Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

nikola21
autor
24. jún 2008

ahojte.

mizubizu - babulka nezbedná - Všetko na.naj. naj. k narodeninkám. nech ťa mamina poslúcha, ale musíš aj ty 😀

titkovamiriam - mamine prajeme vela zdravíčka. neviem si ani len predtsaviť, že by moja mama, ktorá je stále bláznivá, abehá hore-dolu, zrazu ostala takáto... ale aj to raz príde... ☹
čo už taký je život.

ja sa práve chystám do mesta, len čakám na toho úžasného vodára, ktorý mal prísť už ráno. a tak trčím doma jak dilino, a čakám.

titkovamiriam
25. jún 2008

ahojte-zasa horuci den!
nikola ved aj moja mam bola ciperka,bola sice roky na invalidnom koly tlaku,no inak bola ok,starala sa o Michala ,aby som mohla robit a vobec mi pomahala ako sa dalo ked som sa rozviedla,mala vela kamaratok a zrazu bac isla k susedovi a tam odpadla a bola hotova.V nemocnici jej pomali nedavali ani nadej na zivot ake mala poskodie mozgu a ciev a po troch m. ju vratili do domacej opatery... ani nebudem opisovat,ale doslovne ako miminko len 80kg.O tom ako je postarane o takychto ludi a ako sa vybauju rozne pomocky skoda drat aj klavesnicu,no dala sa ako tak doporiadku vlastnou volou a velmi jej pomohli v Piestanoch. 🙂

nikola21
autor
25. jún 2008

ahojte 😀 horúci den za nami

titkovamiriam - je to sila, kao sa ten život v okamihu mení... prajeme mamine všetko naj.naj.naj. 🙂 🙂 🙂

ja som bola dnes s malou a mamou vo Vincovom lese s akúpať, a tam má taká teplota chytila, že som K.O. ledva vidím ,sopel aj cez oči, .. takto sa nám darí... ☹

dobrú nocku

nikola21
autor
27. jún 2008

ahojte babule 😀
kde stev šetky... ☹ ☹
sama, samučičká som tu....

ako prežívate tieto horúce dni??

nikola21
autor
27. jún 2008

mizubizu - a ty už snami nekomunikuješ??? alebo babula ti dáva zabrať???

nikola21
autor
28. jún 2008

ste sa na mna pekne vykašlali ☹

😀

mizubizu
28. jún 2008

cafte kocky,
nekaslem na vas, len nemam najmensiu naladu pisat, lebo som nasrata na cely svet a mam nejake problemy s nemenovanymi /žeby priateľova rodina???/ individuami ☹ ☹ ☹ Takze sa ozvem, len by asi nebolo pekne, keby som si tu vylievala srdce, lebo nemozem vediet, kto to vsetko cita ☹ ☹ ☹

nikola21
autor
29. jún 2008

ahoj 😀

mizubizu - to ti teda nezávidím...môj mail poznáš, môžeš sa mi vyliať tam.. to čítam iba ja 😉 ako sa má babulka???

mám taký dotaz, lebo som nešťastná z malej.. pýta sa cikať, no konečne je to tu... ale zase taký problém je, že ona každé dve minúty chce cikať.. a to je na nervy ked máme niekam ísť, stále stáť a dávať j ucikať.. v jendom kuse si cvrká.. už som rozmýšlala, že či ísť sa lekára opýtať, alebo tak, či je to vlastne v poriadku, aby také krpáte dieťa tak vela a často cikalo.. a ked vela pije ciká tak isto, ako ked nepije skoro nič 😅

mizubizu
29. jún 2008

cafte,
tak dnes je konecne troska krajsi den 😀
nikola21 - dakujem, ked budem mat troska viac casu a hlavne klud, tak snad aj napisem 😉 😉 😉
s malou to celkom ujde...teda podla toho, aku ma prave naladu 😀 😀 😀
A gratulujem k tomu cikaniu, ono to casom pride. Ako Leu prehanalo, tak mala asi tyzden plienky a teraz nie a nie si zvyknut na serbel. Kazde rano sa mi pocika, kym si nezvykne, aj dnes rano...ale potom sa uz pekne pyta. A k tomu tvojmu problemy...ani to vlastne problem nie je. Lea sa tiez zo zaciatku pytala kazdu chvilu na serbel, aj vtedy ked sa jej iba zdalo, ze sa jej da cikat a aj vtedy, ked si chcela prdnut 😀 😀 😀 Takze podla mna to je velmi dobre, ze sa ti aj takto casto pyta, aspon si to uvedomuje a nauci sa to rychlo rozoznavat, neboj 😉 Ja to riesim tak, ked idem niekam dalej alebo len do obchodu, ze jej dam na tu chvilu plienka, lebo si nemoze zvyknut cikat do travy. Proste, ked nema serblik, tak nejde nikam. Cely den sa ju snazim davat cikat, akurat na spanie mame plienku. Takze sa v tom drzte.
titkovamiriam - citala som o tvojej mamine. Je to strasne, co sa jej stalo, ale hlavne je, ze nestratila chut zit. Obdivujem aj teba, ze sa dokazes postarat popri detoch aj o mamu. Mas to ozaj najlepsie vyriesene ako sa len dalo. Rozmyslala si nad tym, keby si byvala niekde inde, ci by si sa prestahovala a isla byvat k mame? Mas stastie, ze si nemusela prechadzat takym rozhodnutim. Pisala si, ze si rozvedena, da sa to vzdy zvladnut, ked vychovavas 3 deti a si v podstate na ne sama? Ved vies...male deti, male starosti...velke deti, velke starosti... Vsetkych troch mas takych kludasov a nemas s nimi problemy?

titkovamiriam
30. jún 2008

ahojte-mizubizu uz niesom sama,Marecka mam s priatelom a je to super clovek,vie mi pomoct aj s detmi aj s mamou takze sa to da a clovek si zvykne na vsetko 🙂 .Inak ked sa to mame stalo bola som rok po rozvode a to bolo ako to vsetko postihat ked mama mi na 99%pomahala rano s detmi aby som mohla robit,na zasa som mala stastie na zamestnavatela ze mi umoznil byt aj doma a dokonca my veduci vozil deti do skolky a skoly/chudak uz zahynul pri autonehode/.Zivot je naozaj zlozity a nikdy nevies co prinesie aj zle aj dobre!!! ☹ 😀

cez vikend som bola s marekom pri jazere-priatel robil ☹ ,syn rybarcil-na inom jazere ☹ ,druhy bol cely vikend u kamarata ☹ ,tak sme sa zbalili a isli k vode,bolo fajn-dokonca ked mareka zmohla unava tak zaspal -aj som si zaplavala 😀 .Milujem vodu ako vlastne vsetci u nas v rodine.Dufam ze sa mi podari tento rok naucit mareka plavat 😀 .

nikola21
autor
30. jún 2008

ahojte kočky 😀

mizubizu - čakám na mailík..
no už sme teda definitívne bez plienok, aj v noci bez, s holou prdelou spáva... a dnes aj vmeste sme bol idlho, a super sa pýtala, do trávy len taký fukot... som šťastná jak blcha.... 😀 😀 😀

titkovamiriam - takto si ksončila na výkend, chlapi s arozprchli, aspon jeden ti ostal 😉 😉
zvládaš tolko chlapov naraz???? ja mám niekedy problém aj s jendým. 😅

Laurika tu terza stojí pri telke, a opäť hučí v telke naša svadba... 😝
idem pobrázdiť mmb, už som dlho nič neobjednala

mizubizu
30. jún 2008

ahojte 😀
titkovamiriam - mas pravdu, aj v tej kope nestastie, si mala v podstate aj stastie, nasla si si super chlapa, naucila si sa byt uplne samostatna a este sa k tomu postarat aj o mamu. Urcite si nevies ani len predstavit, keby ti zamestnavatel nevysiel v ustrety... takze sa potvrdilo, ze vsetko zle je aj na nieco dobre 😉 😉 Ty si davas nejake vysoke ciele, ze naucit Mareka plavat 😀 Myslis, ze sa to da naucit, ked je este taky maly?

nikola21 - gratulujeeeeeeem, este mi prosim ta vysvetli, ako sa ti to podarilo aj cez noc???? To nechapem!!! Dnes sa Lea ani raz nepocikala, tak som normalne rada, ale ako to zvladnut aj v noci, to netusim. V noci si vsetko vynahradza a niekedy sa prebudi dokonca s pocikanym pyzamom. Najhorsie je, ze ked ide spat, tak je zvyknuta, ze vypije mlieko aj caj, to teda bude este roboty, ju to odnaucit.

nikola21
autor
30. jún 2008

mizu bizu - tá noc bola náhoda. ona začala úplne bezplienky len v sobotu, v nedelu doobeda mala zase plienku, a včera poobede už že nechce. tak som jej ju nedala, a že skúsme aj v noci. tak večer trvalo ký msom j unahnala sa vycikať pred spaním do šerbla, ale ked som povedala, že ju neveznú do škôlky ak s aneviciká, tak v momente vyčúrala asi všetko.. 😅 bála som sa noci ,furt so mbola hore, a skúšala, ale nič... nad ránom so mj uprebrala, bola umrnčaná, že ideš cikať, a ona, že nie, spinkať.. tak som j unechala, a okolo 6 .hod s aprebrala, že cikať. šerbel samozrejme celú noc pri posteli... .a vycikala, a spala dalej.
a dnes so mkúpila tie podložky do postele, a uvidíme, ako bud epokračovať

titkovamiriam
1. júl 2008

jasne ze sa nauci plavat len netreba ziadne koleso alebo rukavniky,proste nauci sa lezkat na vode a plavat ako havino ,milan no zvladol ako 2r a Michal 4r.

nikola21
autor
1. júl 2008

ahoj.
titkovamiriam - no to teda skúsim aj ja. mylsíš že to fakt pôjde??? Laura sa síce ponára rada, aj blázni vo vode, ale nechať ju bez kolesa, ... 😅 😅 to bude sranda

titkovamiriam
1. júl 2008

no ona by ani nemala vediet ze nieco ako koleso existuje,ak zisti ze ju moze nieco nadnasat tak sa nebude snazit splynut z vodou,preto aj michal vedel plavat neskorsie,lebo mal vseliake pomocky a potom sa bal pustit.Mareka ked mam len tak na ruke tak prirodzene sa chce drzat no ak ho len tak lahko chytim za brusko a ked ho na sekundu pustim zisti co je zac ta voda a instinktivne sa nadychne aby zadrzal na chvilu dych kym sa nevynori. 🙂 .
Tak skusaj 🙂

nikola21
autor
2. júl 2008

ahojte babule 😉

klasický horúci den za nami. dnes sme bol idoobeda v novom parku v Hlohovci, aspon niekde s amajú kde hrať detúrence. potom sme museli letieť domov, pretože muž potreboval auto do práce. a poobede sme boli domka, von som vytiahla bazén, a so susedovcami sme sa oblievali a čvachtali... a teraz som už myslela, že ide buvať, ale ešte len ožíva... dne sto vidím na dlho... 😝 😝 😝

ako ste rpežil iden??

titkovamiriam
3. júl 2008

nikola prezili aspon podaktori-mne vcera pred ocami zomrel rano v praci sef,ani mi v labaku ani 112 ho uz neozivila ☹ ☹ ☹

lucinda7
3. júl 2008

ahojte 😝
tak my už máme tiež po oslave 😝 fotos mám v albume 😀 😀 😀
torta THOMAS mala u MAXIMKA obrovský uspech 😵
až plakať chcel ked sme ju išli krájať čo mu jej bolo lúto..... 😀 😀 😀 😀

mirka,uff,to je desné....a čo bolo šefovi????? 😖 či len náhle skolaboval???? 😒

titkovamiriam
3. júl 2008

sef bol srdciar a vcera ho pri telefonovani svihlo a bolo po nom-hroza budem to mat pred ocami do konca zivota. ☹ .
Aj dnes je poriadne horuco dufam ze prezijeme 😠
fotecky su kraasne 😀

lucinda7
3. júl 2008

búrka tu bol V NOCI RIADNA....AJ DOSť POPRšALO....A HORKO JE FURT 😖

titkovamiriam
3. júl 2008

Na dnes hlasia vychricu ☹ 😠

lucinda7
3. júl 2008

to fakt??? ☹

titkovamiriam
3. júl 2008

hej pisala mi to jedna augustovka a aj v robote kolega uz uklada kontajneri do zavetria lebo ze dnes o 19 cez noc alebo rano to zasiahne aj nas.Bola som na pocasi ale tam nebolo nic tak neviem-nemuselo by prist nic,no ked tak nech to vieme skor.Vlani nam na firme zobralo celu strechu ☹

titkovamiriam
3. júl 2008

DUFAM ze nas to minie 😒

nikola21
autor
3. júl 2008

ahojte 😀 😀

no ted avýchrica??? práve sa chystáme do HC na kúpko. tak dúfam to príde až v noci alebo vôbec..
lucinda7 - krásne fotečky. ja chystám teraz na sobotu oslavu. velmi sa teším, lebo celú som ju spravila v štýle macko pooh. taniere, balóny, obrus, poháriky, atd.. potom dáme fotečky....

titkovamiriam - je m ito ľúto...aj keby to bol cudzí človek, a vidieť to na vlastné oči, to by som asi nevydržala. ja som bola len raz identifikovať telo, maminho priatela, lebo ona to nezvládala, ale dodnes to vidím...
aspon si si zobrala volno?? aleob sa nedalo???

titkovamiriam
3. júl 2008

volno firma ma sezonu v lete,bolo vela prijatej roboty,robili sme hned ako odniesli telo ☹ ,aj ked to bolo hrozne ale len tak sediet bolo este horsie a rano som sa vyrevala ked som si robila kavu,lebo mi ju robil sef-bol v praci prvi tak vzdy zalial kavu a caj a hlavne otvoril okna 🙂 ,teraz to rano cakalo mna a tak som sa rozrevala ze som isla za halu,no kolegovia su fajn a ked vidia ze mi je na prd tak len prejdu okolo mna,podaktori maju tiez cez den cervene oci ☹ ,veje nam cierna zastava na dvore a v labaku mam zapalene sviecky,este stale nevieme kedy bude pohreb

nikola21
autor
4. júl 2008

titkovamiriam - to si fakt neviem nai predstaviť... asi je fakt najlepšie s aporiadne vyrevať vždy, ked to príde... a nič nepotláčať... ešte že máš takých zhovievavých kolegov. volaktorí sú strašní, ešte ta začnú otravovať, že čo ti je, aohovárať... aj takých poznám..

mizu-bizu - a ty čo porábaš??? ked as aneozývaš??? tá ponuka stále platí, čo so mti písala na mail!!!!! 😀

titkovamiriam
4. júl 2008

asi cas vsetko zahoji dnes to uz nebolo take zle,no je divne ze rodina este neoznamila kedy bude pohreb.

Inak doma vsetko o.k.-dnes sa dobre spalo pritom prsani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre