Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😃 😉
wighyautor
19. nov 2007
diky KIluska uz som to aj rozoslala 😉
tittika
19. nov 2007
ahojte dnes som bola vo ferticente, mam zvyseny prolaktin a FSH co znamena ze mi vajecniky neprodukuju tak ako by mali,dufam ze mi daju neake bobulky na zlepsenie a nemusim na laprku :-S
wighyautor
19. nov 2007
ahoj tittika uz som cakala ze sa ozves
to je super ze nemusis na laparku aspon nieco dobre, a kdy ti povedia ze co bude dalej
inak nestracaj nadej, ja mam znamu ktora 10 rokov neotehotnela, vyskusali z muzom vsetko, postupila x y lieceni,tak si nakonie adoptovali dietatko a o necely rok otehotnela 😉 drzim palceky
tittika
19. nov 2007
musim na laparku teda mam to odporucane len dufam ze nebudem musiet ak ma preliecia
tittika
19. nov 2007
ked mi dojde mrcha tak zas krv na 2 den a potom neviem co bude dalej
wighyautor
19. nov 2007
aha takze to vyzera na dlhsi proces 😞
tittika
19. nov 2007
jeden tipek ktory pracuje s energy pripravkami a robil mi energy merania, tak zobral do ruky taku somarinku (inga) a povedal mi ze sa podari aj bez laparky.povedal mi este aby sme isli s drahym na dovolenku vo febr., marci.v january pojdeme na 3 tyzdne na dovolenku niekam do teplucka a ze vraj tam by sa malo podarit 😃 ja mu verim .A raz mi 1 ciganka v NZ na vlakovej stanici(pred cca 9rokmi) povedala ze veeela budem cestovat a potom budem mat najprv dievcatko potom chlapceka.tak zatial jej to vyslo veeeela cestujem 😃 predtym pracovne 😃
kila
20. nov 2007
Dobré ránko! Titti, držím palce aby vám tá dovolenka pomohla... 😉
tittika
20. nov 2007
dakujem Kiluska 🙂
kila
20. nov 2007
Nám v lete veštica vyveštila chlapčeka, tak uvidíme... 😃
wighyautor
20. nov 2007
kila to fakt tooooo som zvedavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉
kila
20. nov 2007
Wighy špehovala som ťa, že u detskej lekárky bolo všetko ok... 😉 to ma teší! x-)
wighyautor
20. nov 2007
noaz na to crievko ale verim ze sa to upravi 😞 😉
henrieta76
20. nov 2007
ahoj wighy co ma mala s crievkom?
wighyautor
20. nov 2007
ahoj heni, pupcek ma trosku vonku a je trolinku fialovy, nemame ju nechat vela plakat,/akokeby to islo zastavit ked ma plakavy den/ 😞 ale zevraj sa to upravi
henrieta76
20. nov 2007
aha tak dufam ze sa jej to cim skor upravi.
kila
21. nov 2007
Ahojte! 😉
tittika
21. nov 2007
Ahoooj, som tu len na skok musim sa chystat do robotky 🙂
wighyautor
21. nov 2007
ahojteeeeeeeeeee

nika sa ece neozvala???joooj ja som uz taka zvedava zeeeeeeee 😃
kila
21. nov 2007
Ešte stále nie... ale už ju čoskoro pustia z nemocky, tak asi len potom... 😉
kila
21. nov 2007
Wighy ty si bola na 4D?
wighyautor
21. nov 2007
kiluska ano bola,preco????????
kila
21. nov 2007
Len preto, lebo nemáš v albume fotky... alebo z toho sa nedajú urobiť fotky? =-)
wighyautor
21. nov 2007
kila ja mam len DVD-cko fotky mi nerobil
kila
21. nov 2007
=-) =-) =-)
wighyautor
21. nov 2007
ale ked chce tak myslim ze urobi aj fotky len nas to vtedy nenapadlo
vija2
21. nov 2007
ahojte ,,ako sa mate? 🙂
renika
21. nov 2007
baby tak my sme doma už od nedele, len teraz som stále v jednom kolotoči a nestíham sem prispievať. S Nikou sme sa v nemocnici pekne vystiedali 🙂 Už aj stehy mám vybraté po cisárskom, včera mi ich vyberala moja gyn a boli sme aj prvýkrát u detskej lekárky s Maximkom. Jaaaj, to je také krásne mať dieťa, strašne sme šťastní x-) x-)
tittika
21. nov 2007
ahoooj Renika gratulujem z celeho srdiecka k Maximkovi x-)
renika
21. nov 2007
tittika, ďakujem 😉 Ja tebe z celého srdiečka prajem, aby ti v profile už nesvietilo snž, ale tt x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli