Júnové bábätka 2018

nina88
26. sep 2017

Ahojte. Nenašla som skupinu jún 2018, tak som sa rozhodla ju založiť. Zatiaľ velmi potichúčky sa tesime. Mam dostat v piatok, no prvý pozitívny test som mala včera, pridávam fotku. Podľa kalkulačky nas bude viac 8.6.
Mam uz tri detičky, no napriek tomu sme bábätko velmi chceli a ,,pracovali na ňom,, vedome 3 mesiace ❤️

alexandra1995
5. jan 2018

Ahojte 🙂 podelím sa s vami s mojou skúsenosťou 🙂 najprv nám povedali na sone že čakáme dievčatko. V návale emócií som nakúpila nejaké vecičky v ružovej farbe pre dievčatko. Pred vianocami som bola v poradni a doktorka hovorí - jeeej ako krásne vidno pipiček 😁 tak som bola spokojná ... Ale samozrejme sa tešíme ... A na začiatku 16 tt už cítime pohyby a kopančeky. Aj doktorka povedala, že malý je silný a dosť veľký 😍

zuzana1917
5. jan 2018

Baby nieste na fb? My mame decembrovky 2013 na FB skupinu a je to super, “ vidíme sa “ pridávame fotky našich deti 🙂 mali by ste záujem? O junovky 2018 na FB?

erika33334
6. jan 2018

@ruzicka111 jaj no jasne ze som pribrala 5kg ale toto teraz hlavne cezze sviaty a ty kolko??

maca2017
6. jan 2018

Ahojte baby. Tak sa pridavam do skupiny. Som aktualne 17+5tt. Nevolnosti ustupili, podla UTZ je to chalan. Na figu mi vysiel druhy screening, riziko Edwards1:55,buduci tyzden idem na amnio. Teraz som bola u dokiho na poradni, mam este aj skrátený krcok na 2,7cm.Tak mi nasadil Utrogestan a magnezium 😢

lenakiss
6. jan 2018

@maca2017 ahoj .. kedy máš tp ? 🙂

maca2017
6. jan 2018

@lenakiss Posunuty na 9.6. Krpec je o týždeň väčší.

lenakiss
6. jan 2018

@maca2017 jaj tak to sa asi nestretneme 🙂 ja mám 20.6

linda03
6. jan 2018

@maca2017 hlavu hore, je to len skrining.. ale tebe uz raz potvrdili ES z trisomy aj amnio,ci? Si Ta pamatam ked som hladala nieco o triple testoch - mne tiez vysiel pozitivny, trisomy negativny. Musis mysliet pozitivne.. ked je hlava v pohode, aj maternica je v pohode . Ja mam zase rozpadnutu jazvu po prvom cisarskom, tiez beriem progesteron a magnezium.

maca2017
6. jan 2018

@lenakiss No moj povodny bol 18.6.😁 Ale kto vie kedy bude ozaj, ja pojdem cisarskym, takze budeme planovane 😈

maca2017
6. jan 2018

@linda03 Ano potvrdili😥Preto sa bojim... Teraz som Trisomy nechcela, amnio som planovala hned od zaciatku.

ruzicka111
7. jan 2018

@erika33334 no ja som V prvom trimestri schudla na nejakých 58kg,A teraz to ide pomaličky, ale teraz mam 62kg. 🙂

erika33334
20. jan 2018

Baaby tak co uz nakupujete oblecenie???viete uz co cakate????

maca2017
20. jan 2018

@linda03 Tak rychla amnio je negativna, za dva tyzdne kompletne vysledky. UTZ u Grochala v 20tt dopadlo dobre. Krcok zatial drzi, v pondelok znova kontrola. A uz je to povrdene, je to chlapec. Vaha zatial nic moc, tymi stresmi som schudla 3kg.Ale teraz uz idem trosku hore. Tehu vecicky uz nosim viac ako mesiac, lebo aj napriek vahe uz brusko mam vybehnute. Len sa kvoli krcku musim setrit, tak len polihujem.... Dufam ze bude ok, aby som si mohla zacat to tehu pekne uzivat...

linda03
20. jan 2018

@maca2017 no super!!!! Tesim sa s tebou 😊 aj som na teba myslela tento tyzden ze asi ako ti to dopadlo...aj ja musim len lezat kvoli jazve z cisarskeho, ale vydrzime! Ja si uz tiez pridem ako velrybka ale nejak mi to nevadi 😃 tak pekne oddychuj, vsetko uz bude len dobre!

zuzana1917
20. jan 2018

My Budeme mat tiež chlapca ☺️ Mame prvú babu tak sme sa tešili teda muž sa veľmi tešil a mne to bolo jedno a naša lara strašne plakala 😂 že hanna nemôže mat pipika ale už sa zmierila aj s bracekom. Len meno nemáme žiadne a asi na žiadnom sa nezhodneme. Aké mena máte baby vybraté ?

maca2017
20. jan 2018

@zuzana1917 Ja chcem Adama. Sice otrepané ale mne sa páčilo už dávno pred tým ako prišlo do módy 🙂

zuzana1917
20. jan 2018

maca2017 my bývame vo Viedni a muž je Rakúšan takze niečo bez makcenov, mne sa páči veľmi jonas ale jemu nie on chce jan ale ja mám termín 22 a 24 je Jana na sk a nechcem aby mal narodky a meniny naraz

lencocka
22. feb 2018

Ahojte, aj ja sa pridám do skupiny. Mám termín 20.6. a.cakame dievčatko. Tiež som mala tripple test pozitívny,. Trisomy negatívny, a teraz som bola na morfologickom ultrazvuku, všetko je v poriadku, tak si iné ani nepripúšťam ;) doma mám už 2,5 ročného čerta ;)

rjamrichova
22. feb 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre