• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

21. apríla 2017 
Dr. Zaťková - na 7.sídl v bývalej poliklinike.
30. jan 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha no tak to by som mala blizsie ja chodim k Dr.tothovej na klapkove namestie
30. jan 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj ja chodim k tothovej
wighy vies ze jej teraz zomrel syn?
30. jan 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka, predstav si, že u nás v Novembrovkách sú baby, ktoré majú dcéry a jednej povedali, že nemusí baliť od 3týždňa a druhej od 7 týždňa :astonished: A tiež nemusia ísť na žiadnu kontrolu, lebo mali kĺbiky v poriadku.

heny, prečo tej Dr. zomrel syn? Čo sa stalo? :pensive:

Saskia je telesne postihnutá a má zvláštnu vrodenú vadu, ktorá je veľmi ojedinelá a kvôli tomu ju stále fotia, robia dokumentácie, čo je pre rodičov určite strašné. Mama tam za ňou stále chodí. Nie je nad to, mať zdravé dieťa :pensive: Nech je akokoľvek zlé, plačlivé, mrzuté, nechce spinkať a podobne, len nech je zdravé..

mne stačil včerajší večer, čo sme prežívali, keď mal Maxim reakciu na očkovanie. Chudáčik, tak som ho ľutovala. Ešte aj o polnoci mal horúčku 38,2 :frowning2:
30. jan 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja už teda naozaj tomuto systému u ortopéda nerozumiem... :angry: Koľko ortopédov, toľko názorov? Máš pravdu niet nad to mať zdravé dieťa. Aj ja som sa strašne bála, že malej niečo zistia, keď sa narodila skôr a taká malá, ale našťastie jej nič nezistili a dúfam, že to tak zostane.

Renika, a tá Saskiina vrodená vada je v tom zmysle, že "nebude normálna", alebo je to niečo na vnútorných orgánoch?

Wighy, a na akej ulici bývaš? Ja na Gazdovskej.
30. jan 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika on havaroval pred sviatkami,bol v kome a zomrel asi hned po sviatkoch.no nebolo to prvy krat,havaroval uz viac krat uz bol raz v kome,a zevraj jazdil ako nenormalny.mal 27 rokov.

kto je saskia a ona sa narodila predcasne ze ja chuda taka chora?
30. jan 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
narodila sa v 8 mesiaci. Neviem presne tú diagnózu, kamoška mi to vysvetľovala, ale kto tomu rozumie, tým lekárskym výrazom :angry: Ale povedala, že je telesne postihnutá a že nikdy nebude v poriadku. Saskia je dcéra Z.Pallfyho :pensive:

heny, to musí byť pre tú Dr. strašné. Ja nechcem prežiť svoje dieťa, to je to najhoršie, čo môže rodič zažiť :cry: A ešte taký mladý chalan..

ja KN veľmi dobre nepoznám, ale viem kde je Komenského ulica a Nádvorie Európy, to je asi tak všetko :sweat_smile: Jaj, a ešte Baby shop, ale to neviem aká je ulica
30. jan 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palfy on je ten byvaly coborovej
30. jan 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heny, áno.
30. jan 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudaci tak viem lutovat tachychto rodicov.a naozaj mozme byt stastny ze mame zdrave deticky.
viem si predstavit co asi teraz prezivaju.
30. jan 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeezisi, tak preto lekarka neordinovala :unamused: ,a ja som ece bola nasra.a,ze mi nezavolali ze poradna nebude,tak tera zuz chapem :frowning2:

to fakt je mala postihnuta,tak to mi je tiez luto,to musi byt strasne pre rodicov a hlavne ked oni su tak medialne znami

ivka byvan ma 7 na eotvosovej blizko lodenic
30. jan 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru,ale uz ordinuje.
30. jan 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej viem,min.tyzden sme tam boli

a ona ma ece deti??alebo mala len jeho??Boooze ako mi je to luto :frowning2:
30. jan 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala len tohto syna.je to smutne.manzel privadza deti na svet ana lieci deti je to hrozne.
30. jan 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni normalne mi je z toho zle ako mi je to luto :frowning2: ten zivot je ale kruty
30. jan 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zomrel aj syn primára na gynde Tótha, tiež havaroval, ale vraj už druhýkrát. A prvýkrát bol vraj na tom tiež veľmi zle, ale dostal sa z toho. A teraz nemal také šťastie, tiež mal okolo 29-30, vraj mali len jeho.
30. jan 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iva to je on.
30. jan 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hneď ako som to dopísala som si uvedomila tú podobnosť, a teraz som pozrela na meno tej doktorky, takže som to tiež hneď pochopila. :grinning:
30. jan 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute! Dva dni mi nešiel Koník, ale konečne sa umúdril! Zase mám na vás otázku: kde sú v KN zdravotnícke potreby? :sweat_smile:
31. jan 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kila este si tu?
31. jan 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som! :sweat_smile:
31. jan 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj
zdravotnicke potreby su na sedmicke oproti plavarni kde je aj detska lekarka.
31. jan 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co potrebujes?
31. jan 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som pozrela v pripravach kocik ktory ste vybrali,je to velmi dobry vyber.
ja som taky vybrala pre kamaratku a ona je s nim velmi spokojna.a autosedacka ma tu bazu co som ti spominala.
31. jan 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona ho kupila na ten kupon co som ti pisala z casopisu anyak lapja.vysiel ju ani nie na 10000sk s autosedackou.
31. jan 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac ako sa mate?
reka poslucha?
31. jan 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj! Oproti plavárni?! Tam kde je tá poliklinika a lekáreň? Chcem kúpiť už popôrodné vložky a podložky do postele...
To si ma potešila s tým kočíkom... no ešte sa uvidí...
Ako sa máš? Fazuľka bude?
31. jan 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne tam.zaparkuj pri plavarni odtial je vchod.priamo oproti plavarni.urcite to najdes.
31. jan 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hned som tu len ulozim deti
31. jan 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni, ano viem, teraz mali tú akciu v Brendone, aj nám hovorila predavčka že do konca januára majú akciu, ale len na tmavomodrú farbu... a ja by som ho bola radšej kúpila v oranžovo-hnedom... :sweat_smile:
Réka je dobručká! Budúci týždeň jej ideme kupovať postieľku - konečne - však už čoskoro porodím... :sweat_smile:
31. jan 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok