Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

mmacca
22. nov 2011

@edita84 O tom viem. Len malá by tam akurát všetko olizovala, to môže aj doma a zadarmo. Ešte nelozí, len sedí. Chodievala som tam, ale často tam nebolo žiadne dieťa. Bola som tam len ja s mojou vtedy ešte jedinou dcérou.

edita84
22. nov 2011

@mmacca no hej to máš pravdu 🙂 ked budem niečo vedieť napíšem ;)

mmacca
24. nov 2011

@tittika Koľko sa platí, prosím Ťa? Dnes som bola, ale zabudla som sa spýtať. Ale budeme sa musieť nejak zreorganizovať, lebo spolu s veľkou sa to nedá. Menšej sa tam veľmi páčilo.

tittika
24. nov 2011

@mmacca cca 3.50, ak dobre viem tak prva hodina je zadarmo-ukazkova, vystrajala vacsia? 😀 je zlata ukecana 😵 zboznujem deticky s bohatou slovnou zasobou 😀

mmacca
24. nov 2011

@tittika Ano? Skus ju počúvať tak pol hodiny, zmeníš názor. Minimálne ťa rozbolí hlava. 😀 😀 😀

sse
25. nov 2011

Žienky neviete mi poradiť kde v KN prepichujú ušká? Ďakujem

mmacca
25. nov 2011

@sse Ja som bola v tržnici s malou, v detskom obchode(asi baby shop). Vtedy to bolo nastrelenie 8€ aj s naušnicami. Alebo skús niektoré kozmmetické salóny. Videla som na Rozmarínke v tých domčekoch.

tittika
29. nov 2011

@pukica ahoj boli ste uz v plavarni? ake su tam podmienky? ja som tam cca 20 rokov nebola 😀

pukica
29. nov 2011

@tittika ahojky,jou boli sme akurat tuto sobotu aj s malou,jej sa veeelmi pacilo,vodicka bola prijemne tepla,akoze zariadenie a vyzor vnutra sa podla mna za tych 20 rokov moc nezmenil 😀 ale pohoda sprcha sice funguje len jedna co je dost na prd,ale zas tam taky naval nie je takze sa da aj to a tie vnutorne kvazy susice uz nefunguju,ale vonku kde sa vyzuvas su dva take polohovatelne fukace teda susice na vlasy 🙂 1,66€ stoji pre dospeleho a dieta do dvoch rokov je zadara
v nedelu sme sa boli pozriet v komarome,no tam sa malej nepacilo,furt mi vysela na krku,bo tam to bolo take nejake velike pre nu,cela ta "hala" hlboka voda,spcha doslova prdkala,najprv ladova voda a pak tepla,no mne sa tam osobne nepacilo,satnove skrinky malinke,no to pre mna nebolo,radsej pojdem sem do nasej plavarne

kila
29. nov 2011

@sse Réke prepichovala ušká naša detská lekárka...

edita84
29. nov 2011

@tittika ahoj plaváreň sa nezmenila je taká ako bola, mne tam bejka chodí na plavecký ale inak pohoda 🙂

tittika
29. nov 2011

planujeme navstevu uz od septembra 😀 😀 😀

pukica
29. nov 2011

@tittika pomaly ale iste 😉 snad to nebude trvat dalsich 20 rokov 😀

zzz77
5. dec 2011

Ahojte babenky, neviete nahodou ci bude dakde v KN mikulaska slavnost pre deturence? chceli by sme zobrat Marka, no zial neviem ci taketo daco v meste usporaduvaju, vdaka za typ. To viem, ze v trznici chodi mikulas a rozdava salonky, ak ine nebude tak pojdeme aspon tam.

mmacca
5. dec 2011

@zzz77 Detský kútik v meste nerobí?

bebemaly
6. dec 2011

@mmacca ahooj, prosím ťa kde je v komárne detský kútik? chodia tam dáke detičky z maminkami?ďakujem! 🙂

mmacca
6. dec 2011

@bebemaly My sme tam už strašne dávno neboli, ale hádam ešte funguje. Môžem sa tam ísť pozrieť. Detí tam je niekedy veľa, čo mne vadilo, lebo si skoro po hlavách skákali. Niekedy tam nie je nikto, alebo ich je tam tak akurát. Miesta tam bolo dosť aj hračiek. Ťažko povedať v akom čase sú tam deti. Tá pani, čo tam s deťmi bola mi naposledy vravela, že deti tam chodia po škôlke. Inak je to v bývalom Priore, teraz Shopig centre, hore na 3. poschodí. Je tam výťah, len často papruje.

bebemaly
6. dec 2011

@mmacca ďakujem 😀 prosím, kde je ten shoping center, niekde pri hypernove? alebo skôr v centre, veľmi sa v kn ešte nevyznám 🙂

mmacca
6. dec 2011

@bebemaly Túto a budúcu nedeľu tam budú mať tvorivé vianočné dielne od 10 hod.

bebemaly
6. dec 2011

@mmacca jééé, potešila si ma fakt, budúcu pôjdeme, túto máme mikuláša na obecnom 🙂 ďakujem!

pukica
6. dec 2011

@bebemaly shopping center je v centre,hypernova je daaaleko od centra 😉 my sme v kutiku boli asi 3krat,nastastie tam nebolo vela deti,no na jesen v zime ich tam bude iste viac kedze je vonku zima...
nooo na tvorive dielne sa pojdeme aj my kuk ak nezabudneme 😝

bebemaly
6. dec 2011

@pukica ja jazdím až z tône, takže mám hypernovu bližšie 🙂 ďakujem!už som si našla adresu, tak snáď sa nezatúlame 🙂

pukica
6. dec 2011

@bebemaly okik,no komarno nie je nejake big city tak isto trafite 😉

bebemaly
6. dec 2011

@pukica takvsa budem túlať v malom meste 😀 juj, teším sa do detského kútika, už mi doma hrabe samej aj malému, apoň že bolo dnes slniečko

pukica
6. dec 2011

@bebemaly verim,ak ste doma sami tak to nie je boh vie co,ja mam dost ked sme same den,nieto dlhsie 😖 sak ked myslis,ozvi sa ked dojdete do maleho mesta,mvozme do kutika zajst spolu,hm?

bebemaly
6. dec 2011

@pukica veľmi rada 🙂 ďakujem!

zzz77
7. dec 2011

@mmacca vraveli ze tam bude mikulas behat pomedzi obchody 😀

Inak teraz som nasla ze zajtra o 15,30 bude "opravdovy" finsky mikulas v madarskom Komarome, hura hor sa na balicky 😉 😀 😝

mmacca
7. dec 2011

@zzz77 Včera tam bol, malá dostala sladkosti. Išli sme pozrieť ten detský kútik, čakáme pri výťahu a zrazu stojí niekto za nami. 😀 😀 😀

kila
8. dec 2011

Ano, ideme aj my do Komáromu, stretneme sa tam? Bude pred mestským úradom od 14.30 do 16.30... 😉

zzz77
8. dec 2011

@kila Ja som citala 15,30 na namesti slobody Marka zoberu stary rodicia, ja ostavam s malou doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre