Kámošky z Nitry a Modrého koníka

bystricanka
6. feb 2010

Ahojte
ja som sa s dovolením adminky rozhodla otvoriť pokračovanie našej témy. Kedže mi nešlo dobre prispievať do starej, tak som to musela riešiť takto.
Tak hor sa do písania a adminkám dakujem 😵 😵

henka76
17. jan 2012

@domyyy -áno,ale maxi je v inej triede 🙂

domyyy
17. jan 2012

@henka76 to je super 🙂

mrauco
17. jan 2012

@domyyy tak to by som bola clekom rada, lebo rpave to mi chyba, ze aj ked mozem vecer, tak nemam s kym vybehnut.

domyyy
17. jan 2012

@mrauco ja som teraz chorá /hnisavá angína/ tak budúci týždeň ak chceš môžeme vybehnúť niekam 😉

mrauco
17. jan 2012

@domyyy v pohode, to neponahla, hlavne sa uzdrav 🙂 poslem ti cislo do IP

domyyy
18. jan 2012

@mrauco ďakujem 🙂

yvetulka
30. jan 2012

prosim vas maminky, mate niektora skusenost s dr. Seleckou alebo Krauskovou? chcem k jednej z nich synceka, ale sa neviem rozhodnut, ku ktorej. zaujimalo by ma, ako maju vybavene ambulancie (napr. CRP) a hlavne pristup, a aby nepisala hned ATB, ked nie su potrebne naozaj. Dakujem vam vopred.

tosijo
31. jan 2012

@yvetulka ahoj, my chodíme v NR k dr. Seleckej. Zatiaľ sme ju síce od narodenia pre chorobu ešte nepotrebovali - klop, klop, takže tam chodíme zatiaľ iba na poradne, ale inak som s prístupom veľmi spokojná.

yvetulka
31. jan 2012

@tosijo a mava vela pacientov cakarni, caka sa dlho, ma CRP na ambulancii?

tosijo
31. jan 2012

@yvetulka - čo sa týka čakárne neviem. lebo malý ešte chorý nebol, tak sme do čakárne nemuseli. ale ona to má tak, čo sa týka poradne, že doobeda berie choré deti a poobeedie má už iba vyhradené hodiny na poradne pre menšie deti, aby sa tam nemiešali choré a zdravé deti. na poradňu objedná na danú hodinu, a zatiaľ nás vždy zobrala na čas +-5minút.

yvetulka
31. jan 2012

@tosijo tak to je super, ze to ma takto, vela som citala po nete recenzie a na nu som jednoducho nenasla nic, zato na MUDr. Krauskovu, tak 50 na 50.

tosijo
31. jan 2012

@yvetulka aj sestrička je veľmi milá, ja som s prístupom oboch spokojná!

karinka2105
31. jan 2012

ahojte,tak opaat vnr na tyzdenn

kkl82
10. feb 2012

ahojte, baby, potrebujem poradit... hladame detskeho lekara, najlepsie na chrenovej pre nase babo. prosim vas, mate niektora skusenosti s dr kuzmovou? popripade poradite niekoho dobreho? zalezi mi hlavne na tom, aby to bol niekto, kto automaticky nepredpisuje antibiotika a ma dobry vztah k detom, aby babo nebolo viac stresovane z lekara a sestricky nez z vysetrenia...

sasulec
13. feb 2012

Ja nedopustim na moju nekdajsiu dr. Jančíkovú, Kuzmovú som zazila len raz, ked zastupovala nasu,ona je presne ten typ ,,neda ti atb len tak,, 😀

beruska113
13. feb 2012

@kkl82 my chodime Kuzmovej s oboma detmi. Ja som spokojna. Aj Luki ich má rád, ATB nedá hned a sestrička je super.

adetka
14. feb 2012

@yvetulka my chodime ku Krauskovej... ma CRP a aj ho pouziva... akurat niekedy ma vela pacientov... pri prehliadke pri chorobach je velmi mila... zda sa, ze sa zaujima o nove poznatky, ze je aktivna... dalej ti neviem povedat - my sme k nej presli od nasej Krssakovej... ked konecne nastupila do dochodku 😉

sima.p
14. feb 2012

@yvetulka osobne dr. Seleckú nepoznám, ale bratove deti k nej patria a sú s nou veľmi spokojní, s jej prístupom a tak, zatiaľ na nu krivé slovo nepovedali a ATB nepredpisuje len tak pre nič za nič...

yvetulka
14. feb 2012

teda mam riadnu dilemu, neviem si vybrat medzi Seleckou a Krauskovou ☹

zuzana76
15. feb 2012

my chodime Seleckej a tiez spokojnost, brat chodi s malym ku Krauskovej a su spokojni, inak ony dve sa zvyknu zastupovat, ak ma niektora dovolenku, tak sme uz boli aj u Krauskovej s detmi a tiez dobre
@yvetulka

studiosante
28. feb 2012

Ahoj, chcela by som sa opýtať, či nepoznáte v Nitre doktorku alebo doktora, ktorý by bol ochotný prísť aj k nám domov. Nechce sa mi s malým bábom behať po tých zamorených klinikách... 🙂 ďakujem za každú radu

dupinka
28. feb 2012

@studiosante pokial viem, tak vacsina lekarov ponuka tuto moznost, ale za poplatok.
Aspon nasa doky to ma..... Podla mna, ak sa vies dohodnut s lekarkou, tak ta vezme napr. na konci ord. hodin, alebo na zaciatku. A ked ides s malym babatkom, tak davaju hned prednost, pripadne poradne maju oddelene od osetrovania chorych.

studiosante
28. feb 2012

@dupinka Super ďakujem 🙂

matja
16. mar 2012

ahojte, sme na predĺženom víkende pri Nitre. Viete nám poradiť, čo by sme mohli podniknúť, aby sa to páčilo aj 3-ročnému chlapcovi? Nejaké zvieratká, vláčik, ihrisko? Alebo viete o nejakom podujatí na zajtra (17. 3.)? Ďakujem.

slavkav
16. mar 2012

@matja ja tu byvam sice kratko - 1/2 roka - ale urcite by som sa sla pozriet do parku na Sihoti - tam je super, preliezky rozne + zvieratka. vlacik tusim este nepremava

bosacka
16. mar 2012

@matja - urcite park, tak ako napisala slavkav - je tam viacero ihrisk a 2 "stanovistia" zvieratiek... a este fontana so zabkami, ktora sa detom paci, len asi este nebude fungovat. ak pojdete autom, oplati sa zaparkovat pri zimnom stadione

pami2
2. apr 2012

prosim vas viete mi poradit jaslicky/pripadne ine zariadenie kde prijimaju deti od 1 roka? maly by mal od jesene ako 16m nastupit do jasiel.dakujem

dupinka
3. apr 2012

@pami2 my chodime do mestskych jasli na Bazovskeho, Klokocina. Su tam deticky od 1 roka. Spokojnost, v ramci moznosti. 😉

pami2
5. apr 2012

@dupinka a kolko je tam deti v 1 triede? kokko uciteliek? nebyvate casto chori?

dupinka
5. apr 2012

@pami2 kedy ako, maximum je 24 deti na 3 ucitelky, ale nikdy ich tam tolko dokopy nebolo. teraz velkaci odchadzaju z ich triedy, takze tam budu priberat male babatka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre