Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
15. nov 2007

fiha tak to je parada , no stolicku musime kupit ajmy,kde ste kupovali??

kila
15. nov 2007

Wighy kupovali sme to od známych... ohrádka + stolička + nejaké vecičky pre bábo 1800,- Sk... inak tá ohrádka stojí 5000,- a stolička 500,-... stolička je z Ikei... 😉

wighy
autor
15. nov 2007

supeeeeeeeeeeeeeer kilus to ste fajne pochodili 😉
tesikujes????

kila
15. nov 2007

Aj áno, ale mne sa aj tých 1800,- zdá veľa... 😝 😅

wighy
autor
15. nov 2007

coooooooooooooo????veed pockaj kooooklo penazi ece miniete hehe 😀 😀 😀

kila
15. nov 2007

Ani nehovor... 😅 😝

vija2
15. nov 2007

cau...dnes ideme na ockovanie 6 v jednom.. ☹ doostane pich do nozicky ..som nervozna...uz viem ze mna to viac bude boliet 😢

kila
15. nov 2007

Vija, držte sa... 😒 😅

wighy
autor
15. nov 2007

vija jooooooooj tak to ti verim, drzim palce nech to obaja zvladnete v poho 😉

henrieta76
15. nov 2007

ahojte.
vija mas doma panadol alebo nieco ine na znizenie horucky?ak nie tak si kuo,ja som zvykla detom dat tesne pred ockovanim,lebo je to aj na znizenie bolesti.

vija2
15. nov 2007

dik..strasne sa bojim aby mu to neublizilo lebo zmiesat ockovacie latky to znie zaujimavo.dokonca 6 .... 🙄 ...henika mam panadol baby a nevadi ak mu to dam?jak to znasaju deticky?

vija2
15. nov 2007

nemoze to vyvolat nejaku reakciu 😝 ?

henrieta76
15. nov 2007

vija nie,lebo po ockovani moze mat aj horucku.ja ked som bola prvi krat ockovat maly mi po tom strasne plakal a on tak nezvykol tak som rychlo volala mojej najlepsej kamoske ktora uz mala dcerku ze co s tym a ona mi poradila ten panadol po piatich minutach ako som mu dala panadol zaspal a to mi pred tym plakal uz 15 minut.a od vtedy som mu podavala panadol uz pred odchodom na ockovanie a tak isto pri dcerke.ale opytaj sa lekarky co ona na to.

nika251
15. nov 2007

Ahojte. Kila - pekne vecicky- a taku vanu aku mas v albume sme kupili aj my- je velika ale zvnutra je anatomicky tvarovana aby sa mimi nesmykalo. Jaaaj, uz len tieto 2 dni

vija2
15. nov 2007

ok...dakujem

kila
15. nov 2007

Presne Nika... 😉 Ešte nie si v pôrodnici? 😀

nika251
15. nov 2007

Kila - neplass ma. Az zajtra vecer a to je este taaaak daleko 😀 😀 . Pockaj zajtra to budu prispevky plne smajlikov : 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😖 😖 😖 😖 😨 😨 😨 😨 Dnes som na tom este takto: 😎 😖 😲 😝 😕

kila
15. nov 2007

🙂 Len buď silná a bude všetko ok... mysli na to že na teba myslíme... 😀

henrieta76
15. nov 2007

nika budem ti drzat palce.

nika251
15. nov 2007

Dakujem, co ine mi ostava, nie? Ked sa to raz rozbehne...... 😅 . A to som sa cele teho drzala a nestrachovala sa porodu. Zda sa, ze si to vynahradim v priebehu 2 dni 😀

henrieta76
15. nov 2007

nika nestachuj ja viem ze sa to lahko hovori,ale nie je to take hrozne.mysli na to ze nech to bude boliet ako kolvek ten pocit ked uz babo budes drzat v rukach ti tu bolest vynahradi a hned aj zabudnes ze ta volakedy nieco bolelo.

wighy
autor
15. nov 2007

nika heni ma pravdu, boliet to bude ale mysli na to ze kazda kontrakcia ta vedie blizsie k tvojmu milovanemu damiankovi 😉 a ver ze je pravda ako nahle sa narodi bolst v tom zlomku sekundy pominie aspon u mna to tak bolo a ja som rodila 14,5 hod 😉

mooooooooc drzim palceky,uvidis o mesiac budeme kocikovat nase deturence a budeme sa ma porode zabavat 😉 🙂

arabeska
15. nov 2007

wig aha tu siii 😀

nika,porodu sa nebojkaj vsetko pojde ako po masle 🙂 a mas termin na moje narodky 😀 😝 😀

nika251
15. nov 2007

Dakujem za utechu a som rada ze to chapete. Ale viac sa hadam bojim nastrihu 😝 . Jaj nech je uz taky pondelok.
Arabeska- ale rodit budem v sobotu 😀

arabeska
15. nov 2007

aha🙂 ti budu vyvolavat?no ja som sa narodila 18.11 minutu po polnoci 😀 to len pre inspiraciu 😎

henrieta76
15. nov 2007

nika aj ja som sa bala len nastrihu,sice k nemu nedoslo lebo som mala po 9tich hodinach cisarak,ale kamaratka mi povedala ze nastrih vobec nie je citit lebo mas kozicku taku napnutu ze to ani nezbadas.

wighy
autor
15. nov 2007

nika naaastrihu??jooooj tyy ty ty, toho sa voooobec neboooj,ten vobec ani nezbadas ked ti ho urobia 😉

arabeska ja som aj v septembrovkćatkach ale tam nikto neniiiiiiiiiiii

kila
15. nov 2007

Wighy a ty si sa už zahojila?! 😅

wighy
autor
15. nov 2007

kiluska uz daaaaaaaaavno 😉 , ja som bola po porode hned uplne fit 😉
po 4 hodinach lezania prisla pre mna sestricka ze ide sa sprchovat a ja som na nu kukala ze to akoze chce ist so mno??ona ano keby som nahodou odpadla a tak som ju poslala prec a sestricky sa potom smiali ze keby boli vseetky pacienty ako ja tak mooozu is rovno domov hehe
ale teraz vazne sitie ma bolelo asi 6-7 dni a po 2 tyzdnoch som uz nemala ziadne problemy, velmi mi pomohli sedacie kuuupele

kila
15. nov 2007

Och Wighy aj ja chcem byť taká... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre