Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
14. dec 2008

kostri ešte som ti niečo poslala 😅
idem aj ja už asi do riše snov 😉

dididi30
14. dec 2008

dobry vecer moje drahe kamosky, velmi ste mi dnes chybali, dufam,ze aj ja vam 🙂 😀 😀 😀 😀

dnes som nemala cas, nakupovali sme, mala som tu navsetvu,tak sme oslavili moju 31ku 😉

zuzpolka a mne nic neposles ☹ 🙂 😀

zuzpolka
14. dec 2008

dididi ahooooooooj, som si myslela, že nakupuješ zase 😀
no a všetko najlepšie k narodeninam teda 😀 cmuk 😉
pošlem, pošli adresu 😀 😉

dididi30
14. dec 2008

zuzpolka diky, ale narodky mam az zajtra a somnou aj lenka , cize kikamajko 😵 dufam,ze sa tu zajtra stavi, aby som jej gratuliren 🙂

idem poslat 🙂 😉

zuzpolka
14. dec 2008

dididi, to neva aspon som prva,,,,ale ak chceš zagratulujem ti aj zajtra 😀 😀 😀

alica147
14. dec 2008

ahojte mamulienky medulienky,no kým som dočítala už nevím čo som stela 😀 😀 😀
Jaruška moja šikovnica si ty velká krááááááááááááááááásna tortička,važne klobuk dole 😵
Maťka bolo celkom fajn ale prišli sme vymrznutí a vo vianočnom mestečku no tak ako vždy 😝
my sa krmime tak cca 3krát v noci a a cez je malý dosť 🙂
no a už nevím čo dalej,diduš ahoj 😉

zuzpolka
14. dec 2008

dididi, už som poslala 😉
ali, ahoj 🙂

alica147
14. dec 2008

aha,zazi super fotečka nová 😉 mala by som tie udaje popísať a skoro sa uzdrav a tak ako ti Grazi písala vela tekutín,neboj ja som bola chorá ked mal malý asi mesiac aj atb som musela užívať a mliečko som nestratila,vela pi
😉
Vikinka moja malinká som zvedavá čo vám zajtra povie
my ideme zajtra na poradnu aj očkovať

alica147
14. dec 2008

ajoj zuzi 😉

alica147
14. dec 2008

jej až teraz som zbadala že som ti chýbala ty si zlatučká 🙂

zuzpolka
14. dec 2008

ali, aj ja som zvedava 😖 určite vyter zoberu,,,neviem 😒
juuuuuuj Miruška budu pichat? 😢 chudatko, ale to zvladne ved je chlap 😅

zazi, skore uzdravenie 😔 🙂

zuzpolka
14. dec 2008

baby zasa ste mi zmizli??? ☹
Prajem vam dobru nocku, ja už odchadzam do postielky 😀 😵

dididi30
14. dec 2008

zuka dakujem za emailik kuk zajtra, lebo uz dopaduvam a idem hajuskat 🙂 😉

ali cafko a aj dobru nocku 😀 😀 😀

jaj a toto som chcela, jaruska veru krasna torta a dokonca aj chutne vyzera 😝 😝 😝 😀 ja ti zavidim, ja tak neviem piect 😢 mne ani len bublaninka nenapuchne ako ma ☹ 😀 😀 😀 😀
no a este aj toto som si vsimla, ze mna by toto nenapadlo, najprv pancusky a na to bodinko, ja to robim opacne 😅 , ale fakt som trocha ociska vygulila,ze fiha, tak toto je fakt zaujimave 😕 😀 ale vyskusam aj ja tak 😀 😀 😀 inak zlata je malicka, juj a ked kuk do toho balicka co tam mam mikula 😵 😵 😵 inak sa mi zda,ze ma aj daco z teba, ale nemyslim na cikulku 😀 😀 😀 😀

graziela
14. dec 2008

Kostri,
no ty si ale sikovnica, krasna torticka a urcite bola aj velmi chutna, ja take smotanove aj nepecene len z piskot veeelmi zboznujem... 🙂 🙂 🙂 Hehe a videla som ta, ty maskrtnica jedna 😉
No ale nie len ty si bola sikovna, ja som dnes makala o stodusu...cely den sama s detmi, maly mi cez den vobec nespal, doobeda 15 minut, poobeda 30 min, takze to vobec neratam ako spanie...no a to som musel stihnut navarit obed, aj malemu, poobede sme isli ocinovi do roboty zaniest obedik, tak maly aspon v kociari pospal, cestou som sa zastavila v obchode, dokupila pelne vykrajovacky na medovnicky, prisli sme domov pred 6hod. a davaj, vrhli sme sa vsetci traja (ja a moje deti) do pecenia medovnickov...bala som sa, ze maly neobsedi, ale on chudatenko moje, zalticko najväcsie, vydrzal vyse 1,5 hodiny sedkat pri nas v kuchyni v papacej stolicke...dcerka sulkala a vykrajovala so mnou, pospevovali sme si, tak sa mu tam pacilo...pozeral, co to tam stvarame...a to som, podotykam, menila plechy jeden za druhym, spolu asi tak 10 plechov medovnickov...ma islo porazit...to som mala recept od svokrusky, on vzdy robi tak vo velkom, lebo aj nam vzdy davala, no tak sa mi to nechcelo preratavat vsetko na menej...tak som sa cosi upiekla dnes....mozem aj rozdavat...ale su vyborne, potom, ked ozdobime, pofotim...
No a kedze som uz dnes total vystavena, nevladzem uz ani oci drzat otvorene, lucim sa s vami, dobru nocku!!! 🙂 🙂

alica147
14. dec 2008

didi ja tiež tak dávam bo dávam malámu dvoje body väčšinou s dlhým rukávom potom pančuchy a potom body s krátkym rukávom na parádu 😀
no ništo ideme s drahým kuk film inak včera sme pozerali Iluzionustu fakt dobrý film 😉
leni ako bolo?

dobruuuuuu nocku 😔

alica147
15. dec 2008

Dobré ránečko 😀
Lenočke a Galinočke želáme všetko naj naj naj k narodeninám nech sa vám baby splní to čo si samé najviac želáte cmuk cmuk 😉 😉

belka
15. dec 2008

dobre ranko 😉
graziela - uz ti maly sedi, ked ho davas do papacej stolicky? Lebo ja sa ho tam bojim dat, ked mi este nechce sediet...

belka
15. dec 2008

aj ja sa pripajam - vseko naj k narodeninam 🙂

lucia31
15. dec 2008

dobre ranko, tak ktoze nam to dnes oslavuje? 🙂
aj ja prajem zienkam Lenocke a Didi-Galinocke 🙂 len to najlepsiie k narodeninam, vela lasky, zdravicka, radosti z deticiek a muzickov, no, proste prajem Vam len bajecny zivot 🙂 ..idem si pripit na vase zdravie, uz mi tu rozvoniava kavicka 🙂

lucia31
15. dec 2008

dnes budem leniva, cez vikend som nevedela, co skor, tak dnes nerobim nic...len sa postaram o Tami, upracem kuchynu,pojdem na nakup a nieco rychle navarim...no, nic ako nic.. 😉
inak, som milo prekvapena z plienok Clever z Billa, kupili sme tie Maxi, od 7kg a su aj chutne, s takym zajkom na ritulke a aj velmi dobre sedia...a aj cenove v pohode...

lucia31
15. dec 2008

haloooo, kde steeeeeeeee?...konecne mam cas a vy nikde 😠 😀

alica147
15. dec 2008

kukuk 😀

alica147
15. dec 2008

ja tiež dnes nič nerobím a ideme na očkovanie takže sa budeme celé poobedie určite pestovat

belka
15. dec 2008

ja si pochutnavam na marlenke - kamoska robila 😀 mnam. zachvilku sa chystame na prechadzku von - lebo doma mi nezaspi - iba vonku na vzduchu a v pohybe...

alica147
15. dec 2008

ja som si zase dala caro kávičku a vianočnu štolu 😀 tri som kupila tri sme už uspešne zlikvidovali 😀 😀 😀

belka
15. dec 2008

aspon niesom sama, kto sa tak laduje mnamkami 😉 stale mama chut na nieco sladke - hrozné.... 😠

alica147
15. dec 2008

mi hovor,hlavne že vyplakávam že nemožem schudnuť 😠 😖 😀 😀

belka
15. dec 2008

presne - ale chystam sa po novom roku trocha cvicit - aspon brusko. No co manzel sa chysta uz asi rok cvicit 😀

dora01
15. dec 2008

dobre ranecko!

vsetko najlepsie Gali a Lenke, vela zdravia, stastia a rodinnej pohody 🙂

Ktore deticky dnes oslavuju polrocik?

vidim, ze ste sa viacere utrhli cez vikend, aj ja som sa utrhla uz mame napecene, medovniky a linecke, taka tretina je uz zjedena 😀

dora01
15. dec 2008

a co deticky porabaju? nas laci konecne zalomil, bol to boj, ale co uy. uz sa vie plazit, tak strasne srandovne, zapiera sa o predlaktie a tak sa posuva 🙂

jarka, krasna torticka sa ti podarila, vidis a bala si sa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre