Komárno? Maminky, tehulky, snažilky

wighy
6. nov 2007

Ahojte, tak som sa rozhodla zalozit novu temu a budem rada ak sa ku mne pridate Komarnancanky,ved nas je tu uz par,vsak ma tu nenechate samu 😀 😉

nika251
26. feb 2008

😀 Wighy- dakujeme. Aj ja leziem uz muzovi na city s tym ako chvalim Laurinku aka je zlatucka. Aj ked od nej Dami asi chytil nespavu nemoc 😀 .
Ha ze usmieva- doteraz sa so mnou vadil jak stara kofa. 🙄 😀

wighy
autor
26. feb 2008

nika tak ti chlapi maju z as dost ale musia predsa pochopit ze kooonecne ide dobre pocasicko a maminy nebudu stale len cucat same hehe a ja som rada ze mam aspon s kym ist von lebo j to fajn tak sa tesim na jar a leto a ti nasi chlapi to budu musiet vyrzat lebo aj ja maleho doma ospevujem hehe 😀 😀

dnes je aj lauri nejaka besna chuda trapia ju zubky stale len plackala alebo mrncikala ale konecne spinka a ja som napiekla kolacik a idem ece trosku upratat ale som poriadne unavena bo dnes mi dava fakt zabrat

kila
26. feb 2008

Čaute, ste zlaté že si robíte o mne starosti... 😅 ...ale fakt to nebolo nič namáhavé... 😉 ja mám doma dvd-čko Zorababy - tehu cvičenie - a tam tiež dvíhajú nejaké činky a pri tom dvd-čku sa viac vyčerpám ako pri pochodovaní s tehlami... 😅 Ale je to už za mnou, tehly sú na svojom mieste, takže odteraz len budem čakať ako sa všetko krásne dostane na svoje miesto... 😉 A teším sa na spoločné kočíkovanie! A gratulujem k prvým zúbkam! 😵

kila
26. feb 2008

Ešte vám napíšem, že keď sme boli pre nábytok do detskej izby v obchode, tak sme chceli už aj objednať kočík na apríl... ale predavačka nám povedala, že tak skoro sa kočík objednať nedá, nech sa k nim vrátime začiatkom apríla... ale s tým, že teraz ho majú na centrálnom sklade 9 kusov a možno do apríla sa ten kočík vypredá a už vôbec ani nebude... Tak ja už vidím že nakoniec aj s tým budú problémy... ale to ma už fakt nezaujíma, tak budeme mať iný a basta... prečo nič nejde hladko? Prečo? 😅

denka28
26. feb 2008

kila to ma prekvapilo s tym kociarikom, lebo ja so m zaplatila zalohu uz 4.2. a bez problemov na nas kocik. hmmm 😖

kila
26. feb 2008

Denka to závisí aj od toho, že kde kupujete ten kočík, asi... my sme ho chceli objednať v Gyori v Brendone... ale hovorila som manželovi že ešte skočíme aj do Maďarského Komáromu opýtať sa, či tam nebudú ochotnejší... 😅

denka28
26. feb 2008

aha
my sme si ho rezervovali vo velkom mederi, nastatie bola predavacka ochotna. tam kupim asi aj nanny

kila
26. feb 2008

U nás je problém, že tento kočík čo sme si vybrali na Slovensku nepredávajú, alebo aspoň ja o tom neviem... a kvôli super kurzu je výhodnejšie aj tak nakupovať v Maďarsku... my plánujeme tiež kúpiť AngelCare... ozaj vieš čo som zistila? Kukala som koľko stoja plienky Pampers Newborn u nás a v Maďarsku: takže v Kauflande to najmenšie balenie stojí 312,- Sk, v Hypernove 299,- Sk a v Maďarskom Tescu 1450,- Forintov (čo je 189,- Sk) !!!!!!!! A dvojité balenie u nás stojí 500,- Sk, a v Maďarsku 360,- Sk!!!!! Neuveriteľné!!!! 😵 Ale fakt som to teraz zisťovala cez víkend!!! 😉

denka28
26. feb 2008

kila viem ze sa oplati nakupovat u nich, my sme kupovali plno veciciek v madarskom tescu a trocha od veci, ked sme prerabali dom vsetko sme u nich kupovali v baumaxe, niekedy fakt za smiesne ceny. 😉 aj my pojdem kupit plienky do madarskeho tesca.

wighy
autor
27. feb 2008

ahojte babule

chodite niektora na cvicenie do toho materskeho centra???zaujimalo by ma ci robia len pre tehotne alebo aj pre deticky 😉

nika niekedy tam mozne ist kuknut hm??

kila
27. feb 2008

Ahojte! Ja som zase nebola na tehu cvičení včera, neboli sme doma... ale na budúci týždeň už fakt plánujem... len či sa tam zase dostanem... vraj nám donesú okná v piatok... hurá, hurá, hurá... dúfam, že sa neteším dopredu... a potom už len musím dúfať, že niekto bude doma v stredu okrem mňa o tretej, lebo bude u nás možno murár, alebo maliar...
A vlastne môžem tam ísť ešte aj teraz, že tam nechodím od začiatku? a že už budemv ôsmom mesiaci? a čo si mám so sebou zobrať? 😅

wighy
autor
27. feb 2008

ahoj kiluska,si u rodicov ze mas net???

ako vidim ze si poriadne zaneprazdnena a ja som ta buduci tyzdne chcela vytiahnut von na prechazdku ak by bolo pekne, ze by som sla vasi smerom

kila
27. feb 2008

Ahoj Wighy! Ano som u rodičov, ideme domov až zajtra večer... 😉 Uff, to by bolo super, ale teraz ti fakt nič nemôžem sľubovať, pretože keď okná budú už na mieste, tak hneď začneme s malovaním... aj svokra aj manžel pracujú, tak ja budem musieť strážiť maliara a dom... 😅

kila
27. feb 2008

A ty si sa stretla už s Nikou? Chodíte spolu kočíkovať občas?

wighy
autor
27. feb 2008

jasne kilus to necham na teba. dufam ze vam uz teraz vsetko pojde po masle a rychlo to dokoncite snad bude stale lespie a lepsie pocasicko a dam si prechadzku 😉

nooo my s nikou chodime kocikovat, juuuuj vtedy tak rychlo prejde cas 😉 ak bude zajtra pekne tak ideme tiez
vsak nika????alebo ti mam pisat sms 😀 😀 😀

kila
27. feb 2008

A to ste sa kedy dali dokopy? 😀 Spoznala si ju? 😀

wighy
autor
27. feb 2008

myslim ze minuly tyzden sme isli kocikat, bolo pekne,ja som jej pisala na mk a ona mne sms ci nejdeme kocikat taksme sa stretli pred trznicou
potom sme presli cely vah, vtedy som bola vonku 4 hodinky a tak mi to dobre padlo lebo ked kocikam sama tak aj 1,5 hodky je ako vecnost ☹

renika
27. feb 2008

wighy, viem o čom hovoríš, že 1,5 hod je ako večnosť 😒 To aj ja, keď som sama, tak len pozerám na hodinky, že ešte chvíľu, ešte chvíľu a keď je niekto so mnou, tak ma Max musí upozorniť, že je už hladný a rád by bol už doma 🙂

dnes sme sa vybrali na prechádzku o pol druhej, no a o pol hodinu sme už išli domov, lebo sa taký vetrisko spustil, že sa to jednoducho nedalo. Maxíka som ešte nechala spinkať doma pod pergolou, kde nefučalo. Oproti včerajšiemu počasiu to bolo dnes čooooo????

kila
27. feb 2008

No to ste prešli pekný kúsok, celý maratón! 😅 Ja už skoro nemôžem ani chodiť, malá ma strašne tlačí na mechúr (podľa lekára preto, lebo je hlavičkou dole - už pripravená na pôrod) a stále mám pocit že musím cikať, aj keď nemusím... potom chodím ako kačka... 😅

nika251
27. feb 2008

Wighy- radsej sms- tu urcite dostanem na cas 😀 . Ak bude zajtra pekne, mozeme si dat zas maraton.
Reni- ved az budes mat cestu do KN- napises a pojdes s nami- napriklad dakedy na jar. To uz hadam aj Kiluska bude mat drobceka pri sebe a mozeme ist.
Wighy- tak zajtra. Tesim.

kila
27. feb 2008

Nika, jasné... 😉 a dávajte si na detičky pozor, hlásia veľký vietor... 😉

renika
27. feb 2008

kila, aj zajtra má byť vietor? 😠

Nika, ok, raz si dáme stretko, v nejaký pekný jarný deň 🙂 😉 A tiež, keď sa ten náš drobec polepší, lebo v posledné tri dni to je hrozné 😒 😖 🙄

nika251
28. feb 2008

Ahojte. Reni- tiez tak. Daminko sa nam zo zlateho dobruckeho chlapceka zmenil na zuriaceho tura ktory ani za svet nechce spat, lezat. Ajaaj, co nas este caka 😀
Kila- vietor????? Boli sme na krvicku 😠 😖 ☹ a bolo krasne takmer bezvetrie. Dufam ze sa to nezmeni.

wighy
autor
28. feb 2008

nik asi tuuuuu??tak ako plati to dnes???o kolkej a kdeee????

kila
28. feb 2008

Ahojte! 😉 Dnes som tu posledný krát... potom sa zase odmlčím na čas, ak všetko pôjde hladko, tak sa uvidíme o dva týždne... 😉

henrieta76
28. feb 2008

ahoj kila

wighy
autor
28. feb 2008

ahoj kiluska mas na mna ece tel.cislo??
ak by si mala trochu chut niekedy vypadnut, tak mi kludne napis a mozne ist trosku sa prechadzat pozicaaaam ti kociiik mozes praxovat hehe

dnessme boli vonku s nikou bolo super 🙂

kila
28. feb 2008

Ahojte!
Heni čo máš nové? Dávno som ťa "nevidela"... 😅
Wighy, ano mám tvoje číslo dobre uložené... 😉 teraz ti sľubujem - čestné pionierske - že sa ti ozvem, ak bude pekne a budem mať aspoň trošku času... 😵

wighy
autor
28. feb 2008

ok beriem ta za slovo, bňved sa budeme prechadzat len tam okolo vas ak by si bola unavena tak pojdes m´domov 😉 a ked bude uz Reka na svete tak pojdeme kocikat vsetky spolu, uvidis bude super
my sme sa dnes aj najedli v meste aj pokocikali ved som bola vonku 4 hodiny tak rychlo to preslo, teraz som u svokry a mam trohu volno tak oddychujem hehe

kila
28. feb 2008

Wighy ja by som unavená ani nebola, ale asi by som si mala zaobstarať nejaký záchod TOI TOI a ťahať ho za sebou... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre