Junovčiatka 2008 II. Pridajte sa

jun2008
5. dec 2008

Ahojte maminy a miminka 😉
Rozhodla som sa, ze je na case zalozit pokracovanie nasej temy, kedze v tej povodnej uz mame popisanych koooooopec stran 😝
Chcela by som tiez obnovit nas spolocny album, zaktualnit fotky deticiek a dat doporiadku tabulky. Boli tu navrhy, ze by sme si mohli dat fotky deticiek, ked dovrsia 6. mesiac. Takze as sa vam takyto napad pozdava, len mi napiste do mojej IP, ktoru fotku z vasho albumu mozem pre vase dietatko pouzit.
Tiez by som mozno chcela vyhodit fotky brusiek z nasho tehutelkovskeho albumu. Ak ale chcete, aby tam ostali, len mi dajte vediet 🙂
Ak mate nejake navrhy ohladom nasich spolocnych albumov, navrhy na fotky alebo tabulku (tabulky musim obnovit, momentalne v albumoch chybaju), tak sem s nimi do mojej IP 😀
taktiez, ak mi chybaju este niekoho udaje, tak poslite prosim tiez do IP.

Dufam, ze pokracovanie tejto temy bude rovnako uspesne ako aciatok, ze si navzajom vela pomozeme a budeme si radit a podporovat sa.
A pevne dufam, ze sa uz coskoro aj vsetky stretneme s nasimi detickami na spolocnom stretku 😵

vasa zaza_na 😀

zuzpolka
23. dec 2008

joooooooj diduška 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nech ste rychlo všetci zdravi 😉 tfuj tfuj tfuj 😉

dididi30
23. dec 2008

no asi idem z netu, bo tu su funguju len dua 😠

dudri
23. dec 2008

mala Katka uz vyzdravela od nedele...nema sopel 🙂

prvy krat vcera poobede po 16h dlho spala cca 1 1/2hod a dnes tiež ráno-dopoludnia dlho buvala.
Predtým zvyk spinka okolo 30min.
dneska strašne fukal vietor, mala Katka spala, mala oblečenu mikinu, čapicu.a zakryty paplon. Otvorila som okno.
najprv vycicala z prsnika a zaspala...tak otvorila som okno. nevie sama spať. Nema rada cumeľ.

dididi30
23. dec 2008

durdi, nas nemusi mat na zaspanie ani cicu ani dudel 😉

alica147
23. dec 2008

joooooooooooj didi ved ja ešte furt rozmýššlam že čo si mi to napísala bo ja nejako tomu nerozumím 😀 😀 😀

dudri
23. dec 2008

dididi-gali, zavidim 😅 ako sam Thomas buvat

dididi30
23. dec 2008

alica, boze sak minule si pisala,ze uz sa ti sype muz zo sprchy a tak musis odfucat, ci co, no ja ta citam a ty nechapes? 😕 😖 😀 😀 😀

eta
23. dec 2008

Krásne a pohodové vianočné sviatky všetkým detičkám a ich rodičovcom 😉

alica147
23. dec 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si opica 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
23. dec 2008

durdi, no vidis a to je chlap co by mohol zaspavat na cice nie? 😉 😀 neboj aj vy tak budete mat 🙂

zuzka, fuj, volaka som opluta, pockaj zavolam muzovi do roboty ci aj on neni opluty 😀 😀 😀 ale diky 😀

dididi30
23. dec 2008

jej este ahoj aj vam 🙂 , ako sa mate?

alica jaka opica, tak si chcela zo mna urobit trubku,ze pisem odveci a nakoniec si to ty napisala, len som ta citovala, hm ....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzpolka
23. dec 2008

opluta, neopluta ale budeš zdrava 😀 😀 😀

dudri
23. dec 2008

robila som tvarohovu tortu, zajtra zdobim šlahačkou a j bananovu tortu. same šlahačky 😠 same kaloricke...Na Silvestrach-metrový koláč

alica147
23. dec 2008

ty si podarená jaká som ja nechápavá 😀 😀 😀 😀

emmillya
23. dec 2008

didi dikes 😉 Thomasko je uz na tom lepsie?

alica147
23. dec 2008

😕 😕 😕 😕 😕 o bože didi ne z teba trubku zo seba šak že som nechápavá nééééééé? 😕

zuzpolka
23. dec 2008

dididi ozaj robila som tie namačane bananiky 😅
hned sa zjedli ale ešte urobim 😀

dididi30
23. dec 2008

jaj baby mam nervy, neviem aka je kapustnica, ani necitim ani nemam chut ☹ jaj sak mi je smisno 😀 😀 😀 😀

jaj ale sak sranda bude po kapustnici, nebudem nic citit, teda ked zacne travit 😀 😀

dididi30
23. dec 2008

alica nedavaj na mna oci 😀 😀 😀 😀 sak ja zo srandy 😀 😀 😀 😀 cmuk

zuzpolka, hm moja dcera zjedla pol plechu, ale nerobim , finito 😀

zuzpolka
23. dec 2008

dididi 😀 😀 😀 😀 😀
ja som to mala minuly rok ani kapra som si nevychutnala ☹

alica147
23. dec 2008

idem hodiť sprchu 😉

dididi30
23. dec 2008

zuzka ja kapra moc nelubim, iba preto,ze je to tradicia, ja lubim kapustnicu a toto ma stve ☹

no nic urobim si ked vyzdraviem, ze repete 😀

zuzpolka
23. dec 2008

alicka povedz rovno že ideš odfučat,,,, 😀 😀 😀 či ako to bolo 😕 😀 😀 😀

dididi30
23. dec 2008

dobre a potom sa dosyp hej? 😀 😀 😀 😀

ja za chvilu dovarim kapustnicu a idem tiez do sprchy, hajuskat, jaj som uz utahana, ako stara babka, ale cakam na spravu, kamoska rodi, no ci 23-ci 24 som zvedava 🙂 inak je v 37tt 😕

zuzpolka
23. dec 2008

jasne daš repete, ved to možeš hoci kedy spravit, aj na 3 dni 😉
alebo si trochu zamraz a ked sa ti vrati chut a čuch ochutnaš aku si navarila 😀 😝

dididi30
23. dec 2008

zuzka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jaj ja uz idem tiez, mala mi neda zit, taha ma chrapat a kapustnica je uz hotova, konecne 😀 😝
no a otvaram okna, sak urcite tu je ako keby tu niekto naprdel 😀 😀 😀 😀

dobru nocku 🙂 😉

last christmas ......georginko ideeeees, cmukypuky 😀 😀 🙂 😉

zuzpolka
23. dec 2008

ja som už osprchovana 😅
dididi v 37 tt??? 😲 😲 😲

zuzpolka
23. dec 2008

no dobre dobre idem aj ja teda, chudatko alicka sa vrati zo sprchy a nikoho tu nebude ☹ 😖
tak dobru nocku všetkym želam 😉

alica147
23. dec 2008

no veru zuzi ste ma tu nehali napospas 😀 😀 😀 😀 tak dobru kurátenká zajtra su vianoce šalala 😀 😀 😀

weroni
23. dec 2008

Mamicky junovky,

prajeme vam krasne Vianoce, mnohe z nas ich budu slavit po prvy raz ako rodina, uz nielen vo dvojici s partnerom 🙂 budu o to carovnejsie, ja sa uz nesmierne tesiiiiiiiiiiiiiim, viem ze nasi drobci si to este vobec nebudu uvedomovat ale tie hviezdicky v ociach pri pohlade na vianocny stromcek, svetielka, trblietky, a vobec, cela ta "vonava vianocna atmosfera" - proste to bude uuuuuuuzasneeeeeee 😵 😵 😵
Tak si to krasne uzite, oddychnite si, nestresujte sa a vychutnajte si to lebo jedna vec co ma na Vianociach fakt stve je ze sa na to clovek dllllllllllho tesi a potom ten den uleti jak voda tak si uzite fakt kazdu minutku toho dna 🙂
Baby ja sa tak tesiiiiiiiiiiim 😀

Tak prekrasne Vianoce stravene v pohodicke prajeme aj s Esterkou 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre