Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
20. dec 2008

ahojte 🙂
Mala mi zaspala už o pol siedmej ,lebo za cely den spala asi hodinku 😕 tak sme ju už o šiestej pekne okupkali 🙂 No len teraz sa zobudila a rozprava si aaaaaaaa aaaaaaaaa v postielke 😠 😀

neskor pridam nejake foto z oslavy 😉
idem ju uspat 😝 😅

dididi30
20. dec 2008

greguska joj sak som si aj myslela, no viem, ono raz je dobre raz sa to totalne pokazi, v tomto zimnom obobi je to najhorsie, lebo tolko vrstiev treba mat na sebe 😒
gregus, jasne sak aj mala nemoze, ale ona je zavislak, normalne ma tajne zasoby a ja ich neviem najst 😕 😀 😀 😀

zuzka bozenko nas tak spava kazdy den hodku do kopy a tiez siel o hodku skor spat 🙂

inak baby aj som dorobila dobosove rezy, no poviem vam na prvy krat su svetoveeee 😎 zitra kostujeme tak som zvedava ci aj chutit budu 🙂
no a muz s tamcou robili piskot banan a piskot a namocili do cokoladky, urcite to poznate 🙂
no a teraz robia nepeceny kolacik z bebekeksov, lebo vystala plnka z dobosakov 😉

tak ja mam napecene, finisujem a uz len nohy budem mat vylozene, teda dufam, 😕 😀 lebo mam este 2 kusy masla a co s nim, je mi to luto, ked mi tatino kupil digitalnu vahu, treba vyuzit 🙂 a konecne som sa naucila na tej sprostej anglickej trube piect 😝 😀 😀

dufam,ze mate pekny vecer a deturecne vam uz hajuskaju 🙂

zuzpolka
20. dec 2008

dididi, to fakt? mne spava teda dlhšie 🙂 vždy hodku do obeda a poobede tiež spinka 🙂
mnaaaaaaaan take bananiky v čokoladke 😀 do akej čokolady to namačaš???
asi to aj ja urobim 😅

inak zistila som že fotky z oslavy su nejake rozmazane 😠 idem pridat aspon 2 😀

dididi30
20. dec 2008

zuzka pekne foto, vikinka tam vyzera ako rocna 😀 zlata je 😵

no muz odkazuje, ze normalne v cokolade na varenie 😀 😀 uz aj dorobili bebe kekse, mnam aj to bubim, no kto toto poje 😕 😀 😀

zuzpolka
20. dec 2008

dididi dakujem 😅

no a nie je ta na varenie horka???

dididi30
20. dec 2008

zuzpola nie, ono sa to tam hodi, a horka cokolada je zdrava, treba kazdy den 3-4 kocky 😉

vyskusaj uvidis 🙂

zuzpolka
20. dec 2008

zajtra spravim 😉 😀
viem, že som to raz davno robila ale už si nepamatam ako to chutilo 😀 😝

dididi30
20. dec 2008

zuzplka boze sak to je super chut a naviac sa mi paci to,ze je to na sparatkach a len si tak hodis do huby 😀

dididi30
20. dec 2008

inak sila, co robia tie baby, ja som tolko toho porobila a mam kopec casuuuu, no asi sa krutia pri chlapoch 😀 😀

zuzpolka
20. dec 2008

a davate piškota, kolečko banan, a zasa piškota či ako???

dididi30
20. dec 2008

presne tak a napichnes na to sparatko a do misky si das cokoladu a mocis v tom, davaj to na plech, alebo tacku na ktorej je alobal, lepsie sa to potom odlepi 😉

no a pocuvaj, vraj aj s broskynou su dobre, to skusim na buduce 🙂

zuzpolka
20. dec 2008

ja dnes chcem ešte salonky poviazat, zajtra robim stromček 😀 až večer, ked dam malu spat a pri tom budem kukat sam doma 😀 😀 😀

dididi30
20. dec 2008

zuzka, joj to bude romatikus, som zvedava aj na vas stromcek 😉
ja nemam salonky ja budem vesat dukatiky 🙂 teda salonky mama ale neladia mi s gulami 😀 😀 😀

zuzpolka
20. dec 2008

dididi len aby sa mi to aj s alobalom neodlepilo 😀 😝
a do chladničky s tym???

dididi30
20. dec 2008

zuzka, no najlepsie do chladu, ale ja som dala do spajze a tam je studenkavo...inak mozes dat aj na balkon, len to poriadne zakry aby ti to macky nepojedli 😲 😀 😀 😀 😀
neboj odlepia, mame to odskusane 🙂

zuzpolka
20. dec 2008

dididi, tak vymen gule 😀 😀 😀 alebo salonky??? 😝
mne ladia ved som vyberala k gulam 😀 strieborne,,, a stromček mame červeno strieborny 🙂

no dam to do chladničky balkon nemame 😝

alica147
20. dec 2008

kukuk 😀 aký dialog tu máte vy dve 😀 😀 😀

zuzpolka
20. dec 2008

ali ahooooooooj 😀
ved sa pridaj 😀
tebe ladia salonky s gulami? 😀 😀 😀 😀 😀

alica147
20. dec 2008

ja ešte nemám salonky 😀 😀 😀 😀

alica147
20. dec 2008

ale budu ladiť 😉

alica147
20. dec 2008

zizi idem kuk tie fotky

zuzpolka
20. dec 2008

jeeeeeej alicka, krasne 🙂 to ako si spravila??? 😕

alica147
20. dec 2008

hodim ti jeden link tam si urobíš pozadie a ostatné v picase,chceš?

zuzpolka
20. dec 2008

jasneeeeeeee, budem to vediet? hmmm dam mužovi spravit 😀 😝

alica147
20. dec 2008

jasne len tam hodíš foto a potom už len vymýšlaš 😀 😀

alica147
20. dec 2008

somaj ja hodila nové foto ked už máme pol roka 😀

zuzpolka
20. dec 2008

videla som okateho Miruška 😀 😉 zlatyyyyyyyyyy 😅

dididi30
20. dec 2008

adi jej ake zlate blahoprianie 😵

zuzka, no ja kaslem na salonky aj tak ich nelubime a nech mi nekazia stromcek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre