Kámošky z Nitry a Modrého koníka

Ahojte
ja som sa s dovolením adminky rozhodla otvoriť pokračovanie našej témy. Kedže mi nešlo dobre prispievať do starej, tak som to musela riešiť takto.
Tak hor sa do písania a adminkám dakujem x-) x-)
helenkasabinka
7. feb 2010
no ideme sa obliect a este kym je svetlo,ideme do dediny s malou von na prechadzku,potom sa ozvem 🙂
blazka24
7. feb 2010
jajka tak tá návšteva pohotovosti ako keby sme mali tú istú lekárku :-| dúfam, že už ste v poriadku a ATB zaberá.......

zuzi ten porast na nohách to ti je dobrá vec na túto zimu, lepšie mať srsť ako mrznúť 😃

beruš tak vy ešte jeden zub a už môžete štikať lístky v buse 😃 my zatiaľ len dva :-p

chymi ahojček medzi nami ukecaňami 😃

martula držím palce aby ste rýchlo vyzdraveli s tým spánkom je to o hubu - doteraz sme to prežívali :-S

heni tak lazaret nech sa rýchlo vyzdravie =-)

klbka tak takto si užívaš nedeľu? aj ja kcéééééééééém xixixi
martulanr
7. feb 2010
chym dakujem
Heli neviem ci nechcelo aj by sa mu chcelo keby sa poriadne najedol a nevymyslal 😃
sasulec
7. feb 2010
http://www.neovize.cz/cs/
klbka jedno centrum s laserovou liecbou oci..
sasulec
7. feb 2010
idem si lazkat baby,som straaasne zmorena a chora,nadcha preliezla na mna 😞 8-(
chymenitta33
7. feb 2010
Ahojte maminky 🙂

My sme poobede sa strihali sa zobudkal kým nebol ešte prebratý som ho dala do stoličky a pekne ostrihala, trochen aj schod sem schod tam ale nieje to moc viditelné :-N 😉
potom som mu vytiahla, tri kufríky lega tak som dve hodky ani nevdela že ho mám chrustika potom sme si spolu skladali som mu urobila garáže pre autíčka celý happy bol si ukladal angličáky 🙂

kupal sa poobede tak teraz kuka Bambulku a pôjde haji |-|

sasul-prajem skore uzdravenie, nehc si čím skôr fit:_-)
helenkasabinka
7. feb 2010
tak kočky,my sme boli na tej prechadzke,malinka krasne chodila dllllho peso a potom sme sa rozhodli,ze ideme pozriet aj svokrus ...tak sme tam boli a malinka sa s nou krasne zahrala x-) juj aka bola zlatucka,normalne bolo na nej vidiet ze sa tesi x-) x-)

teraz papa krpcek a neskor pojde spinkat x-)
domyyy
7. feb 2010
ahojte 🙂 tak sa ozývam bola som predávať od piatku som K.O. ale teším sa novej témičke 😉 x-)

všetkým chorým skoré uzdravenie prajem 🙂
bystricankaautor
8. feb 2010
dobré ránečko x-)

idem si vás prečítať 🙂

domyy...no že si sa ukázala. Dnes ideš do školy? :-p
bystricankaautor
8. feb 2010
klba...môžme sa dohodnúť na zajtra alebo na stredu.Dnes musím variť, tak dnes asi nie.Ale ved máme na to celý týžden, tak ked nám to bude najviac vyhovovať x-)

martulka...no ako je radkovi? Ideš predsa len k dr.?

chym...a ty si sama striháš malého? My tiež...ale mašinkou :-p
bystricankaautor
8. feb 2010
klba...práve som vravela švagrinke, nech mi zistí, kedy je najlepšie prísť do tej škôlky, tak dnes jej o 11h budem volať a dám ti vedieť 😉

jajka...no ako marko po ATB? =-)
klba
8. feb 2010
ahojte 🙂
juj dnes je riadna kosa, brrrr, doobeda asi ani von nejdeme, ved riadne mrzne. :-S

vcera sme nakoniec nesli na ten nakup, mala som viac ako hodinovy telefonat zo segrou, potom volal ocino, tak juriho aj chut presla :-p , ideme dnes ked pride z roboty.

bys super, mne to tiez vyhovuje skor zajtra alebo v stredu, dnes mam tiez nejaku robotu.
ja to mam na skok, som tam zachvilu, potom ked to okukame mozme behnut ku nam na kavu, drobci sa aspon spolu chvilu pohraju, co ty na to? 😉
bystricankaautor
8. feb 2010
ok klbi...ešte uvidím, čo povie švagrinká. 🙂
klbi...no neviem, či ti manžel nevyhodí mobil do koša, ked tak furt vykecávaš s kadekým a nevenuješ sa mu 😃
bystricankaautor
8. feb 2010
henka...ako sa majú deti?(myslím maroška a erika 😃 )
henka76
8. feb 2010
ahojte 🙂

dobre sme sa vyspinkali,naranajkovali a možme ist robit...prat,žehlit atd....a maximko už štvornožkuje dopredu x-)

bys-maroško je riadne soplavý,ale išiel do školy :-| teraz majú toho vela,nechce zameškat,čoskoro je monitor 🙂 ...a erik-no zuby bolia 😞 ...a vy ako?aj chodíte von?..ja musím dnes do tesca 😉
bystricankaautor
8. feb 2010
heni...chodíme, ale len max.na pol hodku, lebo matúš ma ešte trošku sople a je dosť chladno :-p

tak maximko už prišiel na to, že sa má chodiť dopredu? No kooonečne 😃
henka76
8. feb 2010
bys-veru pochopil 😃 a statočne to využíva 🙂
bystricankaautor
8. feb 2010
o chvilku sa ti postaví na nožičky a len vtedy začne zábava 😃
helenkasabinka
8. feb 2010
ahojte,my sme vstavali o 08:30 hod a ocinka mame uz dnes v praci 😞

veru vonku je riadna kosa,pred chvilkou bolo este na teplomery ze -10°C
ze brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :-|
domyyy
8. feb 2010
Ahojte 🙂

Bys... musím sa ti „ pochváliť“ dnes mám vodný deň a posledné tri dni som jedla len chlieb, pomazánky, čokolády sladkosti a všetko zlé :-| pribrala som 1,5 kg porazí ma....a tebe sa ako darí v chudnutí? 🙂

Henka...gratulujem k štvornožkovaniu x-) malinký musí byť podarený, jáááj ako som Vás dlho nevidela :-| :-| musíme nejaké stretko hodiť viaceré 😉

Heli...kedy sa chystáš do NR? 😉 🙂 aby som vedela 🙂 ja môžem stále okrem zajtrajšku, vlastne môžem ale len do štvrtej...

Klbi...vy už idete pozrieť do škôlky? :-N a idete aj na zápis? =-)
bystricankaautor
8. feb 2010
domyy...ty, ty, ty...sa nevieš krotiť? 8-( :-p Ja som schudla nejakých 5kg, ale volako to už ide pomaly dole 😞
bystricankaautor
8. feb 2010
dnes bude vonku krááásne...slniečko len kosa. Toto ja ľúbim x-)
henka76
8. feb 2010
domyyy-a ty si zas doma?..no mohli by sme sa stretnút 😉

bys-aj ja mám rada,ked v zime aspon slniečko svieti 😎
bystricankaautor
8. feb 2010
aj ja sa chcem stretnúť 😃
domyyy
8. feb 2010
bys...ja som mala 6kg dole a teraz mám len 4,5 😞 porazí ma 8-( tak som si dala vodu 😃 budem sa trýzniť 😉 🙂

henka...píšem zo školy 😃

kočky tak keď sa chcete stretnúť aj vy tak niečo vymyslíme x-) x-) x-) x-) tento týždeň by sa dalo nie? 😉
bystricankaautor
8. feb 2010
no dalo by sa domyy... 🙂 A zase to telo až tak netrýzni,dobre? 😉 Aj 4,5kg je dosť
domyyy
8. feb 2010
bys....len keď si predstavím, že už bolo 6kg dole :-x za 26 dní tak sa mi chce plakať 😢 a navrhnite ktorý deň by Vám stretko vyhovovalo 🙂
beruska113
8. feb 2010
domy a ty kde chdis do skoly, ked tam aj kona stihas 🙂

marti,
ako radko?
hali,
nas maly na brusku stale plava, ruky hjore, nohy hore a ide. tak ty uz nusis schovavat veci do skriniek? blahozelam.

chym,
a lukiho neostrihas? ma vlasy jak strapacik, dlhe, strapate.
aj mne vaha nejak stoji, ale ved to uz ani nedrzim, tak dnes som si len kavu dalas zatial po vcerajsej oslave

no idem, drobec je uz hore, 25minutovka ukoncena, ale som mu stihla dat varit a pracku zapat
henka76
8. feb 2010
domyyy-takže v škole sa dá takto chatovat? 🙂 a stretko , budem sa snažit príst 😉

beruska-malý mi otvára komodu,šuflíky a začína upratovat 😃
domyyy
8. feb 2010
berus...mali sme zastupovanú hodinu a aj teraz tak píšem 😃 a chodím na Animus-súkromná ekonomická 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli