• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

21. apríla 2017 
@kila Boli ste? babka vravela, ze tolko ludi tam bolo a plno skolakov, ze mikulasa ledva videli a Mark bol mimo kvoli davu, tak sa radsej pobrali do trznice a tam hladali mikulasa tiez zbytocne :unamused: dnes idu na namestie pozret aspon stromcek a mesto ako je vyzdobene, je vlastne vyzdobene? alebo len ako doteraz, chudobacky? :confounded:
10. dec 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stromček ako vždy, nejaké osvetlenie, a tuším je už aj betlehem. :wink:
10. dec 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bolo to super, podala som si ruku s Mikulášom aj ja, Réka sa s ním chvíľu aj hrala, čakali sme v rade asi aj hodinu, ale bol to veľmi príjemný človek a zážitok, takže neľutujem. Réka má nádchu, nechodí do škôlky, asi ju zoberiem zase až na nový rok... :wink:
13. dec 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tomáško má zápal stredného ucha... z ničoho nič začal v stredu večer plakať, nevedeli sme ho utíšiť, nechcel piť ani jesť, nevedeli sme čo s ním robiť len sme videli že ho niečo bolí, tak sme išli na pohotovosť... lekár nám hneď predpísal antibiotiká a že na kontrolu máme ísť v pondelok. :confounded: Vyspal sa, dala som mu Nurofen a odvtedy je mu lepšie, vlastne už na ňom vôbec nevidieť že by bol chorý len zadoček má už celý červený z antibiotík. Najradšej by som mu antibiotiká už nedávala, nemohol sa lekár mýliť?!?! :confused:
16. dec 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kila skús skočiť ku Germánovi nech mu to pozrie už nemusíš mať ani výmenný lístok ak dobre viem
16. dec 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moze mi niekto poradit?!po porode ked ma pustia domov,kolko dni mám na to aby som si vybavila papiere v solciálnej poistovni a na úrade práce?je na to nejaky termin?dakujem.
19. dec 2011 o 11:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika4886 Ahoj ked dobre viem tak 15 dní ale nie som si istá
19. dec 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edita84 už sme boli na kontrole u pediatričky, vraj všetko vyzerá v poriadku, len ešte tie hnusné antibiotiká musíme dobrať, k ušnému nás ani neposlala... :wink: Dúfam že na Vianoce už bude každý fit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dec 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kila hm neposlala? ale mala by nie? nás poslala ked Tea bolelo uško na kontrolu to pre istotu
19. dec 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edita84 aj ja som počítala s tým, že nás pošle, ale asi videla že Tomi je v poriadku, asi na tom nebol až tak zle, keď na druhý deň sa už mal dobre,a mne sa zdalo že pediatrička ešte sa aj čudovala že dostal antibiotiká. A určite sme išli k lekárovi včas, lebo nemal ešte ani teplotu, až keď sme prišli domov. :wink: Dnes už doberieme antibiotiká a dúfam že budeme mať konečne od chorôb pokoj...
Prajem vám krásne sviatky! :dizzy_face:
22. dec 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prajem Vam stastne a vesele svietky vianocne :wink: :grinning: :slight_smile:
24. dec 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aj ja som okres komarno mam 3 synov a teraz 5 mes dcerku a rada sa pridam kvam .ak mas cas rada odpisem
25. dec 2011 o 14:33  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja prajem krásne sviatky :slight_smile:

@mama128 vitaj medzi nami :slight_smile:
25. dec 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edita84 dakujem a prajem vsetkim maminam pekne vianocne sviatki
25. dec 2011 o 18:54  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mama128 ahoj a vitaj tu na konikovy :wink: 4 deticky? tak to mas co robit :grinning: kde v okrese byvas?
27. dec 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ste sviatkovali dievčence? :slight_smile: ja chcem ešte vianoceee :grinning:
27. dec 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebemaly som straaasne unavenaaaa :angry: :grinning: sice netreba k tomu sviatkovat, aby som bola unavena :unamused: malej sa tlacia zubky preto sa dost casto budi v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a cez den maly zacina naberat na otackach a rapluje, to bude vekom, teda je veselooooo :dizzy_face:
27. dec 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzz77 na mňa prišla dáka povianočná depka :-P nie je čo chystať, zdobiť, pomaličky som sa tomu venovala celý mesiac, a teraz len sedím a neviem, do čoho pichnúť :slight_smile: asi začnem chystať kuriatka a vajíčka na VN :grinning:
tak to hej, s dvoma detičkami netreba sviatky aby si bola unavená, mne teda stačí aj jedno šidielko aby som večer odpadávala mrtva do pelichu :grinning:
27. dec 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzz77 ahoj dakujem za privitanie,byvam v zemianskej olci,ano zo 4 strimi detmi sa nenudim celi den teraz ze ani skoulku nemame je aj unas veselo.a ti kde byvas,
27. dec 2011 o 14:50  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mama128 ahooj, ja bývam v trávniku :slight_smile:
27. dec 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja v KN, no moja stara matka v Zemianskej Olci, teraz uz nie, ale v detstve som tam bola straasne vela.
27. dec 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebemaly cau tak sme si blyzko.aj ti si doma na materskej,
27. dec 2011 o 16:31  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mama128 hej blízko, no, na materskej, ešte rok :slight_smile:
27. dec 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edita84 dobrá fotka, Teodorko rastie ako z vody! :dizzy_face:
@zzz77 s Márkom v tomto jeho veku sa nudiť nebudeš... ešte zopár mesiacov to potrvá... :sweat_smile: mysli na to že o rok už bude v škôlke a budeš mať pokoj... :grinning:
U nás zvykne byť tiež veselo. Niekedy ich musím napomínať každých 5 minút, lebo aj Tomi aj Réka chce práve tú hračku ktorú má ten druhý. Potom to musím riešiť ja a určite sa to skončí plačom jedného z nich. A niekedy to nechám na nich, nech si to vyriešia sami a ja si vyvetrám hlavu na terase... :sweat_smile: vtedy obyčajne zabudnú na hračky a revajú aby sa im mamina vrátila a potom je 5 minút pokoj. :sweat_smile: Tomi je aj celý deň v mojich pätách, je závislý odo mňa, žiarli na každého kto sa ma dotke.
Tomáško je teraz očarovaný stromčekom, nevie sa na neho vynadívať... :grinning:
28. dec 2011 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kila Ahoj dakujem :slight_smile: no veru rastie :slight_smile:
28. dec 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebemaly ahoj ako sa mas?ja som strsne unavena chistam sa na silvester.mala je umrncana celi den .asi sa jej tlacia zubky.aj v noci zle spi uz som vizmikana jal citron.a ti budete doma na silvester mi hej. :dizzy_face: cau cau :slight_smile:
29. dec 2011 o 18:41  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zzz77 ahoj a ako sa volala tvoja stara mama mozno som ju poznala.ja som tu 17 rokov v olci.inak co nove?ako samate? :fearful:
29. dec 2011 o 18:46  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mama128 ahoj :wink: tak, povianočne sa mávame :slight_smile: na silvestra budeme doma, nič zvláštne nechystám, asi upečiem ešte zajtra trochu medovníkov, lebo sme s malým všetky vyslovene požrali :grinning: a možno spravím dáke chlebíčky, a kúpim malému prskavky / on býva zvyčajne hore do 11-12 tej, tak s polnocou problém nebude :-P/ a budeme pozerať tele
29. dec 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, nebývate niektorá v Číčove?
30. dec 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Šťastný nový rok, šťastnejší ako bol ten minulý! :dizzy_face:
1. jan 2012 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok