Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

titkovamiriam
2. okt 2008

ahojte !

tak pracka pride zajtra-novucka,inak ani tato nebola stara/5r/ no od konca zaruky sami problem-spirala,motor,program-asi kazovy vyrobok a vydrzal len dva roky 😠

nikola21
autor
2. okt 2008

lucka - na vysokú teplotu je najlepšie...zemiak z ladničky..odkrojiť dve kolieska,a dať do ponožky na šlapu..
ale ná mvčera nepomohlo nič..
o 23.hod sme volali pohotovsť,tak hned došla sanitka...lebo už mala 40. teplotu,až sa triasla,a zle dýchala..tak do sprchy..stráášne plakala chudátko ☹ ☹
ale pomohlo to trošku...
tak s aliečime..

titkovamiriam
2. okt 2008

ten zemiak to viem od priatelovej mami tiez som to predtym nepocula a je pravda ze ani nepotrebovala decka nikdy nemali teplotu nad 38 tak zaberal paralen.
aj marek mal predvcerom 37,2-dala som mu paralen,na noc eukaliptovy olej keby to boli niake sople a vcera bol fit. 🙂

inak skore uzdravenie 😀

nikola21
autor
2. okt 2008

mirka- dakujeme..
ale už má mstrach ja ja...non-stpo 39.9.. zníčím ju nemôžeme zraziť.an isprchy,ani obklady..no proste nič nezaberá..an izemiak..od rána sa nepohla z postele,iba an šerbel...aj to na rukách..
a ked snou zas epôjdem doktorovi..tak rovno na infúzky do nemocnice..takže sila...
máme u za sebo unemocnicu,ale to bolo peklo..

radte ...nejaké recept na horúčku...

titkovamiriam
3. okt 2008

boze ja by som ti tak chcela popradit no nemam ziadny overeny recept-zabaly sa moc uz dnes neodporucaju aby dieta nedostalo krce s teploty.
tak drzim palce aby ste to zvladli bez nemocky. ☹

nikola21
autor
3. okt 2008

dobré ráno 😀 😀 😀

už mi je hej.... konečne bez teploty..včera navečer to bolo najhoršie...lebo 48 hodín v kuse vyše 39.teplota,tak toje zaberák aj na dospelého nie ešte na dieťa...
ale už je dobre...celú noc bez tpeltoy an iteraz nič..a už je zlá,vymýšla..takže už to bude dobré...
radšej nech je zlá,a čapcuje aj mna,len nech je zdravá.... 😕 😕
uvidíme ešte dnes,alwe dúfam už len vklude doberieme pirulky..a oäť hup do škôlky...
a teraz si neviem predtsaviť,že by so mbola už v práci...a čo snou???do 2 rokov bola chorá raz za rok..nikd nemala ani obyčajnú chrípku...len dostala teplotu.,a vtedy sme boli aj na infúzkach...
a ked nastúpila do škôlky,tak každú chvíľku chorá...
😠 ale ževraj je to normálne....

titkovamiriam
3. okt 2008

deti si musia zvyknut na kolektiv a jeho bacile 😠

nikola21
autor
4. okt 2008

mirka - to áno... bacile sú svina 😝

a čo práčka???? už dorazila???

lucka - no kedy sa stretneme???????????????

miška - ty si sa teda na nás vykašlala???? 😕 😕 dobre dlho si sa neukázala....

čo porábate cez výkend???? my ideme dnes na oslavu,môj otec má 60... - ale je to trošku iná oslava...pretože naši ú rozvedení,a otec býva v PN aj so svojo udruhou ženou a synom....ta ideme na slávnostný obed...
tak sa napapám,že až no 😠
len neviem,že čo malá...aby s ajej to nevrátilo...je už úplne čulá,bez teploty druhý den...tak vyskúšame aspon na hodinu....

tak pekný výkend

lucinda7
4. okt 2008

Nika,tak dobre oslávte....a super že teploty zmizli.....to tiež neznášam ked sú deti choré a neviem im pomôcť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
6. okt 2008

dobre ranko,pracka je doma a perie ako diva 😀

lucinda7
6. okt 2008

Miri,šak ti donesiem aj naše prádlo ked ta to tak chytilo 😀 😀 😀

titkovamiriam
7. okt 2008

dobre rano!dones ak ho nebudem musiet zehlit-pracka vyperie 😀

lucinda7
7. okt 2008

ja žehlím len minimum,takže pohoda 😝

titkovamiriam
8. okt 2008

ahojte!tak konecne fungujeme 🙂

nikola21
autor
8. okt 2008

dobré ránko...

ako sa máme???
mirka - vidím,že ťa to fakt chytilo.aj ja rad aperiem..ve dprečo nie,ked perie práčka... 😀

lucka - budúci týžden by sme mohli dať rande v PN... čo ty na to??? 😕

miška - a ty ako žiješ???
už aj niečo napíš..ako sa má bambulka????

my momentálne ako keby odznova cvičíme škôlku...kvôl itej chorobe dosť vymeškala a terza opäť splačom...
ale zajtra prvý krát tam bude spať...tak to ešte len bude silná káva ..dúfam to zvládne aj bez scén ☹ ☹

idme od vás ..o 10.hod mám stretnutie s vedúcim.....lebo stej roboty som magor.... 😝

tak zatiaľ pa..
pekný den

titkovamiriam
8. okt 2008

mam sa fajn,trosku robotky,trosku slniecka-dufam ze na vikend vide pocasie aby sme mohli ist na dlhuuuu prechadzku.
babka s marekom prechadzkuje 2-krat za den
michalovi ne nechce ucit uz doniesol dve gule 😠
milan zacina na skole robit vodicat-motorka-auto-polnohosp.stroje 😀

nikola21
autor
8. okt 2008

mirka - tak sa vám darí... a koľkaták je michal

lucinda7
8. okt 2008

Mirka,aj také býva.....neni každý den nedela 😝
Nika,ak mi do toho nič nevojde a budeme budúci týžden zdraví,zlanárime aj zuzku a spichneme konečne to stretko,oki??? 😵

titkovamiriam
9. okt 2008

ahojte!

michal je osmak a tento rok mu asi hrabe,je strasne rostrzity a nesustredeny.ak to bude trvat do vianoc normalne pojdem niakej psychoske.ked sa ho opytam co ho hneva alebo trapi -povie len ze sklola a ucitelia su sprosty a nemoderny .
aj vcera strihal pexeso a marekovi vystrihoval velke auto-ked to dostrihal isiel vyhodit tie zvysky a ja ze kde je to auto a on ho normalne pokrcil s papierom na vyhodenie.
😅

inak pri pexese sme sa nasmiali a ucime to hrat mareka 😀

nikola21
autor
9. okt 2008

lucka -o.k. teším sa... 😀

mirka - žeby tá zákerná choroba -puberta??? 😀 😕

ja momentálne už neviem,čo robiť..mal áje dnes prvý krát na celý den...v škôlke..a mna ide šlak trafiť...normálne ma žalúdok bolí...
neviem si ju tam predstaviť..ked ona stráášne zle zaspáva..a len so mnou...
asi ma bud enenávidieť,ked prdíem pre nu... ☹ ☹
viem,že to zvládl ivšetky deti..ale predsa prvé dieťa,prvý krát...až ma pichá pri srdci... 😕

titkovamiriam
9. okt 2008

JASNE ze zakeracka puberta 😀 a neboj mala to zvladne,u nas chodia deti na cely den uz od zaciatku,aby si nemuseli dvarazy zvykat-uvidim na rok marecek 🙂

nikola21
autor
9. okt 2008

mirka --hádam to pôjde...ked so mprišla rpe nu..taký rev spustila,že hrôza...a prečo si ma tam nechala.... ☹ ☹ ☹ a revala...a revala..aj učiteľka m ihovorila,že ted alakala fest..ale potom už od únavy zaspala...
a to m iráno nebude chcieť ani vstať z postele... 😒

baby radte čo k vianociam pre krpcov.... nič ma nenapadá..lebo Laura s anehrá vôbec s hračkami...skôr s normálnym vysavačom..v normálnej kuchyni..teda dvoje v izbe má dve,a nič... 😝
takže netuším..
j uby najviac potešil balíček čipsov,tie miluje...
ona si aj vbochode povie,nechcem hračky podme rpeč..radšej gumové cucu..a tak..

lucinda7
10. okt 2008

Nika,zlatá.....tak jej kup karton čipsov,karton Haribo macikov a daj do obrovskej škatule,zabal do papiera a zaviaž mašlou 😝 😀 😀

a školka....neboj,zvykne....a prežívala som tú školku pri prvom rovnako.....a to mal 3 roky ked do nej prvý raz šiel 😝 ten stiahnutý žaludok si dodnes pamätám 😀 😀 😀

nikola21
autor
11. okt 2008

ahojte..
lucka -dobrý typ na darčeky 😀

ale ejden už máme..v tescu mali ten supermarket s doplnkami -za 1490,- aj s poklando ua nákupným košom...a momentálne sa muž hrá,a skladá to..elbo malá nie je doma...tak dúfam j uto poteší...

a tá škôlk???no coment...v noci vracanie jak hovado... ☹ ☹ ☹ že nikam nejde...a podobne..
tak dleý budúci týždnem usí byť zase doma..a opäť s avrátil aj sopel aj kašel..mna už slahne...

titkovamiriam
13. okt 2008

ahojte! 😀

marekovi kupujeme velke lego,len nevieme este ake 😀

lucinda7
13. okt 2008

my tiež LEGO-Bob stavitel alebo thomas 😝 maniak velkýýý je do nich 😀 😀 😀

titkovamiriam
14. okt 2008

TEN BOB JE SUPER

nikola21
autor
15. okt 2008

ahojte... 😀

lego???? už am to napadlo,ale neviem aké dať dievčatku...a druhá vec,že či by ju to bavilo...nie je to až pre také staršie??? neviem...nerozumiem s atomu... 😝

titkovamiriam
15. okt 2008

pozri si stranky na nete su rozne druhy-mareka to bavi lebo ma po bratoch. 😀

lucinda7
15. okt 2008

aj nás straašne baví lego....sa vie s ním hodiny vyhrať 😎
Nika,pre týchto menších sú "velkokuskové"lega čo sa volajú DUPLO 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre