Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

zzz77
18. jún 2012

@lilimonika myslela som na teba v piatok 😵 ked ja som bola som musela ist pre vysledky osobne, lekarka mi tam vsetko povysvetlovala, v tedy neposielali, teraz neviem.

@kila no nezavidim ti to leto, ved treba zamestnat babky 😅 moj pojde na tyzden zasa do Nesvad ked sa svokrovci vratia z dovolenky, treba troska aby si zvykol byt trocha bez nas, pojde potom lahsie do skolky, "vraj" 😉 Inak aj moji dvaja vystrajaju ako besni, mala ma zasa modrinu ako svet, vzdy vyzera ako slivka, a zakazdym na hlave 😝 dnes sa poriadne unavili lebo saleli v bazene, ledva som ich od tadial vedela vytiahnut. 😎

edita84
19. jún 2012

@lilimonika áno musíš si pre ne ísť osobne ale len vtedy ked už budú všetky testy hotové

kila
19. jún 2012

Ahojte! Tak neprešlo nás to tak ľahko ako som myslela, Réka mala ráno zase zapálené očko, išli sme k lekárovi, takže má zápal očných spojiviek aj zápal hrdla, ostáva doma a nemôžeme ísť ešte ani von... 😝

lilimonika
19. jún 2012

@kila fúú no práve teraz pred koncom, tak držím palce nech sa čím skôr vylieči, to bude ťažké ju udržať teraz vnútri

kila
19. jún 2012

Hlásim sa opät, poobede keď sa zobudil Tomáško už aj on mal zapálené oko, takže začala som aj jemu kvapkať do oka... už len to chýba aby sme to chytili aj my a bude to krása... navyše večer sa už chytal za uško a bol riadne uplakaný, dúfam že nebude mať aj zápal uška... no a samozrejme aj ja už mám zapálené hrdlo a manžela to chytá tiež... môže to byť ešte horšie?!?!

kila
20. jún 2012

Máme za sebou hroznú noc, ani Réka ani Tomáško nespali poriadne, Réka za nami chodila plačom že nevie spať ale nevedela povedať že prečo, nevedela zaspať ani s nami v spálni, stále sa len prehadzovala... ráno som sa ale dozvedela že čo im bolo - obidvaja mali žihľavku po celom tele, čo som v noci v tme nevidela. Bolo mi na plakanie, ale spomenula som si že máme niekde doma na to krém, keďže som žihľavku už mala aj ja pred 2 rokmi. Natrela som ich a o hodinu boli pupienky preč. Zistila som že to bol nežiaduci účinok sirupu ktorý dostali na nádchu. Čo nás ešte čaká?!?!

kila
26. jún 2012

Ako sa máte? U nás Réka už nechodí do škôlky, mohla by ísť ešte od zajtra na 3 dni, ale už ju nechám doma, o hodinu idem do škôlky pre jej veci... a Tomáška som začala učiť na nočník - zatiaľ sa nám vôbec nedarí, dosiahla som len to, že keď ho na nočník posadím s knižkou v ruke, tak tam sedí asi tak 10 minút bez problémov, ale ešte ani raz nebol v nočníku nič... on to asi drží kým mu nedám gaťky alebo plienku a potom to pustí... aj teraz po obede som ho tam posadila a keď mu už bolo dosť zo sedenia na nočníku, dala som mu gaťky a hneď sa pokakal... 😝

lilimonika
28. jún 2012

ahojte kočenky😀
neviete dá sa počas tehotenstva masírovať chrbát?strašne ho mám už zaseknutý, už ma všetko bolí, ale bojím sa aby to náhodou nespustilo pôrod, sa mi zdá že som o niečom takomto počula 😒
ďakujem

kila
28. jún 2012

@lilimonika aj ja som o tom čítala, ale vraj existuje masáž vyslovene len pre tehotné pri ktorej takéto riziko nie je, ale že kde niečo také nájdeš to neviem... 😅

lilimonika
29. jún 2012

dík skúsim niečo pohľadať 😉

veronikakira
3. júl 2012

baby poznate foto studio alebo atelier alebo odporucate niekoho kto/kde robia pekne tehotenske fotenie v KN?

lilimonika
4. júl 2012

ahojte volala som do Nitry a všetko je OK🙂
v piatok ideme pre výsledky a potom sa dozvieme na 100% čo to bude, ale bude to kočka ja to viem 😀

edita84
4. júl 2012

@lilimonika super teším sa a na pohlavie si sa nespýtala?

lilimonika
4. júl 2012

vieš čo tak rýchlo mi to lekárka povedala, že všetko je v poriadku, v piatok si môžte prísť pre výsledky dovidenia
tak som sa ani nestihla opýtať 😠

edita84
4. júl 2012

@lilimonika no ja by som na tvojom mieste volala späť do piatka by som to nevydržala 🙂 inak aj mne narýchlo povedala ale ja som sa jej to na koniec spýtala :D ale odpoved som tušila 🙂

lilimonika
6. júl 2012

bude to Dievčatko 😀 😵

kila
7. júl 2012

@lilimonika gratulujem! Tri princezné ako z rozprávky! 😵

edita84
8. júl 2012

@lilimonika gratulka 🙂 tak ocino bude mať doma ozajstný hárem 😉

dorka21
9. júl 2012

@veronikakira Ahoj! Viki Bilka robí pekné fotky. Skús pozrieť jej stránku fotozoom. Alebo ti na nu môžem poslať kontakt.

lilimonika
9. júl 2012

Ahojte kočky, ďakujem pekne 🙂
no v sobotu som sa zobudila a museli sme ísť do nemocnice, začala som krvácať☹dali mi injekciu kanavit, chceli ma tam nechať, ale na vlastnú zodpovednosť som prišla domov..dnes som bola na kontrole u mojej a vravela že jej sa zdá že to krvácanie mám skôr z toho že tam mám ranku tak mi zobrala citológiu a mám týždeň ležať, oddychovať a potom kontrola, dostala som kvapky kanavit a B6
vravela že som pekne zatvorená, že tam by nemal byť žiadny problém tak pevne dúfam kočky že všetko bude ok, som zato stále nepokojná, ráno sa tak budím že čo bude 😒

veronikakira
10. júl 2012

@dorka21 dakujem ti velmi pekne, do ip mi mozes na nu poslat kontakt🙂 ty mas od nej tehu fotky alebo svadobne?

kila
10. júl 2012

@lilimonika oddychuj koľko len môžeš a skús sa ukľudniť, držím palce nech je všetko v poriadku....

veronikakira
10. júl 2012

@dorka21 ahoj, uz som ju nasla na nete aj s kontaktom🙂

lilimonika
20. júl 2012

Ahojte babenky🙂

aké dievčenské meno by ste mi vedeli poradiť?máme Moniku, Veroniku, tak nech aj to tretie meno je také čo ladí

dík za všetky nápady 😉

tomika
21. júl 2012

@lilimonika ja som Monika,dcéra je Veronika a teraz čakáme Kristinku 😀 ,ale manžel by chcel Moniku (akože po mamičke-kedže synček je po ockovi Tomáš)..

lilimonika
21. júl 2012

@tomika ahoj, aj ja by som dala Kristínku len práve to, že ju máme v rodine a má 7rokov, keby bola staršia tak by som ju ešte dala ale takto nechcem
máme v rodine aj Dominiku, ale tá má vyše 20rokov, tak rozmýšľam, premýšľam nad tým menom🙂
deti voláme normálne po mene neskracujeme a preto chcem tiež také meno, ktoré nebudeme skracovať, že napr.ako je Katarína a že Katka, to nie, preto chcem také meno aby sme to dodržali aj pri tretej🙂
držím palčeky, ako vidím už veľa do konca nemáš 🙂

tomika
21. júl 2012

@lilimonika mne sa ešte páči Dorina,Liliana ale mm-ovi vobec nie

lilimonika
21. júl 2012

veď to, že ťažké je sa zhodnúť s m 😀
ale ďakujem

rastulka
5. aug 2012

@lilimonika Ahoj 🙂Ja mam tiež Veroniku aaa Rebeku 🙂 Hmm............? čo povieš? 😉

lilimonika
6. aug 2012

@rastulka nooo to sa mi pozdáva
zatiaľ sa u Nás špekuľuje na Linde, je to niečo úplne iné ako máme doteraz 😀
ale dík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre