Júnovky 2016

adrianita1
19. okt 2015

Ahojte tehuľky,
Práve sa mi objavili dve čiarky. Som šťastím bez seba. 😀
Budúci týždeň mám dohodnutý termín u doktora. Očakávaný termín pôrodu - 29 Jún 2016. 🙂

tote
30. dec 2017

Baby poraďte. Mala s tými zubami trpí od začiatku. 1.zub jej vyšiel az keď mala 10 mes. Dlho nič. Potom zas dva vrchné a až teraz,(co už má rok aj sedem mesiacov. ),jej vychádzajú asi všetky naraz do 2 týždňov jej vyšli 3 zubky a 4 stoličky .stále vymaluje plienku,ale na 1* 😀, s jedlom momentálne bieda... Teploty... Jediné čo chce čučoriedky maliny. Toho by zjedla na kvantá... Neviem či vôbec toľko môže toho ovocia.... Občas zje aj polievku.maso.. Ale teraz skôr len čučoriedky ,maliny,syry... Čo pomôže pri tých zubkoch na tie hnačky. Rešpektujeme. Ako dlho Max.moze hnackovat...vdaka

zuzkamargit
30. dec 2017

@tote moj syn hnackoval hadam aj pol roka ked mu isli ocaky a to tak, ze vzdy prekakal aj bodiky a puncochy. Malej davaj jest co chce, ja robim vzdy vyvar napr. zje mi ho kazdy den, drzi ju to uz druhy mesiac. Skus jogurt, puding z chladnicky, vyzivku, mozno zisti, ze jej to dobre chladi dasienka. Inak je to paradox pri tych zubkovych hnackach, ze napriklad cucoriedky, ktore bezne pekne zaberaju, pri zuboch 0 bodov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre