Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

renika
4. feb 2008

wighy, asi sú tie homeo zázračné, lebo už som neverila, že budem kojiť ďalej. Kedy začneš dávať prvý príkrm? Polievočku alebo tak myslím. Zatiaľ si nedávala alebo áno?

wighy
autor
4. feb 2008

reni super z ti tak pomohli ja ich teraz neberiem iba obcas si ich dam 😉

ja s prirkmom chcem ece mesiac pockat,ved jest bude mala cely zivot tak to nechcem unahlit 😉
19 ideme na poradnu tak sa uvidi co mi poradi lekarka

renika
4. feb 2008

mojím cieľom je vydržať do 6teho mesiaca len na MM. Ale či sa to podarí...to je vo hviezdach...

nepadali ti po pôrode vlasy? Alebo teraz neskôr?

wighy
autor
4. feb 2008

juuuj reni asi pred mesiacom mi zacali padat,no hruuuuuuuuuuuza,katastrofa,ece ze ich mam dost 😀 😀 😀

renika
4. feb 2008

tak každú chvíľu môžem aj ja čakať, že začnú padať ☹ Nepotešila si ma. Ale čo už, to je osud čerstvých mamičiek 😀

wighy
autor
4. feb 2008

reni nie je to iste ze ta to postihne ale jej pravda ze to je dan za tehotenstvo 😉 ale co uz narobime,ja som si myslela ze ma to obislo ale figu borovu,vlasy mam vsadeeeeeeeeeeee 😝 😀

Maximko teraz spinka???

renika
4. feb 2008

už sa budí, ideme von. Tak zatiaľ...

wighy
autor
4. feb 2008

papa 🙂

renika
5. feb 2008

nika, tak ako je s Damiánkom? Nestúpala mu už potom teplota? Dnes aj malý nejako kašle 😖 Ale z čoho?? 😕 Horúčku nemá, teraz zaspinkal, ale dnes pre istotu nejdeme von.

wighy
autor
8. feb 2008

ahojteeeeeeeeeeeee

akosi je tu ticho

dnes vyzera byt krasne tak pojdeme na dlhu prechadzku 😉

tittika
8. feb 2008

ahojteee maminky a tehulky 🙂 dufam ze sa k vam uz budem moct pridat a nebudem uz snazilka 😅

renika
8. feb 2008

ahoooj titika. Ako bolo na dovolenke? Takže ste sa možno vrátili traja? 🙂

tittika
8. feb 2008

ahooj, bolo super...teplucko cca 30-35,slniecko...aj chory sme boli 😒 (drahy zapal hrdla s 39C teplotami, ja som si pokazila zaludok a potom aj nervy z toho ze aky je chorucky) a nadej ze sme sa vratili traja este je lebo dnes mam 30DC a mrcha nikde 😀 tak dufam...verit tomu sa bojim...cykly mam inak kratsie 24,25,26dnove a teraz uz od 24ho (soboty) hovorim ze zajtra isto dojde.prsia ma bolia tak isto ako furt pred M + citim brucho ako keby uz uz mala dojst 😖 zatial som netestla pockam do nedele

renika
8. feb 2008

tak veeeľmi veeeľmi držím palce. Vyjde to, uvidíš 😉 A potom budeš kočíkovať spolu s Heni 🙂

tittika
9. feb 2008

uz to odplavalo ☹ zacnem papat clostil cca 5 dc

henrieta76
9. feb 2008

ahoj tittika
vytaj doma,

denka28
9. feb 2008

ahoj baby,
prosim, vedeli by ste mi pomoct? bola som dva tyzdne v kn v nemocnici, a pravdu povediac, mam hrozne skusenosti s niektorymi lekarmi ☹ a nakolko moj lekar uz nechodi do nemocnice, chcem si vybrat nejakeho lekara co by mi spravil cisarsky (zial musim mat cisarsky ☹ ), ako sa to robi? pojdem do jeho ambulancie a tam sa rovno spytam? som z toho dost blba, takze vas prosim o pomoc... a chcem si vybrat lekara, lebo keby som sa dostala do ruk nemenovanych lekarov asi by som ani neporodila 😖

henrieta76
9. feb 2008

ahoj denka,preco musis cisarskym?
neviem teraz to ako chodi,nebudes si davat odber pupocnikovej krvi?lebo vtedy si mozes vybrat.
s ktorymi lekarmi si mala zle skusenosti?

henrieta76
9. feb 2008

myslim ze by sa dalo s niektorym dohodnut ked budes mat planovany cisarsky.
ku komu chodis teraz?

denka28
9. feb 2008

teraz chodim k balazsovi. odber PK ktori lekari robia?
zle skusenosti... maraky, kopiakova- ako vysetrovali, a goghova to "pokaslala" v den ked ma pustali domov, lebo sa somnou bavila ako zo sopliackou, co reve len aby ju pustili z nemocky, pritom, som bola jedina na izbe co ani nemukla aby ju pustali domov, lebo som sa bala o zdravie miminka. a cisarsky je kvoli myomu, ktory je pri krcku a ten nedovoli otvarat sa krcku.

henrieta76
10. feb 2008

ahoj denka
plne ta chapem tychto lekarov ani ja nemam v oblube.neviem presne ktory robia odber,ale odporucat viem doktorov ako Sebo (ja chodim k nemu),ipoth,hegedus,je tam este jeden mlady ale neviem ako sa vola,teoreticky vsetci mladsi lekari su dobry.
je mi luto ze musis cisarskym,ja som mala obidve deti a aj tretie(ak bude) budem musiet mat cisarskym.

denka28
10. feb 2008

sebo je fesak 😉 , ten mlady sa vola Urban, ked myslime na jedneho, taky dobre vysoky. s nim som mala celkom fajn skusenosti, robil mi uzv. kamoske on robil cisarsky, tak krasne ju zasil, ze normalne zasnem!

ako si zvladala ten cisarsky?

henrieta76
10. feb 2008

celkom v pohode az na to ,ze prvy krat som musela a druhy krat som velmi chcela prirodzene ale nepodarilo sa.urbana nepoznam,

wighy
autor
10. feb 2008

ahoj denka

to mi je luto co si si prezila v nemocke, ja som rodila i Dr, Sebo a bola som veeeeelmi spokojna 😅

odber pupucnej krvi urcite robi Ipoth 😉 a ten mlady je Urban, je tiez velmi mily 😵

denka28
10. feb 2008

wighy, je super, skoro som mu zlomila prst, ked som sa splhala na postel pri uzv 😀
vy ste si dali odobrat pupocnikovu krv?

renika
10. feb 2008

denka my sme si dali odobrať, ale sa nám odber nevydaril ☹ to ti potom pošlú asi 2-3 týždne po pôrode, že koľko ml sa podarilo odobrať a do koľko kg dieťaťa to postačuje. Nám to vyšlo len do 13kg 😢 Ale sú baby aj u nás v Novembrovkách, ktorým odbery vyšli perfektne - do 80, 90, 100 alebo dokonca aj do 110kg!!!! My sme to tak chceli pre malého a vidíš, nevyšlo to ☹ Držím vám palce, nech sa podarí odobrať čo najviac 😉

denka28
10. feb 2008

a plati sa aj v takom pripade? kolko musis dopredu nahlasit ze chces odber?

renika
10. feb 2008

denka, myslíš v nemocnici? Alebo u tej firmy ceptra? Ja som to v nemocnici povedala deň pred pôrodom. 20 dní pred pôrodom som ležala v nemocke a ku koncu, teda v 40tt som povedala, že budem mať aj odber. Myslím, že to netreba hovoriť týždne vopred. Teda neviem ako je to v KN, ale ja som rodila v NZ. A tam viem tak, že odber urobí ten lekár, ktorý je pri pôrode. V KN to robí len jeden? 😕

denka28
11. feb 2008

renika neviem, teraz sa iba informujem

wighy
autor
11. feb 2008

ahojte

denka my sme si nedali urobit odber ale moj lekar Dr Ipoth sa na to vzdy na poradni spytal lebo do 37tt to trebalo nahlasit a vyplnit nejake formulare

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre