Koľko Levočaniek sa nájde na tomto fóre?

etuska
13. jan 2008

Ahojte!Som zvedavá koľko levočaniek sa nájde na tomto fóre 🙂

takco
9. apr 2008

je krasna no a je lepsie nech je ziva a nemusis cucat na fotecky inych babetiek jak ja 😒 ,tak si tu dopisujem do snaziliek uz asi od novembra 07 tak preto tolko prispevkov 🙂

takco
9. apr 2008

mam dve deti pubertakov,no a vlani som mala dva potrt.sponntane tak som nasla modreho kona a odvtedy tu pisem je to uz navyk tazko liecitelny 😀 😀

nellita26
9. apr 2008

ja som rada, ze je taka, len teraz jej idu zubky tak je to trochu o zivot,ale inac pohoda.a tebe prajem, aby si sa cim skor tesila z takeho sidielka.s pubertiakmi je to tiez zabava, ze?

takco
9. apr 2008

no to ano, len uz sa nedaju pritulit a asi mam pocit,, prazdneho hniezda",ked vsetci niekm odidu a som doma sama 🙂
mojim vysli zuby asi v 8 mesiaci no a to ked dobre pametam sprevadzali aj hnacky,no ale to si musi kazde babenko pretrpiet 😕

nellita26
9. apr 2008

deticky si toho musia vytrpiet.ale zvladaju to lepsie ako dospeli.ja som teraz mala asi po 5 rokoch teploty a to uz som si myslela,ze nic horsie nie je.

takco
9. apr 2008

a co si mala chripku?

majaff
9. apr 2008

ahojte baby pozeram ze ste sa rozpisali ja som nebola dlho lebo si ani neviete predstavit co sa mi stalo v piatok vecer som bola akutne operovana na slepe crevo. ☹ dnes ma prepustili . 🙂 viete co to bolo vydrzat bez mojho drobca bol sice kazdy den pri mne ale ked odchadzali bolo mi vselijak. 😢 je to uz dobre ale musim si dat pozor pretoze ho este nemozem dvihat. ale hlavna vec je ze som uz pri rodine. 🙂 🙂 🙂 dobru noc 😔 😔 😔 😔 😔

nellita26
12. apr 2008

Levocanky ozvite sa

etuska
autor
12. apr 2008

Ahoj Nellita-ako sa dari?Ja som teraz pracovne velmi vytazena,nosim si pracicku aj domov a po veceroch makam.Manzel mi okupuje PC,lebo pise diplomovku,tak uz tu nie som tak casto.
Majaff-uz sa mas lepsie?
Takco-vitak po dlhej dobe.Ako sa dari? 😉

nellita26
20. apr 2008

ahoj levocanky,nejako sa vam nechce.etuska ako pokrocil manzel s diplomovkou?moj pisal bakalarku a tu uz aj odovzdal.musel 😀 😀 😀

etuska
autor
23. apr 2008

ahojte 😉 Diplomovku uz ma drahy napisanu,zajtra ju ide odovzdat do PO. 😉 A vy sa ako drzite?

nellita26
23. apr 2008

celkom to ujde.dnes sme boli cely den v PO.a co studuje manzel?

etuska
autor
23. apr 2008

IP 😉

nellita26
29. apr 2008

etuska nie si tu?

etuska
autor
29. apr 2008

som,ale mam veeela prave ☹ opravujem maturitne eseje 😠 ,dnes este 17!Mozes poslat IP

denisocka
5. jún 2008

ahojte,chodí tu niekto?

nellita26
5. jún 2008

ahoj denisocka, pytam sa to iste?

denisocka
5. jún 2008

:D no tak aspon dve sme,čo už .odkial si -teda presnejšie 😀

denisocka
5. jún 2008

že sa tak pýtam,šak ty tu od vedla 😀

nellita26
11. jún 2008

haloo je tu niekto 😉

etuska
autor
21. jún 2008

Nellita- 🙂 no obcas sem nejaka levocanka,ci okolicanka zabludi 🙂
Ako sa mate babulky?

etuska
autor
29. jún 2008

ahojte kočky,ako sa darí?

nellita26
4. júl 2008

Baby kde ste? 🙂

etuska
autor
4. júl 2008

Nelly-tu,ale uz padam spat. Prave sme prisli z KE, mali sme dlhy den,kopec vybavovaciek.Ale kde su ostatne levočanky a okoličanky????? 😀

nellita26
5. júl 2008

Ahoj Etuska, to ozaj neviem kam vsetci zmizli,tusim sme tu ostalli len my dve.

etuska
autor
5. júl 2008

😀 veru tak
a my uz v utorok odlietame prec 😢 ,aj sa tesim na zmenu,aj my bude smutno 😢

etuska
autor
5. júl 2008

Ani som si nevsimla az teraz podla fotiek-dodatocne blahozelame Petronelke k 1.rocku 🙂

etuska
autor
5. júl 2008

mozes poslat IP ,ja idem zehlit,este nemame nic zbalene,len v izbe nenormalny bordel 😀 😀 😀

denisocka
11. aug 2008

ahojte 😝

etuska
autor
11. aug 2008

ahoj Denisocka,ja som si myslela ze tato tema uz zanikla 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre