Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

nikola21
autor
25. júl 2008

dobrý večer 😀
my sme používali tescové plienky...terza chvalabohu, dnes zrovna sú to 2 mesiace, čo sme úplne plienky vyradili.... 😉 ... teraz cmáme zae problém s nohavičkami, lebo ona chce tomášikove, a shreckove, avymýšla .... a v noci je úplne bez... nechce mať ani nohavičky... ale nevadí, ved je teraz teplo, hlavne , že sme bez....
s tým odúčaním je to všelijaké. ked mala laura 6 mesiacov, sedela tam ,aj kakala aj cikala, skoro až do 1,5 roka... potom tri mesiac evôbec nechcela... zrazu sama, že nehccem plienky, vyhodila ich... a tak seídme na šerblíku, lae v noci zásadne s apýta len na záchod. a vonku zase ocikávame mravčekov.. 😀

mizubizu
25. júl 2008

lucka - pokiaľ nebude nejaká striga, tak si určite zvykne. Ale však dobre vieš, že také malé deti sa dajú ešte "oblbnúť" 😀 😀 😀 Však vieš, tie mladé a pekné sú strašne zlé a museli ísť učiť tých starších nevychovaných chlapcov, tak na toto isto skoči 😉
ja som taká rada, že nevie vyliezť z postielky, dám ju naobed spať a keď sa jej nechce, tak sa dokáže aj 2 hodiny rozprávať. už sa teším keď bude mať veľkú posteľ, ako ju budem mať každý večer pri telke 😒 😒

nikola21
autor
26. júl 2008

dobré ránko.... 😀
miška - stou postielkou máš pravdu... my nemáme postielku od malička, lebo dokázala tam spať iba prvú noc, ked sme prišli z pôrodnice. inak bola asi zakliata... takže spí snami, má svoju postel, a kým zaspí, musím pri nej byť... inak už sa hrabe v skrini, aleob vyťahuje vysavač, a tak...
Leuša ti takto vykecáva v postielke??? ani neplače??? ked tam musí byť???

lucka - školákovi držíme palčeky.....ináč ja by som tiež radšej nejakú mladšiu, ako tie staré rakety.. 😉

mizubizu
26. júl 2008

krasne ranko, konecne slniecko 😀
tak my sa dnes chystame na gulasku, tak dufam, ze Lea bude dobra 😎 Takze sa ideme vyparit, ale "moja draha polovicka" ide dnes betonovat zaklady a vymyslela si, ze im musim uvarit obed. Este ani oci nemam rozplepene a uz je kuriatko v trube 😀
nika - to ti veru nezavidim, Lea spala pri nas za cely cas asi tyzden, ale to som sa vobec nevyspala. Vsak to poznas, mame velku postel, ale ked sa rozvalila, tak si sa nemohol ani na bok prevratit, takze to neboli noci, ale utrpenie. Postielku mam hned pri posteli a som ozaj rada, ze v nej spi a hlavne, ze nevie vyliezt 😉 Isty cas som musela tiez pri nej zaspavat, ale rychlo sme to zrusili, lebo to si robila zo mna iba srandu, nechcela spat a kolkokrat lezat v posteli aj 2 hodiny a ked sa ti este neda spat...takze sme ju to rychlo odnaucili 🙂 Teraz si porozprava, ale je to taka mala otrava, snad 30x musis ist k nej, lebo stale nieco chce. Vypije aj 3 flase mlieka, len aby nemusela spat, vcera vecer si 2x porozpopinala pyzamo. Vsak hadam nebudu rodicia pozerat telku, ked ja musim spat, nie? 😀 😀 😀 Takze pekny dnik a vsetky si ho uzite, kym je troska pekne.

lucinda7
26. júl 2008

miška,no tu pekne neni 😒 😒 😒 😒 😒
tak aspon vám nech tam vyjde počko 😝

a my sme postielkoví od narodenia...našťastie....nikdy som ho k nám spať nevzala.....by som si na seba bič uvila 😀 😀 😀
má postileku hned vedla našej postele.....no ale vylieza teda furt... 😝

nikola21
autor
26. júl 2008

ahoj

lucka - stou psotielkou závidím, ale my sme zas enemal ina výber... Laura mala od príchodu z pôrodnice také bolesti každý večer, že 19. 00 hod začala a končila 3. hod ráno... mala tie koliky, lae také, že sme museli sanitky volať, a tak... takže do 3.rána na rukách a skákali sme, len tak ju to bolelo menej, a o 3.hod my zaspávala na bruchu... to bol ostrašné obdobie.... a týmto sa nám to spinkanie pokazili, a dodnes nie je úplne v poriadku....

miška - dobrú chuť na gulášik prajem... a my s avyspíme, lebo vedla manželskej má svoju postel.... 😉

dnes sme bol ivo Vincovom lese sa kúpkať... otom sme malú odtialhi sovkrovcom, a terza čakáme kým bud 23.hod a ideme na svadbu... akož elen zagratulovať, kao s achodí po polnoci, len idemem skôr , ale vyzerá to na poriadnu rozbíjačku... 😀 ešte že malá je v dobrých rukách, takž esi môžme aj ráno pospať

lucinda7
27. júl 2008

no NIKA,tak nezávidíme......ja mám teda chalanov a hovorí sa že tí trpia kolikami viac,ale my našťastie ee....ale je pravda že oni sú obidvaja bruškoví....teda spávajú odkedy sme došli z pôrodky len na brušku 😔 a to dosť pomáhalo.... 😵 ä

my ideme na svatbu o týžden...ale na celú 😝 spolužiačke zo strednej 😵 už mám aj chalanom kupené štramácke oblečko....fešáci budú 😀 😀 😀 😀

nikola21
autor
27. júl 2008

ahgoj.
lucka - teším sa na foto chalanov... 😀 😀

no svadba do pohodky...4.10 ráno sme išli spinkať.... dne ssom sa mohla aj opalovať, lebo svokrovci priniesl imalú až poobede.. terza sme s akúpkali v bazéniku pre ddomom... a pomaly, poumývať, a dúfam zaspinká hned..
a zajtra odchádzam s malou na 4 dni preč. ideme s mojou mamou na výlet, bez manžela...to je rpvý krát, odkedy máme malú, že tak dlho bez seba, ale hádam to aj prospeje.... 😉 😉 😉 takže ozvewm s aaž v piatok

majte sa krásne.. prajem vám žienky pekný týžden...

lucinda7
27. júl 2008

Nika,tak si to pekne užite....a oddýchni si 😵

nikola21
autor
27. júl 2008

lucka - dakujeeeem 😀 😀 😀 budem s asnažiť, len na malú už budem sama... ale mamina hádam zaúraduje 😉 😉
ked s avrátime, dáme rande

titkovamiriam
28. júl 2008

DOBRE RANKO !je po nadhernom vikende.v sobotu som zavarala uhorky a slivky 😀 ,nieco som poupratovala a k veceru sme zasli vsetci na pivko a kofolu, v sobotu sme boli pri vode a marek sa naucil zadrazt dych pod vodou-je z neho normalne vodnik 😀 .vecer sme potom na zahradke grilovali-sice len spekacky a kukuricu ale bola pohodka s babkami. 😀
co sa tyka uciteliek mame v rodine par ,,hviezdnych,, zazitkov: ja som nemohla mat same jednotky v prvej triede lebo sme povodom cesi-to bolo zdovodnenie ucitelky ked sa bola babicka pytat preco my dala s matematiky dvojku 😠 ,brat ked isiel do prvej tak ina ucitelka zahlasial,,ten je rysavy bude problemovy,, a robila brachovi take veci ze neskor musel zmenit skolu.no a v dnesnej pototalitnej skole my ucitelka v siedmej triede vysvetlovala ze musi dat synovi 4 z matiky lebo je v puberte a ked si s nim neviem rady nech ide k psychologicke lebo ona chape ze je z rozvartenej rodiny-no skoro som jej tam natiahla lebo syn mal inak 1,2 a z matiky za cely polrok schytal jednu 4.a nikdy s nim neboli problemi a tak som ucitelke povedala ze nech mu tu 4 da ked jej to spravi radost a nech si ide dat hlavu k psychosovi vysetrit ona a tresla som jej z dverami-syn dostal 2 😀 😠 ,tak niekedy je to v skole naozaj adrenalin.-teda na tej zs na strednej to je uplne iny system a komunikacia 😀

nikola21
autor
28. júl 2008

dobré ránko
mirka - tak to bol kus ..... učitelky 😠 😠 😠 😠
je to sila.... ja so mmala tiež také problémy, ale na stednej.... za to, že so mmala kučeravé vlasy mi matikárka dala 3, aj ked známky bol medzi 1-2!!!! za to že aj jej sestra má kučery... jak očistá blbosť. lae vtedy nabehla moja mama do školy, a dokonca pri súkromnom rozhovore sme j utočili na diktafón... paráda.... aj padáka dostala 😀 😀 tak jej treba..
niekedy je to sila...
pekný výkend máte zas ebou, kukuricu so mešte neopekala...

no idem baliť, lebo za chvíľku odchádzam, a ešte nič nemá mnachystané...hlavne že sedí mna nete...
ahojte

titkovamiriam
28. júl 2008

peknu dovolenku 😀

lucinda7
28. júl 2008

mirka,nika,no radosti s tou školou 😝 už sa teším 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
28. júl 2008

ale neboj to patri k tomu aspon je naco spominat a urcite je viac toho dobreho 😀 ,ja sa uz tesim na skolku-michal chodil na tolko vyletov,skolky v prirode,plavecky kurz,v skolke varili,modelovali,boli u vojakov,hasicov a vselikde inde ma 3 fotoalbumi len zo skolky 😀 .

lucinda7
28. júl 2008

no naši škôlkári boli u tiež u hasičov,vo hvezdárni,boli u nich kuzelník,policajti,.....mali krásne vystúpenie ku Dnu matiek,na konci roka mali rozlúčkovú party s karnevalom 😵 a v meste mali tablo ako maturanti 😀 😀 😀
alexik tam chodil síce len pol roka-od januára,ale páčilo sa mu tam 😵

titkovamiriam
29. júl 2008

je je a kde ste vsetky,dnes bude opat horuco 😀

lucinda7
29. júl 2008

celý týžden má byť pekne a horúco...uvidíme 😀 😀 😀

titkovamiriam
29. júl 2008

keby jeden zevraj 4 😀 ,tak sa mozno uz aj opatrne opalim-vlani aka som bola hneda 😀 a tento rok som este nestihla,teda stihla v aprili 😀

titkovamiriam
31. júl 2008

a co ste vsetky na dovolenke? 😀

lucinda7
31. júl 2008

mirka,tiež nakukávam a nič nové....veru baby asi dovolenkujú 😀 😀 😀

nikola21
autor
1. aug 2008

Guten Tag 😀 😀 😀 😀
už sme domka, konečne... bolo super, počasie úžasné... ale včerajšia cesta domov, čistý zabiják... v Leviciach taká smršť, som ešte nezažila, stromy popadané, blato s avalilo p oceste, stierače nestíhali... tri krát sme museli odstavovať auto...a čakať, kým pretsane. normálne sme s aocitli v stred ebúrky, na obisdvoch stranách pri ceste blesky, no super. malá sa už bála, a zrazu, že mami idem cikať.... a čo teraz??? tak sme s apomaly rozbehli, že na najbližšiu benzínku... došli sme tam ,a tam 300 áut skovaných-... ale vydržala....

moc ste nenapísali teda...... baby čo s avyvalujete na slnku ??? 😉 😉 😉

lucinda7
1. aug 2008

Nika,wau,tak to ja by som neviem čo robila...ja mám totálne že panický strach z búrky..... 😵

nikola21
autor
1. aug 2008

lucka - ja so mdoteraz strach nemávala. ale po tomto zážitku...neviem,neviem...

pridala som

fotečky....

a teraz so mdostala mail z nejakej agentúri, že kto je to dieťa, čo je na tých fotkách na modrom konovi... že hladajú detičky na fotenei, oblečenia, reklamy, atak... že s aim velmi pozdáva, že či máme záujem....
so mz toho trošk umimo, a neviem si to predstaviť.... velmi rada sa fotí vo vecičkách, lae toto asi nie....

lucinda7
1. aug 2008

nika,wau,máš doma malú modelku 😝
..ale veru nevieš do čoho by si išla ☹ ☹ ☹ ☹

nikola21
autor
1. aug 2008

ved to je to, že držať tam malú, nech drží, stále sa prezliekať, neviem, ak oto tam beží.... 😝
ale píšu si tu aj maminy, ktoré dali deti nato... a že úplne v pohode, že trvá aj tri hodiny kým spravia pár fotiek, lebo oni ich nechávajú, nech s ahrajú ,a tak... že zábavnou formou...
tak neviem, idem tam skúsiť zavolať, a uvidíme... aj mužovi som už písala do práce, že čo na to on... a že nech vyskúšam zavolať a zistiť adresu ,a tak, nech to preverí, a potom uvidíme... 🙂

lucinda7
1. aug 2008

tak držíme palčeky 😵

nikola21
autor
1. aug 2008

diki,diki... uvidíme... 🙂 ale moc si neslubujem, neviem či ten náš nerváčik tam vôbec vydrží....

a čo máte nové žienky???? 😀
mirka - ako??? vždy ráno prispievaš prvá... kde že si...

mali sme nečakanú návštevu teraz. detí a detí tu bolo. a krpana teraz zaspala za 10 sekúnd... 😀
tak idem upratovať tú bombu v byte...

miška - a ty si zas ekde????

lucka - budúci týžden v pondelok, teda ak bude pekne môžme dať rande???? vyhovuje??

zuzidr
1. aug 2008

čau nika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 s nami si rande nechceš dať?

kde ste zase boli na dovče? 😅 Jaja je krásna na fotkách 😉

lucinda7
1. aug 2008

jeeej,vy sa so zuzkou poznáte????tak dáme trojstretko 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre