Koľko Levočaniek sa nájde na tomto fóre?

etuska
13. jan 2008

Ahojte!Som zvedavá koľko levočaniek sa nájde na tomto fóre 🙂

etuska
autor
31. dec 2008

Vsetkym Levocankam a okolicankam 😅 prajem do noveho roku najma vela zdravicka a radosti zo svojich deticiek 😵

emjee
1. apr 2009

terezz • 1d • Dnes o 00:11
Ahojte mamičky, čo keby sme sa tu takto pekne stretávali, aspoň budeme vedieť, čo ktorá práve porába. možno si nájdeme nových kamarátov pre naše detičky.

zlatik • 1d • Dnes o 07:28
Cau Terka, no skvely napad Ja som chodila sem na MK dost casto.
Ako sa mate?
My dobre, konecne aj Viktorko lepsie spava, tak dufam, ze mu to ostane. Prave je v postielke a trenuje vykriky

terezz • 1d • Dnes o 11:03
konečne som sa dostala k počítaču, máte nádhernú fotku!!!
Ninka spala dnes veľmi dobre,asi preto, že Rasťo spal v obývačke a nefučal a neprevaľoval sa celú noc, tak ju nebudil.Zobudila sa ráno o siedmej a teraz zasa bubká. Chcela by som ísť von, ale neviem ako sa obliecť.Ráno bola kosa, a teraz sa mi vidí že je ešte chladno, tak neviem či dať overal, alebo už bundičku. Asi sa pôjdeme len tak prejsť po sídlisku, neviem.
Cez mimibazár som poobjednávala Ninke kopec vecí, tak sa teraz teším každý deň ako na Vianoce, chodia nám balíčky.Ninke som dnes objavila hore dva zúbky, vidno ich cez ďasienko.Včera som volala s Danielou, hovorila, že je chorá, aj my sme boli minulý týždeň. Už nás to prešlo. Napíš čo máte nové a kedy prídete.

terezz
1. apr 2009

Máš to?

zlatik
1. apr 2009

Som tu 🙂
No uz by sme sa mohli stretnut, iste mate kopec noviniek. Navrhni kde a kedy, alebo co keby ste prisli k nam???
Ja som dnes bola pomoct brachovi s oknami na dome, v sobotu sa konecne stahuju.
Idem pozerat TV, dnes zaspal Viktorko az po pol deviatej, lebo som ho kupala sama, tak mi to trvalo.
Matus ho dnes ostrihal so strojcekom, vies aky je teraz zlaty 😉 Bude sa Ninke pacit 🙂

terezz
1. apr 2009

Ahoj, dnes som bola v meste , bolo úžasne teplo. Bola som v parku, bolo tam kopec kočiarov tak som myslela, že niekto známy, ale bol to zraz rómskych mamičiek. Trošku sme si pochodili s Ninuškou, stretli sme takého malého trpaslíka ako ona, tak sa na seba usmievali a potom sm šli domov spať.Ja som dnes tiež bola sama, a je to oničom.Už neviem , čo vymyslieť.Všetko ju bavilo tak dve sekundy. Chvíľami som už bola zúfalá,ale idú jej zúbky hore, tak to asi aj preto bola taká mrzutá.Rastik si šiel na fotbal do Prahy, akoby si ho nemohol pozrieť doma v telke.Ale to sú tí muži, ako deti.Ninka dnes zaspala o pol desiatej a to ešte celkom skoro.Som na malého zvedavá.Pozrela som si fotky z albumu, je rozkošný. Zajtra pôjdeme isto von, zas má byť super teplo.

zlatik
2. apr 2009

Caute, hlasim sa po prisernej noci, Viktorko sa okolo druhej v noci zobudil a snazil sa zaspat, prevaloval sa z boka nabok, ale trvalo vyse hodiny kym znova zaspal a o piatej ked som ho posunula lebo narazal hlavickou o ram postele, tak sa zobudil a bol taky nervozny, ze hroza.
No nic, dufam, ze dnes v noci to bude lepsie. Je tak krasne, hned by som sla s tebou Terka do mesta, ale Peto zobral auto a v kufri mam kocik, takze som dosla ☹

terezz
2. apr 2009

Ahoj dám spať Ninku a odpíšem ti

terezz
2. apr 2009

Zaspala až teraz.Ninka spala dnes pekne do piatej, vtedy sa budí a dávam jej mliečko. Vypije ho a spí ešte do pol deviatej.Ja som zistila, že keď jej dávam na olovrant jesť chlebík , tak sa potom v noci budí, má prdíky a asi jej je ťažko.Teraz jej dávam chlebík na raňajky,aby mala aj trošku vlákniny a po obede jej dávam už iba ovocie, mlieko alebo kašu a spí pekne. Dnes sa ani raz nezobudila v noci a spala pekne tvrdo.

terezz
2. apr 2009

Asi to bude mať aj zo zúbkov. Ako domček? Pošli mi nejaké nové fotky. Škoda že nemáš kočiar, ja pôjdem určite do mesta, lebo je úžasne. Naobedujeme sa a pôjdeme. 🙂 🙂 🙂

lenulienka81
2. apr 2009

Ahojte 😀
Tak pozeram ze Vam chybam,lebo nemate s kym chodit vonku 😀 😝 😀
21.juna by som sa mala nastalo vratit 🙂
Zuzi takze si viktorka ostrihala? Aj ja chcem Kubka ostrihat, no uvidime ked pridem domov.
Nieco poriesim. Som zvedava ked sa vratime, ci sa jakubko nebude kazdeho bat,lebo je tu uplne
sam, s nikym sa tak nestretavame.Uvidime. Dufam ze sa s Viktorkom a Ninkou rychlo skamarati 😎

zlatik
2. apr 2009

Leni, uz sa ta nevieme dockat, juj to bude super leto!!!!
Na ako dlho prides teraz v aprili?

terezz
2. apr 2009

Ahojte,dnes som bola v meste a stretli sme sa s Danielou, pofotili sme sa v parku. Bolo super teplo.Potom som myslela, že Ninka pospí v kočiari ale veľmi sa jej nechcelo, tak sme sa šli pozerať na deti na preliezkach.Strašne sa tešila, dala som ju raz na šmýkačku a odvtedy len šmýkať sa šmýkať. Veľmi sa jej tam páčilo a chcela opakovať šetko po veľkých deťoch. Hlavne, že ani chodiť nevie. Prišli sme domov o siedmej a to bola 5 hodín bez jedla.

terezz
2. apr 2009

Už sa fakt teším na leto, budeme sa prechádzať po parku, detičky už budú behať

etuska
autor
2. apr 2009

ahojte zienky,tak som rada ze tato tema opat zije 🙂 Idem ulozit malu a docitam si vas.Pekny vecer 😵

etuska
autor
2. apr 2009

tak uz aj v LE je pekne teplucko ako citam.Nedavno mi este mamina hovorila,ze snezilo 😕 a u nas uz kvitnu tulipany.Dnes sme boli s Miskou v zahrade asi 3 hodinky-pisali sme si do prac. zositov,kreslili a potom so mnou sadila kvietky.Ma nechtiky spinave ako ciganca a to budu zajtra vystupovat v kostole 😅 -akoze program k Velkej noci 😅

Zuzi-podareny je ten vas Viktorko 🙂 Moja Miska poslednu dobu len rozprava,ze chce sestricku 😀 -a ja ze ju ukecam,ze ma u babky psa 😀 Pekny vecer vsetkym levocankam 😵

terezz
3. apr 2009

Ahojte my sme dnes zasa pekne spali, do pol desiatej, takže ju dnes dám spať iba raz. zas je super teplo. Škoda, že mám dnes Anglinu poobede, šla by som von.K Ninke príde svokra.Čo dnes budete robiť?

zlatik
3. apr 2009

Caute zienky, my sme mali po dlllhom case super noc, Viktorko sa zobudil len o 4hod a potom spinkal do 6hod.
Prave spi na balkone, cakam kedy sa zobudi a idem s nim k nasim, aspon sa s Klarkou trosku zahraju a chceme ist potom spolu s Danielou na prechadzku do mesta po "100 rokoch"
Musime vyuzit krasne pocasie.
AAAAAAA maly je hore. Tak pa pa

Erika, som rada, ze si si nas vyhladala!!! Pozdravujem Misku a prihod nejake fotky 🙂

zlatik
3. apr 2009

Jeeej prepac Erika, teraz pozeram, ze si uz pridala nove albumy, super!!!

lenulienka81
3. apr 2009

Ahojteeeeeeee.Tak ja mam novinku. My uz mame za sebou prve krocky. 😀 😀 😀 😀 ,jakubko dokaze prejst take tri metre sam 😎 ,takze uz to len zdokonalovat, lebo este chodi ako trasoritka. 😕
Zuzi v aprili pridem len na tyzden,ale potom si to uz v lete vynahradim.
Jak vam zavidim ze chodite vonku,ja akurat tak do prace,ale vikend ma byt pekny,tak snad niekam vypadneme

etuska
autor
3. apr 2009

cafte kocky
Lenulienka-tak to je super,nasa Miska chodila asi 3 mesiace uz takmer sama,ale stale sa drzala mojho prsta a az ked mala 14.mes. tak zacala uplne bez pomoci 😝

Kde teraz zijes?

My priletime zaciatkom jula(na 6 tyzdniv) uz sa tesim.

etuska
autor
3. apr 2009

Terezz-kam chodis na anglinu?-lebo ja som v LE ucila anglinu na SŠ aj v jazykovke 😅

zlatik
3. apr 2009

Caute, my mame za sebou krasny den, boli sme v meste aj s Danielou a Klarkou, Viktorko sa cely cas v kociku hral, obdivoval svet, len mu vadilo slniecko. Zajtra chcem ist k nasim, nech si uzije zahradu.
Leni, dokelu, ja som myslela ze tu budes aspon mesiac. To preco prides len na tyzden????

Erika, Mimi je veeelmi zlata, ako vyrastla a ma nadherne vlasky 🙂

Kamila zajtra odchadza 😢

etuska
autor
3. apr 2009

ahoj Zuzi-no ja som dnes zaspala pri Miske,taka som bola unavena a zobudila som sa az teraz 🙄 Miro ma dnes nadcas,tak pride chudak az nad ranom.

My sme dnes boli na ihrisku,tiez sme tu mali pekne pocasie a Miska sa konecny vyhrala so slovenskymi detmi,lebo ona mi uz ani po slovensky nechce rozpravat a s nimi musela 😅Uz s nou ani anglicky velmi nerozpravam,teraz potrebuje cibrit slovencinu.
Dnes mi dali papier z mojej skoly kde pracujem,ze beru od septembra aj Misku,tak uz to mame aj na papieri 🙂
Kam odchadza Kamila?

zlatik
4. apr 2009

Ahoj,
Kamila odisla do Irska, budu tam az do konca roka, ale v juni pride. My sme po otrasnej noci, Viktorko sa od 20-23hod zobudil asi styri krat a potom nemohol zaspat az do 2hod, spal styri hodiny s dvoma zobudeniami a nadobro sa zobudil o siestej rano. Takze dnes vyzeram ako angorsky zajac.
On dohana noc v kociku na balkone a ja pri internete 😀
Vcera som si vsimla, ze mu idu stolicky po oboch hornych stranach, ma tmavomodre dasienka, hroza!!

etuska
autor
4. apr 2009

Zuzi,tak to mate pestre,no fakt nezavidim.Drzte sa.Ozvem sa vecer 😉

terezz
6. apr 2009

Ahojte, konečne som

zlatik
6. apr 2009

Caute, tak my sme chori, v sobotu sme boli na prechadzke, ale zdal sa mi nervozny a mal cervene ocka a v noci ho chytili sopliky a mna tiez a tak uz druhy den sme chori. Na slaktrafenie. Pre upchaty nos ani nemozem spat.
A vy ako?

etuska
autor
6. apr 2009

Zuzi ☹ tak sa liecte,hadam budete coskoro OK.
My sa drzime aj ked tu mame opat chladno co ma vobec netesi 😖 Zajtra idem na cytologiu-som si to tu vydupala,lebo aj tu sa chodi len kazde 3 roky,ale to sa mi zda strasne dlha doba,tak som ukacala lekara ze som rizikova pacientka,tak zajtra idem a vo stvrok k zubarke 😖

Idem dat Miske olovrant a trochu sa pohrame.Vonku fuka vietor a je chladno tak sedime dnu.
Pekny dnicek 😵

Terezz-nepozname sa? 🙂

zlatik
6. apr 2009

Erika a cytologiu coho? Dufam, ze ti nic nie je ☹
Ja som taka happy, Viktorko dnes cez den konecne spinkal 1,5hod doobedu a 2hodiny poobede. Vcera bol jak angoracik, kedze spal len hodinu za cely den.
Zato ja vyzeram jak oslahnuta, asi z bylinneho sirupu proti nadche som sa vysypala a mam cely cerveny krk a dekolt.

etuska
autor
6. apr 2009

Hej Zuzi,som OK 🙂 idem len preventivne na gyndu.Aj tu sa robi cytologia len raz za 3 roky,ale nejako som ho ukecala-radsej mat istotu ze je vsetko OK.Clovek ked ma deticky,tak citi vacsiu zodpovednost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre