Koľko Levočaniek sa nájde na tomto fóre?

etuska
13. jan 2008

Ahojte!Som zvedavá koľko levočaniek sa nájde na tomto fóre 🙂

terezz
22. apr 2009

Ahojte, aj my túžime po domčeku ale bojíme sa tak zadĺžiť.Asi si zatial musíme vystačiť s bytom a možno v budúcnosti. Ale musí to byť príjemné si zariaďovať a svysnívať svoj domček. Nellita, ty asi nebudeš z Levoče, vôbec ťa nepoznám. Malá je ale zlatučká, tiež má také modré očká ako moja Ninka.
🙂

etuska
autor
22. apr 2009

ahoooj Terka 🙂
no my teraz byvame v starsom domceku-hoci prenajatom,tak som zatial spokojna 🙂 i ked brzdim draheho aby tu nic extra nekupoval-kto to potom bude vlacit domov 😀

majaff
22. apr 2009

ahoj nellita ako sa mate to mi je novota ze idete stavat dom.a ako sa ti drzi nelka.zlatik ja pochadzam z dedinky olsavica je to asi 20 km od levoce . vy ste so sestrou dvojicky .sestru poznam z fotenia svadby bola velmi zlata,aj ona ma babetko. pytala som sa ze kde si rodila lebo mna to caka a v levoci na porodnici sa tak pomenili lekari ze neviem kde pojdem .nellita je to novina aj pre teba alebo to uz vies ze cakame babetko (december)

etuska
autor
22. apr 2009

Maja-tak blahozelam 🙂
a kto je teraz v LE na porod. oddeleni?Ja som tam tiez nerodila,ale par lekarov si pamatam 🙂

nellita26
22. apr 2009

Majka to je ozaj novota, vobec som to nevedela, ale blahozelam a velmi sa tesim.

majaff
22. apr 2009

v LE ostal uz len primar pavlacek a ostatny su novy . len kedy mi nebolo tak zle je to nieco hrozne 😖 oproti tomu ked som cakala mareka vtedy som ani nevedela ze som tehotna. dufam ze mi to prejde a vsetko bude ok. 😅

etuska
autor
22. apr 2009

Maji-mne bolo zle do 5-teho mesiaca 😝 Nikdy som nevracala,len mi proste bolo hrozne zle od zaludka a stale som stala nad misou 😝

nellita26
22. apr 2009

Tak Majka to bude asi dievca 😀 tie tak vystrajaju. Ja si na to zivo spominam. A este tie kde ake vone v obchode....

etuska
autor
24. apr 2009

ahojte kocky-konecne viiiikend 😀
co planujete?

zlatik
27. apr 2009

Caute, tak my sme mali hrozny vikend, Viktorko z piatku na sobotu opakovane zvracal a v sobotu zacal hnackovat a tak sme sli v sobotu poobede radsej na pohotovost. Zial stav sa zatial nijako nezlepsil, okrem kojenia nic nechce jest ani pit, sem-tam sa mi podari dostat do neho trochu bananu alebo caju.
Drzte nam palce ☹

etuska
autor
27. apr 2009

Zuzi- ☹ drzim palce nech sa Viktorko coskoro uzdravi.Nasa Miska takto vobec nejedla ked mala zapal moc. ciest-3 dni skoro nic len urologicky caj a tiez obcas banan,ale to sme uz boli na det. oddeleni hospitalizovani a Dr.Tkac nam vtedy povedal,ze pokial pije tekutiny je to OK-telo sa potrebuje popasovat s chorobou tak takto reaguje...
Nic neboj-bude dobre 😔

Mame konecne auticko-to stare uz dosluzilo-kupili sme ojazdenu mazdu 323-neda sa to porovnat so starym Oplom Corsa bez posilovaca 😝 Toto je super,len si musim nan zvyknut.

A prisli mi dnes vysledky cytologie-vsetko OK 🙂

etuska
autor
1. máj 2009

ahojte kocky,
ako sa mate?
Zuzi-Viktorkovi je uz lepsie?

zlatik
3. máj 2009

Caute baby, my sa mame dobre, min.pondelok som zavolala Viktorkovej lekarke, odporucila mi Smectu a hned po prvom podani hnacky uplne prestali 🙂 Takze uplne necakane rychlo a k spokojnosti, ale chud do jedla sa mu vracia len velmi pomaly, vsetko co mu cez den nukam okrem obedu nechce. Asi mu varim na obed fakt mnamky, ked obed spapa este mu dokladam.
Dnes sme mali krasnu nedelu, kostol, obed, potom sme boli pozriet na dome, na zmrzke v snv, ale Viktorko posledne tyzdne odmieta byt v kociku dlhsie ako 15minut, potom zacne plakat, trucovat, no otras.

sue250
6. máj 2009

caute baby ja sa chystam rodit v Levoci, chodim teraz ku pavlacikovi, ale viete ze uz nie je od 1.5 primarom ale novysedlak zo snv a este mal prist nejaky korcek.

zuzanale
6. máj 2009

sue250 ešte o tom málokto vie ale Novysedlak ostáva v SNV ho presvedčili......

sue250
7. máj 2009

vazne a teraz kto bude primarom? ci niekto iny pride? a korcek?

etuska
autor
7. máj 2009

ahojte kocky-ste obe rodene Levocanky?
Sue-ja som rodila v Kosiciach-Saci 😅 Preco chces rodit v LE?
Ja som bola v KE maximalne spokojna,manzel je Kosican,byva tam aj moja svokra-tak aj to zavazilo preco si vybrat Šacu-posledny mesiac pred porodom som bola totiz v KE a tak som to mala po ruke 😅

sue250
7. máj 2009

etuska ja mam kosice okolie ale prvykrat som rodila v krompachoch ale bohuzial v 24tt a babatka dvojicky neprezili ani nemali sancu, bol to horor mala som vsetko vybavene u Rosochu v ke a nepustili ma. teraz byvam v snv lebo staviame domcek a hladala som ineho lekara tak som si vybrala Levocu tam je rizikova a aj sa ti venuju primar pozera stale ci je vsetko ok, ale konzultovat sem tam chodim k dankovcikovi, aj kamoska rodila v saci a si chvalila ale ked raz ma byt komplikovany porod tak neurobit nic nikde

etuska
autor
7. máj 2009

Tak to mi je luto ☹ hadam tentokrat bude vsetko OK.Primar je fakt super odbornik a ma velmi ludsky pristup-darmo je to ako sa vravi este "stara skola" 🙂

nellita26
7. máj 2009

Aj ja si myslim, ze ako ma byt bude.My sme riesili tu istu dilemu, kam mam ist rodit: PO, KE alebo LE a nakoniec to bola Le a bola som velmi spokojne.Akurat detska bola trosku mimo, ale primar jej to hned vyjasnil. 😝

ajabaja
12. máj 2009

ahojte 🙂

mam na vas jednu prosbu.
pristahovali sme sa do dedinky pri levoci a nie je v nej lekar.
a kedze o chvilku budeme mat babo, hladam velmi rychlo doktorku detsku.
nepoznam v levoci ziadnu :(
preto pisem, neviete mi poradit nejaku? ne nete som nasla asi 5, ale neviem na zaklade coho vyberat...a ked sa uz zamyslite, mozete pripisat pokojne aj nejaku pre dospelakov 🙂

velmi pekne dakujem za pomoc,
pekny den
🙂

zlatik
13. máj 2009

Ahojte kocky, pozeram, ze sa tu zapojili dalsie. Zuzanale, poznam teba aj manzela z videnia, nevedela som, ze cakate babatko a zrazu pozeram, ze mate druhe dievcatko, mas krasne fotky najma tie, kde su obe dievcatka spolu, roztomile!!! Kde si rodila? Podla fotiek sa mi zda ze SNV????

Ajabaja, prosim ta, o pediatricke v Levoci ani nerozmyslaj, su tu same stare lekarky, ja som chodila k jednej nemenovanej a zdrhla som od nej, lebo to bol horor. Ak ti mozem poradit, v SNV su skvele pediatricky, pocula som len chvaly. Ja chodim s Viktorkom k dr. Sefcikovej na sidlisko Mier a som veeelmi spokojna.
A lekara pre dospelych ti radit uz radsej vobec nebudem, lebo o ziadnom, ktoreho by skutocne zaujimalo zdravie pacienta neviem. Od mojho chcem tiez odist.

Sue, to mi je vazne luto, musela si si toho prezit strasne vela, drzim palce a verim, ze druhe tehotenstvo skonci najkrajsie - zdravym babatkom v naruci!!!

Inak v SNV su vsetci doktori v nemocnici dobri, tak tam nie je o com premyslat

sue250
13. máj 2009

zlatik v snv ano su dobri ale mne nevyhovuje to ze tam je roming v Levoci sa o to postaraju aspon kym to vsetko preboli) novysedlak nenastupil, a co som pocula ze dobry k porodu je kopaniciar tak sa nejako vola stary dedko ale kludas neskutocny ze aj primar pohoda akurat mam stresy z Buffu toho ked vidim tak mi urcite aj kontrakcie prejdu) uvidime ako to zvladnem ja byvam na mieri a tiez zhanam doktorku ale len docasne lebo sa budeme stahovat do sp.tomasoviec tak dufam ze si najdem nejaku vybornu detsku doktorku.

etuska
autor
13. máj 2009

Baby-ja som bola s Miskinou pediatrickou spokojna 😕 dost nas povzbudila aj ked mala nepriberala nejak extra na vahe,ale aj vdaka nej som nezacala prikrmovat,ale pekne sme dojcili az do 9.mes a dnes je z Misky krasne zdrave dievcatko 🙂 Niekedy naozaj staci len povzbudenie a uistenie ze nie vsetky deti musia byt "tabulkove" 🙂

je nieco nove v LE co sa tyka babatiek,deticiek?-alebo zijem v iluzii?Tu som spokojna kolko je tu ihrisk a vymozenosti pre deti-boli sme cez vikend na vyletikoch a takmer vsade popri cestach a na plazach ciste WC,niekde aj moznost prebal. kutika.V LE mi to stale chybalo ked som sla s malou do mesta-kebyze nejdem ku kamoske co byva v meste tak nemam malu ani kde prebalit 😖

zlatik
13. máj 2009

Sue, vy sa stahujete do Sp.Tomasoviec??? My tiez!!!!! Napis IP ktory je vas domcek a kedy sa stahujete?
My sa stahujeme v septembri, jej tak to by som tam aspon niekoho poznala.
Tu pediatricku na Mieri dr. Sefcikovu ti mozem len a len odporucit odisla som od prvej pediatricky k nej na odporucanie viacerych mamiciek s ktorymi som chodila cvicit ako tehulka a naozaj nelutujem. Ma prehlad, je mila, skutocne sa o babatko zaujima a nema predpotopne nazory ako poniektore dr.

Erika, v LE vsetko po starom, ziadne nove ihriska ani nic podobne, zato ale Materske centrum ktore je otvorene od augusta je super, len skoda ze je otvorene len od 15-18hod.

etuska
autor
13. máj 2009

Zuzi-to je to na evanjelickej fare?to co bolo na sidlisku MC Tereza nefunguje? 😕

zlatik
13. máj 2009

Ano, to je to centrum na fare. Maju tam krasne zariadene vo vnutri aj vonku v zahrade su preliezky, pieskovisko atd. Na sidlisku uz centrum nefunguje, tam som ani nikdy nebola.

terezz
16. máj 2009

Ahojte, kočky to som zu už dávno neboa. Najprv sme mali pokazený počítač a potom nejak nebol čas.
Etuška, v Levoči je fakt nuda, my keď chceme niekam ísť, tak jedine do Popradu alebo Spišskej. Tu sa akurát tak prejdeme okolo mesta a ideme domov. Občas tiež do centra, keď akurát vtedy nespí. Ale pre tvoju malú by bolo centrum zaujímavé, lebo by sa tam už vedela pekne vyhrať s hračkami. Dnesnaši zobrali malú na pol dňa so sebou, až mi bolo čudne bez dieťaťa. Ja som bola na angline, prídem domov a dieťa nikde, tak mi bolo čudne.
Som rada, že je už taká veľká a že sa sňou už dá kade tade chodiť. Zuzi ideme aj my dnes do ZOO, som zvedavá ako sa bude NInke páčiť. Daniela hovorila o nejakom bazéne. Niekedy by sme mohli zájsť aj spolu, Ninka už bola a veľmi sa jej páčilo vo vodičke.pa paaa

etuska
autor
16. máj 2009

ahojte kočky,
no, je pravda ze v Levoči je toho pre deticky fakt malo,ked to porovnam kolko je tu ihrisk a moznosti kam ist s detmi,tak je to neporovnatelny rozdiel-ale tu toho aj musi byt viac,lebo vonku je vacsinou skaredo,tak su tu aj"indoor" ihriska 😅
Plavaren mame 5 minut autom od domu,ale Miska akosi pokasliavala tak sme uz davno neboli.
Na druhej strane si pamatam,ked bola Miska malicka tak nam toho ani ku stastiu vela nechybalo-ak bolo pekne tak sme sli do lesa,alebo boli v zahrade,ci isli na stare ihrisko,na priehradu...a bola spokojna.Ono inac ubieha cas ked ste s detickami cely den,lebo verim,ze sa uz aj nudite-stale tie iste miesta... 😝
Ja osobne nemam ZOO v SNV rada-pripada mi taka depresivna-najma ked vidim medvede a selmy v tych malych klietkach 😔 ovela viac sa mi paci ta v Kosiaciach-je na obrovskej ploche,zvieratka maju dost velke vybehy,no nevyhoda je,ze tam chodi aj vela ludi.
prajem pekny vecer-ja prave varim gulas 😅

terezz
9. jún 2009

Ahojte, Erika kedy máte rísť domov? Vravela si že sa chystáte na leto. Konečne sa otelilo a vidím, že nemáte čas tak ako ja chodiť na internet. My sme často von, lebo doma by sme zomreli od nudy. Všetky hračky už máme opozerané.pa aaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre