Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

lucinda7
8. aug 2008

čaute....
nika,no neviem neviem či by si mala furt "čipkovať".....aby si telo na to nezvklo a nebolo to ešte horšie 😖

miška,vitaj po sto rokoch 😝 dudluje maximko 😝 alexik je starší 😵 hej,maxik je zavislák na dudli 😝 ale neriešim,odnaučili sme jedného,odnaučíme aj druhého 😵

titkovamiriam
8. aug 2008

cafte a prajem aj pekny vikend 😀

nikola21
autor
8. aug 2008

ahojte 😀 😀
no konečne sa rozbiehate žienky... 😀 😀 😀

miška - no ahoj teda..... že ťa aj konečne čítame 😉 😉 😉 ja by so mbez netu nevydržala.... 😅 😅

lucka - každý doktor mi povedal, že je úplne zdravá, že to je len psychika.... že velmi veladetí to teraz prežíva....
takže fakt už netuším čo bude dalej.. a v tej škôlke.. 😕 😕 😕 😕

mirka - Laure je fajn, pokial to na nu nepríde....lieta, behá.. všetko postarom, len akonáhle zacíti, tak rýchlostou blesku frčí si lahnúť aby to zmiernila...

miška - tá práca síce je istá... len závisí od mna či zvládnem školenia.... a či budem vedieť v tom fungovať

nikola21
autor
10. aug 2008

ahojte babule... ako výkendujete???

mám na vás dotaz... mali vaše detičky už kiahne??????? a musia tým prejsť všetky deti???? viem že proti osýpkam sa už očkuje, ale čo kiahne???
napadlo ma to, lebo teraz mi písala kamoška že jej malá s acelá vyhádzala, a že sú to kiahne...

lucinda7
11. aug 2008

Nika,je na slovensku vakcina aj na ovčie kiahne už 😕 doteraz bola len v čechách 😵
a kiahnami prejde každý/teda nezaočkovaný myslím/.....či v detstve alebo dospelosti/vtedy je to vraj horšie/....
moji chalani ešte nemali....s Alexikom som aj bola u kamošky čo jej obidve dcerky kiahne práve mali "sa nakaziť",ale nechytil ich 😒

titkovamiriam
11. aug 2008

ahojte-priadala som niake fotecky 😀 ,kiahne marek este nemal hoci sme boli s kiahnovym babatkom,ja sa ich niak nebojim-nech ich dostane co najskor.
sobota bola uprasana ,dva razy sme vonku zmokli a nedela suprova boli sme pozriet tie lietadla nad dunajom,naposledy som tolko ludi videla na 1.maja za totaca 😀 ,ale bolo to fajn.vsetci sme ani nedychali.

nikola21
autor
11. aug 2008

ahoj 😅
ako žijete...
mne moc do reči ani nie je... dne smusím vyriešiť tú prácu... už ma oficiálne prijali, ale čo bude dalej??? no novembra musím dochádzať do TT.... a čo škôlka, a stíha ťmalú zanášať aj vyzdvihovať.-.... asi ma už šlahne.... a mám pocit, že na všetk osom zostala sama.... ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
11. aug 2008

tak poziadaj hned o upravu pracovneho casu,ozaj a nepytali sa ta nato?ved zo skolky ju budes musiet asi vyberat do 16,30-17,00,u nas bola dokonca len do 16,00. ☹ ,nemas niaku kamosku co by ti obcas pomohla keby si nestihala?

ale inak gratulujem 🙂

nikola21
autor
11. aug 2008

mirka - ono teoreticky, nemám presne stanovenú pracovnú dobu... záleží kedy si ja stihnem vybaviť a urobiť, to ,čo mám za úlohu... čiže ja ked prídem ráno na 8.hod, v pohodke viem byť v Hlohovci o tej 16.hod najneskôr... len tie autobusy, a v zime.. ja proste s abojím jak .... malé bábo.. 😝 😝 😝
je to niečo nové, a vlastne stále netuším ,ak osi malá zvykne... a tak...

a do toho mi prišiel jeden telefonát dnes, že zajtra má mprísť na pohovor tu v HC, je to práca pár metrov od škôlky.... tak na 12.hod idem na pohovor... keby to vyšlo, tak fakt s aneviem rozohdnúť... aj ked tu mám blízko škôlku a bezproblémov hocikedy môžem dobehnúť, keby niečo s malou, ale zase v tej prvej budem mať od jauára svoju kanceláriu v HC, a aj o dosť lepší plat.... a vela výhod...
so mtrubka, že???

a lucka, miška - čo je svami????

mirka - ešte s apamätáš ak osi zvládala začiatky škôlky a práce????

lucinda7
11. aug 2008

nika,my v pohodke...ani nič nového....užívame si leto 😵 a od budúceho týždna má MM dovču 3 týždne tak sa tešííím velmi 😝

lucinda7
11. aug 2008

no a máš teda riadnu dilemu.....držím palčeky nech sa rozhodneš správne...aj ked ja by som brala asi radšej tú čo je k malej bližšie....tie prachy za to nestoja 😒

nikola21
autor
12. aug 2008

ahoj...
lucka -no máš pravdu,... ale momentálne som prišla domov... a už som úplne v r...... 😝 😝 😝 😝
je to tá istá firma, a tu mi to zase rpezentovali úplne inak.. takže to čo už má znamenať??? nechápem.....alebo len jedna pobočka kydá na druhú.....

zajtra ideme do Lešnej!!! 😀

mizubizu
12. aug 2008

Ahojte kocky, konecne ide v pohode pocitac a net, taka som stastnaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
Uz som ozaj asi zavislak 😉 Krpec sa budi, tak vecer som tu ako na koni...ja som sa chcela iba pochvalit, ze uz ficim 😀 😀 😀 😀 Pekny dnik.

nikola21
autor
12. aug 2008

miška - a na čom fičíš???? 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
13. aug 2008

no nika,tak podla mna je to jedna velká blamáž 😒 😒 😒 😒 😒

mizubizu
14. aug 2008

ahojte 😀
nika - ako robota? vzala si to nakoniec alebo si sa este nerozhodla? a Laurika ako? este stale problem s kakanim? inac ma napadlo, ci to nema aj z nejakych stresov, ak si jej rozpravala, ze pojdes do roboty a ona bude musiet chodit do skolky. tesit sa moze, ale ked bola zvyknuta byt stale iba s tebou, mozno ma nejaky blok... (ci co to vlastne je 😀 😀 😀 )

baby, uz ani neviem, k comu sa vyjadrit, tolko ste toho popisali a uz nic nie je aktualne, vsetko ste rozobrali 😀 😀 😀 co porabate? u nas to je uzas, pomaly sa pristavuje a kazdodenne pocuvam hadky, ako to ma byt a ako nie...takze uz mam z toho hlavu ako bambus ☹ ☹ ☹

nikola21
autor
14. aug 2008

ahojte...

lucka - blamáž??? tak to áno... fajnovo ma od....... , takže momentálne so mna tom, ako predtým.. bez práce...
teraz mám opäť rozbehnuté dva fleky... takže budem čakať...

miška - práca adla, teraz uvidíme čo bude dalej.... a čo s atýka malej.... kakanie, je raz vpohode, inokedy strach-hrôza... a stres - no neviem... ju ked niečo stresuje, tak ot dá úplne najavo... napr. kebyže sa bojí škôlky, tak vždy ked sa jej spomenie, tak sa rozplače... takže neviem, či je to tým...
a tú prestavbu moc nezávidím...
a čo tie prázdniny??? stále si mi neodpovedala 😉

nikola21
autor
14. aug 2008

a tá zoo bola fakt nádhera...

nikola21
autor
14. aug 2008

ahoj... hrozný den dnes.... trčíme doma, pretože čakám, kým sa vykaká....ináč ani von, no proste nikde... 🙄 🙄

lucka - ako pokračuje domček???? ked ybude tá opekačka u vás 😀 😀 😀 😀

lucinda7
14. aug 2008

Nika,dnes sme boli v TT vybavovať papiere na stavebko 😔 des na tých uradoch 😠 😠 😠
no opekačka tak najskôr na jar.....v zime jedine jak 12 mesiačikovia na snehu 😀 😀 😀 😀

nikola21
autor
15. aug 2008

dobré ránko 😀

na jar už bude hotový???? to je tá stavba 7-týždnová????? už aj o takej so mpočula... 😅

lucinda7
15. aug 2008

bude hotový v decembri,max.januári 😝

nikola21
autor
15. aug 2008

lucka -to ti úprimne závidím.... 😀 už sa určit etešíte..
aj my sa tešíme an tú grilovačku na vašej záhradke 😉 😉 😉

lucinda7
16. aug 2008

nika, 😀 😀 😀
tie burky v noci boli hrozné 😖 😖 😖
udrelo nám aj do domu a odpálilo všetkým televizory ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

nikola21
autor
17. aug 2008

ahojte... nejako biedne cez výkend.... 😲 😲 😲

lucka - no tá búrka bola otrasná... v kuse s ablýskalo, ani nestíhalo hrmieť 😀 😀 😀 😀
celú noc sme nespali,,, zvláštna noc to bola... a túto noc som prosí mpekne bola na žúre... prišla som ráno o 4.15 hod... no stačí vám 😅 😅 😅 😅 😅
malú sme mali u svokrovcov tak ja som s abola odreagovať.. a mužíček doma spinkal...

titkovamiriam
18. aug 2008

ahojte,druhy pokus-prvu sparvu my vyhodilo a tak pisem od znova.dovolenka uletela ako voda,boli sme aj pri vode aj s kamoskami a detickami na ihrisku a v cukrarni aj som zavarala a sportovala na olympiade 😀 😀 😀 .

titkovamiriam
18. aug 2008

druhy pokus sa podaril-hodila som aj niake fotecky 😀

lucinda7
18. aug 2008

Mirka,tak dovča ti ubehla ako voda 😝
Marek je fakt vodné dite 😀 😀 😀 😀

titkovamiriam
18. aug 2008

my sme vsetci na vodu 😀

nikola az teraz som si to tu precitala s tou robotkou-horor 😠

nikola21
autor
18. aug 2008

ahojte 🙂
mirka - no je to na prd.... už so msi aj poplakala, lebo je to hrôza.. jak oked máš dieťa, normálne ťa diskriminujú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre