Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

lucinda7
22. júl 2008

miška,my si to dávame stavať na klúč.....takže okrem penazí nám nič iné robiť netreba 😀 😀 😀 rátam že do Nového roka/snád aj na vianoce ale ak nie svet sa nezrúti 😀 😀 😀 😀 /budeme v novom 😝

nerváky sú skôr pri vybavovaní stavebka,predaji bytu atd....ked sa to už začne bude to lahoda....dúfam 😀 😀 😀

titkovamiriam
22. júl 2008

Nasi ked predavali a kupovali dom dali vsetko robit realitke a bolo,mali pokoj.predali aj dom ,nasli dalsi nam+nasim a segre byt.Ja som mala nervy zo stahovania,kopec veci a stahovala som sa behom dvoch rokov 2krat.najskor od nasich k manzelovi a potom zasa k nasim do noveho 😀

mizubizu
22. júl 2008

mirka, to ti zavidim, aspon tie najvacsie stresy ti odpadnu. Nemate sa v podstate kam nahlit, akurat budes nadavat, kolko veci mate v byte a nebudes vediet co skor mas odstahovat 😀 My sme to museli vsetko narychlo zbuchat, cele prizemie sa spravilo za pol roka a to ozaj uplne vsetko, lebo nas uz chceli vykopnut s podnajmu, nasiel si niekoho, kto mu bude davat viac penazi, tak sme sa mali odstahovat do konca roka a to sme sa stahovali az koncom januara, lebo je pravda, ze ked sa nieco serie tak poriadne 😀 😀 😀 Ked uz to vyzeralo, ze sa budeme na vianoce vo svojom, tak nam kurenie schvalili tesne pred vianocami, chceli sme zakurit a nejaky "dobrak" pri osadzani list na plavajucu podlahu trafil vodu, takze plavajuca von...vysusit a odznova...potom sa zasa navrtalo umyvadlo rovno do trubiek vodovodu...stale nejake problemy... Normalne som nadavala, preco sme si radsej nekupili byt a bol by pokoj a teraz tu mame zasa to iste odznova 😒

titkovamiriam
22. júl 2008

mizu ja uz nastastie byvam 12 rokov od stahovania 🙂 ,ale vela veci sme si tiez robili sami-poznam co je ked sa kupia napr obkladacky,ked firma urobi zle strechu a po mesiaci sa to musi prerabat.a ked je konecne vsetko cistucne a byvas pri letisku,tak sem kuk puklinka tam prasklinka ale co uz clovek narobi 😀

lucinda7
22. júl 2008

mirka,ty bývaš pri letisku???? 😕 😕 😕 😝 😝 😝
nomy sťahovať dúfam toho vela nebudeme......chceme väčšinu nábytku nové.... 😵

titkovamiriam
23. júl 2008

v ivanke pri dunaji -to je ako na letisku 😀
inak dobre rano ,total zima vonku prsi ani sa mi nechcelo do prace 😠

lucinda7
23. júl 2008

no ja som dnes už bola v tomto hnusnom počku s našimi aj v cukrárni na čokoládke a koláčikoch 😝
mám narodky dnes 😝 tak ked som to slúbilo,išlo sa za každého počasia 😀 😀 😀

ale riadne tu prší,fúka a je zimaaaaa....14C len 😕 😕 😕 😕 😕

no dnes ma von už nikto nedostane 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
23. júl 2008

luci tak vsetko najlepsie 🙂 ,vonku je desne 😠

nikola21
autor
23. júl 2008

ahojte 😀
bomba počasie...

miška- no konečne... dúfam ste si to užili...

my máme teraz strašné problmy s kakaním... skŕčami, plačom každý den. ale ani tak nie tvrdá stolica, ako niečo psychické....neviem čo to je, ale trápi ma to jak hovado, retože ked ide tlačiť tak s ama drží kričí, a ani za svet nikam. .tak už som jej dovolila aj na koberec, len aby to urobila... už aj s bábikami sme kakali, no všetk omožné a nič... už normálne rozmýšlam, že jej dám na kakanie lienku, lebo takto j utrápiť, to je blbosť...
dnes som našla jednu diskusiu o tomto probléme, anikdy by so mnepovedala, že kolko detičiek to trápi...

titkovamiriam
24. júl 2008

bre ranko-konecne slnecne!!!
chudatko male-Marek ked mal problemi tak som mu dala vzdy plienku ale satle sme mu hovorirli ze to musi na serblik ako velky a raz sup dole gate a bolo to v serbliku-odvtedy sa nepokakal inak a niekedy ked sa vecer naje a ma plienku na spanie taksa aj cudujem ze s tym plnym bruchom vydrzi do rana. 😀

nikola21
autor
24. júl 2008

ahojte

lucka - prajem všetk onaj. k včerajším narodeninkám.. 😀 nech drobci posúchajú

no dne sto počasie vyzerá už trošku lepšie, ale aj tak fučí... no dúfam s aoteplí, jak hlásia od zajtra...

nikola21
autor
24. júl 2008

miška - na tie prázdninky neprídete??? 😀

mizubizu
24. júl 2008

Ahojte 😀
lucka - vsetko naj...k narodkam. Dobre si to oslavila, ci si skoncila iba pri tych kolacikoch 😀

u nas je veru skaredo, teda aspon, ze neprsi, ale zasa hnusny den pred nami. Aj noc bola hnusna. Odvtedy ako sme sa v nedelu vratili z Oravy, kazdu noc sa Lea budi a neda sa jej spat, ale dnes toho uz bolo dost, zobudila sa asi o 1 a zaspala o 5-tej. Ja neviem, ci je vyspata alebo v com je problem.

nika - chudatko male Laurika, skusila si to teda s tou plienkou? Uz minule som sa ta chcela spytat, ako pokracujete s nocnikovanim? Nebude to preto, ze si jej vzala plienku a ona s tym nesuhlasila? Lea chodila na nocnik, ako sa jej chcelo, vacsinou sa pocikala, tak sme zaviedli dosku na zachod a to trocha zabralo. Rada chodi na velky zachod, sem-tam sa aj pocika, ale stale s nou nemozem nikam ist bez plienky, lebo sa nechce vycikat do travicky a ani na velky zachod nechce ist bez dosky. Takze my ako prirucnu batozinu nosime dosku 😀 😀 😀 😀
O tych prazdninach este podebatujeme, zasa mame doma tichu domacnost... 😒 😒 😒

lucinda7
24. júl 2008

čaute 😝
dakujem,ste zlaté 😝
ja mám alexika na 2 dni u našich na prázdninách tak sme len jednodetní 😔

no my ked chodíme tak na velký záchod s redukciou,ale inak plienkujeme.....ešte sme odvykačku nenastolili 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
24. júl 2008

marek sa vecka boji aj ked tam ma schodik a redukciu,on je serblikovi 😀

lucinda7
24. júl 2008

no my šrblík máme....hrací ružový s Mackom Pooh....kedže sme čakali dievčatko 😀 😀 😀 😀

nikola21
autor
24. júl 2008

ahojt 😀
my s cikaním super... an iraz s anepocikala, odkedy sme zrušili plienky...pýta sa všade na záchod alebo do trávy... a plienku odmietla vtedy sama, povedala, že už nemáme, že sú pre bábo a ona je velká šikulka.. takže v pohode. a to kakanie... nechápem, skôr si mylsím, že je to kvôli pitnému režimu, to som s adne sdočítala... lebo ešte donedávna strašne vela pila - 10-12 fliaš za den, mylsm tých velkých jupíkových, aj čaj ,no proste všetko .a terza vypije len takých 5-6 za den... a ževraj ,podla odborníkov to môže byť tým... že stvrdla stolica, a prvý krát j uto zabolelo pri tlačení, a terza s auž bojí..

lucinda7
24. júl 2008

nika,primiešaj jej lanové semienka do jogurtu alebo dávaj zriedenú slivkovkovú šťavu alebo dzus 😵

nikola21
autor
25. júl 2008

dobré ránko -
lucka dakujem za radu. a aká je to tá slivkovková 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale nie srandujem 😉 😉

miška - tichá domácnosť??? hmmmm... neposlúchaš?? ale je to to druhé........o čom sme kecali....
tie prázdninky si rozmysli, bolo by nám super... nech sa dorotky pobláznia...

titkovamiriam
25. júl 2008

ahojte vela ste toho nanapisali ☹ ,konecne je u nas slnecne a teplo a dufam ze sa to nezmeni ani dnes ani cez vikend 😀

nikola21
autor
25. júl 2008

mirka - no počasie hlásia výborné...a ževraj to má byť posledný letný týžden... ☹ ☹ ☹ do stredy dávajú 30 stupnov, ale dalej už netuším...

titkovamiriam
25. júl 2008

neboj bude pekny august-ked pojdu decka do skoly bude najteplejsie 😀 ,nestras zeby leto skoncilo ved som sa este poriadne u nas na jazere ani neokupala 😠

lucinda7
25. júl 2008

veru nestrašte.....my ideme budúci víkend na svatbu a posledný augustový víkend zas na stretko do terchovej 😝 musí byť pekneeeee 😵
no a potom nám hned Alexik nastupuje do školy 😵

titkovamiriam
25. júl 2008

Jaj baby ako je vonku fajn,normalne som sa najedla vonku na slniecku 😀 a teraz si dam kavicku a asi ma nic neprinuti dnes nieco dobrovolne robit 😀 .

mizubizu
25. júl 2008

kocky, nestraste, ved este slnko ani nebolo, teda aspon u nas 😒 Konecne je dnes krajsie a da sa vybehnut aj von.
Ake plienky pouzivate? Mna ide uz rozhodit, mam tu uz dost dlho otvoreny balik Tesco plienok, ale to je ako za trest...stale si Lea pyta na spanie rybickovu plienku a za pol hodinu sa rozhodne, ze chce ist cikat, takze potom je uz nepouzitelna, lebo tie lepky vobec nelepia. Tak kazdy den mame krik, lebo ona musi mat rybickovu 😀 😀 😀 Asi ich zanem lepit lepiacou paskou 😝 😝 Na ktorych inych plienkach su este rybicky? Lebo my mame akurat kacickove, macickove... 😉 To je problem, co? 😀 😀 😀
mirka - ako si to dokazala, ze ti uz Marek tak dlho chodi na serblik, ci videl starsich? 😀 😀 😀
nika - uz zasa neposlucham, vsak vies...stale sa to vlecie dookola...niekedy je to horsie...uz som horsia ako mala, ta neposlucha iba sem-tam 😀 😀 😀
lucka - vidim, ze sa tesis, ze budes mat skolaka. Tesi sa aj on? Stale som neverila, ze cim su deti vacsie, tym viac starosti...ale som rada, ze este nemam skolacku. Ved to bude zatazkavacia skuska na moje nervy 😀 😀 😀

lucinda7
25. júl 2008

miška,myslím že sa teší......no iné mu nezostáva...minulý rok som mu dala odklad,ale teraz už musí 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my plienky používame tie nohavičkové navliekacie.....aj Pampers aj Tesco navliekacie sú fajn.....na jedných je slonik a na druhých korytnačka so zajačikom.... 😵

titkovamiriam
25. júl 2008

mareka som pokladala na serblik uz ako 6m.len aby si zvykal a ked sa nieco podarilo tak sme sa tesili-v roku uz na serbliku kakal 😀 a s cikanim to bolo trosku nadlho ale ako1,5r uz nemal cez den plienky a ani cez obednajsie spanie a z vecernej plienky si vrasky nerobim nech ju ma aj do 3r. 😀 .Mne to skore davanie na serbel poradila este moja babicka a vsetky deti mali plienky skoro prec.
zachodu sa boji neviem preco ved tam chodime spolu a vsetci 😉
inak skoly sa neboooj nebudes mat nervy so skoly ale z uciteliek a s tych somarin co si na deti vymyslaju hlavne na prvom stupni. 😀

titkovamiriam
25. júl 2008

inak zabudla som napisat mat super kamosku a jej mala chodi komplet na serbel od 10m-ona sa aj v noci zobudila ze jej treba-bude mat v okt.2 a je to taka mala sibalka.

mizubizu
25. júl 2008

osobne si myslim, ze tie nohavickove plienky su najlepsie, ja ich vacsinou nekupujem, ale moja teta ma postihnute dieta a niekedy zoberie v lekarni mensie, tak tie mame my a ozaj su dobre, ziadne zapinanie, akurat je problem, ked som ich davala malej na noc, tak bola schopna sa cela povyzliekat 😀 😀 Takze sme ich mali len cez den.
Sranda, ze kazde babo je ine. Mirka, mne Lea tiez kaka do serblika od roka a to nebolo ozaj ziadne nutenie. Ja som bola zasadne proti serblu, vsak sa nemame kam ponahlat (a aj mi to vyhovovalo 😀 ), ale na 1.narodeniny ma chceli nastvat, tak kupili malej serblik. Ale o tyzden mi ju zacalo prehanat, tak som ju tam skusila davat a jej sa to nejako zapacilo, takze kakat sa odvtedy pytala, ale horsie to je s cikanim. A v noci si to ani len neviem predstavit, my mame totizto este stale postielku a este sa nastastie nenaucila odtial vyliezt 😀 😀 😀 Takze by som musela asi kazdu chvilu ju v noci odtial vytahovat a chodit s nou cikat. Takze pockam do 3 rokov, potom dostane vlastnu postel a nech si chodi cikat, kedy sa jej zachce 😀
Mirka - uz si si to preskakala a vies, ake zakerne vediet byt ucitelky, vsak? Ale aj podaktore matky im to vratia, nech sa netesia dopredu 😀 😀 😀

lucinda7
25. júl 2008

miška,no my vieme vyliezť od vianoc.....dokonca z cestovnej 😒 😒 😒 😒
no učka....to je momentálne to,čoho sa najviac desím...lebo Alexikova požiadavka je aby bola hlavne mladá a pekná 😝 a tento rok vychádzajú zrovna pre prvákov tie staršie 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre