Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

wighy
autor
8. nov 2007

kila dobre si zisti ci je ten kocik dobry lebo som citala niekde tu na konikovi ze polske su dost o nicom, je tu taka tema ale ten z hu je celkom lacny mozno aj ten je polsky

hlavne je urcit si kriteria co by mala splnat 😉

nika to bude chlapisko velikansky 😉 ,no ved neskor ked podrastie tak sa mozme niekde na prechadzke stretnut nech sa drobci zonamia co ty na to??

kila
8. nov 2007

Ja v KN... viem že to nie je nič moc, ale ja nie som žiadna citlivka a vraj sú tam milí ľudia, a máme aj známosť: vrchnú sestru v pôrodnici... a chcem byť blízko môjho manžela... 😅

nika251
8. nov 2007

Ahoj Mimkao-vidim ze ty si uz zasluzila maminka 😵 . Mate krasnu rodinku. Nie je to tazke mat deticky tak husto po sebe? Mne sa to hrozne paci.

kila
8. nov 2007

Ahoj Mimka! Ja ťa obdivujem! 😅 😵

nika251
8. nov 2007

Wihgi- velmi rada. A potom sa mozno prida aj Kila? Kila - my mame znamosti v NZ ale najhlavnejsi je ten moj porodnik a manzel tam bude so mnou. Ak by to trvalo pridlho tak pojde k bratovi takze to mame naplanovane 😀 . Kila ty si presne odkial?

wighy
autor
8. nov 2007

ahoj mimka vitaaaj

Kilus nevies co je s Ivkou??

ja padam bo krpana sa zobudilaaaaaaa 😉 ale aspon som vyzehlila, dnes uz asi do vecera spat nebude takze idem robit gggg a guuuuuuuuuu aeeeeee 😀 😀 😀 a hrkalkovat 😉

wighy
autor
8. nov 2007

nika super uz sa tesiiiim aspon nebudem staaale sama kocikovat,ved pri tom niekedy zaspaaavam a kiluska sa k nam moooze pridat aj bez kociiika ja jej ten mooooj rada poziciam nech treeeeeeenuje 😉

mimkao
8. nov 2007

Jééj, dakujem. No, takto, keby sme bývali v bytovke, tak by to bolo asi fest náročne, ale takto v domčeku sa to dá. Mne sa vzdycky pacilo, ked bol medzi detmi maly vekový rozdiel. a hoci bola tretia dcera neplanovala, sme radi, je zlatucka a uz sa velmi tesime aj na to stvrte. 🙂

nika251
8. nov 2007

Dobre wighi, budem sa tesit. Zelam ti krasne gggg, guuuuuuuu a eeeeeee

wighy
autor
8. nov 2007

mimka kraasnu rodinku maaas 😅 deticky su podarene, no ja uz fakt palim bo mala vykrikuje

mimkao
8. nov 2007

ja mam doktorku v KN (Dr. Urbanovú). tretiu dceru som rodila v KN pri primarovy Tothovi a štvrte sa chystam rodit asi tiez tam a ked nie, tak v Banskej Stiavnici.

kila
8. nov 2007

Nika ja som z Tvrdošoviec, ale vydala som sa do KN.
Wighy, fakt mi ho požičiaš?! To bude paráda! 😀
Mimka nooooo Banská Štiavnica nie je tu za rohom... prečo? 😅 😕

mimkao
8. nov 2007

Kila, pocula som dobre referencie na tu porodnicu, moznost objednania si apartmanu a cely pobyt v nemocníci s manzelom na jednej izbe. 😵

kila
8. nov 2007

Mimka a ten černoch sa odkiaľ vzal v tvojom albume? 😅

wighy
autor
8. nov 2007

kila jasnacka ja mam z vozenia uz dost hehe ved sama uvidiiiis 😉 to bude parada, dve baby s kocikom a ty s brusenom supeeeeer 😉

mimka aj jedna babula od nas zo septembroviek tiez rodila v banskej stiavnici, dost si to chvalila az na to ze jej nevybrali celu placentu a mala problemy a musela ist na kyretaz v NR ☹ ale to sa obcas stava

kila
8. nov 2007

Wighy celé Komárno bude len otvárať ústa od úžasu! 😀

mimkao
8. nov 2007

Ja pochadzam z Kosic a tam som rodila aj prve dve deti. On tam robil doktora, tak som pri nom rodila.

wighy
autor
8. nov 2007

kiluska to si piiiiiiiiiiiiiiiiiiiis 😅 😀

mimka a kde presne byvas???

kila
8. nov 2007

Mimka nebývate vy náhodou niekde blízko k nám... nieže by som ťa už videla... len kvôli rodinnému domu... Ja bývam v Bene, blízko Hypernovy... 😅

nika251
8. nov 2007

Kila vy byvate v RD? Jak ti zavidim.Tiez sa po druhom dietati chystame kupit RD- bud KN, Iza alebo Nova Straz.
Ja som chodila jazdit do Palarikova a sem tam som prechadzala cez Tvrdosovce. Dost daleko si sa vydala.

mimkao
8. nov 2007

wighy, nestras... Ale to sa moze stat v hociktorej porodnici. Inac, ja som bola v Kn velmi spokojna. Viac ako v Kosiciach.

wighy
autor
8. nov 2007

mimka jasnacka inak bola velmi spokojna s izbami a manzela mala cely tyzden so sebou 😉

kila
8. nov 2007

Mimka to si ma teraz ani nevieš ako potešila! 😀
Nika ano bývame, ale spolu so svokrou... 😅

mimkao
8. nov 2007

My byvame v Marcelovej. 20km od Kn. 😕

wighy
autor
8. nov 2007

kila opytaj sa svokry ako sa vola ta sestra lebo ak je jej kamoska ta co mna rodila tak je faaakt super 😉

nika251
8. nov 2007

Ked vychadzate dobre, myslim ze to nie je problem. RD je o inom ako cinziak. Mame 3 izbovy bytik, pekny, full vybava ale ja som bola zvyknuta na obrovsky RD s hektárovou zahradou. Teraz som tu jak tiger. Este stastie ze manzel sa da nahovorit na prechadzky a teraz ked vidim ze wighi aj ty budete ochotne na prechadzky tak sa tesim este viac. Lebo neviem ako ty, ale ja som si tu este zname nestihla najst. Nechcem fnukat ale obcas mi tu chyba nejaka kamoska. S manzelom sme velmi dobre, pokecame o vsetkom ale bola som zvyknuta sem - tam (nie casto) zajst ku kamoskam a chodila som na VS ale teraz ked som uz takto tehu to moc nejde. Ani k mame do Hurbanova uz velmi nemozem - chodila som autickom ale uz mi manzel nedovoli samej a on vzdy cas nema.

mimkao
8. nov 2007

Co sa týka zariadenia porodnice, tak v Kosiciach to bolo na ovela vyssej urovni, nova porodna sala, krasne sprchy WC, ale zase personal, hlaven sestricky na novorodeneckom nestali za vela. A zase v KN, to nevyzera nejak extra, ale sestricky boli velmi zlate, aj celkovo som sa tam dobre cítila.

wighy
autor
8. nov 2007

nika aj my sme tak s manzelom on straasne vela pracuje a vecer ho uz nechcem moc zatazovat a ani ja v okoli nemam kamosku co vby mala male babo tak sa tesi m aj ja ,pockame kym maly trochu narastie taky mesiacik a potom spolu vyrazime do uliiiic hned bude veselsie 😉

my chodime na nedelne prechadzky ako rodinka cez tyzden sa neda bo manzel chodi domov az okolo 19:00

nika251
8. nov 2007

Wihgi- vybavene. Sa budem tesit 😵

henrieta76
8. nov 2007

ahojte
a kde v KN byvate?
ja byvam na leteckom poli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre