Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

titkovamiriam
8. sep 2008

dufam ze niaky uchyli 😠 !!!!

dik - uz som z prace hotova,sezona finisuje a snad cele slovensko obnovuje fasady 😀

nikola21
autor
9. sep 2008

dobré ránko...

úchyl ani nie....to skôr mamičky,ktoré ma poznajú,a vedia že rispievam...a poto mto dobre zneužijú.... aj ked pravdu povediac, čo je rpavda,neni hriech... tak nech aspo ntrošk uzávidia..teda ak mne majú čo. 😕 😕 😕

lucka - no dúfam mu to vydrží...

my za chvíľku ideme do škôlky...4 dn ibola doma...a terza opäť..no uvidíme, či ubdú problémy..prvé dva dni super..potom maródka, a večer s azobudila po polhodine s plačom,že ona nikam nejde..že kašle na škôlku,a ešte si aj fajnovo odkašlala,že škôlka fuj, a tak... tak do 21.50 hod.sme mal iv postel idebytu,ako je tam super..že detom je tam lepšie..no ved to asi poznáte,tie rozprávky o škôlke..a nakoniec s ama mršinka opýtala,že mamina a klameš?? 😝 ... no reku super..aká rozumná zrazu... 😵

no nič idem lebo musím ju ísť začať budiť...

pekný dník vám prajem...

a dnes mám doobedie len pre seba...teda ak nezavolajú zo škôlky...chystám s ado vane,oholiť všetko čo s adá..ozmývať,zábal na vlasy. a tak.... 😅

a teším sa..
ved aj my si to zaslúžime.... 😀

titkovamiriam
9. sep 2008

pekny slnecny dnicek baby 😀 -ja som tak rozlietana ze ledva stiham kuk sem.

Vcera vecer sa marek doma blaznil a tak si narazil celo o dlazku ze ma skoro uchytilo,okrem toho ze reval ako by mal v tele 1000 zihadiel celo mu poriadne navrelo a nechcel si nato nic prilozit.rano ked som ho pozerala tak mu ta hrca lezie pekne z cela pod oko.-bude vyzerat ako niaky mimozemstan so Star treku 🙂 😠 .

lucinda7
10. sep 2008

mirka,teeeda,tak fukame marekovi čelo....
bez tých pádov sa nezaobídeme veru 😒

NIka,sa máš,môžeš sa povenovať aj sebe....budeš krááásna 😀 😀 😀

titkovamiriam
10. sep 2008

celo je ok-len ked sa mareka opytam co ho boli tak ukaze na hlavu a zasmeje sa-uz ho teda neboli ale pamata si.
akurat som mu pred chvilou objednala knizky ale to bude uz na Vianoce-ja som taka uchylacka ze od septembra kupujem darceky aby som mala pokoj a vyhla sa hysterii-budem chodit uz len po vianocnych trhoch a pit punc a rehotat sa ako ludia kupuju predrazene darceky,mamine som uz kupila postelnu bielizen a uteraky. 😀 😀

nikola21
autor
10. sep 2008

ahojte..

mirka - a mne čo kúpiš??? 😀 😀 😀 😀
a marekovi posielame na hrču bočku..

lucka - žeby krásna???nooo...
stou škôlkou to už vyzerá zle...u nás nič nemôže trvať dlho a zároven v klude...
okrem toho že odvčerajšku má laurika ranné záchvaty v škôlke...ktoré ju ževraj prejdú pochvíľke..začala v škôlke stašne kakávať...hnačka!!! ale doam úplne vpohodea natvrdo,jak dojde do škôlky,tak to je straašne..a videla so mto aj na vlastné oči,takž esi nevymýšlajú..a samozrejme dnes ked som išla na obed re nu,už mi pvoedala,že nemôže tam byť pokial každú chvíľk ukaká..lebo tam neni sama,a tak..ja to chápem...ale čo má murobiť??? ☹ ☹ ona sa nebojí,ale proste vždy ráno už hovorí,že j ubolí bruškoa,už to začne.. a teraz čo..učitelka m ienchce veriť že to má iba v škôlke..
už ma šlahne..všad elen problémy..nebaví ma to tu... 🙄

titkovamiriam
10. sep 2008

napis si Jeziskovi 😀

kde ta to nebavi-neblazni

to brusko moze byt neuroza - malo by to prestat,ale ak by to pretrvavalo mala by si to povedat lekarke nech si mala so stresu neprivola este v detsve vredy.

nikola21
autor
10. sep 2008

ježiškovi??už aj ten na mna v poslednej dobe kašle..ale nie,so mlen taká niaká..nič mi nevychádza..doma je to hrôza so všetkými...a tak...

a stou malou neviem čo dalej..ked doma jej nič nie je...ale určit eto musím liečiť cez lekára..

titkovamiriam
11. sep 2008

dobre ranko-co uz sem chodime len my dve?
podla mna je vzdy lepsie lekara otravovat aj z blbostou ako nieco zanedbat 😲

nikola21
autor
12. sep 2008

ahojte...teda ahoj mirka 😀 asi fakt sme ostali dve...

ak osa darí??? ja so mbola na tom prvom školení ,a som až nadmieru spokojná... 😅 dúfam m ito ostane....
takže sračky vškôlke nám prešli..včera už len ráno raz, a dnes vôbec...ale zato sa tak povracala,ked sme prišl ido škôlky,že ma skoro šlahlo...darí s anám...straaašne moc.. 😠

titkovamiriam
12. sep 2008

ja pisem aj s augustovkami a tam je ta srackova viroza tiez a uz aj kamoska a kolega su mimo-sedia pekne doma na zachode. ☹ ,tak je to mozno daky virus a nic viac 😉 ,inak nam v dedine zomrela zdravotna detska sestricka.dnes som sa to dozvedela - mala chudera rakovinu pluc a este skolopovinne deti ☹ 😢 -bola strasne fajn!!!

lucinda7
13. sep 2008

dobrééé ránko 😝
aj ja vás sem tam mrk 😝 ktohovie ako sa má Miška 😔

Nika,ti si teda s tou škôlkou užiješ 😖

Mirka,a okolo teba to tiež hýri len negatívami ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ choroby si nevyberajú ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
16. sep 2008

luci-tiez to niak pozorujem,ze je malo optimistickych informacii a diani ☹ a ked je taketo tak aj moja nalada je na figu-musim si zvyknut nato ochladenie-dnes mi je zima odkedy som visla z domu 😠

nikola21
autor
21. sep 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂
no po dlhej dobe..... ak ožijete babenky??nejako to tu viazne... 😎
my stále rovnako...s tou škôlkou je to stále rovnaké..jedenc den super,potom zase na druhý den má v noci strané sny,a len kričí,že čaká maminu...a an iuž neviem,či som urobila dobre alebo nie...ale azse za rok by to bolo asi ešte horšie..učiteľky hovoria,že malá je tam super...že len občas vystrája,a poplače len zriedka...ale za to doma je to hrôza..hlavne cez výkend..ani von nechce ísť nikam...už aj odmietzla ísť babke a dedkovi-svokrovcom,a to už je čo povedať,kedže tam chodievala každý výkend spávať...tak sedíme doma celý výkend,a len chodí reve,ani zahrať nič..a už zase sa vypytuje len do škôlky...

lucinda7
21. sep 2008

Nika,neboj,snád ju to časom prejde.... 😝
možno len dokazuje vzdor 😵

titkovamiriam
22. sep 2008

AHOJTE ako vidim nieje cas na net pri detoch 😀
niki to ma mrzi aka je mala no asi si musi zvyknut na nove sytuacie

nikola21
autor
26. sep 2008

ahojte.... 😀 😀
no fakt tuším nejako nestíhame... 😉 😉
treba to dohnať, žienky..
ak ožijete??
my stále to isté... raz dobre,inokedy horšie..a niekedy katastrofa 😅 😅 ale žijeme....to je hlavné..
už rozbieham kariéru nalno...včera som na školení strávila skoro 3 hodiny,a hlavu jak autobus mám doteraz...je to sila po materskej,ked dva roky len samé ge-ge,brm-brm...a podobné slová s detmi..tak zrazu konverzície s dospelými ľudmi.... 😕 a nie len o detoch....takže s azabehávam...

a čo to naše stretko?????????????????

titkovamiriam
26. sep 2008

AHOOOOJ! 😀 NO AKOSI SA TU NESTIHA 😀 u nas inak nic nove-praca ,deti skola 😀

lucinda7
26. sep 2008

čaaaute....
konečne víkend 😝
máme narváno celý týžden kedže máme doma prváčika 😀 😀 😀
dnes sme boli aj korčulovať poobede......a konečne domaaaaaa....

nika,super že sa ti to rozbieha.....
vy tento víkend jarmokujete,že????tísko závidím.....aj sme chceli ísť mrknúť lebo každý rok chodíme,ale MM slúži celý víkend ☹ ☹ ☹

nikola21
autor
26. sep 2008

ahojte

luci--ved prídi s detičkami..dáme malé stretko na kolotočia s burčákom 😀 😀 😀
mohla by si ....
čakám na odpoved..aspon v nedelu poobede...

mirka---ááách ten stereotyp 😎 😎

lucinda7
27. sep 2008

Nika,ja autobusom ee.....a mužík slúži....no škodaaaaa ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
29. sep 2008

ahojte 😀 vcra bolo konecne kraasne tak sme si na dvore uzivali slniecka.dnes je michala a michaly tak bude flaam-otec,syn aj sestra maju meniny 😀 ,oslavovat inak budeme az v sobotu segra sa len vcera vratila z korziky tak vybaluje a potom robi 😀 😀

lucinda7
29. sep 2008

mirka,tak želáme oslavencom všetko NAJ 😝

titkovamiriam
30. sep 2008

ahojte-oslavenci dooslavovali 😀 -uz sa tesim na vikend,dufam ze sa podari aj niaka grilovacka.

nikola21
autor
30. sep 2008

ahojte..
mirka -aká optimistka..hned myslíš na další výkend 😉 😉

u nás už trošku lepšie..teda dúfam nezakríknem..
škôlka sa zlepšuje...už bez stresov a hnačiek... aj ked v noci spáva zle,ale to máme od narodenia..takže zvyk 😅

mužík je strááášne chorý....mesiac odmietal doktora,ked mal len chrípku..on si an itabletku nedá..a až ked doslova umieral..tak už pýtal tabletky.. to sú muži 😕 😕
a teraz už leží,maróduje....a potí sa..
ale konečne ,už normálne ho srdco bolelo ked zakašlal.... 😖

a ja robotku rozbieham....ide to velm iťažko,ale dá sa to zvládnuť...
teraz čakám inú ponuku..a tajne dúfam nech vyjde....

lucinda7
30. sep 2008

Nika,tak mužíkovi skoré uzdravenie....
veru chlapom musí horieť za zadkom aby zašli k dr. 😕

a tebe držím palčeky nech ti to vyjde 😵

a malá sa drží????nebýva chorá???? 😕

titkovamiriam
1. okt 2008

dobre rano-len cez vikend si vsetkych doma vychutnam 😀 ,cez tyzden katastrofa-este aj pracka sa mi pokazila,nastastie je dole mamina 😀 a ideme v piatok kupit novu lebo nedam 4000 za opravu ked 12000stoji nova 😀

lucinda7
1. okt 2008

mirka,ja som mala toť v lete také ôšťastieôže sa mi pokazilo kopec spotrebičov a kupovali sme nové alebo reklamovali v záruke 😔
rýchlovarná konvica,pekáren chleba,autorádio....
práčka sa točí tiež už od svatby/10 rokov/tak čakám kedy doslúži 😵

nikola21
autor
1. okt 2008

ahojte žienky..
lucka - dakujeme odkážeme mužíkovi..a máš úplnú pravdu,až ked je moc zle..tak s arozhýbu ale to sú tí naši 😎 😎
a malá?? zrovna dnes ju taká horúčka chytila..zničoho nič... celú noc preplakala..zaspala až ráno o 3.hod,ale pripisovlai sme to brušku,elbo stále poprdkávala...a ráno už nič,len nervozita z nevyspanosti..a cez obed báác..a už to oblo začali sme na 37.7 teplote..a skončili až pri staro mrecepte..že zemiak studený do ponožky..a to jej ju konečne trošku zrazilo...

takže takto..ale teraz už začal oobdobie chorôb,ktom uškôlka.. a je to... 😕

mirka -ked sa darí,tak sa darí...dojdi oprať ku mne...

lucinda7
1. okt 2008

Nika,aký recept???? 😕 😕 😕
ja som počula len o tvarohu na ruky.....zemiak do ponožky ešte nie 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre