Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
3. dec 2007

reni aj ja nakupujem tento rok cez net hehe 😉

renika
3. dec 2007

len aby nám tie veci aj prišli 😅 som zvedavá na tú plastelínu, jednu som objednala aj pre manžela 😀 Ale hrať sa s ňou budem ja 😀

wighy
autor
3. dec 2007

heni neviem preco ale zevraj to uz lekari nerobia ani v nemocke len v salonoch 😝
tak sa budem musiet popytat

aj ja nakupujem z dracika maju pekne veci a manzelovi som objednala retiazku a naramok z chir.ocele ze netu dufam ze sa mu budu pacit

iduda
3. dec 2007

caute baby..davno som tu nebola, elbo som cely vikend prelezala v posteli, bolo mi dost na nic a furt som stekala na manzela, aby konecne zacal varit on..uz mi je ale lepsie, ale na kontrolu idem az vo stvrtok..takze zatial si troska oddychnem aj povegetim

wighy
autor
3. dec 2007

iduda si chorucka???

keby som ja mala cakat na to aby manzel navaril tak umrieme od hladuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀

iduda
3. dec 2007

uz je to lepsie, tiekol mi nos, kaslala som jak tuberak, bolelo ma hrdlo a aj cele telo..no to vies, ze moj navaril, preto som bola rozculena..a co Laura, poslucha?

wighy
autor
3. dec 2007

no hej traz poslucha bo spnka a ja som ece aj kolacik stihla upiect hehe

a beries nejake lieciky??

iduda
3. dec 2007

nie, neberiem, len vitaminy..takze preto to tak pomaly prechadza...predtym som si dala Coldrex Hotrem a za 2 dni som bola ok, no teraz neberiem takmer nic..Ipoth mi povedal, ze mozem akurat anopyrin, tak ten si obcas davam, lebo mavam strasne migreny..
a aky kolacik si piekla? ja som tiez vcera piekla muffiny

wighy
autor
3. dec 2007

iduda ak ja som bola v 8tt chora ale ked to uz dlhsie neprechadzalo radsej som isla k lekarke a ta mi predpisala antibiotika ktore tehu mozu

bublaninu ceresnovu je to rychl hotove

iduda
3. dec 2007

aj mne chcela dat antibiotika, ale potom si to rozmyslela a ja mam pocit, ze to preslo aj bez nich..

denka28
3. dec 2007

ahojte, iduda, ja som si antibiotika nedala ani ked som nebola tehotna, vzdy iba vitaminy, lebo raz ma doriadili s antibiotikami takze radsej vitaminy 😉

nika251
3. dec 2007

Ahojte. Wighi- kedy si bola s malou prvy krat vonku? A ako si ju presne obliekla? Popis mi prosim vrstvu po vrstve. Dakujeeeem.Uz sa tesim von- potom hodime to rande, co povies?

iduda
3. dec 2007

ahoj denka, ja som bola asi pred mesiacom tiez nachladnuta, hned mi dala antibiotika, tiez som ich radsej nebrala..
moja mama je sestricka v detskej ambulancii a vzdy sa dam vysetrit u jej doktorky, kt. je strasna poctivka a vzdy ma riadne pozrie..
a ktej mojej obvodacke idem len kvoli PN-ke, nikdy ma ani nepopocuva, len mi pozrie do hrdla..
ako sa mas?

denka28
3. dec 2007

dobre, dakujem, dnes som zjedla kopec kapustovej polievky a mam palenie zahy este aj teraz ☹ a to som zchuti zjedla nieco po 9t, uff

wighy
autor
4. dec 2007

ahojteeee

Nika jasnacka uz sa tesiiim,dufam ze bude dobre pocasie hehe

ja som bola s malou vonku prvy krat po 2 tyzdnoch

teraz ju obliekam takto:body, bavnena kosielka,svetrik alebo pulovrik,ponozky,dupacky, bavlnene gatusky,akoze topanocky -latkove,ciapocka a zimny kabatik,dam ju do fusaku a ece prikryjem dekou a kryt kocika a rukavicky 😀

inak kde by ti to vyhovovalo??

kila
5. dec 2007

Ahojte! No neuveríte, ale dnes som blinkala prvý krát počas tehotenstva... 😝 Ja nie som normálna asi, v piatom mesiaci mi začne byť zle? 😅 😝

wighy
autor
5. dec 2007

kilus to niiiiiiic hehe 😀

kde si bola??od podnelka som ta tu nevidela

zajtra mate den "D"???

iduda
5. dec 2007

Ahojte baby..ako sa mate? ja uz celkom fajn, len ma pre zmenu strasne boli kostrc, natieram si ju vselijakymi zazracnymi mastickami, no nic nezabera..
kila, ja vraciam od zaciatku, teraz som mala skoro tyzden pokoj, uz som sa tesila, ze to mam za sebou, no dnes rano som ten tyzden
dohonila na 1x

wighy
autor
5. dec 2007

idu tak to ta uplne chapem ja som blinkala do 18tt aj 3x denne 😝

ale potom to zo dna na den preslo 😉

vija2
6. dec 2007

cavte maminky 🙂 ako sa mavkate?..marcelkovi sa tlaci zubok sice nevidno ale chuda sa trapi dost..uz sa tesite urcite na vianoce.ked som sa dozvedela, ze som tehu bolo 18ho decembra pred vianocami,svokrovci aj rodicia sa to dozvedeli na vianoce ,ze cakame babo..bola to fakt sranda ked sme svokre dali detsku ponozku do darceka ,a myslela si ,ze to je pre nu ta ponozka...ale zlate to bolo.a akurat tyzden predtym hovorila ,ze by bolo ake dobre keby sme o rok boli o jedneho viac.no a tento rok tamtararaaa je tu macko🙂))inak vam zelaam stedreho mikulasa dodatocne,a pokojne uzitie sladkostii 😀

iduda
6. dec 2007

ahoj vija..uz som zlakla, ze sa nieco stalo, davno si tu nebola, tak vitaj 🙂
baby, ja som hotova..uz tyzden doma na PN, dnes som isla na kontrolu, trocha ma zacali pobolievat usi a zistili, ze mam zapaleny nejaky klb, zajtra musim ist na usne ☹

vija2
6. dec 2007

ahoj iduda 🙂 dakujem za privitanie..mile..bola som tu ,,,sice par dni nie, ale trochu som sa zdrzala aj pri inych temach...je mi
luto ,ze si chorunka ..zelam ti rychle uzdravenie.. 😅 pozdravuje ta aj marcel..

wighy
autor
8. dec 2007

Halooooooooooooo nejako tot tu zanedbavame 😉

renika
8. dec 2007

mne začalo tento týždeň ťažké obdobie - skúškové 😝 Dva týždne som pracovala na seminárke a včera som ju bola odovzdať v škole. Maximko bol v aute aj s manželom. Spolužiačky boli pozrieť malého 🙂 A budúci týždeň mám skúšku v piatok aj v sobotu 😖 No budem mať čo robiť. Len nech je Maximko dobručký a mamička všetko postíha 😅

Wihgy, ako spinká Laura cez noc? Kedy si malú začala dávať do lehátka?

wighy
autor
9. dec 2007

ahoj renika, tak to ta obdivujem ze ece aj skolu stihas,sikulka 😅

Lauri som zacala do lehatka davat od 7tyzdnov aj to len postupne na 5 potom 10 min, teraz tam je aj pol hodku neikedy viac

2 mesiace mi spinkala pekne od tej 21:30-22:00 do 2-az 4 potom papala a spala do tej 7:30-8:00
teraz sa to asi 6 dni dozadu pokazilo, v noci sme hore aj 3x, potom jej cumel vypadne, potom fufnika neviem preco sa jej nece spat,tak som teraz aj ja ako matoha hehe 😀

tebe sa ako mamickuje???

vija2
9. dec 2007

ahnojte.. 🙂 Xeme sa ist kupat s malym..ved nemame kam dat penaze pred Vanocami..neviete nahodou aby hovienko nevyplavalo do vody..aj ked ajtak je to podla mna blbost..zlte/ciky aj tak vyplavaju... 😀 zastupujuci tato...mama nema cas

vija2
9. dec 2007

myslim na pleny do vody ze kde sa daju kupit v okoli 😀 😀 😀 nechapem ako som mohol pointu vynechat 😀

henrieta76
9. dec 2007

ahoj tie plienky sa daju kupit v dm kedze teraz maju zatvorene skus hypernovu aj tam by mali mat.myslim ak sa dobre pamatam su znacky huggies.ale je ich viac znaciek,vacsinou maju rozpravkove vzory.

vija2
9. dec 2007

dakujem hnrieta76 ... kukneme dnes hypernanu / dufam ze to maju len v 100ks baleni a ktomu 20% zdarma

henrieta76
9. dec 2007

nemas za co,nie az take velke balenia nie tak okolo 30ks.prijemne kupanie vam zelam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre