Kedy začať so snažilkovaním po vysadení HAK?

llienkaa
25. feb 2011

S priatelom sa chceme zacat snazit o babatko este beriem antikoncepciu ale chcem ju vysadit a chcem Vas poprosit o info kedy by sme sa mohli najskor zacat snazit kedze teraz estelen chcem vysadit antikoncepciu, ci mam zmenit nejako stravu a nejake vitaminy alebo nieco podobne...samozrejme pojdem aj k lekarovi 🙂 len som chcela radu aj od vas 😉 Moc dakujem

zuzik1983
25. feb 2011

ked vysadis,tak 3 mesiace potom,aby sa telo dalo trochu do normalu a pocas tych 3 mesiacov ber vitaminy,aspon tak mne vtedy povedala moja doktorka

hadassah
25. feb 2011

3 mesiace pred vysadením začni brať kyselinu listovú a po vysadení môžete ísť kľudne na to. Dokonca sa to odporúča, vtedy je vyššia možnosť otehotnenia.Telo sa nemá z čoho očisťovať, dnešná antikoncepcia je nízkohormonálna, keby nebola, tak by na príbalových letákoch nepísali, že v prípade vynechania 2 tabletiek môže dôjsť k otehotneniu. Jedna tabletka pôsobí totiž max. 48 hod 😉 čiže keď vysadíš, dostaneš menštruáciu a kým dôjde k ovulácii, tak prejdú od užitia poslednej tabletky cca 2 týždne. Samozrejme, že sa môže stať, že bude trvať istý čas, kým vaječníky "nabehnú", ale čakať netreba.
Takto to vysvetlila mne moja doktorka 🙂

lagoonka
25. feb 2011

Stotožňujem sa s názorom 3 mesiacov bez HAK - regeneráciu organizmu. Začni brať kyselinu listovú... Acidofolan... príp. sŕkaj alchemilkový čajík... a ono to príde ani sa nenazdáš 🙂 Držím palce! 😉

veronika19833
25. feb 2011

ahoj - mne potvrdili 3 lekari nezavisle od seba, ze ziadu ocistu netreba, vraj je to len tak ze jedna baba povedala 😉 .
PS - moja suseda otehotnela hned v prvy cyklus po vysadeni 🙂. Drzim palce! 😉

pami2
25. feb 2011

nemusis mat ziadnu prestavku-prestavku ti moze odporucit gynekolog len kvoli tomu, aby vedel presnejsie urcit datum porodu. ale mne povedal, ze mozeme ist hned na to 😀 ..vacsia sanca na otehotnenie...a mal pravdu 😝

littledevil
25. feb 2011

Ja som otehotnela mesiac po vysadeni HAK. 😉

adka12
25. feb 2011

Ja som v máji vysadila, v septembri sme sa začali snažiť a v októbri som už bola tehu 😉
Ja som počula, že tie 3 mesiace treba počkať, aby sa telo očistilo od hormónov a nastavil sa cyklus. TAkže ja som sa toho držala.
Veľa šťastia 😉

witchywitch
28. feb 2011

ja som tiez otehotnela mesiac po vysadeni 😉
a suhlasim s pami2, sance su naozaj vysoke 😀

dahra
1. mar 2011

Moja svagrina a moja kolegyna - obe otehoneli rychlo - jedna hned po vysadeni a druha v dalsom cykle.

mariynka
5. mar 2011

z prestudovanej literatury ohladom zdravej stravy a vyzivy pred a pocas tehotenstva, moja rada: po roku az dvoch po vysadeni.. 😒 😒 (tolko trva, kym sa tvoje telo spamata z HAK 😒 a mala by si brat vitaminy skupiny B 😉 , ktore ti HAK z tela odoberala 😒 😒 )

pici
5. mar 2011

mozes hned po vysadeni. netreba na nic cakat

kvetinqa
5. mar 2011

netreba cakat, ja som otehotnela hned po vysadeni

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre