Kámošky z Nitry a Modrého koníka

bystricanka
6. feb 2010

Ahojte
ja som sa s dovolením adminky rozhodla otvoriť pokračovanie našej témy. Kedže mi nešlo dobre prispievať do starej, tak som to musela riešiť takto.
Tak hor sa do písania a adminkám dakujem 😵 😵

zuzana76
6. feb 2010

jeeeeeeej nova tema? som druhaaaaaaaa 😀 😀

bystricanka
autor
6. feb 2010

ahoj zuzi 😵 😵

dúfam, že mi to tu už pôjde. Ale ako som písala, mala som s tým problém aj na MS a tam otvorením novej temy to už šlo. 🙂

zuzana76
6. feb 2010

no ved uz sme mali velmi vela prispevkov

ja sa rozhodujem ci skocim do obchodu nieco kupit na mlsanie, harulu sme uz pojedli, polievku som uz mala asi 4x a ani sama neviem co by som jedla 😀

no a potom sa chcem oholit a vlasy spravit a dat do pucu, kym je maly prec, budem mat hodinku len pre seba 😀

ale nic sa mi nechce, ani do toho obchodu, ani do vane 😀

okukavala som nejake tehu oblecko

jajka968
6. feb 2010

ajojte,

až som sa zľakla, keď som zámok na našej téme zbadala 😀

bola som včera večer s markom predsa len na pohotovosti, lebo mu horúčka stúpala, 39,7 mal, len ťažko, ťažko mu klesla na 37
,8. prídeme na pohotovosť, dokina ho prehliadne a vraví, že nič nevidí, nič také, prečo by mal mať atb. tak sme šli domov, že máme iba teplotu zrážať, ako vážne ma to štvalo, že decká vysoké horúčky a nič im nevidia, či som už fakt ja nemožná. noc hrozná, stále vysoká horúčka, nič som nenaspala a strašne ma hlava bolí. lenže aj cez deň stále horúčka, stále plače, prišli naši a tatino ma vzla znova na pohotovosť, už sme si jazýčky chystali obaja, že nás zas pošlú domov len tak, ale slúžila jakubičková, to ste mali vidieť to vyšetrenie, normálne mi sánka padla, všetko nakompletku, uši, krk, bruško, no proste všetko a nakoniec angína jak hrom hnisavá, tá včera asi slepá bola, či čo 😠

dobre kuriatka, píšte, píšte, snáď mi večer drobec dovolí aspoň kuk

zuzana76
6. feb 2010

Jajka, chudatko Marko, to je hrozne, dieta s hnisavou anginou poslat domov bez liekov 😖

chymenitta33
6. feb 2010

Ja že čo to je kočky ked som videla tu zámku 😕 ale uper našla som Vás 😎

Jajka-ty brdko to ako fakt poteší 😒 chudátko---to ako tá dokina je asi naozaj slepá 😕 😠 fakt to už je len zamestnanie nie posolstvo---

zuzka-tak si to mala využiť ked si mala "free" 🙂

zuzana76
6. feb 2010

chym, ved som vyuzila , obchod som nestihla, zatvara o 18.00 a ja ze je do 18.30 a porast na nohach este furt rastie. nevadi, zachvilu maleho prinesu a potom pojdem do vane

helenkasabinka
6. feb 2010

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej nova temicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 paradicka bys,dobra praca a dakujem,vies za co 😉

my sme boli na oslave no nadrela som sa jak sv.... 😅 celej rodine som strihala a farbila vlasy,tak ze oslava 😅 😉 aspon som si chlebickov zajedla a aj vajcoveho likeru popila 😀

malinka sa tam dostatocne vyjasila 😵 bola zlata ako sa hrajkali spolu 😵

chym ahojky 🙂

jajuska joj chuda malinky Marko ☹ rychle vyliecenie mu zelam 😵

beruska113
6. feb 2010

Jej, nova tema. Chvilu tu nie som a co to nevidim.
Chym,
tak nech sa uz len dari.

Jajka,
Markovi skore uzdravenie,

Heli,
tak si si uzila navstevu. 🙂

Zuzi,
ja obchod bezne nestiham. Ved tu je viac zatvoreny ako otvoreny.

Som dnes bola na nakupe potravin v NR, moej nervy, ta palka. A nic take som nenakupila.
Na plese sme nic nevyhrali 😒 nohy ma boleli jak kona, nove topanky v zabehu som mala, ale od 2.h. som to vzdala, uz ani krok som nevladala v nich spravit. Zajtra pridu rodicia a segra gratulovat, tak mame program nachystany. No utekam pozriet film, co som si na DVD nahrala. papa

chymenitta33
6. feb 2010

Dakujem cicky za uvítanie 🙂 ste zlaté...

berus-dufam, že to zlé nas bude len obchádzať aj ked myslím že to musí byť aj tak nie je život len sweet 😎 😒

helka-micka tak to teda oslava, ale však nevyuži to ked maju poruke taku super kaderníčku 🙂 no nie...Inak peknučká farba vláskov som kukala na FB 😉

helenkasabinka
6. feb 2010

berus tak nozky boleli? 😕 😒

chym-dakujeeeeem 😵

helenkasabinka
6. feb 2010

no pojdem ja asi off a vypinam pc a zalahnem do postele,som dnes nejaka unavena 😒

klba
7. feb 2010

Ahojte babule 🙂

bys dik za otvorenie dvojky. 😉

chym, ja nemam este sosovky, len planujem ci zostanem pri okuliaroch alebo.... ,budem musiet ist k ocnej, len sa neviem k tomu dokopat, desi ma ten naval ludi a to cakanie s drobcom, mam aj vymenny listok, uz asi rok ho nosim v penazenke. 😅

vcera sme boli dlho u svokrovcov, malemu svokra nabalila milaciky, polievocku, aspon mu dnes nemusim varit, 😉 aj jablcka sme dostali, ak stihnem dnes z nich spravm kolac podla receptu Farkasovskeho co varil v relacii Bez servitky.

Dnes nemusim varit tak idem upratovat byt a poobede ideme do Tesca, Juri ide za firmu na vystavu na Agrokomplex, tak musime kupit zltu koselu a k tomu kravatu, normalne sa na to tesim, ved mal naposledy koselu a sako na nasej svadbe a teraz bude pekny farebnucky, kedze logo firmy maju zlte. 🙂

beruska113
7. feb 2010

heli,
veru riadne boleli.

klbi,
aj mne svokra podonasala mnamky, este aj navarila a isla domov.

a memu doma upira, lukimu som nasla zub horny, ale vyzera to az na trojku, dnes pride segra od fachu, tak uvidime, co povie, a este vacsia novinka- pil 3krat mlieko. chvalabohu.

bystricanka
autor
7. feb 2010

dobré ránko 😵

ja dnes trošku neskôr, ale už som si stihla pocvičiť, vypiť kávičku aj čajík. 🙂 Dnes nevarím, lebo máme ovocný den, tak mám klud 😵

helka...nemáš za čo 😵 A kedykolvek zavolaj 😉

klba...fúha...tak manžel sa hodí do gala? 😵 😵

berus...takže zuby vám už idú ako po daždi...no pekne... 😵

a kde je henka? Ktovie koľko má už maximko zubáľov 😝

bystricanka
autor
7. feb 2010

baby...kto chce dať dieťa na piaristicku do školky? Lebo od zajtra je týžden otvorených dverí a ja tam chcem ísť kuk, len nemám s kým. Ak sa niekto chce pridať, tak mi napíšte. Budeme tam šaškovať spoločne 😀

helenkasabinka
7. feb 2010

klbka moja kamoska bola pred 3 rokmi na operacii oci-operovali ju laserom a nemoze si to vynachvalit,ona mala totizto strasne silne dioptrie a po operacii to bolo ze uplne perfektne,operacia vobec nebolela,len pozerala do nejakej veci,cim jej to operovali a po operacii ju len minimalne akoby rezali oci ale uz teraz vobec okuliare nepotrebuje a nelutuje,ze si operaciu zaplatila 😉 😉

berus tak velka gratulka drobcekovi,ze treti zubok vaaaaaaaaaaau 😀 ved to mu potom asi ocny zubok vysiel 😵 😉

bys 😵

chymenitta33
7. feb 2010

Dobré ránečko 🙂

Drahý prišiel ránko okolo 4 sme debatili, o akcii, potom sme zalahli, ja som sa zobudila okolo pol 10, Davidko bol už hore po 9 bežkal napapaný prezlečený, ja popíjam kávičku a tak.
Teraz som obliekla Davida prišiel dedko na prechádzku si ho bral aspon sa unaví vymrzne, na obedík pekne potiahne 😉

berus-Super 3 zubáčik Gratulko 😵

Bys-aj ty dietuješ, kočky vy všetky dietujete...Mne Blažka polala tu dietku musím aj ja začať 😎

ja tiež nevarím varila som včera mám klud, idem trščoku spratať spálnu a pôjdem do vane 😉 kým tu nemám šarkana 😅

sasulec
7. feb 2010

ahojte babule tak ja som temo no2 2x obilsla a hladala nasu,az potom kukam ze ahaa,sak nasa je uzamknuta,no tak ak neva sa pridam..heh 😉
uz mame novu sedanu aj sme vera dost prerabali v obyvacke,babkine cacky macky troska upravili,lebo babka tu ma veela kvetin,tak som to zladila,mame slnecnicovu obyvacku🙂
sedana pekna tmavo coko aj podusky ma pekne moderne, na boku operadlo take zosikma ala leharo 😝 ,takze babka dnes uz aj spala na nom a chvalila si😉
Marcinkovi zelam skore uzdravenie,chuda moje nech sa uzdravka a mozme sa zas vidiet.. 😕
Berus tvojmu zubkacikovi dupkacikovi gratulujem,takze teraz sa bude uskrnat ako slniecko zubate,chi chi chceme fotooo 🙂
klbka foto hod,fesiho Juriho,ani si ho v tom neviem predstavit popravde..😉
ostatnym zelam peknu nedelku 😉
hodim foto na FB aj ako mala s babkou dnes rezne obalovala,sme sa skoro pocurali od smiechu 😝 😀

martulanr
7. feb 2010

😀 ahojtee ja by som spala ako bábo maly od pol 2 hore zaspal na 20 minut zasa hore takto to bolo az do pol 7 a teraz spiiii
maly radko je chory tak zajtra pôjdeme k dokine iba kasle teplotu nemal ale kasel ako tuberak ☹

Berus super 3 zubok paraaadaaa zachvilocku 4.5.6. a bude mat plne usta zubkov 😀

zuzana76
7. feb 2010

ahojte

martul, tak radkovi skore uzdravenie
a ked maly spinka, tak si pospi aj ty aspon trosku

chymenitta33
7. feb 2010

David bol s tým dedkom prišiel pekne spapal polievočku aj druhé a celkom fajne, ale rozmýšlala som prečo lebo som mu nedovolila sa naliať vodou...inokedy vypije vela a nechce papať..
Hned aj ručičky umyl a ja hubičku a išiel do duchienok zase na velkej posteli 😎

Martul--JEJJJJ VELKE GRATULKOOOO 😵 😵 😵 som nevedela že už máš chrustika 😉
A nech Radko je skoro fit 🙂

helenkasabinka
7. feb 2010

martuska ahojky a co sa Lukaskovi nechcelo spinkat? 😕
chuda Radko 😔

henka76
7. feb 2010

ahojte 🙂
tak už som tu...včera sme mali velké upratovanie,premiestnovanie nábytku atd...večer návštevu 🙂 teraz moji chlapci všetci spia...maroško je nachladnutý...erika bolí zub...hotový lazaret 😒 ked sa zobudia,ideme k našim a k sestre a k ekonomke,takže budeme dlhooo preč 🙂

klba
7. feb 2010

caute baby 🙂

uz mam veget, doobeda som si upratala, juri spal do pol jedenastej a ked vstal mal vycitky tak nakrmil drobca a isiel s nim na necelu hodku na prechadzku tak som si aspon stihla doupratovat.

Poobede ideme na ten nakup, som zvedava na Juriho v koseli a este k tomu farebnej 😵 , popravde sasul a ni ja si ho neviem predstavit, ved on len same tmave farby nosi 😀 , som rozhodnuta ze ho pojdem aj na vystavu okuknut a pofotit si ho. 🙂
sasul, ak budem mat listky pojdes so mnou? 😉

bys ja by som s tebou isla tu skolku omrknut, kedy sa chystas? 🙂

helenkasabinka
7. feb 2010

malinka uz hodinku spinka,tak mam pokoj chvilku este,popijam kavicku ...ocinko s nou bol doobeda vonku na dvore a ja som zatial varila a upratala kuchynu 😉

klba
7. feb 2010

heli vidis mali sme skoro rovnaky program, aj tatovia sa o dietky postarali. 😉

dnes cinknem segre, su na chate tak neviem ci sa dovolam a potom ti dam vediet kolko tych plachiet.

helenkasabinka
7. feb 2010

klbka dobre moja,kludne 😉

blazka24
7. feb 2010

ahojte cicky, tak dlho som tu nebola a reku už ma aj zamkli a to zamkli tému 😀

ja chcem nabehnúť do jaslí tuná na klokočke ale asi budem šaškovať sama 😖

mne malý chrápe už od jednej tak vegetím, najedli sme sa do skapania a to chcem chudnúť ale beriem ATB tak to nesilím....

helenkasabinka
7. feb 2010

mala je uz hore,dnes spala len hodinu a pol 😕 to nie je u nej zvykom 😉 spava 2 hodinky presne,ale tlacia sa jej zubky,tak vidim ze ju bolinkaju,ale inak je v pohode zlata a pekne si to odtrpi bez problemikov 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre