Júnové detičky 2006

Je tu niekto??? :-N :-N

rozbehneme to??
nikola21autor
21. máj 2008
nájde sa nejaká mamina, ktorá rodila v júni 2006??? 😃 😃
mizubizu
21. máj 2008
jej, ahoj, ja som tiež rodila v júni a chvalabohu to mám už za sebou 😃 😃
nikola21autor
21. máj 2008
to som rada, že aspon niekto 😃
nikola21autor
21. máj 2008
odkial si?? a chlapček alebo dievčatko??

naša je laura. a narodila sa 23.6
mizubizu
21. máj 2008
akurát som pozerala tvoj albumček, krásna bambuľka a vydím, že trpíš nextmániou 😃 😃
mizubizu
21. máj 2008
ja mám takisto dievčatko, volá sa Lea a narodila sa 20.6.
nikola21autor
21. máj 2008
nextománia?? vyzerá to tak, že áno. Lea a Laura, tak to sa našli 😃 😃

a odkial ste??
mizubizu
21. máj 2008
ono to podľa tých fotiek tak vyzerá 😃 my sme z takej malej zašitej "diery" - vraj Nesluša, ale to ti asi veľmi nehovorí, ty si priamo z Hlohovca?
nikola21autor
21. máj 2008
bývame 4 km od HC. čo to?? Nesluša??? to je kde??
si aj na mmb?? :-p
mizubizu
21. máj 2008
áno, áno, je to na Kysuciach, pri Kysuckom Novom Meste, som aj na mmb, tam som si všimla tvoj odkaz, mám prezývku mizu-bizu, už som si ťa našla a nebolo to ani ťažké to vyhľadať 😃
nikola21autor
21. máj 2008
o.k. idem ťa kuknúť tam. mizu-bizu?? to kto vymyslel?? 😃
mizubizu
21. máj 2008
to ani neviem, už to mám tak dávno, že ani neviem, čo to znamená 😃
nikola21autor
21. máj 2008
no tá leuša, je jaká bohovská bambulka 😃 😃

ale pozerala som foto rodinné. a má mzačať menovať?? bazénik máme taký istý, aj tie zimné čižmičky, aj ten kompeltík dievčatkový bodkový!!
no teda super.

a tú bundu červenú čo máš v kolónke - kúpum!! tak tú moc neodporúčam, pretože mala som j udoma, a po jednom praní som ju rýchlo predávala. púšta farbu

to ja len tak...
mizubizu
21. máj 2008
jój, tak to ďakujem za radu, mne sa strašne páčila, keď to bolo aktuálne a tak super tie bundy vyzerali na tých dievčatkách. Som rada, že si mi to povedala, už si dám na to bacha.
Ja mám akurát rozpozerané tvoje fotečky a sú super a aj keď som pozerala do inzertných foto, tak ti idú dobre na odbyt vecičky...však keď ich dávaš za také ceny 😃 😃

ešte dobre, že si tu, musím sa ťa spýtať, čo ideš kupovať malej na narodeniny...my už vôbec netušíme, čo také, nemáš nejaký super nápad?
nikola21autor
21. máj 2008
no musím končiť, lebo to moje dieťa spí všeliako, len nie dobre. dnes sme boli v BA na takom výlete ešte s kamoškou, a jej dcérkou, a som hotová. idem teda buvať.

hádam sa tu k nám ešte niekto pridá x-) x-) x-)
tak dobrú nocku,
zajtra sa zastavím... a ak odaleko bývaš?? mohli by sme dať aj rande?? nie?
mizubizu
21. máj 2008
tak teda dobrú nocku, zajtra sa tu stavím...a ako som tak zistila, tak to je približne 130 km. Takže potom podebatujeme. ahoj a vyspi sa
nikola21autor
21. máj 2008
narodky??? no netuším. chceli sme šmýkľavku, do toho bazénika. lebo má ho v izbe, a tam nahádzané guličky, a tak reku šmyklavku, lae tú už kúpila moja mamina. takže netuším.
ale rozmýšlam, že len nejaké oblečko a drobnosť, ved hračy už nemá kde skladovať
nikola21autor
21. máj 2008
papa, už vypýnam. zajtra okolo 10. hod tu budem .pa
mizubizu
21. máj 2008
no, šmýkalku už Lea dostala asi pred 3 týždňami, máme väčšiu na dvor a je to ozaj dobrá vec, akurát musím dávať na ňu pozor, kým vylezie hore, lebo sa jej šmykla noha a spadla z druhého schodíka. Ale na druhej strane musím povedať, že to je poriadny žrút času, lebo keď sa chce šmýkať, tak musím byť stále pri nej a nič vtedy nespravím.

Ešte som rozmýšľala nad tým zvieratkom, ako je fit lopta. Ale neviem, či by ju to bavilo. A možno väčší bazén na dvor. No neviem sa stále rozhodnúť.
zjana
21. máj 2008
Ahojte my sme junovy 2006 🙂
mizubizu
21. máj 2008
jej, ty si teraz písala na MMB, však?
zjana
21. máj 2008
Ano 🙂
mizubizu
21. máj 2008
pozerala som, zlatý chlapček, ale určite aj poriadne šidlo, však 😃
zjana
21. máj 2008
prave naopak je zlaty a hlavne rozumny a poslusny 🙂
mizubizu
21. máj 2008
joj, tak to ti závidím, aj ja by som chcela také poslušné dieťa, moja malá je rozumná, až veľmi, ale neposlušná a strašne živá...niekedy to je až na porazenie 😞
zjana
21. máj 2008
ako nevravim ze nema svoj den D ale inak je ok 🙂
mizubizu
21. máj 2008
tak my potom máme svoje dni stale 😃
malý sa volá Patrik, ak som dobre čítala a kedy sa narodil?
zjana
21. máj 2008
ano Patrik a je 18/6/06 😉
mizubizu
21. máj 2008
Takže budete mať prvý narodeniny, už som sa tu pýtala, rozmýšľala si už nad darčekom?
zjana
21. máj 2008
ja uz mam nakupene oblecenie sor uz na leto sme pripraveny a hlavne nemoze chybat vlacik Thomas a este aj tenisky a urcite aj ine hracky takze uz mame 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli