sosky 🙄 ale sak ja nemam nic proti,len keby to neboli take gyce 😖 trblietave 😖 ale hlavne ze su neni v naej izbe 😀

zuzpolka
15. mar 2009

ahojky 🙂

emmily, tak super že už vam je lepšie 😉
ja si tiež myslim že to je asi dosť prehnane že mesiac, dva neisť von 😕 😕 😕
bože, ja ked som s malou doma jeden den už nam obidvom haraši 😀 😀 😀
ja neviem ale suhlasim asi s nazorom kostri 😉

aaaaaaa kostri,,,,takže budete bez Viol 😅 juuuuuuuj to bude 😀 a prečo som si ja myslela že to vy odidete nie ona 😲 😒

emmillya
15. mar 2009

baby dik 😉 jasne ze mesiac je vela, len som sa potrebovala uistit ze myslim spravne 😀

inak kostri mozno ti nejaku sosku cacanu podaruje 😀
a ten mail neviem co nefunguje 😠

zuzi nam uz zacina prihrabavat kedze mala nebola nejaky cas vonku a dnes bolo tak pekne ze mi bolo az luto , ale berie atb a vstane fut taka spotena, tak som ju este nechala 😒

emmillya
15. mar 2009

ozaj gali ma 14 st.? no je toto fer? 😀 a v tieni este ??? 😝 no ticho zavidim, sak to dorazi aj k nam snad niekedy 🙂

dididi30
15. mar 2009

jarka no tak idete sami byvat hej? no to ti bude zivota sak dockaj, klidanek , riady pockaju a tak 😀
alebo jako to je, ona ide prec? ja uz mam z toho gulasik🙂
thomasko bol zlatunky, posluchal, kde su luda tam je on naj dieta, no co zu, nech, aspon sa nestrati 😉

emili, my nedavame na imunitu nic ma moje mliecko, hoci jeho uska moje mliecko nezachranilol..vraj dietatu nieje dobre nejako posilnovat imunitu, lebo teraz si ju vytvara samo, takze ked dieta bojuje s chorobou, treba ho nechat, lebo tak sa vytvara imunita, no a vcul budme mudri 😒

thomasko vykupkany haja, no ja ho davam neskorsi, aby som sa vyspala 😉

dididi30
15. mar 2009

emili noooooooo a to na slnku 17 xixi, ludia v trickaaaach, uplne horko bolo 😎 ale zas tu niesu take horucavy ako doma, staci, aspon sa nepotime 😀

zuzpolka
15. mar 2009

emmilly, ved jasne ešte počkaj ked papa atb 😉 🙂 a to ti verim, je to o nervy ked je človek doma zavrety a ešte aj s malym dieťaťom 😖 no ale už sa nam snad ozaj to počasie polepši 😠 u nas dnes stale pršalo ☹

dididi, pošli to teplo k nam 😀 do zajtra nech je tu 😎 !!! 😀

baby , idem do sprchy už 🙂
pa pa dobru nocku 😉

emmillya
15. mar 2009

gali no keby som kojila tak ani neriesim, ale tiez som citala ze do 3 rokov si dietatko imunitu buduje samo, tak vidis to , no... nechcem ju natlacat nejakymi liekmi a tak ale keby ste ju videli chudatko ako sa mordovala, tie teploty boli najhorsie 😠
no a co fajne idete zajtra varit drobcekom? hodte nejaky tip nech sa svokra inspiruje... 😀 furt sa pyta co ma varit tak jej helfnem tipom od vas 😝

dora01
15. mar 2009

uz som tuuu 😉, lacko teraz za strasneho revu zaspal, dnes nejak vzdoruje postielke, ani poobede sa mu v nej nechcelo spat 😒

jarka, aj nas je na navstevach spokojny, ma nove podnety, co obzerat, len z ludi co dlhsi cas nevidel sa boji. ked si ho znenazdajky chce niekto zobrat na ruky, tak spusti rev. musi sanajskor trochu okukat.

emily, mne sa to tiez zda byt trochu dlho, nepoviem, ze tyzden , ale 1-2mesiace? ja by som asi nechodila do tych velkych obchodakov, kde sa premelie vela ludi, lebo tam sa dacoho chytis a ani nevies a mas daku potvoru na rukach. na navstevy k rodine uplne v pohode,, pokial vies ,ze tam nie su nachladnuty. Mozes davat biogaiu, ja mam s nou dobre skusenosti, malemu presli po par tyzdnoch koliky 🙂

kostri
15. mar 2009

no to je takto zienky moje:my byvame s nou v rodicovskom dome,lebo je uz nas a jej sme postavli zvlast taky maly domcek u nas na dvori 😀 no 🙄 bola by som rada keby sme sa streli len ked pojdem dat slepkam zrat a ona bude akurat vesat pradlo venku 😀 ale ne,sak az take podle sme k sebe neni 😉
no fakt je ten ze konecne si budem moct robit co chcem a nebude mi pri setkom asistovat ako neska pri vareni,ze len som sa otocila k hrncu, uz som mala setky ingrediencie zo stola upratane a lez som si ich zas povytahovala,tak mi pridala plyn na sporhelte,lebo mi to praj slabo vrelo..a tak 🙄

tak sa tesim ze budem sama prat,sama varit,sama upratovat.. 😵 sibnute co? 😵
no idem aj ja do hajan,dobru nocku vsetkym vam

dora01
15. mar 2009

ja zajtra karfiol, mrkva,zemiak, zltko alebo mozno hippku, ak budeme dlho vonku. uvidim ake bude pocasie.

Baby, ktore davate hippky, davatie aj take s morskou rybou, lebo ja take mam, je tam od 8.mesiaca, ale zda sa mi, ze sa ryby davaju az po roku, tak neviem. uz ste take davali?

dora01
15. mar 2009

jarka, nie je to sibnute, je to normal, ja som sem tam rada ked zajdem pozret svokru, ale byvat s nou by som nemohla, hlavne so svokrom nie 😀

dididi30
15. mar 2009

emili chapem, a vies co citala som o tych chorobach kadeco, staci,ze ides do meste kde je vela ludi, alebo dokocna ty ci tvoj muz ci hocikto z rodiny moze byt nositelom chorob a na tom cloveku sa to vobec nemusi prejavit, iba je nosicom......tiez ze do roka ma dieta imunitu este s teba, no len napr ja som bola cele tehu chora, herpesova, tak sa necudujem.....dokocna mala mala kiahne ked som bola tehu....no je toho vela, to zeby sme deti balili do nejakeho vakua ci co 😒 no co narobime, my sme tiez furt chori, uz mam z toho nervu 🙄 dost to naburava zivot, lebo bud je chory maly alebo ja.....tamca s muzom su ok....

no nic idem ja spinkat, alebo sa vytratit, dobru nocku 🙂

krazu
15. mar 2009

uz som tu aj ja 😀 😀

didi, veru posli zopar stupnov teplucka k nam, nech sa zohrejeme 😀

kostri, ano uz som kojila len v noci a krpec nechce cicu a nechce 😖

emillia, ja som nachystala brokolicu, kuracie masko a zemiak
aj mne sa to zda strasne dlho 1-2 mesiace byt doma, ved to sa ani neda, to by bola riadna ponorkova choroba

😕 radsej skus tie probiotika

inak aj dado je uplne suprovy ked pride navsteva, alebo my niekam prideme 🙂 🙂 a najviac sa mu paci v hypacoch 😅

dididi30
15. mar 2009

jaj jarus chapem ta 😉
no a dobre ste to vyriesli, xixi.......inak ja som si myslela,ze vy staviate a idete do noveho 😅 no nic, aj tak dobre, sak v dnesnej krize 🙄 uz nejako to dobojujtete 😉

dobruuuuu 🙂

dididi30
15. mar 2009

juj zuzkrazu no este musim reagovat, tak uz nekojite?? ju su ti chlapi vymyslavi co? no nic, hlavne,ze ti chce aspon ine ked nie cicu 😉
thomaskovi sa paci v mcdonalde, tam hned zaspi 😅

ja uz padam 😀

dora01
15. mar 2009

krazu, mne pije uz len v noci, ani rano uy nechce, tak ocakavam, kedy zrusi aj tu noc, no co uz... a ake mliecko davas? pije ho v pohode?

dididi30
15. mar 2009

juj a este nieco dnes sme zacali pouzivat nove golface, tie co thomasko pouzival do teraz sme predali aj s autosedackou, cakame na novu 😉 😀
caaaaves 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre