Koľko Levočaniek sa nájde na tomto fóre?

etuska
13. jan 2008

Ahojte!Som zvedavá koľko levočaniek sa nájde na tomto fóre 🙂

rybecka
13. jan 2008

ahoj etuska,
nie som priamo z Levoce ale okolie ak nevadi som tu na tomto fore uz dlho som v teme SNV ale tam su dievcence zaneprazdne a nepisu ☹ tak dufam ze sa aspon tato tema rozbehne.
vidim ze uz mas trojrocnu slecnu uz chodi do skolky?

etuska
autor
13. jan 2008

Ahoj Rybecka,
Pamatam si Ta z temy SNV,aj som ju obcas citala,no veeelmi malo,lebo som dost zaneprazdnena,tak vacsinou len po veceroch ked mala spi.
Ano,chodi do skolky,teraz bola sice stv.+pia. doma s mangelom,lebo bola dost zahlienena,tak som ju nechcela poslat medzi deticky.Inac v skolke sa jej velmi paci. Je zvyknuta,lebo od 14.mesiacov chodila do jasli.
Mate krasneho synceka-taky Smejo 🙂

Zalozila som tuto temu,aby som zistila kolko levocaniek je na tomto fore,no budem rada ak budes prispievat aj Ty 🙂 Neslubujem,ze budem svedomitejsia ako maminy na fore SNV,no dufam,ze este vela krat spolu pokecame 🙂
Teraz idem este trochu pracovat,no tak o hodinku mrknem co tu nove 🙂

karolinka2
15. jan 2008

Ahoj Erika tak som ta vystopovala no co nevidim zalozila si novu temu to je pekne.pisala som ti dvakrat na modrom konikovi postu ale neodpovedala si.citala som ze ste zase boli chore tak prajem skore uzdravenie.pekny dnik.

etuska
autor
15. jan 2008

Ahojte zienky,ako ste sa mali?Konik zase nefungoval ☹ idem dat malej veceru a ked zaspi,ozvem sa.Maťka,pošlem Ti IP.

zlatik
15. jan 2008

Caute kocky, tak sa k vam pripajam. Pozeram, ze vy uz mate babatka, my zatial len cakame a velmi sa tesime.

etuska
autor
15. jan 2008

Vitaj Zlatik 🙂 mas termín v máji ako jedna moja kamoska,ale ona ma 16.5. Uz vies pohlavie babatka?-ak nie,chcete vediet? Kamoska caka chlapceka.
Idem dat malu spat,lebo poobede v skolke nespala a je dost hyperaktivna 🙂 ,potom sa ozvem-ja som taky "nocny vtak" 😀

zlatik
15. jan 2008

Etuska,napis do IP ktora tvoja kamoska. Mam totiz v LE tolko znamych, co cakaju babatko, ze nechapem aky bol rok 2007 plodny, fakt uzasne.
My zatial neviem co cakame, ale 31ho idem na 4D do PP, tak snad nam v 24tt uz budu vediet povedat aspon na 90% co to bude. Som veeeelmi zvedava.
Ja si idem lahnut, mam za sebou vycerpavajuci den v praci, este ze babatko sa hybe, tak sa vytesujem 😀

etuska
autor
15. jan 2008

Zlatik,Maťka-IP 🙂

etuska
autor
15. jan 2008

Rybecka,ako ste sa dnes mali?

etuska
autor
16. jan 2008

Cafte maminy a buduce maminy 🙂 Ako sa mate? Co porabate v tomto rocnom obdobi? 🙂 Ja by som uz tak isla niekam do sauny,alebo si zaplavat....,normalne ma z tej zimy boli cele telo 😒 -a mozno sa s drahým cez vikend vyberieme 🙂
Malu vsak na plavaren nemozem vziat,ved len nedavno bola chora,ale postupne ked bude fit zacneme opat s otuzovanim.
Zlatik,aj ja som mala jednu z alternativ na dievcenske mena Sofiu-ozaj krasne meno.Nakoniec sme sa rozhodli pre Michaela Katarína a nelutujeme 🙂
Je tolko krasnych mien,ze by som musela mat cca 10deti,aby som vsetky pouzila🙂
A pacila sa nam aj Nina 🙂 ,tak mozno nabuduce🙂
Chlapcenske mne jednoznačne Šimon a Jakub,manzel chcel Maťka 🙂

Ja som sa mamky len tak zo srandy pýtala,ake meno mala pre mna vybrane,lebo Erika bol otcov výmysel,-ze vraj Ivana 🙂 A to som sa dozvedela az teraz 🙂

etuska
autor
17. jan 2008

Ahojte,hmmm,asi tu vediem monolog sama so sebou,no stale dufam,ze sa ozvete 🙂

rybecka
20. jan 2008

Ahojte,
nejak nesiel konik tak som tu nebola.
ahojte vsetky dievcence co ste tu. 😉
ja by som uz tak potrebovala slnko je hnusne chcem jar a leto. Mam chut niekam vyrazit ale c ov tomto pocasi 🙄 ☹ nic sa neda robit.
mam nejaku blbu naladu je to asi s toho pocasia.
tak pa pa

etuska
autor
20. jan 2008

Ahooj Rybecka,
Ja som dnes bola s malou vonku cca 2 hodinky,tatko sa ucil na skusky,tak sme vyklidili priestor 😀 No a ja teraz makam a netusim kedy pojdem spat 😠 -zajtra do prace 😠 .
Hmm,vobec som si neoddýchla,cely vikend "praca na doma"-teda opravovat eseje,testy,projekty-blizi sa polrok ☹ -aj ja chcem jar/leto,s tym s tebou Rybecka suhlasim 😀

etuska
autor
21. jan 2008

Zienky,ako ste sa dnes mali? 🙂 -ja napisem viac vecer ked bude Michelle spat 🙂

rybecka
21. jan 2008

ahoj etuska,
tak ako citam tak makas aj za mna 😀
Ja si hladam nejaku pracu ale mozem ju vlastne robit iba doma .Nemam kde maleho nechat babky este pracuju manzel je vonku v zahranici a ja tu sama s malym.Tak si tu matersku este uzijem kym mozem nie? Ale uz tuzim ist medzi dospelych ludi mat nejaku fajn kolegynu a zit normalne nie len doma 😒 Niekedy je mi fajn ale niekedy mi to lezie na mozog

etuska
autor
21. jan 2008

Rybecka,a ja som dnes stretla kolegynu,kt. je na materskej 4.mesiac a ticho som jej zavidela 😀 😀 😀 -jednoducho zeny stale tuzia po tom co nemaju 😀

rybecka
21. jan 2008

presne tak,
ja viem ze ked chodis do prace tak chces byt doma a naopak nikto nam nevyhovie.
ale viem ze drobec ma este potrebuje tak ostanem este asi jeden rok doma a potom sa uvidi mozno pride druhe 😉 ktovie ale chcela by som mat tak deticky za sebou.

etuska
autor
24. jan 2008

No,nam sa Mimi podarila este pocas studia na VS,tak sme najprv dokoncili skolu-manzel konci tento rok. Druhe chceme az vo vlastnom ,kedze byvame s nasimi-takze este chvilu pockame 🙂 Asi ked pojde Miska do skoly,tak sa "hodim" na matersku a rovno s dvoma detickami 🙂 -ak Boh dá.

etuska
autor
26. jan 2008

Halooo?niekto na pokec?

mimmulik
11. feb 2008

ahojte!Ak tu zas niekto zabludi,budem rada.Dlho tu ziadna nebola...A neviete preco som sa dala do PP a okolie,ked tu mame aj levocu 😀 ?Tak vas zatial zdravi dalsia levocanka 😀 Ciatam,ze s niektorymi aj mam aj daco spolocne,napr.s muzom sme sa spoznali na vyske a aj nam sa tam dako babo podarilo...super 😎

etuska
autor
11. feb 2008

mimmulik,vitaj! Možno sa konečne aj tu rozbehne nejaká debatka 🙂 Čakáte bábo,alebo už máte?

mimmulik
12. feb 2008

Ahojcek!PAaaaaaaani,co ty nemozes spavat 😀 Sice ja som tiez este o 23 bola tu,tak nic 😅 Hej,uz mame babo-dcerku a bude mat skoro rok.Asi za tri tyzdne,takze pomaly rozmyslam nad oslavou,ale este bude chlôedno a dnu natrepat tolko ludi,fuuuuuuuuu.Asi to posunieme na teplejsie.Ze daco o sebe?Fuuuu,snazim sa teraz o zazrak-o dietu a mala s tym dako nesluhasi,bo este kojim a asi prestava mat tak sladucke mliecko ako do teraz 😉 Foto si musim zmensit,ale dako stale si nenajdem na to cas ☹ Ale raz isto hej.Mala mi spala len pol hodinku,takze mozem uz k nej ist,bo ju pocujem si mrmlat.To som tu zas bola dlho 😠

etuska
autor
12. feb 2008

Mimmulik,kde bývate? Ako sa volá dcérka?

mimmulik
12. feb 2008

Avoj!Asi take tri km za levocou.Dcera sa vola Miriam,ale volame ju mimi.A ty?Malu tiez volate mimi? 🙂 Kolko ma rockov?

etuska
autor
12. feb 2008

No my nasu volame rozne.Najcastejsie Miška,ale aj Mimi,Michelle,Mišelka no a ked ma veeelmi napajedi tak Miša 😠 V auguste bude mat 4 r.Ale ten cas letí 🙂

denisocka
6. mar 2008

som tu správne? 😀 hladam šalene z vychodu 😀

majaff
12. mar 2008

ahojte mamini som rada že take niečo funguje aj pre Levoču a okolie mam syna ktory o dva tyzdne oslavi svoj prvi rok. boli sme trochu chory ale sme to zvladli 🙂 🙂 už sa tešim kedy bude vonku normalne počasie aby sme mohli isť von.

etuska
autor
13. mar 2008

Majaff-si priamo z Levoce
Denisocka-ak si dobre pamatam byvas v Sp.Podhradi???
Ozvem sa vecer baby,musim ist do prace 😉

dasena
13. mar 2008

AHOJTE DIEVCENCE.
Niesom zatial Levocanka ale o par mesiacov to napravim,s muzikom sme kupili byt a chvala Bohu daleko od svokry.Tak sa tesim ze takato tema funguje aspon sa po veceroch nebudem nudit ked manzel bude v praci.Ja dietatko este nemam ale velmi by sme chceli.zacneme na nom pilne pracovat az ked budeme samucky.Mozno to poznate z vlastnych skusenosti. 😅

rybecka
13. mar 2008

Ahojte,
tak vidim ze sa rozrastame co 😎
dasenka ked uz budete sami tak uvidis ako rychlo sa vam to podari 😎
denisocka hej sme tu salene z vychodu to je jasne vychodniarky jak ma byc 😀 😀
dnes sme boli na ockovani a nevysla nam ani slzicka ani nemukol moj maly hrdina bola som nanho pysna 😎 🙂
jeho tata by uz odpadol 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre