Júnové detičky 2006

nikola21
21. máj 2008

je tu niekto??? 😅 😅

rozbehneme to??

nikola21
autor
8. júl 2008

lucka - no narodila som sa v PN, a ked s arozviedli ,to osm mala 5 rokov, tak sme s mamou odišli na oravu. a ak otak pozeárm na tvoje foto, neviem či sme sa náhodou nestretli niekedy v PN v nemocnici-pôrodnici... mna rodil Karaba, ted anajprv mal gleso, ale nejako som moc preťahovala... ale bola so mtam dlho na rizikovom, takže možno tam...
a možno poznáš môjho otca - Peter Fáber-je tam dosť známy... 😝

lucinda7
9. júl 2008

nika,to meno mi nič nehovorí.....kedy presne sa malá narodila???? 😝

titkovamiriam
9. júl 2008

tak to ste vela nenapisali,ja som este vcera vecer zavarala marhule,doniesol ich sused ze ci nechcem-no coby som nechcela 😀 ,u nas sa schosnuje vsetko.

Dnes ma kolega pohreb takze asi zvzsok dna bude na hovno,ja som dost placliva,tak uz sa vidim ako budem vyzerat a ako ma bude boliet hlava ☹ ☹ ☹ .Stacilo mi ist rano na podnik a uvidiet tam jeho parte 😔

lucinda7
9. júl 2008

mirka,tak ho odprevadte....neboj,pamätať si ho budeš ako super šefa 😵

titkovamiriam
9. júl 2008

ved to ze pamatat!!!! 🙂 12 rokov som s nim robila 🙂 ,zazivala snim moj rozvod,jeho rozvod,starosti aj radosti ☹ 🙂 .Stale si myslim ze je na dovolenke a pride ,clovek si to vsetko ulozi az po pohrebe.Pred par rokmi sme mali v praci tragediu ked sa zabilna aute majitelov syn co tu robil veduceho celej vyrove.Odisiel na sluzobku a uz sa nikdy nevratil!!! ☹ ,vlani zomrela kolegina,pred par rokmi v jednom roku dvaja kolegovia mesiac po sebe !!Je nas tu do 20 ludi ale akosi vela umrti!!!

nikola21
autor
9. júl 2008

dobré ránko 😉 😉 😉 😉 😉

mirka - no máte to tam pestré.... prajem ti pevné nervy na pohreb, a vyplač sa poriadne, aspon sa uľaví...teda dúfam...
lucka - malá s anarodila 23.6. , ale ja som tam bola už predtým v marci,apríli, aj máji - p otýždni, ako som ležala na rizikovom... a ešte aj koncom mája začiatkom júna som tam ležala skoro dva týždne.
miška - ten mailík stále nechodí 😕 😕

lucinda7
9. júl 2008

nika,hmmm,rozmýšlam a neviem na to prísť odkial ťa potom poznám....ja som rodila až 29.6. večer....to si už bola ty asi aj domka 😵

nikola21
autor
9. júl 2008

lucka - no neviem teda. možno sme sa tam len stretli, ked sa chodilo na sono, alebo niečo také....

mirka - ako si prežila dnešok???

lucinda7
9. júl 2008

nika a nechodila si do PN do školy??? 😕

titkovamiriam
10. júl 2008

AHOJTE!tak a mam to za sebou pohreb bol priserny a pekny zaroven 😒 ,prisli skoro vsetci ktorym sme to dali vediet,ktory Laca za tie roky poznali,samozrejme ze som sa poriadne vyrevala. ☹

Potom mi to niak doslo ze sme sa rozlucili a je mi uz fajn 😖 ,vecer sa isiel moj syn prejst a napodiv som dobre spala a tak som rano v labaku pustila aj radio,ved zivot ide dalej.

lucinda7
10. júl 2008

mirkA,tak super že je to v pohodke.....veru,SHOW MUST GO ON 😔

titkovamiriam
10. júl 2008

dnes sme sa inak na tom pohrebe aj trosku zasmiali,pretoze ho mal cirkevny a pan farar bol nielenze niak roztrzity,ale nevedel dobre ani po slovensky a este aj zle hovoril,a cely ten obrad bol ako daka fraska. 🙂 😢 .

nikola21
autor
10. júl 2008

ahoj...
mirka - no vidíš, presne tak..život ide dalej....
lucka - do školy so mchodila do rakovíc...

ani mi dnes nen ido reči.. už som zúfalá s malej... posledn énoci nechce spať od pol noci do rána do 4 je hore... vymýšla, reve...cez den ešte horšie. a nai zuby jej nejdú ,lebo už máme všetky. an ichorá neni. tak ja už neviem...

nikola21
autor
11. júl 2008

ahoj 😀

kdeže ste všetky??????

titkovamiriam
11. júl 2008

ja v praci 😀 ,dohadzovala som niake fotecky a potom sa akosi praca nakopila a kuk je 9 hod 😀

mizubizu
11. júl 2008

Ahojte kocky, ja iba narychlo.
Malu mam choru, v noci mala teplotu a vystrajala celu noc a dnesok nie je o nic lepsi. Takze sa ozvem vecer, dufam, ze uz bude troska klud 😖

titkovamiriam
11. júl 2008

skore uzdravenie!!!!!!

lucinda7
11. júl 2008

aj my želáme skoré uzdravnie 😵
nika,v rakoviciach ideme stavať domček 😝

nikola21
autor
11. júl 2008

miška - prajeme skoré uzdravenie Leuške... vlekú pusu posielame

lucka - v rakoviciach??? hmmmm... ja to tam moc nemusím, ale to kvôli škole... teraz bývaš priamo v PN??
mirka - kde pracuješ??teda ak s amôžem spýtať

nikola21
autor
11. júl 2008

babule tak toto si prečítajte... 😢 😢 😢 😢 neuveritelne smutný príbeh o malej 2.ročnej bambulke z Čiech.
len tak tu behám p onete, lebo nemôžem spať. a našla som toto... ked som to čítala, tak cez slzy som nevidela... ☹ ☹ ☹
normálne m ije lúto, že som dnes malej vôbec bacla po rukách, ked vyvádzala. an isi nedokážem predstaviť, keby .....

http://www.mimiangel.cz/story/milenka

lucinda7
12. júl 2008

nika,smutné....no radšej také nečítať lebo potom na to furt človek myslí ☹ ☹ ☹ ☹

titkovamiriam
14. júl 2008

ahojte to ste moc nepopisali,na smutny pribeh som sa este nekukla,mozno cez den.Rano mam depky este v praci.Po slnecnom vikende je tu lejak a 15 st.-pohodaaaa 😀 .V sobotu sme sa boli kupat na jazere a v nedelu sme sa prechadzala na ihrisku a vikend je za nami ☹

lucinda7
14. júl 2008

my sme boli včera v tej Lešnej....bolo fakt fantasticky....aj počko nám vyšlo krásne.....cestou späť sme sa ešte zastavili v aquaparku v Uherskom Brode 😝 fotos mám v albume 😵

titkovamiriam
14. júl 2008

Fotecky su krasne 😀

lucinda7
14. júl 2008

dik,mirka 😝

nikola21
autor
15. júl 2008

ahojte...

no moc ste toho nepopísali za ten čas....
miška - čo je s vami????

lucka - super fotečky.. muselo tam byť fakt super... a kolko km je to z PN???? a vstupné, a tak...???
mirka - na aké jazero sa chodíte kúpať??

lucinda7
15. júl 2008

nika,neviem presne kolko to bolo km,ale cesta nám trvala myslím 2 hodky a niečo 😵
vstupné 90 sk dospelí,krpatí bol zadara 😵

lucinda7
15. júl 2008

nika,tu je na to link:
http://www.zoozlin.eu/ 😝

titkovamiriam
16. júl 2008

na sutrovku v ivanke,alebo na senecke jazera.no u nas je lepsie nieje tu vstupne 😀 ,da sa hrat plazovy volejbal ,bedmintom a popripade ist aj na strelnicu ak su tam polovnici.
vcera som varila marhulovy lekvar a zavarala mirabelky. 🙂

lucinda7
16. júl 2008

mirka,ty si šikulka jak všetko stíhaš 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre