Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

edita84
1. jan 2012

Šťastný Nový Rok
B. u. é. k. 😀

zzz77
1. jan 2012

Vsetko naj v novom ruku! 🙂 😉 BUÉK 😀 😵

zzz77
2. jan 2012

@mama128 Ahoj, Foldesova Ilusneni, byva na zaciatku dediny, urcite ju poznas, ju kazdy pozna, je taka... ako ti to napisat... nemame sa moc v laske, nebola k nam mila, nemam o tych casoch dobre spomienky 😒
Inak sa mame celkom v pohode vsetko po starom...dobre bolo ze drahy bol doma troska viac ako zvykne, aspon sa s detmi vysantili. 😉 😀

mama128
11. jan 2012

ahoj stastni novi rok .nevedela som sa ozvat nemala som dobri monitor.inak co nove ako samate.som celkom vicerpana jak citron.aj mala je taka zla uz dva dni .asi jej idu zubki velmi slinta a stale si hrizie rucicku.musim koncit majte sa.cau cau

mama128
11. jan 2012

ahoj stastni novi rok .nevedela som sa ozvat nemala som dobri monitor.inak co nove ako samate.som celkom vicerpana jak citron.aj mala je taka zla uz dva dni .asi jej idu zubki velmi slinta a stale si hrizie rucicku.musim koncit majte sa.cau cau
@bebemaly

mama128
14. jan 2012

@zzz77 ahoj co nove.mi sa mame chvala bohu uz je skolka.trosku si odnich odpociniem a mam viac casu na malu .prave jej zhanam choditko uz ma 6mes zupnem ju do nej .aspon to bude s nou lahsie .a vi ako sa mate.zatial sa maj cau cau.

zzz77
15. jan 2012

@mama128 ahoj, my uz choditko pouzivame asi mesiac, je ako sarkanica po kuchyni kolieskuje ako besna 😀 a otvara sufliky a skrine ktore dociahne 😅 Noci mame este stale namahave, idu jej dolne zubky tak je v kuse na ciciku 😝 vsak to vyrastie... Choditko skus pozriet tu v bazari na konikovy, je tu velky vyber a usetris na peniazkoch, je zbytocne kupovat neve. 😉

mama128
15. jan 2012

@zzz77 ahoj tak je u vas veselo.ani ja nechcem kupit nove choditko bolo bi to zbitocne .aj ja sa uz dopredu bojim nas to este len caka chudence sa natrapia s timi zubkami.a potom im vipadaju.urcite z toho virastie podla mna ju to ukludni.niekedi lutujem ze neviem kojit.zvikneme mat take dost umrncane noci .uz som to v bazari pozerala ale som nenasla nic zaujimave.aj mala dost slinta a stale si hrizie rucki.ahoj majte sa

mama128
20. jan 2012

@bebemaly ahoj ako sa mate. 😵 mi fajn malej idu zubki takze vela nespime je dost umrncana.zhanam jej choditko uz ma 6mes uz pomalicki moze v nom lavirovat.maj sa pekne cau cau

zzz77
22. jan 2012

Caute baby, koooonecne nam vykukla spicka prveho zubka, hurrraaaa 😀 noormalne mam teso 😵 ...uz nacase. Mark mal prvy zubok uz v 6.mesiaci, malej asi pojdu teraz uz pekne po sebe, celkom to dobre znasa, nastastie.
Mna ale toto blbe pocasie ubija, som cela depka 😠 najradsej by som cely den spala ak by sa dalo 🙄

cmulinko
25. jan 2012

Ahojte maminky.Potrebovala by som kontakt na dobreho detskeho neurologa v Komarne....okrem pani doktorky Eva Sir El Khatim...k nej som chodila 18 rokov,takze jej ''odbornost'' poznam...a o novych lekaroch nemam prehlad,tak preto potrebujem cerstve info...a dobru skusenost.Dakujem pekne.

edita84
25. jan 2012

@cmulinko 035 7731408 ja som volala na toto číslo a potom ma objednali k jednej len už neviem jej meno :/ tká troška škulavá ale velmi milá pani to bola 🙂

cmulinko
25. jan 2012

@edita84 to je cislo na pedagogicko psychologicku poradnu ,pevnostny rad,komarno.urcite to bolo toto cislo?

edita84
25. jan 2012

@cmulinko áno to je tam číslo lebo som vtedy iné nevedela zohnať ale pomohli mi , a to ti nepomôže?

rastulka
25. jan 2012

@cmulinko Ahoj!Ja som bola s malou u Dr.Hanačkovej v nemocnici tel.č:035 79 092 17 tiez sa treba objednat. 🙂

cmulinko
25. jan 2012

@edita84
@rastulka dakujem...tak skusim sa objednat bud k jednej ci druhej...uvidim podla volnych terminov 🙂

rastulka
25. jan 2012

@cmulinkoje tam vela ludi,ja som platila termin 6,60eur.Ona je primarka 1x za tyzden berie deti. 🙂

mama128
2. feb 2012

@rastulka ahoj rastulka ako sa mate tu je dadulka z olce.co nove v kosihach.aj mi sme uz v choditku krsna povedz krsnemu.cele dni som sama doma nechcete ,ma prekvapit ja neviem ist je velmi chladno.z malou autobusom zatial sa majte posielam malej pusu caute

mama128
4. feb 2012

@zzz77 ahoj co nove u vas?mi uz mame choditko mala si pravdu aj mala len tak laviruje v nom.kazdimdnom je sikovnejsia.strasne sa ochladilo ani sa mi nechce von.aJ CSOM CHORA PRECHLADLA SOM.ZIALNEMAM SACU SI ODPOCINUT.LEN TO PREJDE DUFAM.A VI NIESTE CHORI?U NAS SOM LEN JA CHVALA BOCHU. 🙂 TAK SA MAJTE.CAU CAU 😉 😝

zzz77
8. feb 2012

@mama128 ahoj, nam uz vykukol aj druhy zubok spodny 😵 😉 Boli sme v poradni Emma ma presne 8kg a 57cm, je veelka slecna. Ma uz prve znamky toho ze je prilis mobilna, totiz ma osuchnuty nos, lebo padla na koberec a zodrela si ho 😒 😲 Nastastie chori nie sme, dufam ani nebudeme. Tebe rychle uzdravenie, papa 😉

zzz77
8. feb 2012

Baby neviete nahodou aka masticka by bola najlepsia na nostek Emmy aby potom ked sa jej zahoji nemala jazvu? Ma ho uplne popalene od koberca. Teraz jej to natieram Cicadermou, no prave si este aj zasklarbla do jazvy, som uplne nestastna z toho ☹ 😢

mama128
8. feb 2012

@zzz77 ahoj ja bi som nato dala framikoin masticku.jazva sa richlo zahoji je to aj antibiotikum a podla mna tam jazva nebude.moja slecna ma teraz 7kil aje 73 centim dlha.teraz sme boli v poradni.teraz ma 6a pol mes.este nemame zubki. 🙂 😲 .dufam ze sa ti emma uzdravi a jazva jej neostane drzim vampalce. 😵 cau cau

mama128
10. feb 2012

@mama128 ahoj ako sa ma mala emma.hoji sa jej nostek. 😵 unas je vsetko fajn.mala laviruje v choditku stale je sikovnejsia.je to moje slniecko.cloveku davaju tolko radosti.to vieme len mi mamini.dnes rano mi opuchla tvar od zleho zuba.neboli ma este zatial.dufam ze ani nebude je to hromada penazi ist dneska zubarovi ale ked to nebude lepsie musim ist.zatial sa majte pa pa

zzz77
13. feb 2012

@mama128 ahoj mala ma uz noste zahojeny, akurat na spicke jej ostala este bodka, chrasta. Pytala som sa jednej koznej lekarky a vraj jej sa to nebude dat vidiet, pevne dufam. Emma lubi byt v choditku aj sedkat no ale na brusku vrieska ako by ju z koze drali, ale zacina sa hupkat a dava nozicky, myslim za par dni zacne liezt. 😵

zzz77
13. feb 2012

@mama128 ty sa mas ako? co zub uz neboli? aj ja by som sa mala konecne ukazat u zubara no vobec sa neviem odhodlat, minule ked som mala ja cas tak on nemal pradny termin tak to znova odkladam, lebo teraz uz nemam nam peniaze, strasne su zubari drahy 😠

Boli sme sa v sobotu kupkat v Gyori, super je tam tepla voda, no bolo tam strasne vela ludi, ked pojdeme nabuduce jedine cez tyzden. Obe deturence sa poriadne vo vode vysantili, obe sidla spali cestou domov ako dudek 😵 Aj v Tatabanyi je super je tam aj detsky kutik a viac bazenov pre deticky, je tam o malinko chladnejsia voda ako v Gyori no aj tak teplejsia ko v Patinciach a aj lacnejsie je vstupne v madarsku. Oplati sa tam ist pozriet, ked dakto chcete zobrat deticky sa kupkat.

mama128
13. feb 2012

@zzz77 ahoj riadne ti zavidim aj ja bi som si zaplavala.no zial nemame auto takze musim pockat na leto.ja som uz fajn teraz mala ma horucki uz dva dni sa trapime. 😉 ani mala nelubi byt na brusku.potom som nebola u zubara.preslo to chvala bohu. ☹ som rada ze tvojej emme tam nezostane jazva male princezne .musim koncit drzte sa pa pa 😵 😨

mama128
17. feb 2012

@zzz77 ahoj ako sa mate??davno si sa neozvala.mi sa mame fajn.dneska trosku lenosime nemusim varit.tak si uzivame s malou.santime a ona vivadza uz sme sa tolko nasmiali.a u vas aki ma nostek mala emma.nezostali jej jazvi na nosteku.prajem vam pekni den cau cau

zzz77
17. feb 2012

@mama128 ahoj sme vsetcia okrem Marka prechladnuti, alebo virus, lebo to ide postupne na kazdeho, dufam nedostane to od nas, zatial sa drzi dobre a davam mu aj multivitaminy. Emma ma nos uz v poriadku, len ma kozu ruzovu, preto sa jej to este da vidiet ze vystrajala 😉
Vcera sme postavili svojho prveho snehuliaka s Markom kym mala spala v kociku, celkom sa nam vydaril i ked sme nemali ani repu ani hrniec na hlavu, tak ma nos ako gulu zo snehu a crepnik na hlave 😀 trocha sa nam poobede roztiekol, rano som mu operovala oko 😲 😀 no teraz je cely aj tak biely...

mama128
18. feb 2012

@zzz77 ahojte tak ste sa nenudili mali ste program.mi sme snehuliaka nestavali.prajem vam skore uydravenie. mi sa mame fajn yatial nie sme chori.dneska sme boli na prechadzke.bolo celkom pekne dnes .chvala bohu uz nieje take chladno.aj deti sa visantili vonku na vzduchu. 😠 😉 prave rozmislam co navarim na obed zajtra.u vas co bude na obed daj nejaku dobru radu .zatial sa majte a uzdravte sa 😵 😅

halit13
18. feb 2012

@cmulinko ahoj, jednoznačne naj naj je mudr. Hanáčková , perfektný prístup k deťom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre