Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
12. nov 2007

heni dakujeme 😉

ty mas krasnu rodinku aj ja cem velku raz hehe teraz ece nie
to je super ze robis doma,nemusis sa nikde nahlit a nikdy nemeskas 😉

iduda
12. nov 2007

ahojte baby..lucim sa,prisiel manzel, idem sa mu troska venovat.Pekny vecer a dobru noc prajem!

henrieta76
12. nov 2007

aj ja sa lucim,ideme sa kupat atd.majte sa pekne,dobru noc hlavne tebe wighy.

wighy
autor
12. nov 2007

dakujeme aj vam krasny vecer a dobru nocku 😉

kila
13. nov 2007

Dobré ránko! 😉

wighy
autor
13. nov 2007

ahoj Kiluskaaaaaa, teraz som dosla od gyndosa,joooj ako mi to tam chybalo 😀 😀

ako sa citis tehulienka??inak mas pekny kompletik 😉

henrieta76
13. nov 2007

dobre rano dievcata.
ako sa mate?

wighy
autor
13. nov 2007

ahojky heni, ja celkom fajn kedze mam po kontrole jupiiiiiiiiiiiii 😀 😀

kila to je superske co si mi poslala 😀 😀 😀

kila
13. nov 2007

Wighy to nehovoríš vážne! 😀 Si ok? Ďakujem... 🙂
Ahoj Heni! 😉

henrieta76
13. nov 2007

wighy ako spinkala lauruska?
kila si naozaj fesanda,a vcera som ti hladkala aj brusko.

cmulinko
13. nov 2007

Ahojte babenky,pridavam sa aj ja.Som z okresu KN.Momentalne zijem uz 4rok v Irsku.

henrieta76
13. nov 2007

vitaj cmulinko.
v irsku je aj moja susedka.

wighy
autor
13. nov 2007

kilus nooooooooooooooooo hehe ale lekvar mi povedal ze do mesiaca az mesiaca a pol dostanem mrchu bleeeeeeeeeeee 😝 a ja ju tak skoro necakaaaaaaaaaaaam

ale aspon som prisla o poctivost hehe

nika251
13. nov 2007

Dobre ranko babule. Takze podla Dr to vyzera na sobotu- sa tesiiiiim. Wighi- tebe robi radost prehliadka u gynekologa? 😀 . Uz si si na to pocas 9 mesiacov asi az moc zvykla, ze? 😀 😀 😀

kila
13. nov 2007

Wighy a to vie tak presne odkiaľ? 😕
Heni, tak dúfam, že si sa nakazila! 😵
Vitaj Cmulinko!

wighy
autor
13. nov 2007

nikaaa ty si ece cela???fiiiha uz v sobotu budes mamulienka supeeeer
nika dnes u gyndosa som nasla odkaz ze v KN je materske centrum otvorili teraz v oktobri a je to od 0-3 rokov tak sa tesim, pojdem tam niekedy mrknut a potom tam mozeme chodit hm????

henrieta76
13. nov 2007

wighy je tam super bola tam moja kmotra jed ho otvarali.
kilus dufam ze som sa nakazila.
nika takze v sobotu budeme na teba mysliet.

wighy
autor
13. nov 2007

noooo robil mi uzv a sliznica je uz 4mm hruba a mrcha dojde okolo ked ma 15mm,preto predpoklada cca mesiac 😠

heni to fakt??a nevies presne kde to je??viem ze na pohranicnej ale presne kam treba ist

cmulinko
13. nov 2007

Je dost tazke sa zapojit do temy,ktora ma uz 10stran,takze ani moc nebudem oxidovat. Vacsinou sa mi to na tejto stranke stava.Tak mi len srdce zabusilo,ked som zbadala KN.No,prajem vam vsetko dobre,ci uz maminkam,alebo tehulkam-vela zdravia a sil.

wighy
autor
13. nov 2007

cmulinko ale neeeeeeeeeeeeee ved len teraz sme zacali,leeeen pekne ostan a tes sa s nami,sice neviem comu 😀 😀 😀

ako sa ti mamickuje v irsku??

henrieta76
13. nov 2007

wighy je to v areali skoly neviem presne vysvetlovala mi to ale ja som vo vysvetlovani mantava,ale ked vojdes cez branku je to tam uz vyznacene kam treba ist.je to jednoduche niekde pri vchode.
cmulinko neoxidujes kludne sa k nam pridavaj ked budes mat cas.

cmulinko
13. nov 2007

mamickuje sa mi tazko,lebo nikoho tu okrem manzela nemam a ty je materska dovolenka len 6 mesiacov,tak mi je uz teraz smutno,ze si maleho nemozem vychutnat 3 roky ako je to na Slovensku.

wighy
autor
13. nov 2007

fiha len 6 mesiacov a potom pojde do jasliciek alebo bude mat au.pair??ta kto by som si nevedela predstavit tak skoro odist od dietatka ☹

a nie su tam nejake slovenky alebo cesky v tvojom okoli,

kila
13. nov 2007

Cmulinko a neprídete radšej domov? A aj si rodila v Írsku? Ako to tam prebieha? 😅 No teraz som asi položila dosť hlúpu otázku... 😀

nika251
13. nov 2007

Wihgi- sa budem tesit. Aj som vedela kde to je- nie nahodou na tej ulici jak su policajti? V niektorych novinach bola reklama. Aj som rozmyslala ci tam nepojdem pozriet ked sa maly narodi ale takto ked si zacala tak uz neni o com rozmyslat. A ty si po porode este nemala mrchu? Vies ja neznala veci 😀
Cmulinko - neutekaj, zvyknes si u nas a potom sa uz zapojis v pohode. Netreba to vzdavat. Ako vidis, obcas sa stane, ze kazda z nas rozobera vlastnu temu a potom je z toho len misung 😀 ale netreba to vzdat a kludne pis o tom co ta momentalne zaujima, trapi. Len nevzdavat 😀

kila
13. nov 2007

Nika a ty ešte nerodíš? 😀 Čo bolo včera u lekára?

nika251
13. nov 2007

Kila- este som cela. A u Dr- horor 😖 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . Monitor- ako vzdy- mlady vystrajal, ale vraj v poriadku. A meral maleho aj na UZV ze kolko ma vahu. Fuj, to su soky 😠 . Vysli mi tam dobre miery na hlavicku a otras na nozicku a brusko- skor 4 tyzdne. Nastastie to zachranila Dr spontánna reakcia- ze to je sprostost. Vahovy odhad 2800 - co tiez povedal ze je sprostost. Ale bol to sok, ked ti vyjdu niektore hodnoty od veci. Az som si doma riadne poplakala a odvtedy bludim po nete. Kamoska- sestricka mi povedala ze to su uz hovadiny a ze to mam hodit za hlavu kedze posledne meranie z 31tt sme mali doslova tabulkove. Ze to je skor tym,ze maly ma uz malo miesta tak sa vsetko schovava.... No ale zaberak na nervy, to ti poviem

kila
13. nov 2007

Nika keď mladý pán vystrájal tak ho určite doktor len nevedel poriadne odmerať... to bude dobré... 😉

wighy
autor
13. nov 2007

nika tak uz sa tesim,hej je to oproti policie, niekedy tam ja skocim a potom uz budeme vediet ze kde ist 😉
z tych merani si nic nerob,mne raz lekvar vysvetloval,ze staci ak sa len o kulilincek inak odmera hned vyjdu rozme vysledky

dolezite je ze sa maly hybe ak ece ma miesto hehe ved v sobotu uvidis aky bude dokonaly 😉

vija2
13. nov 2007

kiluska wighy porod bol ten najkrajsi zazitok v mojom zivote 😀 este na weekend sme isli von na chatu varit drzkovy gulas a bolo fajn v nedelu vecer sme dosli domov uz som citila ze sa mota drobcek ale nebolo to nic take este,,rano o siestej som musela cikat a uz som mala trochu ruzovy vytok potom krce tak to som uz vedela 😅 este sme s drahym isli k lekarke pre vysledky potom nakupit podprsenku na kojenie,pre veci domov na obed do restauracie a to uz som mala 8-10min ale este nie tak bolave krce o pol jednej sme dosli do nemocnice isla som hore na salu na ozvy a tam mi hned odtiekla voda bola som na 3,5cm otvorena a o dve hodky sa narodil marcelko ale ta bolest pri prvej dobe to sa opisat nedalo pri tlaceni to uz islo fajn na tretiu kontrakciu bol na svete a hrdy ocko bol stastny bol velmi sikovny ,,rodila som u totha,,chcela som u neho je to znamy a jediny ktoremu verim spolu s urbanovou..je mily sikovny...ak budeme mat raz druhe babo tak cem znovu u neho ...ale tak skoro to nebude 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre