Koľko Levočaniek sa nájde na tomto fóre?

etuska
13. jan 2008

Ahojte!Som zvedavá koľko levočaniek sa nájde na tomto fóre 🙂

adina22
20. aug 2008

Ahojte chodieva sem este nekto? 🙂

etuska
autor
20. aug 2008

No Adina vidis-ako kedy 😀

adina22
20. aug 2008

Lebo citala som nieco co ste pisali predtym a skoro stale ste sa akosi hladali.. 😉 Etuska nevies ci funguje v Levoci materske centrum?

etuska
autor
20. aug 2008

Hmmm,to ti neviem povedat.Viem ze bolo na sidl. Zapad hned pri 1.ZS,ale ci funguje netusim-my sme uz v zahranici,tak ti asi neporadim 😒 Ty si Levočanka?-lebo podla pasu ta velmi nespoznavam 🙂

adina22
20. aug 2008

Nie nie som,dedinka 16 kilometrov od Levoce (tak panu bohu za chrbtom) ☹ A kde v zahranici sa nachadzas?

etuska
autor
20. aug 2008

ja mam dedinky v okoli Levoce rada 🙂 My sme v Severnom Irsku.Napis nieco viac o sebe,mozes aj IP 😉

adina22
20. aug 2008

Etuska budem ja musiet ist....malej idu zubky,tak ma caka rusna noc.Ale som tu v podstate kazdy den,takze ked napises urcite sa ozvem 🙂

etuska
autor
20. aug 2008

ok 😉

etuska
autor
21. aug 2008

No baby,tak ma napadlo,aby tu rec nestala: ktore miesta v Levoci/okoli LE sa vam pacia....,kt. su vase oblubene??? 😵

denisocka
22. aug 2008

čaute,tak aj ja som tu

etuska
autor
22. aug 2008

Vitaj Deni po dlhsej dobe,takze tvoje oblubene miesto???? 🙂

denisocka
22. aug 2008

moje??? chladnička 😀

denisocka
22. aug 2008

a dik za privitanie,hadam tu neostaneme len my dve,lebo idem ku krompašankam 😀

nellita26
22. aug 2008

ahoj baby, akosi ste sa rozpísali.... a ste tu este? 😀

etuska
autor
23. aug 2008

ano-takze vas naj miesto v okoli LE?-ja napr. milujem Drevenik a Sivu Bradu+Sp. Hrad samozrejme a za Levočou dedinku Závada-tam sa mi velmi paci, v detstve sme tam casto chodili na huby,na bylinky....a este pri bývylach lev. kupeloch,kt. su uz zburane a stoji tam nejake rekreacne stredisko.A vy? 😉

nellita26
23. aug 2008

No mne sa najviac páčia Levočské vrchy a samozrejme Sp.Hrad lebo pod ním bývam.

etuska
autor
23. aug 2008

to ano,Lev vrchy su super 🙂 -my sme tam stale s nasimi chodili v lete na vylety,opekat,my s bratom sme sa stverali po posedoch a nasa Miska ich tiez zboznuje,stale do nejakeho vylezie a pozera sa potom po krajine 🙂

denisocka
25. aug 2008

ja fakt nrchodím nikde,ale asi tiež drevenik?

denisocka
25. aug 2008

a ešte som zabudla,miluje sobotnajšie nakupy v SP.P. v obchodoch plnyx ciganox 🙄

a neli-zdravim,nabuduce už budem vedieť kto si.šak ja mala celkovo šok že na mna niekto vyšiel s tým darom 😅

nellita26
25. aug 2008

Ahoj, a co si nakoniec kupila? Ak mozes prezradit. 🙂

etuska
autor
25. aug 2008

ahojte-o akom dare sa bavite???

majaff
25. aug 2008

ahojte. ja som si myslela že levoča a okolie už nieje ale ako pozeram tak ste tu v hojnom počte adina ak si dobre pametam tvar tak byvam len 5 kilometrov od vas.hoci to je panu bohu za chrbtom aspon tu nemame ciganou ako ich musi znasat denisočka pri nakupoch .mne stači keď pridem ku bratovi na navštevu do Sp.Pod.a vidim tu charu ciernu.a ako sa vam drzia vaše ratolesti.Moj Mareček si v poslednej dobe plačom ,krikom vydobija čo chce. ale snažime sa to kontrolovať. V sobotu sme boli na svadbe a bol taky zlaty .A vieš čo nelita ešte zažujem či ho nezoberiem aj teraz v sobotu .No už dosť lebo som akkosi rozpisala.Dobru noc

etuska
autor
25. aug 2008

ahoj Majaff-nie si priamo z Levoce?

nellita26
26. aug 2008

Ahoj majaff dlho si tu nebola, tak vitaj, dufam,ze vezmes maleho pekne so sebou.A Etuska- ten dar sme vyberali s denisockou pre jej švagrinu tušim, k promociam. Je k tomu aj tema vytvorena.Ale este stale neviem co nakoniec vybrala.Ze Denisocka?

etuska
autor
26. aug 2008

🙂 ahojte kocky,aky ste mali den?
Ja dnes zase same vybavovacky,ale uz sa nam to krati, o necele 2 tyzdne nam pride Miska 🙂

denisocka
26. aug 2008

jéj,vás tu je,musim si zafixovať že ked klikam na MK musim kuk aj tu 😀

tak najprv k daru - kupila som jej u jurkovskej takeho velkeho dreveneho psa -kedže som chcela mačku,viete-taku tu celu z dreva z indie či odkial ale tie mačky nemali nohy 😅 - mali len hlavu a telo bolo poleno 😀 . žirafa bola velmi vysoká ,tak som vzala psa 😀 tuším cez 40cm - asi 45cm 😝

majaff a kto je tvoj brat?

moj maly je v ohodke,idu nam zuby,ale kým vijdu tak to asi potrvá 😨 - no a 13.9 a 4.10.ideme na svadbu ,tak hadam s ním aspon do tej 21h vydtržíme,teda-on s nami 😀

majaff
26. aug 2008

Ahoj Etuška nie som priamo z Levoče Som mamina z hor ako to volaju niektory Levočania asi 20 kilometrov ja že je to až 25 km ale manžel že to len 20km.vobec niesom v obraze a odkiaľ pride Miska.mi sa zajtra chystame na vylet na Červeny Klaštor, Osturňu atď.dufam že počasie bude dobre .Nelita už ste pripraveni mna dnes volala Renata že idu merať gate do BIJ.ale nešla som lebo som musela ešte niečo vybaviť teba nevolali.

nellita26
26. aug 2008

Ahoj baby. Majaff-mne to vravela Vierka,teda jeho sesternica.Ja som raz zazila take "meranie gati" a tiez v Bij. a stacilo. A denisocka, darcek sa potom pacil?

nellita26
26. aug 2008

A deturence Vám už spia? 🙂

majaff
26. aug 2008

ano už spinka.Manžel pozera futbal a ja trochu internetujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre